Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

κοριτσια μου τι κανετε?

εγω ειμαι τριςευτυχισμενηηηηη.....ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.

και ναι ειμαστε πολυ καλα....και ναι φτασαμε τα 7 εκατοστα (ολοκληρο παιδι).....! ολες οι μετρησεις μας φυσιολογικοτατες και μεσα στα επιθυμητα αποτελεσματα. το μωρακι μου ηταν πολυ ζωηρο. στην αρχη μας ειχε γυρισει πλατη...μας κραταγε μουτρα:D . μετα λεει ας γυρισω να με δει η μανα μου γιατι αλλιως θα αποτρελαθει. βεβαια οσο και να γυρισε φυλο δεν μας ειπε. λεω γιατρε μου βλεπουμε το φυλο? ειναι λεει πολυ νωρις ακομα δεν φαινεται κατι......και μειναμε με την περιεργεια παλιιιι.....χαχχαχαχαχχαχαχα ! αλλα νομιζω οτι ειναι κοριτσακι. ειχαμε και πολλους παλμους 173.

ngn1980 καταρχην περαστικουλια με το αυτακι. υπαρχει θεραπεια για τον λαβυρινθο ετσι?

δεν το πιστευω ειμασταν σε αποσταση αναπνοης και δεν μιλησαμε???? κι εγω ειδα οτι δεν ειχες απαντησει και λεω δεν θα εχει δει το μνμ μου και δεν ηξερα ποια μπορει να εισαι. να πω την αληθεια μου νομιζα οτι μπορει να ησουν η κοπελα η ξανθια με το αγορακι που ειχε ( εναν αγγελο με γαλαζια ματακια) που ηταν με τον αντρα της. με παραπλανησε ο μικρουλης της. καταλαβα παντως ποια εισαι.......αλλα κριμα που δεν μιλησαμε ρε μαμωτο.

μου εκλεισαν και ραντεβου για β επιπεδου 05/06. το κλεισαμε απο τωρα γιατι γινεται πανικος απο ραντεβου.

τα υπολοιπα κοριτσια ειστε καλα? πως πανε οι αναγουλες?

εγω τρομαξα να ξημερωσω........ολο το βραδυ αγκαλια με την λεκανη την εβγαλα. και ειχα και ολοκληρο ταξιδι σημερα με το καραβι. απο τις 7+25 το πρωι μεχρι τις 4 το απογευμα μεσα στο πλοιο.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας κοριτσια τι κανετε??

συγχαρητηρια σε οσες κανατε αυχενικη εγω θα κανω τη παρασκευη και τα νευρα μου δν ειναι καθολου καλα!!!

φοβαμαι τοσο πολυ μηπως κ κατι δν παει καλα εχω τρελλαθει απο την αγωνια μου!!

εσεις που την κανατε ηδη την εξεταση ειχατε τοση πολλη αγωνια???και αν ναι τι κανατε για να ξεχαστειτε??

ευτυχως απο δευτερα επιστρεφω στη δουλεια κ ελπιζω να ηρεμησω λιγακι!!!

απο πονακια πως πατε εχετε ακομα??

ευτυχως οι αναγουλες εχουν εξαφανιστει!!!να ανησυχω????


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε??

συγχαρητηρια σε οσες κανατε αυχενικη εγω θα κανω τη παρασκευη και τα νευρα μου δν ειναι καθολου καλα!!!

φοβαμαι τοσο πολυ μηπως κ κατι δν παει καλα εχω τρελλαθει απο την αγωνια μου!!

εσεις που την κανατε ηδη την εξεταση ειχατε τοση πολλη αγωνια???και αν ναι τι κανατε για να ξεχαστειτε??

ευτυχως απο δευτερα επιστρεφω στη δουλεια κ ελπιζω να ηρεμησω λιγακι!!!

απο πονακια πως πατε εχετε ακομα??

ευτυχως οι αναγουλες εχουν εξαφανιστει!!!να ανησυχω????

αχ αν σου πω οτι δε σε καταλαβαινω ψεματα θα σου πω.

ειχα κι εγω τρομερο αγχος. απιστευτη αγωνια. αφου πηγαινα για την αυχενικη και ετρεμαν τα ποδια μου και τα χερια μου. οταν δε ξαπλωσα για να μου κανουν τον υπερηχο στην αρχη μεχρι να ακουσω την καρδουλα του μωρου μου να χτυπα δεν κοιταζα καθολου την οθονη γιατι φοβομουν οτι θα δω κατι που δεν θα μου αρεσει.

ευτυχως ολα καλα.

δεν αποβαλεται το αγχος δυστηχως. ξερω οτι δεν σε παρηγορει αυτο που λεω αλλα ειναι απολυτα φυσιολογικο να αισθανεσαι αγωνια και φοβο και αγχος. παιδι κουβαλας οχι μακαρονια.

θα δεις ομως οτι ολα θα ειναι καλα και μετα θα λες αντε μωρε τι χαζη ειμαι αδικα ανησυχουσα.....:D και μετα απο λιγες μερες θα ξανα αγχωθεις παλι......χαχαχχαχαχαχχαχα οπως εχω ξαναπει το αγχος το παντρευτηκαμε τωρα.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ αν σου πω οτι δε σε καταλαβαινω ψεματα θα σου πω.

ειχα κι εγω τρομερο αγχος. απιστευτη αγωνια. αφου πηγαινα για την αυχενικη και ετρεμαν τα ποδια μου και τα χερια μου. οταν δε ξαπλωσα για να μου κανουν τον υπερηχο στην αρχη μεχρι να ακουσω την καρδουλα του μωρου μου να χτυπα δεν κοιταζα καθολου την οθονη γιατι φοβομουν οτι θα δω κατι που δεν θα μου αρεσει.

ευτυχως ολα καλα.

δεν αποβαλεται το αγχος δυστηχως. ξερω οτι δεν σε παρηγορει αυτο που λεω αλλα ειναι απολυτα φυσιολογικο να αισθανεσαι αγωνια και φοβο και αγχος. παιδι κουβαλας οχι μακαρονια.

θα δεις ομως οτι ολα θα ειναι καλα και μετα θα λες αντε μωρε τι χαζη ειμαι αδικα ανησυχουσα.....:D και μετα απο λιγες μερες θα ξανα αγχωθεις παλι......χαχαχχαχαχαχχαχα οπως εχω ξαναπει το αγχος το παντρευτηκαμε τωρα.

αχ γιαννα μου τι ωραια που μου τα ειπες!!!ειλικρινα νομιζω οτι μεχρι την ωρα που θα δω(αν δω)τη καρδουλα θα λιποθυμησω!!!για την εξεταση δν αγχωνομαι τοσο οσο για το αν το μικρακι μου ειναι καλα!!!τη προηγουμενη εβδομαδα κ αυτη δν ημουν πολυ καλα εκανα κ μερικα ανδραγαθηματα στο σπτ κ μου εχει κολλησει στο μυαλο οτι το μωρο δν ειναι καλα!!!τσπ θα δειξει!!!

με το ικα τι εκανες??πηγες ρωτησες???


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

αχ γιαννα μου τι ωραια που μου τα ειπες!!!ειλικρινα νομιζω οτι μεχρι την ωρα που θα δω(αν δω)τη καρδουλα θα λιποθυμησω!!!για την εξεταση δν αγχωνομαι τοσο οσο για το αν το μικρακι μου ειναι καλα!!!τη προηγουμενη εβδομαδα κ αυτη δν ημουν πολυ καλα εκανα κ μερικα ανδραγαθηματα στο σπτ κ μου εχει κολλησει στο μυαλο οτι το μωρο δν ειναι καλα!!!τσπ θα δειξει!!!

με το ικα τι εκανες??πηγες ρωτησες???

και θα την δεις την καρδουλα και θα την ακουσεις. ολα θα ειναι σουπερ θα το δεις.

με το ικα δεν εκανα τιποτα ακομα. αυριο επιστρεφω στη δουλεια και θα περασω και απο το ικα που εχω δουλειες της εταιριας οποτε θα τους ρωτησω να δω τι θα κανω.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας! Τι ωραία νέα που έχω διαβάσει.αχ περιμενω να ξημερώσει το Σάββατο να έρθει και η δικη μας ώρα. Για την ώρα δεν είμαι αγχωμένη αλλα πιστεύω Παρασκευή βράδυ οτι δεν θα κοιμηθώ.ευτυχως μας εχει βάλει πολυ πρωί.

Νουνου τι ωραία που ειναι τωρα που άρχισε το τουκ τουκ! Νιώθεις μια ασφάλεια!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο γιαννα για την αυχενικη!αντε να προχωραμεεε!

νουνου κι εγω την κορη μου καπου εκει την ειχα νιωσει πρωτη φορα!συγχαρητηρια!με το καλο και κλωτσιτσες!

εγω κοριτσια δεν ειμαι αγχωμενη για την αυχενιη.ισως εκεινη την ωρα να εχω ανυπομονησια ειδικα αν αργησουν να με παρουν και περιμενω πολυ αλλα κατα τ αλλα οτι εχει στειλει ο θεουλης αυτο θα ειναι.αν το γεμιζω με ααγχος δε βοηθαω κανεναν.φυσικα προσευχομαι να ειναι ολα καλα ...αλλα ψυχραιμα...ισως ειναι που ειχα και την αποκολληση κι εχω εκει το μυαλο &ου,εχω τη μιρη που λυσσαει και δε μ αφηνει δευτρολεπτο να σκεφτω κατι αλλο και εχω! και τη μετακομιση που ολο κατι πρεπει να οργανωσω..οποτε μαλλον δε μου μενει και χρονος να σκεφτω παρσαπανω και να αγχωθω


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααα.......

τι μου κανετε?

Νουνου τι υπεροχο αισθημα που πρεπει να ειναι αυτο το τακ ε????? ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ............:D:D:D:D:D

caramello με τοσα που εχεις παιδι μου στο κεφαλι σου εγω θα ειχα αγχωθει 3 φορες περισσοτερο....:) τι να σου πω? ΕΥΓΕ...!!!!!

κοριτσια περιμενουμε και αλλα ευχαριστα νεα απο τις δικες σας χοριακες. ολα θα ειναι σουπερ σουπερ σουπερ.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια σημερα 15 + 2 ο μικρος μου, δηλωσε την παρουσια του με ενα απαλο τακ....μαμα εδω ειμαι μην ανησυχεις ειμαι καλα~!!!!!!

ανατριχιασα!!!!το ενιωσες????δν το πιστευω!!!

στον γιο μου θυμαμαι οτι τον ειχα καταλαβει την 18η εβδομαδα λενε ομως οτι στη 2η εγκυμοσυνη το καταλαβαινεις πιο γρηγορα!!!

νουνου συγχαρητηρια!!!οτι καλυτερο!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

περιμενω το αυριο με τρελλη ανυπομονησια!!!θα δουμε ευχομαι η Παναγιτσα να μου τα φερει ολα δεξια!!τι να πω!!!

γιαννα εγω στη δουλεια επιστρεφω τη Δευτερα,για τις 15 μερες αδεια πληρωνομαστε απο το ικα ή απο τον εργοδοτη ξερουμε??


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσακια για τις αυχενικες και καλη επιτυχια στα υπολοιπα.

νουνου σε ζηλευωωωω.θελω και εγω.εγω ειμαι μολις 13 εβδομαδων και 5 ημερων.ποτε θα το νιωσω?


chuTp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΟΥΝΟΥ τι τέλειο συναίσθημα θεέ μου εεεεεεεεεεε?????????? Αχ με συγκίνησες!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Θέλω και εγώ βρε κορίτσια μπας και φύγει το μόνιμο άγχος μου!!!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...