Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσια! Ξεκινά η εβδομαδα των αυχενικων. Ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα για ολες μας. Την Παρασκευη ειναι η δική μου σειρά!

και η δικη μου!;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε?

Χάθηκα λίγο γιατί επέστρεψαν οι εμετοί.

Χθες σερνόμουν όλη μέρα.......σήμερα παρότι χάλια έπρεπε να πάμε Θεσ/νικη για την αυχενική.

Πήγαμε και όλα είναι οκ!!!!!Κατά 80% είναι κοριτσάκι!!(επιφυλάσσομαι βέβαια και δεν το λέω σε κανέναν εκτός απο εσάς,γιατί και στο 1ο μου παιδάκι μέχρι σχεδόν την Β΄επιπέδου μας έλεγαν οτι είναι κοριτσάκι.Τόση στραβωμάρα πιά.:rolleyes::rolleyes:

Τα άλλα κοριτσάκια όλα οκ?????


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!

Εμενα οι αναγουλες με εχουν τρελανει.Δεν μπορω να παω πουθενα.Το οτι το κρυβω δεν βοηθαει κιολας γιατι μου λενε να βγω και ολο οχι λεω.Προχθες εκανα και τον πρωτο εμετο και ησυχασα.

Αυχενικη το Σαββατο.Μετραω σαν τους φανταρους πλεον.Μακαρι να ειναι ολα καλα να αρχισω να χαιρομαι την περιοδο της εγκυμοσυνης λιγο...

Dike μια κοπελα στις μανες του αυγουστου τοσο καιρο ηξερε οτι εχει διδυμα κοριτσακια και τωρα διαβασα οτι της ειπαν αγορακια τελικα.

Ο γιατρος μου λεει οτι μονο στην β'επιπεδου πρεπει να ανακοινωνεις φυλο!!!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου γεια σας!!!!

Τι μου κάνετε????

Εγώ χάθηκα γιατί τελικά δεν το γλύτωσα το νοσοκομείο. :(:(:(:( Μπήκα την Παρασκευή με φρικτούς υλίγγους και τρομερούς εμετούς. Μου βάλανε τους ορούς και τελικά διαγνώστηκα με ΛΑΒΥΡΙΝΘΟ στο δεξί μου αυτί. Το κακό είναι όμως οτι δεν μπορώ να πάρω αγωγή τώρα που είμαι έγκυος. :(:(:(:(:(:(

Το θετικό είναι οτι σήμερα πήγα για αυχενική και το μωρό μου είναι μια χαρά και αναπτύσσεται φυσιολογικά!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Πάω να διαβάσω ότι προλάβω από τα νέα σας!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααα ξεχασα......

ngn1980 εμεις εχουμε και μια συναντηση.....:D

λογικα θα σε πετυχω.....

λοιπον θα φοραω μια μαυρη φορμα με ασπρη μπλουζα και μαυρη ζακετα. θα εχω μια μπεζ τσαντα ωμου και μια τσαντα χειρος του Ρεα.

ειμαι καστανη ψιλουλα γεματουλα (δεν ειμαι και ελενη γερασιμιδου αλλα δεν ειμαι και καμια κορμαρα) με μακρυααααα μαλλια . πιστευω να με καταλαβεις. :D:D:D:D:D:D:D:D

ασχετοοοο αλλα εχετε facebook?

επισης πολυ ωραια ρουχαλακια και οικονομικα εχουν τα h&m . κατι λιγα και σε εσωρουχα εχει και η la redoute αλλα το ασχημο ειναι οτι δεν εχει καταστηματα και τα παραγγελνεις απο βιβλιο ή μεσω ιντερνετ.

κι εγω ακομα δεν εχω παρει ρουχα εγκυμοσυνης. εχω βολευτει με κολαν και φορμες. μολις ζεστανει ο καιρος κατα ιουνη μερια σιγουρα θα γεμισω φορεματα μιας και τα βολευομαι παρα πολυ γιατι ειναι ανετα και δροσερα. με πιανει πολυ η ζεστη που δεν αντεχω παντελονι πανω μου για κανενα λογο.

με εχει πιασει λογοδιαροια ....ειναι απο το αγχος μου και την αγωνια μου για αυριο...........θα ηρεμησω που θα παει?

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΕΙΔΑ!!!!! Εγώ ήμουν η κοπέλα που καθόμουν απέναντι σου με τον άντρα μου. Έχω μακρυά μαλλιά, έχω γαλάζια μάτια, είμαι αδύνατη και φόραγα ένα μαύρο κολλάν, γκρι μπλούζα, αθλητικά παπούτσια και μαύρο μπουφάν. Με κατάλαβες???????????:confused::confused::confused::confused::confused:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλε γιατι δεν μιλησατε?

Γιατί εγώ ήμουν στο νοσοκομείο και δεν είχα δει οτι έγραψε την περιγραφή της και δεν ήξερα ποια από όλες είναι. Ήμασταν και αρκετές που περιμέναμε!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

ngn πως προεκυψε τωρα ο λαβυρινθος;;;;;; Μορει να το ειχες και.πριν;απο τι δημιουργειται;δε το.κατεχω...

μπραβο dike για την αυχενικη!αντε μια μια να ξεμπερδευουμρε και να παιρνουμμε καλα νεα!

εγω εχω φεις!οποια θελει ας μου στειλει πμ να την προσθεσω!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ngn πως προεκυψε τωρα ο λαβυρινθος;;;;;; Μορει να το ειχες και.πριν;απο τι δημιουργειται;δε το.κατεχω...

μπραβο dike για την αυχενικη!αντε μια μια να ξεμπερδευουμρε και να παιρνουμμε καλα νεα!

εγω εχω φεις!οποια θελει ας μου στειλει πμ να την προσθεσω!

Καλησπέρα κορίτσι μου!

Σίγουρα το είχα από πριν αλλά μου εκδηλώθηκε και στις 2 μου τις εγκυμοσύνες. Απλά τώρα το ανακαλύψαμε!!! Δεν ξέρω από τι δημιουργείται αλλά μου φέρνει ύλλιγγο. Άστα να πάνε!!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω...θα ηρεμησει φαντζομαι οταν φυγουν τα πολλα συμπτωματα ε ;δλδ στα φυσιολογικα σου δεν ειχες ενοχλησεις;

Όχι δεν είχα καθόλου ενόχληση στα φυσιολογικά μου. Τώρα έχω που έχω τα στομαχικά της εγκυμοσύνης μου επιβαρύνονται και από τις ζαλάδες. Δράμα η κατάσταση!!! Ο γιατρός μου μου είπε να κάνω υπομονή 2 εβδομάδες και αν συνεχιστεί έντονα θα μου δώσει χάπια.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε μακαρι να ανακουφιστεις ρε παιδι μου....ελαχιστες φορες εχω παθει ιλιγγο (μπορει και μια μονο) και ηταν απαισιο...να φυγει και γρηγορααα!!δε το θελουμεεε!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...