Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Εγώ δεν έχω καλά νέα δυστυχώς. Το χάσαμε το αγγελουδάκι μας.. Την προηγούμενη Πέμπτη είχα λίγο αιματάκι στο σκούπισμα και το απόγευμα που πήγαμε στη γιατρό για να το ελέγξουμε, το είδαμε κουλουριασμένο. Είχε 5 μέρες που η καρδούλα του σταμάτησε. Την επόμενη μέρα πήγα στο νοσοκομείο για απόξεση. Είμαι λίγο καλύτερα τώρα. Σκέφτομαι ο Θεός κάποιο σχέδιο έχει για εμάς. Μεγάλη παρηγοριά ο μικρός μου ζουζούνος.

Τελείωσαν και οι παλλίνδρομες σε αυτήν την παρέα! Νομίζω έχουμε καλύψει τα στατιστικά. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σας πάνε όλα φανταστικά κορίτσια μου!

Καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες σας εύχομαι και με γερά και χαρούμενα μωράκια στις αγκαλίτσες σας!!!!

λυπαμαι πολυ σου ευχομαι οτι καλυτερο για τη συνεχεια κουραγιο και θα ερθει ξανα μπεμπεδακι!!!


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Εγώ δεν έχω καλά νέα δυστυχώς. Το χάσαμε το αγγελουδάκι μας.. Την προηγούμενη Πέμπτη είχα λίγο αιματάκι στο σκούπισμα και το απόγευμα που πήγαμε στη γιατρό για να το ελέγξουμε, το είδαμε κουλουριασμένο. Είχε 5 μέρες που η καρδούλα του σταμάτησε. Την επόμενη μέρα πήγα στο νοσοκομείο για απόξεση. Είμαι λίγο καλύτερα τώρα. Σκέφτομαι ο Θεός κάποιο σχέδιο έχει για εμάς. Μεγάλη παρηγοριά ο μικρός μου ζουζούνος.

Τελείωσαν και οι παλλίνδρομες σε αυτήν την παρέα! Νομίζω έχουμε καλύψει τα στατιστικά. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σας πάνε όλα φανταστικά κορίτσια μου!

Καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες σας εύχομαι και με γερά και χαρούμενα μωράκια στις αγκαλίτσες σας!!!!

Λυπάμαι πολύ........

πραγματικά δεν ξέρω τι να πω........μου φαίνονται τόσο λίγα τα λόγια ....

Εύχομαι οτι καλύτερο απο εδώ και πέρα....


fxwxp2.png

EKLUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

καταρχην θέλω να ευχηθω τα καλυτερα και γρηγορα με ενα υγιες μωρακι στην toulala και στη markela!!!! απο την καρδια μου σας ευχομαι τα καλυτερα και πολυ συντομα ολα αυτα να ειναι ενα κακο ονειρο!!!!είστε πολύ δυνατές και ο Θεούλης θα σας φέρει το Θαυματάκι σας!!!!!

εγώ έκανα αυχενική χθες....Δόξα τον Θεό όλα είναι καλα!!!!!!! το μπεμπε οπως είπε κ η μαια μου είναι ανάποδο σαν τη μαμα του και δεν καθοταν να δουμε το φυλλο αλλα δεν με νοιαζει καθολου...αρκει που είδα ότι είναι καλα!!!!!!με πίεζε απο εδω με πιεζε απο εκει....πολυ ωρα βρε κορίτσια!!!!!! το dvd που μας εδωσε είναι κανα 15λεπτο και δεν ειναι μεσα ολος ο υπέρηχος!!!!!σιγουρα ημουν εκει και με εψαχνε πανω απο 20 λεπτα...μου πηραν και αιμα και θα μαθω τα αποτελεσματα την αλλη εβδομαδα!!!!!!!

η αληθεια ειναι οτι ηρεμησα λιγο.....απο το κεφαλακι εως το ποπουδακι ειναι 7 ολοκληρα εκατοστα!!!!!!!χιιχιχιχιιχ......


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

καταρχην θέλω να ευχηθω τα καλυτερα και γρηγορα με ενα υγιες μωρακι στην toulala και στη markela!!!! απο την καρδια μου σας ευχομαι τα καλυτερα και πολυ συντομα ολα αυτα να ειναι ενα κακο ονειρο!!!!είστε πολύ δυνατές και ο Θεούλης θα σας φέρει το Θαυματάκι σας!!!!!

εγώ έκανα αυχενική χθες....Δόξα τον Θεό όλα είναι καλα!!!!!!! το μπεμπε οπως είπε κ η μαια μου είναι ανάποδο σαν τη μαμα του και δεν καθοταν να δουμε το φυλλο αλλα δεν με νοιαζει καθολου...αρκει που είδα ότι είναι καλα!!!!!!με πίεζε απο εδω με πιεζε απο εκει....πολυ ωρα βρε κορίτσια!!!!!! το dvd που μας εδωσε είναι κανα 15λεπτο και δεν ειναι μεσα ολος ο υπέρηχος!!!!!σιγουρα ημουν εκει και με εψαχνε πανω απο 20 λεπτα...μου πηραν και αιμα και θα μαθω τα αποτελεσματα την αλλη εβδομαδα!!!!!!!

η αληθεια ειναι οτι ηρεμησα λιγο.....απο το κεφαλακι εως το ποπουδακι ειναι 7 ολοκληρα εκατοστα!!!!!!!χιιχιχιχιιχ......

χαχχαχ! το καλουλι, μωρε!!! Μπραβο σας!!! Καλα αποτελεσματα παππΑ, τωρα!! :D:D:D:D


ZViCp3.png

bEQ4p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

τουλαλα δεν ξερω τι να σου πω.ευχομαι γρηγορα με ενα υγιες μωρακι

μαρακι συγχαρητηρια για την αυχενικη

θανουλα ο δεικτης παλμικοτητας που ανεφερες στην αυχενικη, τι ειναι?


chuTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια πως ειστε?

λοιπον οι εξετασεις βγηκαν χαλια...ρευματοειδης αθριτιδα δυστυχως θα επισκεφθω ρευματολογο κ ισως να χρειαστει να παρω κορτιζονη.το νινι ευτυχως δν κινδυνευει.

και αυτο σε μενα super ε????


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Λυπαμαι τουλαλα μου...

οπως ειπες ο μπεμπης σου ειναι η καλυτερη ψυχοθεραπεια.Βουτα τον ζουλα τον λιωστον στα φιλακια και συντομα θα ερθε και το αδερφακι.Εχεις δυναμη και θαυμαζω την αντιμετωπιση σου και το χιουμορ σου! Ακου εκει στατιστικα τελειωσαμε με τις παλλινδρομισεις! :tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές. Να είστε καλά και ό,τι καλύτερο σας εύχομαι από εδώ και πέρα.

Μαρκέλα τα νέα νομίζω ότι ήταν τα καλύτερα δυνατά μέσα στην ατυχία αυτή. Καλύτερα τώρα που είναι νωρίς παρά αργότερα. Εσύ το ξέρεις καλύτερα από όλους.. Αφού ήταν τόσο τυχαίο γεγονός πιστεύω και προαισθάνομαι ότι η τρίτη σας φορά θα είναι και η τυχερή!!! Με το καλό όλα να γίνουν αυτή τη φορά και η Παναγία να βοηθάει όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι!

Θα μπαίνω πού και πού να μαθαίνω τα νέα σας!

Σας φιλώ γλυκά εσάς και τα μικρά μικρά ανθρωπάκια σας!


LXEWp2.png

Ένα αγγελούδι στην αγκαλιά μου κι ένα άλλο στον ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

θανουλα ο δεικτης παλμικοτητας που ανεφερες στην αυχενικη, τι ειναι?

Δεν έχω ιδέα τι είναι οτιδήποτε από αυτά που έγραψα!!Απλά μιλούσαμε για το ντόπλερ και ήταν γραμμένο εκέι που είχε τις μετρήσεις ντόπλερ, γι' αυτό το έγραψα!!

Μην ασχολείστε τόσο πολύ με το τι γράφει στο χαρτί των μετρήσεων της αυχενικής, σημασία έχει μόνο τι θα σας πει ο γιατρός σας.

Αμάν ρε κορίτσια με τις παλίνδρομες εδώ μέσα, πολύ στεναχωρέθηκα..... Τουλαλα, καλό κουράγιο κοριτσάκι μου, σου έυχομαι να σταθείτε στα πόδια σας όσο πιο γρήγορα γίνεται.


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια,

Τι κάνετε;

Τουλαλα λυπάμαι πολύ για την άσχημη κατάληξη και εύχομαι άμεσα να εχεισ τα καλύτερα νεα.

Σήμερα πήγα για ψώνια καθώς δεν εχω παντελόνι να μου μπαίνει .... Και ήθελα να σας ρωτήσω για καταστήματα με ρούχα εγκυμοσυνης ... Εχετε αγοράσει εσείς;

Πήρα και σουτιέν, μου είπαν ότι η μπανελα δημιουργεί πρόβλημα στο στήθος, ισχύει;

Περίμενω με αγωνία την αυχενικη , 18/4, αλλά ειναι ακόμα μακρυά ....!

Καλά αποτελέσματα σε όλες σας απο τις αυχενικες....

Link to comment
Share on other sites

Εγω κρατιεμαι και δε ψωνιζω αλλα φοραω φορμες συνεχεια.Αντε και κανενα κολαν Η κορη μου γεννηθηκε νοεμβριο οποτε πανω κατω θα εχω τα ιδια ρουχα που φορουσα και τοτε!Φορμουλες στην αρχη μεχρι λιγο να ζεστανει, φορεματακια το καλοκαιρι και 2 κολαν εγκυμοσυνης προς το τελος.Απο τα ρουχα εγκυμοσυνης αν δεν εχει εκπτωσεις ειναι πολυ ακριβα ρε παιδι μου.Καποια μαγαζια εχουν καλες τιμες θελω να ξαναρωτησω...Αν μαθω κατι θα σας πω.Εξαρταται βεβαια και που μενετε γιατι εγω θα πω για Αθηνα.Ριξτε μια ματια σ αυτο αν και μονο εσωρουχα εγκυμοσυνης βλεπω... http://www.motherbaby.gr/products1.php?wh=1〈=1&the1id=47&theid=47&open1=47&open2=

Για το σουτιεν ισχυει.Ουτως η αλλως το καλυτερο θα ηταν να μη φοραμε ποτε μπανελα.Αλλα ειδικα στην εγκυμοσυνη και στο θηλασμο δεν ειναι καθολου καλη.Μονο χωρις.

Κι εγω θελω σουτιεν γμτ...εχει ψιλοχαλασει αυτο...Θηλαζω ακομα οποτε φοραω δυο σουτιεν πλυνε βαλε.Ενα εγκυμοσυνης κι ενα θηλασμου...Προσπαθω να κανω οικονομια αλλα..καποια πραγματα χρειαζονται...


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Για σουτιεν δειτε και εδω

http://www.mariaevita.gr/

Ειχα παρει 3 τεμαχια που ηταν θηλασμου και τα φορεσα και στην εγκυμοσυνη στο 3 τριμηνο με 25 ευρω το ενα και ηταν βαμβακερα με λατεξ μεσα πολυ τα ευχαριστηθηκα!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου,

τι κανετε?

εγω μετα απο 4 μερες ηρεμιας εχτες ημουν ολη μερα με εμετους και στομαχι χαλια. σημερα ειμαι αρκετα καλα. λιγο το στομαχακι με ενοχλει αλλα εμετο δεν εχω κανει.

φευγω το βραδυ παω αθηνα. αυριο εχω την αυχενικηηηηηη......ενταξει τρεμουν τα ποδια μου, τα χερια μου, παραμιλαω μονη μου....ειμαι ετοιμη για το νταου. σε σουιτα παρακαλω......!!!!

βασικα αυριο εχω τρομερη ταλαιπωρια.

8 το πρωι πρεπει να παω για υπερηχο θυροειδη. 10+30 στο παστερ για την επαναληψη του κυτταρομεγαλοιου. 12 η ωρα η αυχενικη. 1+15 αιματολογο για εξετασεις αιματος σχετικα με την θρομβοφιλια μου, αμεσως μετα στον γυναικολογο μου για να με δει και εμενα και την αυχενικη και 4 το απογευμα ενδοκρινολογο.....πππφφφ κουραστηκα μονο που τα ειπα.....φανταστειετε αυριο που θα τα κανω κιολας πραξη.

αχ κοριτσια εχω τρομερη αγωνια για την αυχενικη. ολο αυτη σκεφτομαι. φοβαμαι για τα αποτελεσματα. θα ειναι ενταξει το μωρακι μου? θα ακουσουμε την καρδουλα του να χτυπαει ή θα μου πουν παλι παλλινδρομη?

Αχ Παναγιτσα μου βαλε το χερακι σου να ειναι ολα καλα και σε μενα και σε ολα τα κοριτσια.


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααα ξεχασα......

ngn1980 εμεις εχουμε και μια συναντηση.....:D

λογικα θα σε πετυχω.....

λοιπον θα φοραω μια μαυρη φορμα με ασπρη μπλουζα και μαυρη ζακετα. θα εχω μια μπεζ τσαντα ωμου και μια τσαντα χειρος του Ρεα.

ειμαι καστανη ψιλουλα γεματουλα (δεν ειμαι και ελενη γερασιμιδου αλλα δεν ειμαι και καμια κορμαρα) με μακρυααααα μαλλια . πιστευω να με καταλαβεις. :D:D:D:D:D:D:D:D

ασχετοοοο αλλα εχετε facebook?

επισης πολυ ωραια ρουχαλακια και οικονομικα εχουν τα h&m . κατι λιγα και σε εσωρουχα εχει και η la redoute αλλα το ασχημο ειναι οτι δεν εχει καταστηματα και τα παραγγελνεις απο βιβλιο ή μεσω ιντερνετ.

κι εγω ακομα δεν εχω παρει ρουχα εγκυμοσυνης. εχω βολευτει με κολαν και φορμες. μολις ζεστανει ο καιρος κατα ιουνη μερια σιγουρα θα γεμισω φορεματα μιας και τα βολευομαι παρα πολυ γιατι ειναι ανετα και δροσερα. με πιανει πολυ η ζεστη που δεν αντεχω παντελονι πανω μου για κανενα λογο.

με εχει πιασει λογοδιαροια ....ειναι απο το αγχος μου και την αγωνια μου για αυριο...........θα ηρεμησω που θα παει?


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...