Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Αχ θα έρθεις;Τι καλάαααααααααααααα..............

t0130.gif

t0135.gif

t0156.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηρθε στο φαρμακειο προχθες μια κυρια να της παραγγειλω το xls medical, ειναι χαπια αδυνατισματος και εγω της εδωσα τη διιατα της Δήμητρας....

Της ειπα οτι τζαμπα θα τα παρει.....;)

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ξέχασα να σου πω ....

έχω ξεκινήσει το .... μέλλον σου ...

έχω ¨συλλάβει¨ την αρχική ιδέα τώρα το στήνω και μετά θα το κάνω τις τελευταίες αλλαγές.

πιθανόν σε καμιά εβδομάδα θα είσαι έτοιμη.


url]
Link to comment
Share on other sites

ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΓΗΤΟ....................................................

ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΣΤΑ βρε ΝΑΝΤΙΑΚΙ!!! Χοντροκεφαλιά!

Τι καλα που ξεκινας!!!!!!

Οταν πας Ναντιακι να ρωτησεις και γι αυτα που λεγαμε το Ζεττακι...

Για τα cyclacur που παχαινουν το ενδομητριο...και για τα utrogestan που ειναι προγεστερονη για μετα την μεβρυομεταφορα...

Μαλλον θα στα δωσουν..αλλα να ρωτησεις τι και πως.....

Θα ρωτήσω αγαπούλα!!!!Μάλλον θα πρέπει να κάνω καμία λίστα για να μην ξεχάσω κάτι.Όταν θα πλησιάζει ο καιρός θα σας το ξαναπώ να με βοηθήσετε να κάνω τη λίστα με τις κατάλληλες ερωτήσεις!!!!Θα με βοηθήσετε,ε κοριτσάκια μου????

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ξέχασα να σου πω ....

έχω ξεκινήσει το .... μέλλον σου ...

έχω ¨συλλάβει¨ την αρχική ιδέα τώρα το στήνω και μετά θα το κάνω τις τελευταίες αλλαγές.

πιθανόν σε καμιά εβδομάδα θα είσαι έτοιμη.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΖΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥ για τον κοπο που κανεις!

t4614.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ρωτήσω αγαπούλα!!!!Μάλλον θα πρέπει να κάνω καμία λίστα για να μην ξεχάσω κάτι.Όταν θα πλησιάζει ο καιρός θα σας το ξαναπώ να με βοηθήσετε να κάνω τη λίστα με τις κατάλληλες ερωτήσεις!!!!Θα με βοηθήσετε,ε κοριτσάκια μου????

ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απο τωρα στις εχω ετοιμες....

Ειπαμε...ειμαστε της οργανωσης διδυμακι μου!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας αφήνω τώρα,πάω δουλειά!!!!Δευτέρα σήμερα και έχω εύκολη μέρα.Και κενό μετά το σχολείο και γυρνάω νωρίς το βράδυ,οπότε θα τα πούμε λίγο περισσότερο σήμερα!!!

Σας φιλώ προς το παρόν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας αφήνω τώρα,πάω δουλειά!!!!Δευτέρα σήμερα και έχω εύκολη μέρα.Και κενό μετά το σχολείο και γυρνάω νωρίς το βράδυ,οπότε θα τα πούμε λίγο περισσότερο σήμερα!!!

Σας φιλώ προς το παρόν!!!!

c0212.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

επίσης Εφάκι, είχα κάνει εξέταση PRG το 2011 και ήταν 0,73 με φ.τ. 0,2-1,0 παραγωγική φάση και 1-5 ωχρινική φάση

και στο κέντρο μου κάνανε 4 μέρες πριν την ωοληψία και είχα 0,743 με φ.τ. 0,2-1,5 παραγωγική φάση, 1,7-27 εκκριτική φάση 0,8-3,08 ωορρηξία και 0,1-0,8 εμμηνόπαυση.

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΕΟ ????

Εχω καλή προγεστερόνη ή όχι ???

κανένας κόπος.

ΡΟΥΜΠΑΚΙ μου καλησπέρα, εννοείται πως θα βοηθήσουμε.

Τι κάνεις ??? πάλι τρέχεις ??


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


επίσης Εφάκι, είχα κάνει εξέταση PRG το 2011 και ήταν 0,73 με φ.τ. 0,2-1,0 παραγωγική φάση και 1-5 ωχρινική φάση

και στο κέντρο μου κάνανε 4 μέρες πριν την ωοληψία και είχα 0,743 με φ.τ. 0,2-1,5 παραγωγική φάση, 1,7-27 εκκριτική φάση 0,8-3,08 ωορρηξία και 0,1-0,8 εμμηνόπαυση.

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΕΟ ????

Εχω καλή προγεστερόνη ή όχι ???

κανένας κόπος.

ΡΟΥΜΠΑΚΙ μου καλησπέρα, εννοείται πως θα βοηθήσουμε.

Τι κάνεις ??? πάλι τρέχεις ??

Και μενα μου την ειχανε μετρησει στην ωοληψια...οχι στην μεβρυομεταφορα..μου δωσανε utro....ουτε λιγα ουτε πολλα και τωρα μου λενε "α..ισως εκανες 2 καθυστερημενες εμφυτευσεις λογω χαμηλης προγεστερονης" :shock:

Αφου το επαθε μια απο εμας..ας το εχουμε το νου μας...

Μπορει οι ανθρωποι να σου εδωσαν και cyclacur kai utro οσα χρειαζεσαι...εσυ ομως δεν χανεις ρτιποτα να ξαναρωτησεις και για τα 2...;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου την ειχανε μετρησει στην ωοληψια...οχι στην μεβρυομεταφορα..μου δωσανε utro....ουτε λιγα ουτε πολλα και τωρα μου λενε "α..ισως εκανες 2 καθυστερημενες εμφυτευσεις λογω χαμηλης προγεστερονης" :shock:

Αφου το επαθε μια απο εμας..ας το εχουμε το νου μας...

Μπορει οι ανθρωποι να σου εδωσαν και cyclacur kai utro οσα χρειαζεσαι...εσυ ομως δεν χανεις ρτιποτα να ξαναρωτησεις και για τα 2...;)

μωρέ θα ρωτήσω μη σου πω θα ζητήσω να μου κάνουν και εξέταση αίματος τη μέρα της εμβρυομεταφοράς για να δούμε στανταρ πόσο έχω.

θα τα ξεσκονίσω όλα αυτή τη φορά.


url]
Link to comment
Share on other sites

h13059.gif h13059.gif h13059.gif

Τόϊνγκ Τόϊνγκ Τόϊνγκ !

τα παιδία παίζει ????

βαρεθηκες μέσα ??? πόσα παιδικά είδες σήμερα.

κάντυ κάντυ έβλεπες ??? πολύ μου άρεζε ..... χιχιχι

και επίσης έβλεπα και πολύ φρου φρου .....

"πάρε με μαζί σου παππού, δεν θα κάνω φασαρία"


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...