Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

      Μιλήσατε με τον γιατρό ? Τι σας είπε?

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Τι δουλειά θες να κάνεις πάλι???

ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΟΡΦΩ.......μια βολτίτσα.....t1940.gif

t2421.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑΝΤΙΑΚΙ μου εσυ ξεκινας το βραχύ πρωτοκολλο ε?

Τελη Ιουνη?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα γινόταν έκρηξη,ξέχασα να χαμηλώσω το μάτι....θα έσκαγε η χύτρα

Είσαι χυτροβια κι εσυ ε? Τι καλό κάνεις?

Εγώ σήμερα θέλω να φάω τηγανητά αβγά με τηγανιτές πατάτες. Γιαμ γιαμ. ..

Αλλά με τη ζαλάδα που έχω χλωμό το κόβω να μαγειρέψω.

Μου έχει πέσει ο αιματοκριτης μάλλον.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επίτέλους έχεις ίντερνετ!!!Αφού βρε σου λέει ότι δεν υπάρχουν!!!Μην παίρνεις τέτοια πράγματα ρε φιλενάδα!!!!Έχω μπει και εγώ στον πειρασμό,αλλά τελικά δεν πήρα,φοβάμαι!!!!Αν κάνεις λίγη υπομονή σε λίγο δεν θα πεινάς.Εγώ θυμάμαι έκανα δίαιατα(βασικά διατροφή) και μου έλεγε ο πατέρας μου σιγά μην χάσεις με όλα αυτά που τρως,όμως έχανα γιατί έτρωγα σωστά σε τακτά χρονικά διαστήματα και δεν έτρωγα καθόλου λιπαρά,τηγανιτά και γλυκά.Δεν χρειάζεται να πεινάς!!!!

Geia sou Nantia mou !!!!!!

Eutixos pou einai ola kala me ton kariotipo !!!!!

Oso afora ta xapia, exo dokimasi ta PANTA. Akoma kai to xenical. Ala doulevan ala oxi.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε στο φαρμακειο προχθες μια κυρια να της παραγγειλω το xls medical, ειναι χαπια αδυνατισματος και εγω της εδωσα τη διιατα της Δήμητρας....

Της ειπα οτι τζαμπα θα τα παρει.....;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Geia sou Nantia mou !!!!!!

Eutixos pou einai ola kala me ton kariotipo !!!!!

Oso afora ta xapia, exo dokimasi ta PANTA. Akoma kai to xenical. Ala doulevan ala oxi.

DADAKI μεγαλη υποθεση που βγηκε καλος ο καρυοτυπος!!!!!!

Αρα ειστε καλα απο ολα βρε κουκλα μου...

Λιγο να βοηθησει ο Θεος και θα το πετυχετε το μωρακι!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΝΤΙΑΚΙ μου εσυ ξεκινας το βραχύ πρωτοκολλο ε?

Τελη Ιουνη?

Έτσι νομίζω.Θα πάω στον γιατρό την επομένη της επιτροπής να πούμε όλα τα διαδικαστικά και να μου γράψει τα φάρμακα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είσαι χυτροβια κι εσυ ε? Τι καλό κάνεις?

Εγώ σήμερα θέλω να φάω τηγανητά αβγά με τηγανιτές πατάτες. Γιαμ γιαμ. ..

Αλλά με τη ζαλάδα που έχω χλωμό το κόβω να μαγειρέψω.

Μου έχει πέσει ο αιματοκριτης μάλλον.

Ή εισαι έγκυος.......χαχα.......Κανω φασολάκια........μπλιάχχχχχχχχχχχχ.......όχι δεν την φοβάμαι......αλλά θα έσκαγε....χιχι

Link to comment
Share on other sites

Geia sou Nantia mou !!!!!!

Eutixos pou einai ola kala me ton kariotipo !!!!!

Oso afora ta xapia, exo dokimasi ta PANTA. Akoma kai to xenical. Ala doulevan ala oxi.

Άντε κοριτσάκι μου να ηρεμήσεις λίγο και με το καλό να ξεκινήσεις και να έρθει το μωράκι σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λύσσαξες μαρήηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!

ΠΕΣΤΑ βρε ΝΑΝΤΙΑΚΙ!!! Χοντροκεφαλιά!

Έτσι νομίζω.Θα πάω στον γιατρό την επομένη της επιτροπής να πούμε όλα τα διαδικαστικά και να μου γράψει τα φάρμακα!!!!

Τι καλα που ξεκινας!!!!!!

Οταν πας Ναντιακι να ρωτησεις και γι αυτα που λεγαμε το Ζεττακι...

Για τα cyclacur που παχαινουν το ενδομητριο...και για τα utrogestan που ειναι προγεστερονη για μετα την μεβρυομεταφορα...

Μαλλον θα στα δωσουν..αλλα να ρωτησεις τι και πως.....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Είσαι χυτροβια κι εσυ ε? Τι καλό κάνεις?

Εγώ σήμερα θέλω να φάω τηγανητά αβγά με τηγανιτές πατάτες. Γιαμ γιαμ. ..

Αλλά με τη ζαλάδα που έχω χλωμό το κόβω να μαγειρέψω.

Μου έχει πέσει ο αιματοκριτης μάλλον.

Δημητρούλα λες να μην σου έχει πέσει ο αιματοκρίτης και να είσαι έγκυος????Χιχιχιχιχιχι!!!!!Μ'αρέσει να σε πειράζω αγαπούλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...