Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Πες με μαρήηηηηηηηηηηηηηηη...........δεν μπορώ να κάνω δίαιτα πεινάω........:evil:Πες με Εφάκη:cry:

Μπηκα τωρα στο site kai δεν υπαρχει :shock:

Ποιος ξερει τι μαμακιες ηταν και τα εκοψαν....και τα πηρα και γω....:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!

kale μου συγχαρητήρια!!!!Δεν είχα καμία αμφιβολία ότι θα έγραφες τέλεια!!!!!Με τόσο διάβασμα,τι στο καλό πια!!!!

Dadaki μου μια χαρά οι εξετάσεις σου!!!!Πολύ χαίρομαι,όλα καλά!!!

Χριστινάκι μου πάντα άξια!!!!!

Ανιτάκι μου τελείωσες επιτέλους????Με το καλό στο νέο σας σπίτι,να αλλάξει και το γούρι και να έρθει το μωράκι σας!!!!

Μορφάκι μου δεν την γλιτώνεις τελικά την εκδρομή.Μπορεί να οι κοπέλες εκεί να είναι καλές!!!Θα κάνεις και καινούργιες γνωριμίες!!!!Μην πάρεις τέτοια χάπια ρε κοπέλα μου!!!Κάνε σωστή διατροφή και λίγη γυμναστική και όλα θα πάνε καλά!!!

Λαμπρινούλα μου λίγη υπομονή και θα έρθει και η β επιπέδου!!!!Και όλα θα είναι τέλεια!!!!

Δημητρούλα μου κάνε λίγη υπομονή κοπέλα μου.Τι να κάνουμε!!!Ας έχει η κοπέλα εύκολο τοκετό και ποιός ξέρει ίσως προλάβει να δει και εσένα το απόγευμα!!!!

Γειά σου φίλη μου τι κάνεις;Χαθήκαμε!Τώρα εχω ιντερνετ οπότε θα τα λέμε.......

Link to comment
Share on other sites

Οχι Μορφουλα μου αγαπημενη! ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ!

Προσπαθησε μονη σου....θα ειναι καλυτερα για τον οργανισμο σου!

t4614.gif

Vre Efaki auti to exei apofasisi oti tha parei xapia. Oti na tis leme emeis edw den pianei. Afou eidi ekane paraggelia gia rasberry ketone.

As min tis eleges tipota gia ta xapia apo tin Ameriki.

Tora pes tis pos ta lene.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!

kale μου συγχαρητήρια!!!!Δεν είχα καμία αμφιβολία ότι θα έγραφες τέλεια!!!!!Με τόσο διάβασμα,τι στο καλό πια!!!!

Dadaki μου μια χαρά οι εξετάσεις σου!!!!Πολύ χαίρομαι,όλα καλά!!!

Χριστινάκι μου πάντα άξια!!!!!

Ανιτάκι μου τελείωσες επιτέλους????Με το καλό στο νέο σας σπίτι,να αλλάξει και το γούρι και να έρθει το μωράκι σας!!!!

Μορφάκι μου δεν την γλιτώνεις τελικά την εκδρομή.Μπορεί να οι κοπέλες εκεί να είναι καλές!!!Θα κάνεις και καινούργιες γνωριμίες!!!!Μην πάρεις τέτοια χάπια ρε κοπέλα μου!!!Κάνε σωστή διατροφή και λίγη γυμναστική και όλα θα πάνε καλά!!!

Λαμπρινούλα μου λίγη υπομονή και θα έρθει και η β επιπέδου!!!!Και όλα θα είναι τέλεια!!!!

Δημητρούλα μου κάνε λίγη υπομονή κοπέλα μου.Τι να κάνουμε!!!Ας έχει η κοπέλα εύκολο τοκετό και ποιός ξέρει ίσως προλάβει να δει και εσένα το απόγευμα!!!!

ΝΑΝΤΙΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

t4843.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Vre Efaki auti to exei apofasisi oti tha parei xapia. Oti na tis leme emeis edw den pianei. Afou eidi ekane paraggelia gia rasberry ketone.

As min tis eleges tipota gia ta xapia apo tin Ameriki.

Tora pes tis pos ta lene.

Μα δεν υπαρχουν πια....:shock:

Ποιος ξερει τι εβαλα στον οργανισμο μου....:(:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπηκα τωρα στο site kai δεν υπαρχει :shock:

Ποιος ξερει τι μαμακιες ηταν και τα εκοψαν....και τα πηρα και γω....:(

Τωρα εγω θέλεις να σε πιστέψω;Γράψε ποιο είναι να τω δω και εγώ..........

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εγω θέλεις να σε πιστέψω;Γράψε ποιο είναι να τω δω και εγώ..........

withoutfat

δες και μονη σου...... το site δεν υπαρχει πια...

εκανα μαμακια μαλλον....ευτυχως δε το ξερε το μωρο!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σε πετυχαίνω μέσα!!!!!!!!!!!

Σκεφτομαι ποτε εχω χρονο....εχω να κανω μια δουλεια.... :rolleyes::rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τωρα εγω θέλεις να σε πιστέψω;Γράψε ποιο είναι να τω δω και εγώ..........

Επίτέλους έχεις ίντερνετ!!!Αφού βρε σου λέει ότι δεν υπάρχουν!!!Μην παίρνεις τέτοια πράγματα ρε φιλενάδα!!!!Έχω μπει και εγώ στον πειρασμό,αλλά τελικά δεν πήρα,φοβάμαι!!!!Αν κάνεις λίγη υπομονή σε λίγο δεν θα πεινάς.Εγώ θυμάμαι έκανα δίαιατα(βασικά διατροφή) και μου έλεγε ο πατέρας μου σιγά μην χάσεις με όλα αυτά που τρως,όμως έχανα γιατί έτρωγα σωστά σε τακτά χρονικά διαστήματα και δεν έτρωγα καθόλου λιπαρά,τηγανιτά και γλυκά.Δεν χρειάζεται να πεινάς!!!!

Link to comment
Share on other sites

withoutfat

δες και μονη σου...... το site δεν υπαρχει πια...

εκανα μαμακια μαλλον....ευτυχως δε το ξερε το μωρο!

Θα γινόταν έκρηξη,ξέχασα να χαμηλώσω το μάτι....θα έσκαγε η χύτρα

Link to comment
Share on other sites

Θα γινόταν έκρηξη,ξέχασα να χαμηλώσω το μάτι....θα έσκαγε η χύτρα

Αφου ασχολεισαι με..........

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ασε Μορφουλα και αν μαθει το μωρο για τα χαζοχαπια που πηρα και τα κατηργησαν θα με διωξει...

Σε σενα θα ρθω...

Ευτυχως τα πηρα περυσι...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...