Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Εφη να σε ρωτήσω,κάτι χάπια για το αδυνάτισμα που διαφημίζει η Ζαρίφη είναι καλά;Ρωτα τον δικό σου να μας πεί.........

ΑΠΛΑ ... ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ Μ@Λ@ΚΙ@ ΚΙΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙΡΩ ....

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ....


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΠΛΑ ... ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ Μ@Λ@ΚΙ@ ΚΙΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙΡΩ ....

ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ....

Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;αμα είναι καλάααααααααααααααααααααααααααα;

Link to comment
Share on other sites

Εφη να σε ρωτήσω,κάτι χάπια για το αδυνάτισμα που διαφημίζει η Ζαρίφη είναι καλά;Ρωτα τον δικό σου να μας πεί.........

Ποια διαφημιζει αυτη?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι ΚΑΤΑ αυτων των χαπιων!!! ΟΛΩΝ!

Ασε που εχω δοκιμασει και δεν κανουν ΤΙΠΟΤΑ!

Μονο καποια που ειχα παραγγειλει απο Αμερικη ειχαν κανει δουλεια....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;αμα είναι καλάααααααααααααααααααααααααααα;

πας καλά ????

τι καλά μπορεί να είναι ???

θα σου θερίσουν συκώτι και δεν ξέρω και τι άλλο ....

αν θες πάρε να πίνεις πράσινο τσάι (1 ποτήρι τη μέρα, ακόμα κι αυτό δεν είναι για παραπάνω)


url]
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ΚΑΤΑ αυτων των χαπιων!!! ΟΛΩΝ!

Ασε που εχω δοκιμασει και δεν κανουν ΤΙΠΟΤΑ!

Μονο καποια που ειχα παραγγειλει απο Αμερικη ειχαν κανει δουλεια....

εννοείται κατά ΟΛΩΝ.

1ον απο όσο ξέρω δεν εγκεκριμένα απο τον ΕΟΦ

2ον δεν κάνουν θαύματα και φυσικά ΔΕΝ είναι ΑΚΙΝΔΥΝΑ


url]
Link to comment
Share on other sites

Εγω φετος με τη διαιτα της Δημητρας την 1η και πολυ πρασινο τσαι...ειδα μεγαλη διαφορα στο κοιλιακο λιπος που ειχα....

Περυσι που ειχα φουσκωσει απο τις ορμονες και δεν εχανα πηρα αυτα απο Αμερικη...αλλα γενικως ειμαι κατα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πας καλά ????

τι καλά μπορεί να είναι ???

θα σου θερίσουν συκώτι και δεν ξέρω και τι άλλο ....

αν θες πάρε να πίνεις πράσινο τσάι (1 ποτήρι τη μέρα, ακόμα κι αυτό δεν είναι για παραπάνω)

Μεχρι 4 ποτηρια μπορεις να πινεις....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι ποιά είναι............αυτά που λές ποια είναι;

Ειναι πανακριβα Μορφούλα...ερχονται απο Αμερικη...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

εννοείται κατά ΟΛΩΝ.

1ον απο όσο ξέρω δεν εγκεκριμένα απο τον ΕΟΦ

2ον δεν κάνουν θαύματα και φυσικά ΔΕΝ είναι ΑΚΙΝΔΥΝΑ

Εγω παράγγειλα αυτά που λέει χάστε 12 κιλά σε 14 μέρες που είναι με βατόμουρα,αλλά δεν τα πήρα ακόμη..............

Link to comment
Share on other sites

Ειδα διαφορά με αυτα τα ακριβα αλλα τα σταματησα αμεσως και συνεχισα μονη μου απλα να προσεχω....και μεχρι τον Νοεμβριο ημουν οκ..μετα εβαλα 2,3 κιλά λογω χειμώνα...παντα βαζω 2-3 τον χειμωνα..

Και αυτα ακομα τα ακριβα όμως μετα απο 2-3 εβδομαδες αρχισαν να δειχνουν...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...