Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Καλημέρα! Μην το υπολογίζεις έτσι, αναφέρομαι στο 9+5 που λες, γιατί δεν ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση. Μπορεί να πέρασαν και κάποιες μέρες από την ετ μέχρι να εμφυτευθεί το έμβρυο, οπότε να είναι πιο μικρό από όσο υπολογίζεις! Υπομονή και καλά αποτελέσματα!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Εγω ειμαι τοσο τσατιλας και τσιτα εκ φυσεως :oops: που τι να μου κανουν αυτα!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

ε αυτό λέω κι εγώ είμαι που είμαι στην μπρίζα με άλλα τόσα θα δέρνω κιόλας...

λες να τα πάρω όταν ξαναπάω στο κέντρο ????

ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ....


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Μανούλα! Γεια σου Μυρτιλάκι μου!

t8312.gif .......................t8316.gif

ΜΥΡΤΙΛΑΚΙ .......................ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

Λετάκι μουυυυυυ!!! Σε ευχαριστώ! !

Χαμογέλασα. ........ Να ' σαι καλά!

Πάντως σήμερα κορίτσια έχω φοβερή ζαλάδα.

Πω πω... σα να εχω πιει 4 σφηνάκια τεκίλα κίτρινη και να είμαι νηστική.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ε αυτό λέω κι εγώ είμαι που είμαι στην μπρίζα με άλλα τόσα θα δέρνω κιόλας...

λες να τα πάρω όταν ξαναπάω στο κέντρο ????

ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ....

xaxaxxaxaxa!

ΖΕΤΤΑΚΙ ΝΑ ΡΘΩ ΚΑΙ ΓΩ????

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΡΩ!

p0208.gif

Αυτό λέω κι εγώ, αυτά που θα πάρω εγώ είναι εγκεκριμένα απο τον ΕΟΦ, ενώ αυτά που θες να πάρεις εσύ ΟΧΙ

ΕΦΗ, ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ Ή ΟΧΙ ?????

ΣΥΜΦΩΝΩ!

ΜΟΡΦΩ ΕΙΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ...ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕς ΕΧΟΥΝ...

ΤΑ ΕΝΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΕΟΦ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΛΕΦΤΑ!

ΚΑΝΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΖΕΤΤΑΚΙ οσο αφορα το δικο σου θεμα...

νομιζω η ξαδερφη εμεινε στα διδυμα με εξωσω χωρις cyclacur! Αυτη ομως εκανε παχυ ενδομητριο παντα!

Η γνωμη μου ειναι να κανεις αλλη μια συννατηση και να ξεκαθαρισεις:

Ποσα cyclacur ασπρα θα παιρνεις και πως θα ειναι σιγουροι οτι το ενδομητριο θα γινει αρκετα παχυ..

Ποσα utro θα παιρνεις και αν πρεπει να μετρησεις την προγεστερονη...εγω μαλλον εκανα 2 βιοχημικες απο χαμηλή προγεστερονη. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ...ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΜΕΤΡΗΣΕΙ :evil:

t2416.gift2427.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Μορφω οσο αφορα το δικο σου θεμα..

Κανε μια καλη διαιτα...οχι ομως να λιποθυμας απο την πεινα ...βαλε και λιγο ασκηση και ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!!!!

Εφοσον πας για εξωσω μη παιρνεις χαπια...αν δεν πηγαινες για εξωσω θα σου ελεγα ποια ειναι τα αμερικανικα...τωρα δε σου λεω! Ασε να ειναι καθαρος ο οργανισμος σου!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

xaxaxxaxaxa!

ΖΕΤΤΑΚΙ ΝΑ ΡΘΩ ΚΑΙ ΓΩ????

ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΡΩ!

p0208.gif

ΣΥΜΦΩΝΩ!

ΜΟΡΦΩ ΕΙΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!

ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ...ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕς ΕΧΟΥΝ...

ΤΑ ΕΝΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΕΟΦ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΛΕΦΤΑ!

ΚΑΝΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...

Στείλε μου με πμ πως λέγονται...........

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου με πμ πως λέγονται...........

Οχι Μορφουλα μου αγαπημενη! ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ!

Προσπαθησε μονη σου....θα ειναι καλυτερα για τον οργανισμο σου!

t4614.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΖΕΤΤΑΚΙ οσο αφορα το δικο σου θεμα...

νομιζω η ξαδερφη εμεινε στα διδυμα με εξωσω χωρις cyclacur! Αυτη ομως εκανε παχυ ενδομητριο παντα!

Η γνωμη μου ειναι να κανεις αλλη μια συννατηση και να ξεκαθαρισεις:

Ποσα cyclacur ασπρα θα παιρνεις και πως θα ειναι σιγουροι οτι το ενδομητριο θα γινει αρκετα παχυ..

Ποσα utro θα παιρνεις και αν πρεπει να μετρησεις την προγεστερονη...εγω μαλλον εκανα 2 βιοχημικες απο χαμηλή προγεστερονη. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ...ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΜΕΤΡΗΣΕΙ :evil:

t2416.gift2427.gif

g10043.gif

Λετάκι για σένα!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

g10043.gif

Λετάκι για σένα!

Σε ευχαριστω Δημητρουλα μου...

t4614.gif

Το μωρο εχει καιρο να μου φερει λουλουδια....b0403.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι Μορφουλα μου αγαπημενη! ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ!

Προσπαθησε μονη σου....θα ειναι καλυτερα για τον οργανισμο σου!

t4614.gif

Πες με μαρήηηηηηηηηηηηηηηη...........δεν μπορώ να κάνω δίαιτα πεινάω........:evil:Πες με Εφάκη:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!

kale μου συγχαρητήρια!!!!Δεν είχα καμία αμφιβολία ότι θα έγραφες τέλεια!!!!!Με τόσο διάβασμα,τι στο καλό πια!!!!

Dadaki μου μια χαρά οι εξετάσεις σου!!!!Πολύ χαίρομαι,όλα καλά!!!

Χριστινάκι μου πάντα άξια!!!!!

Ανιτάκι μου τελείωσες επιτέλους????Με το καλό στο νέο σας σπίτι,να αλλάξει και το γούρι και να έρθει το μωράκι σας!!!!

Μορφάκι μου δεν την γλιτώνεις τελικά την εκδρομή.Μπορεί να οι κοπέλες εκεί να είναι καλές!!!Θα κάνεις και καινούργιες γνωριμίες!!!!Μην πάρεις τέτοια χάπια ρε κοπέλα μου!!!Κάνε σωστή διατροφή και λίγη γυμναστική και όλα θα πάνε καλά!!!

Λαμπρινούλα μου λίγη υπομονή και θα έρθει και η β επιπέδου!!!!Και όλα θα είναι τέλεια!!!!

Δημητρούλα μου κάνε λίγη υπομονή κοπέλα μου.Τι να κάνουμε!!!Ας έχει η κοπέλα εύκολο τοκετό και ποιός ξέρει ίσως προλάβει να δει και εσένα το απόγευμα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...