Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Τι θα γίνει, θα κάνουμε χαμό? ??????????

Τακα τουκα τακα τουκα!!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!

Άκουσα την καρδούλα της καρδούλας μουυυυυυ!!!!!!!

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!

MPRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SIGXARITIRIAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pou piges ????? Legeeeeeeeee ??????


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

PINK HAT, γιατί εξαφανίστηκες βρε μπουμπούκα μας ???

μας έλειψες. τουλάχιστον να μας λες ότι είσαι καλά.

γιατί να μας πρήζεις βρε ?? εδώ τα λέμε όλα και στηρίζουμε η μια την άλλη, αν δεν πεις σε εμάς που θα τα πεις.

Είμαστε εδώ να σε ακούσουμε.

Πολλά πολλά φιλάκια και να μη χάνεσαι

κοριτσακι πρωτα απο ολα καλη αρχη σου ευχομαι και καθε επιτυχια. Καπου πηρε το ματι μου οτι ηθελες να αλλαξεις τις δοσεις των φαρμακων... ! καλα θα το περασω στο ντουκου αυτο για να μη γινομαι παλι αντιπαθητικη και γλωσσου, τα εχωσα ηδη στο Μορφάκι σημερα.

τι πρωτοκολλο θα κανεις ξερεις;

Οσο για μενα, ειμαι οκ σε γενικες γραμμες, με πιανουν κατι φρικες απο καιρο σε καιρο. Να φανταστεις οτι την αυχενικη την εκανε πριν δυο εβδομαδες. Απο τοτε εχω ηδη κανει με δική μου πρωτοβουλιά άλλους δυο υπερηχους! Ασε που με παρακολουθουν και 3 γυναικολογοι...! Θα λαλησω μεχρι το τελος δεν γινεται...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!

Λοιπόν ακούστε τι έγινε.

Με το που σας γράφω γεια σας παω για ύπνο, μετά απο 5 λεπτά με παίρνει τηλ η μαία.

Μου λέει μπορείς να έρθεις σε μια ωρα? Λεω ναι αμε!

Ντυνομαι αρον άρον γιατί είναι στην άλλη άκρη της γης και καλώ ταξι.

Δεν πρόλαβα λοιπόν να σας πω οτι παω.

Παω που λέτε μεσα στο άγχος, με αγκαλιάζει ο γιατρός με φιλάει και κάθομαι, ετρεμαν τα πόδια μου σας λεω, έγινα ξεφτίλα! !!

Νατο το μωρακι μας!!! Πω πω μου λέει και η καρδούλα του φαίνεται, να τη τη βλέπεις?

Τι να δω εγώ, ήμουν σε μια λιποθυμη κατάσταση, μου λέει να βρε αφου αναβοσβήνει!

Κάτσε να στη βάλω να την ακούσεις!

Τακα Τακα Τακα Τακα!

Απίστευτο πράγμα κορίτσια κοντεψα να κλάψω! !!!!!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει, θα κάνουμε χαμό? ??????????

Τακα τουκα τακα τουκα!!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!

Άκουσα την καρδούλα της καρδούλας μουυυυυυ!!!!!!!

Μπράβο καρδούλα μου....

Είδες τώρα και επισήμως χτυπάνε δύο καρδούλες μέσα σου!!!

Αντε να ηρεμήσεις τώρα και να αρχίσεις να το απολαμβάνειςςςςςςςςς


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγάπες μου σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!

Λοιπόν ακούστε τι έγινε.

Με το που σας γράφω γεια σας παω για ύπνο, μετά απο 5 λεπτά με παίρνει τηλ η μαία.

Μου λέει μπορείς να έρθεις σε μια ωρα? Λεω ναι αμε!

Ντυνομαι αρον άρον γιατί είναι στην άλλη άκρη της γης και καλώ ταξι.

Δεν πρόλαβα λοιπόν να σας πω οτι παω.

Παω που λέτε μεσα στο άγχος, με αγκαλιάζει ο γιατρός με φιλάει και κάθομαι, ετρεμαν τα πόδια μου σας λεω, έγινα ξεφτίλα! !!

Νατο το μωρακι μας!!! Πω πω μου λέει και η καρδούλα του φαίνεται, να τη τη βλέπεις?

Τι να δω εγώ, ήμουν σε μια λιποθυμη κατάσταση, μου λέει να βρε αφου αναβοσβήνει!

Κάτσε να στη βάλω να την ακούσεις!

Τακα Τακα Τακα Τακα!

Απίστευτο πράγμα κορίτσια κοντεψα να κλάψω! !!!!!

Κόντεψες?????

Τι δηλαδή δε τα έβαλες τα κλάμματαααααα???????

Θα τα βάλεις μόλις δεις τον αντρούλη σου!!!!!!!! Μπράβο του γιατρού που σε σκέφτηκε.....Όλα πάνε καλά μωρό μου, όλαααααα!!!!!!


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι πρωτα απο ολα καλη αρχη σου ευχομαι και καθε επιτυχια. Καπου πηρε το ματι μου οτι ηθελες να αλλαξεις τις δοσεις των φαρμακων... ! καλα θα το περασω στο ντουκου αυτο για να μη γινομαι παλι αντιπαθητικη και γλωσσου, τα εχωσα ηδη στο Μορφάκι σημερα.

τι πρωτοκολλο θα κανεις ξερεις;

Οσο για μενα, ειμαι οκ σε γενικες γραμμες, με πιανουν κατι φρικες απο καιρο σε καιρο. Να φανταστεις οτι την αυχενικη την εκανε πριν δυο εβδομαδες. Απο τοτε εχω ηδη κανει με δική μου πρωτοβουλιά άλλους δυο υπερηχους! Ασε που με παρακολουθουν και 3 γυναικολογοι...! Θα λαλησω μεχρι το τελος δεν γινεται...

αχ βρε μωρό μου, αγχώνεσαι πολυ, εντάξει και με το δίκιο σου, όμως πρέπει να ηρεμήσεις λίγο. Πότε θα σταματήσεις απο τη δουλειά ????

Όλα καλά με την αυχενική, σωστά ???

Μην στεναχωριέσαι, δεν θα πάρω απο μόνη μου δοσολογία, απλά θα τους πρήζω, δεν θα φάω πάλι φρίκη για να ανακαλύψω μετά οτι κάτι που έπρεπε δεν μου το έκαναν... πρωτόκολλο κάνεις και για τα κατεψυγμένα ??? Δεν το ήξερα αυτό .... τι πρέπει πάλι να ρωτήσω ???

θα βάλω τα μπαρμπα στάθη και αν μου αντέξουν 3, θα τα βάλω και τα 3.


url]
Link to comment
Share on other sites

Αγάπες μου σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!

Λοιπόν ακούστε τι έγινε.

Με το που σας γράφω γεια σας παω για ύπνο, μετά απο 5 λεπτά με παίρνει τηλ η μαία.

Μου λέει μπορείς να έρθεις σε μια ωρα? Λεω ναι αμε!

Ντυνομαι αρον άρον γιατί είναι στην άλλη άκρη της γης και καλώ ταξι.

Δεν πρόλαβα λοιπόν να σας πω οτι παω.

Παω που λέτε μεσα στο άγχος, με αγκαλιάζει ο γιατρός με φιλάει και κάθομαι, ετρεμαν τα πόδια μου σας λεω, έγινα ξεφτίλα! !!

Νατο το μωρακι μας!!! Πω πω μου λέει και η καρδούλα του φαίνεται, να τη τη βλέπεις?

Τι να δω εγώ, ήμουν σε μια λιποθυμη κατάσταση, μου λέει να βρε αφου αναβοσβήνει!

Κάτσε να στη βάλω να την ακούσεις!

Τακα Τακα Τακα Τακα!

Απίστευτο πράγμα κορίτσια κοντεψα να κλάψω! !!!!!

Κόντεψες να κλάψεις;ΤΈΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ ΜΟΥ,ΤΕΛΕΙΑ,μήπως σου είπε και τι είναι;αχαχαχαχαχαχαχααααααααα

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΡΟΒΑΤΗ μόλις άνοιξα και έπεσα στο μνμ σου πραγματικά πολύ χάρηκα.

άντε ψυχή μου, να ηρεμήσεις λίγο και να μην ταράζεις και το μπεμπε με τις σκέψεις σου

Που είσαι εσύ και δε μου μιλάς που σε φωνάζωωωωωω!!!!!!! Σε στεναχώρησα προχθές???? Δεν το ήθελα αν έγινε κάτι τέτοιο:cry::cry::cry::cry:

Καρδούλα μου όλα θα πάνε καλά και σε λίγο καιρό θα ακούσεις και εσύ αυτόν τον πανέμορφο ήχο που άκουσε και η Δημητρούλα μας....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγάπες μου σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!

Λοιπόν ακούστε τι έγινε.

Με το που σας γράφω γεια σας παω για ύπνο, μετά απο 5 λεπτά με παίρνει τηλ η μαία.

Μου λέει μπορείς να έρθεις σε μια ωρα? Λεω ναι αμε!

Ντυνομαι αρον άρον γιατί είναι στην άλλη άκρη της γης και καλώ ταξι.

Δεν πρόλαβα λοιπόν να σας πω οτι παω.

Παω που λέτε μεσα στο άγχος, με αγκαλιάζει ο γιατρός με φιλάει και κάθομαι, ετρεμαν τα πόδια μου σας λεω, έγινα ξεφτίλα! !!

Νατο το μωρακι μας!!! Πω πω μου λέει και η καρδούλα του φαίνεται, να τη τη βλέπεις?

Τι να δω εγώ, ήμουν σε μια λιποθυμη κατάσταση, μου λέει να βρε αφου αναβοσβήνει!

Κάτσε να στη βάλω να την ακούσεις!

Τακα Τακα Τακα Τακα!

Απίστευτο πράγμα κορίτσια κοντεψα να κλάψω! !!!!!

μπράβο βρε μικρούλα.

Απο το καλό στο καλύτερο θα πηγαίνουμε, φτάνει να κρατάμε την υπομονή και την ψυχραιμία μας.

Μην το αγχώνεις άλλο μωρέ το μπεμπάκι σου που σήμερα σε χαιρέτησε ... t45129.gif

και παρεπιπτόντως κρατήθηκες βρε θηρίο και δεν έκλαψες ?????

Δεν το πιστεύω ...


url]
Link to comment
Share on other sites

Κόντεψες να κλάψεις;ΤΈΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ ΜΟΥ,ΤΕΛΕΙΑ,μήπως σου είπε και τι είναι;αχαχαχαχαχαχαχααααααααα

Ελά λέμε να παίρνετε σειρά όλες μία μία, γίνει στο παρεάκι μας του καρδιοχτυπήματος... Πωπω και η Εφούλα δεν έχει πάρει πρέφα ακόμα να αρχίσει το ξεφάντωμα....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Που είσαι εσύ και δε μου μιλάς που σε φωνάζωωωωωω!!!!!!! Σε στεναχώρησα προχθές???? Δεν το ήθελα αν έγινε κάτι τέτοιο:cry::cry::cry::cry:

Καρδούλα μου όλα θα πάνε καλά και σε λίγο καιρό θα ακούσεις και εσύ αυτόν τον πανέμορφο ήχο που άκουσε και η Δημητρούλα μας....

ΟΧΙ ΟΧΙ ΣΥΓΝΩΜΗ, δεν έχω κάτι μαζί σου.

αποσυντονίστηκα με τον ακροβάτη και τη pink που γύρισε ....

ΣΥΓΝΩΜΗ ALTER EGO, ΘΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΉΣΕΙΣ ????


url]
Link to comment
Share on other sites

Κόντεψες να κλάψεις;ΤΈΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΆΚΙ ΜΟΥ,ΤΕΛΕΙΑ,μήπως σου είπε και τι είναι;αχαχαχαχαχαχαχααααααααα

Τώρα πάει! Ηρέμησα! !

Μου λέει ο γιατρός πόσες χοριακές έκανες? Του λέω δύο γιατρέ μου συγνώμη!

Και λέει η μαία "σε πόσες μέρες απο τοτε που σε ειδαμε σε έπιασε αγχος?"

Λεω "για δυο μέρες ήμουν καλά, την τρίτη υποτροπίασα!"

Γέλιο που κάναμε! !! Χαχαχα!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε μωρό μου, αγχώνεσαι πολυ, εντάξει και με το δίκιο σου, όμως πρέπει να ηρεμήσεις λίγο. Πότε θα σταματήσεις απο τη δουλειά ????

Όλα καλά με την αυχενική, σωστά ???

Μην στεναχωριέσαι, δεν θα πάρω απο μόνη μου δοσολογία, απλά θα τους πρήζω, δεν θα φάω πάλι φρίκη για να ανακαλύψω μετά οτι κάτι που έπρεπε δεν μου το έκαναν... πρωτόκολλο κάνεις και για τα κατεψυγμένα ??? Δεν το ήξερα αυτό .... τι πρέπει πάλι να ρωτήσω ???

θα βάλω τα μπαρμπα στάθη και αν μου αντέξουν 3, θα τα βάλω και τα 3.

αχ ναι ρε κοριτσι κατεψυγμενα θα βαλεις δεν το θυμομουν (δεν ειμαι τοσο εγωκεντρική σορρυ!!). Αρα μονο cyclacur για ενδομητριο και κανενα Prezolon και utrogestan πριν την εμβρυομεταφορα; εμενα μου ειχαν δωσει και αντιπηκτικη ενεση και νομιζω αντιβιωση. Δεν καλο-θυμαμαι.

επομενως αν ειναι για μπαρμπασταθη τα πραγματα ειναι απλα και δεν θα παρεις ενα καρο ορμονες..Xαλαρα! Θα βαλεις 3 εεε; αχ και να σου κατσουν και τα 3 να σε δω να τρεχεις με τριδυμα... !

Ναι εμενα η αυχενικη μου ηταν μια χαρα. Απο τη δουλεια δεν ξερω ποτε θα σταματησω αλλα αν προχωρησει η εγκυμοσυνη μαλλον νωριτερα απο το προβλεπομενο απο το νομο. Ηδη την περασμενη εβδομάδα χτυπησα κατι 12 ωρα που μου εφυγε η μαγκια...! σημερα εμεινα σπιτι γιατι ειχα κατι πονακια εχτες (φυσικα πηγα στα επειγοντα!!) και μου ειπαν να ξεκουραστω κανα δυο μερες...Να δω πως θα τους ανακοινωσω οτι θα φυγω νωριτερα απο το προβλεπομενο...Θα βγαλουν σπυρια..


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...