Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ωχ,το έχει παραγγείλει κιόλας...........:shock:.pink στις 7 Ιουλιου θα μπορέσεις να έρθεις για καφέ;

Συγγνώμη δε θα πάμε για φαγητό 07/07? Τι καφέ λες?

Είπαμε: 07/07 έχουμε τραπέζι κερασμένο απο εμένα για το μυρτιλάκι μου-το θαύμα που μου έστειλε ο Θεός!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωωωωωωωω υπάρχουν λύσεις για όλες τις τρελές βλέπω!

Μπα να πω την αλήθεια δε θέλω. ... αρκετά φορτίστηκα αυτές τις μέρες.

Ας ησυχάσω λίγο και ας το απολαύσω. ..

Αντε το κατάλαβες επιτέλους,πεσ μου πως νοιώθεις,πως είναι σαν εμπειρία;Τι ένοιωσες εκείνη την στιγμή;

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη δε θα πάμε για φαγητό 07/07? Τι καφέ λες?

Είπαμε: 07/07 έχουμε τραπέζι κερασμένο απο εμένα για το μυρτιλάκι μου-το θαύμα που μου έστειλε ο Θεός!

Ναι ναι για φαγητό το διόρθωσα,θέλω να ξέρω πόσες θα είμαστε γιατι θέλω να κάνω κάτι.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε το κατάλαβες επιτέλους,πεσ μου πως νοιώθεις,πως είναι σαν εμπειρία;Τι ένοιωσες εκείνη την στιγμή;

Ήταν πολύ έντονη στιγμή.

Ήμουν σχεδόν λυπόθιμη απο το άγχος, έτοιμη να καταρευσω.

Δεν κοίταζα τον υπέρηχο, ειχα κλείσει τα μάτια και περίμενα να ακούσω το γιατρό. ..

Οταν άκουσα καλά λόγια. ....... τα έχασα! !

Ρώταγα συνέχεια "δηλαδή είναι όλα καλά-δηλαδή είναι όλα καλά-ΟΛΑ ΚΑΛΑ? ??"....

Χαμός. ...

Αφού έφυγα χοροπηδωντας και ξεχασα να μου γράψει σίδηρο!

Πρέπει να πάω ξανά την Τετάρτη.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα!!! Υπεροχα τα νεα σου Συγχαρητήρια ειπαμε χαλαρωνουμε τωρα!!!! τικ τακ τικ τακ.... ΓΙΟΥΠΙ!!!!

Pink hat να μπαινεις γλυκεια μου δεν μα πρήζεις καθόλου, χαρηκα πολύ που τα μωρακια πανε καλα, αντε ετσι με το καλο να συνεχίζετε, απλα εσυ οσο μπορεις πιο ηρεμα κι οχι πολυ δουλεια αν γίνεται.

Φιλακια σε ολες!!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι για φαγητό το διόρθωσα,θέλω να ξέρω πόσες θα είμαστε γιατι θέλω να κάνω κάτι.........

Σωστά κι εγώ πρέπει να ξέρω για να συννενοηθώ με το μαγαζί, να κανονίσω το φαγητό κλπ!

Αχ τι ωραία! !!

Έχουμε καιρό όμως, μεσα Ιουνίου θα κάνω λίστα με αυτές που θα έρθουν.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σωστά κι εγώ πρέπει να ξέρω για να συννενοηθώ με το μαγαζί, να κανονίσω το φαγητό κλπ!

Αχ τι ωραία! !!

Έχουμε καιρό όμως, μεσα Ιουνίου θα κάνω λίστα με αυτές που θα έρθουν.

Ναι να την κάνεις,να ξέρω.......Δεν ρώτησα την Λαμπρινή αν θα έρθει.....Λαμπρινή θα έρθεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ ναι ρε κοριτσι κατεψυγμενα θα βαλεις δεν το θυμομουν (δεν ειμαι τοσο εγωκεντρική σορρυ!!). Αρα μονο cyclacur για ενδομητριο και κανενα Prezolon και utrogestan πριν την εμβρυομεταφορα; εμενα μου ειχαν δωσει και αντιπηκτικη ενεση και νομιζω αντιβιωση. Δεν καλο-θυμαμαι.

επομενως αν ειναι για μπαρμπασταθη τα πραγματα ειναι απλα και δεν θα παρεις ενα καρο ορμονες..Xαλαρα! Θα βαλεις 3 εεε; αχ και να σου κατσουν και τα 3 να σε δω να τρεχεις με τριδυμα... !

Ναι εμενα η αυχενικη μου ηταν μια χαρα. Απο τη δουλεια δεν ξερω ποτε θα σταματησω αλλα αν προχωρησει η εγκυμοσυνη μαλλον νωριτερα απο το προβλεπομενο απο το νομο. Ηδη την περασμενη εβδομάδα χτυπησα κατι 12 ωρα που μου εφυγε η μαγκια...! σημερα εμεινα σπιτι γιατι ειχα κατι πονακια εχτες (φυσικα πηγα στα επειγοντα!!) και μου ειπαν να ξεκουραστω κανα δυο μερες...Να δω πως θα τους ανακοινωσω οτι θα φυγω νωριτερα απο το προβλεπομενο...Θα βγαλουν σπυρια..

οχι βρε μωρό τι σόρυ, λογικό είναι να μην θυμάσαι.

απλά εγώ επιεδή δεν το έχω ξανακάνει, αγχώθηκα, ωχ λέω κι άλλο πράγμα που δεν μου είπανε ....

Αχ, μακάρι ας μου κάτσουν κι ας είναι και 3, πραγματικά ας με αξιώσει η Παναγία και ας είναι όσα θέλει.

τα φάρμακα που λες και αντιπηκτική, αντιβίωση όχι. να ζητήσω ???

Σταμάτα απο τη δουλειά και κοίτα να ξεκουράζεσαι εσύ και τι σε νοιάζει αν βγάλουν σπυριά ??? κάντους δώρο μια normaderm και πάνε σπιτάκι σου .


url]
Link to comment
Share on other sites

Pink hat δε σε χαιρετησα σήμερα μάνα μου συγνώμη αλλά έχω τρελαθεί σήμερα! !

Όλα καλά ακούω και χαίρομαι πολύ!

Αντε να τα πούμε και απο κοντά!

καλα σιγα το πραγμα.. Με χαιρετισες τωρα. Ελπιζω κι εγω να τα πουμε απο κοντα αλλά δεν ξερω σε τι κατασταση θα ειμαι στις 7 Ιουλιου. Μπορει νοσοκομειο, μπορει κλινηρης. Εχω και την επεμβαση ενδιαμεσως και δεν ξερω και απο εκει τι μαντατα θα εχω οποτε δεν μπορω να πω για σιγουρα.

Αντε τωρα εσυ μπορεις να χαλαρωσεις και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου. Με τη δουλειά τι θα κάνεις;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλα σιγα το πραγμα.. Με χαιρετισες τωρα. Ελπιζω κι εγω να τα πουμε απο κοντα αλλά δεν ξερω σε τι κατασταση θα ειμαι στις 7 Ιουλιου. Μπορει νοσοκομειο, μπορει κλινηρης. Εχω και την επεμβαση ενδιαμεσως και δεν ξερω και απο εκει τι μαντατα θα εχω οποτε δεν μπορω να πω για σιγουρα.

Αντε τωρα εσυ μπορεις να χαλαρωσεις και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου. Με τη δουλειά τι θα κάνεις;

Μακάρι να πάνε όλα καλά! Όλα καλά θα είναι και θα είσαι στο τραπέζι μας!

Οσο για τη δουλειά θα βαράω αναρρωτικες, μέχρι τελικής πτώσης! !


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι να την κάνεις,να ξέρω.......Δεν ρώτησα την Λαμπρινή αν θα έρθει.....Λαμπρινή θα έρθεις;

Εννοείται ότι θα έρθει! Και να μη θέλει που αποκλείεται, θα παω να τη φέρω με το ζόρι!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι βρε μωρό τι σόρυ, λογικό είναι να μην θυμάσαι.

απλά εγώ επιεδή δεν το έχω ξανακάνει, αγχώθηκα, ωχ λέω κι άλλο πράγμα που δεν μου είπανε ....

Αχ, μακάρι ας μου κάτσουν κι ας είναι και 3, πραγματικά ας με αξιώσει η Παναγία και ας είναι όσα θέλει.

τα φάρμακα που λες και αντιπηκτική, αντιβίωση όχι. να ζητήσω ???

Σταμάτα απο τη δουλειά και κοίτα να ξεκουράζεσαι εσύ και τι σε νοιάζει αν βγάλουν σπυριά ??? κάντους δώρο μια normaderm και πάνε σπιτάκι σου .

τι να σου πω..Κι εμενα με παραξενεψε που μου εδωσε αντιβιωση στα καταψυγμενα και τον ρωτησα. Αν θυμαμαι καλα μου ειπε οτι ειναι για να ειναι εντελως καθαρή η μήτρα και απο την αλλη για να αντιγραψει ακριβως τις συνθηκες κατω απο τις οποίες έμεινα έγκυος την αμεσως προηγουμενη φορά (στο γιο μου δηλαδη). Από οτι ξερω πολλοι δεν δίνουν οπότε μην αγχώνεσαι μαλλον δεν χρειαζεσαι.

Καλη ιδεα για την normaderm... Ασε ρε καλη χρυση η δουλειά μου, τη γουσταρω πολύ αλλά τρομαζω να αρρωστησω.. Μπηκα λιγο στο mail μου πριν λιγο, αισιως εφτασαν τα 112! και εχω και την αυριανη μερα οφ!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...