Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Τι θα γίνει, θα κάνουμε χαμό? ??????????

Τακα τουκα τακα τουκα!!!!

Ναιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!

Άκουσα την καρδούλα της καρδούλας μουυυυυυ!!!!!!!

ΚΛΑΙΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΑ ΤΗ ΧΑΖΗ!!!!!

Μπραβο δημητρουλα μου!!!!

Κανε αλλη μια αγκαλια το μυρτιλακι απο μενα!

t3411.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μανούλα! Γεια σου Μυρτιλάκι μου!

t8312.gif .......................t8316.gif

ΜΥΡΤΙΛΑΚΙ .......................ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

t6204.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Η μέρα το έχει σήμερα με τα φασολάκια.....είσαι και αδύνατη και σε έβαλαν δε δίαιτα;ωχ εμένα μόνο με νερό θα με έχουν.....:P

καλε όχι...αυτο το κανουν ακριβως επειδη ειμαι σχετικά αδυνατη και δεν πρεπει το σωμα μου να υποστει αποτομη αλλαγη βαρους. Να ξερεις οτι σε γενικες γραμμες στην εγκυμοσυνη προτεινουν να μην κανουμε δραματικές αλλαγες στις συνηθειές μας. Στις καπνιστριες πχ ξερω οτι δεν τους το κοβουν τελειως, τις αφηνουν να κανουν 4-5 γιατι η στερηση ειναι χειροτερη για τα έμβρυα.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΛΑΙΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΑ ΤΗ ΧΑΖΗ!!!!!

Μπραβο δημητρουλα μου!!!!

Κανε αλλη μια αγκαλια το μυρτιλακι απο μενα!

t3411.gif

Κι έλεγα θα μπει η Λετα να δει τα νέα μου?

Σε ευχαριστώ μωρό μου.....

Το αγαπάω πολύ το μυρτιλάκι μου το γλυκό. ..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα δεν θα βάλεις εσυ ολα τα χρήματα για το τραπέζι γιατί θα είμαστε πολλές, θα βάλεις ενα ποσό εσυ και υπόλοιπα εμεις εντάξει;

ΟΧΙ ΒΈΒΑΙΑ! !! ΔΕ ΤΟ ΔΈΧΟΜΑΙ!

ΕΙΠΑΜΕ: τα στοιχήματα που βάζω και χανω, εχω μάθει να τα πληρώνω!

Ειδικά αυτό το στοίχημα ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟ ΈΧΑΣΑ!

Το τραπέζι είναι δικό μου κοριτσάκι μου...


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι έλεγα θα μπει η Λετα να δει τα νέα μου?

Σε ευχαριστώ μωρό μου.....

Το αγαπάω πολύ το μυρτιλάκι μου το γλυκό. ..

party43.gif

Ε ναι λοιπον εχουμε ΠΑΡΤΥ ΣΗΜΕΡΑ! Μπράβο Δημητρούλα μου!! Πολυ χαιρομαι για σένα!!! θυμασαι που μου ελεγες πριν λιγο καιρο οτι θελεις να ξεκινησεις κατι μαθηματα χορου? δεν στο ειπα ....... αλλα απο μεσα σου ειπα οτι ισως και να μην προλαβεις.... ημουνα σιγουρη οτι συντομα θα τα καταφερεις!! Να προσεχεις τον εαυτό σου και το ΜΠΙΖΕΛΑΚΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι επέμβαση? Συγνώμη, αλλά δεν θυμάμαι.

Καλά θα ήταν να βρεθούμε όντως, αλλά προέχει η υγεία καρντάσι.

Όλα καλά να πάνε και που θα πάει ... σε καμιά βάφτιση ελπίζω να καταφέρουμε να βρεθούμε ΟΛΕΣ.

περιδεση τραχηλου θα κανω. Ειναι ενας τροπος να βοηθησεις λιγο την κατασταση προωροτητας δηλαδη να κερδισεις λιγες μερες για να παρουν τα μωρα κορτιζονες σε περιπτωση προωρου τοεκτου. Η χρησιμοτητα του δεν εχει αποδειχθει παρά μονο σε γυναικες με πολλές αποβολες και προωρους τοκετους. Αν μου αφηναν την επιλογη δεν θα το εκανα αλλά και οι 3 γυναικολογοι που εχω θελουν να το κανω οποτε δεν εχω επιχειρημα. Αν επιβιωσουν τα εμβρυα απο αυτο τοτε ισως και να αρχισω να πιστευω οτι θα κανω παιδια καποια στιγμη. Προς το παρόν ειναι απλως εμβρυα...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

congratulations-buddy.gif

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!! moms14.gif

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΙΟΥ ΣΟΥ!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!!!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΒΈΒΑΙΑ! !! ΔΕ ΤΟ ΔΈΧΟΜΑΙ!

ΕΙΠΑΜΕ: τα στοιχήματα που βάζω και χανω, εχω μάθει να τα πληρώνω!

Ειδικά αυτό το στοίχημα ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟ ΈΧΑΣΑ!

Το τραπέζι είναι δικό μου κοριτσάκι μου...

Eπειδη οτι και να λέμε τώρα θα διαφωνούμε,ας έρθει εκείνη η ωρα με το καλό και βλέπουμε...................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...