Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Γιατί;για να μου λένε αυτά που λέω εγω για τις ξανθιες;θελω να τα κάνω κάτι που να μην θέλουνε βάψιμο κάθε μήνα..........

Η αλήθεια είναι Μορφούλα ότι έτσι και γίνεις ξανθιά θα σε τρελάνω στο δούλεμα...

Αλλα αν έχεις πολλά λευκά μόνο το ξανθό θα σε σώσει...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η αλήθεια είναι Μορφούλα ότι έτσι και γίνεις ξανθιά θα σε τρελάνω στο δούλεμα...

Αλλα αν έχεις πολλά λευκά μόνο το ξανθό θα σε σώσει...

ουυουουουουυυυυυυυυ απο άσπρα μπόλικα,,κάποτε τα είχα κάνε αντάυγειες ξανθες

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Μορφουλα, ειπα να μεινω λιγο καιρο εκτος για να μην σας πρηζω με τα θεματά μου αλλά με αυτες τις μ... που λες καθε τοσο με αναγκοαζεις να σπασω τη σιωπη μου...

Αυτα ειχα να πω ..και να στείλω και μια αγρια ματια στις αλλες δυο εδω μεσα που τα δοκιμασαν...γρρρρ. Μαλιστα η μια πηρε και το Xe....! αυτο ειναι ΠΟΛΥ επικινδυνο....! Πιστεψε με εχω δουλεψει ποοοοολλες ωρες με το συγκεκριμενο χαπι και ξερω καλα τι παρενεργειες μπορει να εχει αν δεν τηρησεις αυστηρη διαιτα ταυτοχρονα. Αντε να μη σας πιασω απο το μαλλι ολες....!:evil::evil:

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ΣΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑΜΕ! Να μπαινεις! χαιρομαι που τα μωρακια μας ειναι καλα!!!!!! ;)

Σωστό και αυτό...Λες να είμαι ακόμα επιρεασμένη από αυτό που έγινε????

Της τα είπα όμως και ξεθύμανα....χιχιχιχι

Της τα πες τελικα?Νομιζα το μωρο στα μετεφερε...

Συγγνώμη δε θα πάμε για φαγητό 07/07? Τι καφέ λες?

Είπαμε: 07/07 έχουμε τραπέζι κερασμένο απο εμένα για το μυρτιλάκι μου-το θαύμα που μου έστειλε ο Θεός!

Μονο εγω θα λειπω μου φαινεται....:(:(:(

Yes Sir!

ρε γμτ ήθελα να ανεβω ΘΕΣ/ΝΙΚΗ κατα τα μεσα Ιουνιου αλλά μου εβαλαν την επεμβαση τοτε και δεν θα μπορεσω. Ηλπιζα να κανονιζαμε και μια συναντηση, ενα καφεδακι ρε καρντασι.Κριμα. Θα δω τη Μορφω εδω αν τα καταφερω αλλα εσενα και το Εφακι ποτε θα σας γνωρίσω; Με την Εφη εχουμε και κοινη γνωστη.. Το ανακαλυψαμε μεσω facebook. Μπορει και με σενα κατι να βρεθει.. η Σαλονικα παντα με εκπλησει με το ποσο μιρκη μπορει να ειναι...!

Τι καλα να μαζευομασταν....

ουυουουουουυυυυυυυυ απο άσπρα μπόλικα,,κάποτε τα είχα κάνε αντάυγειες ξανθες

ΞΑΝΘΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ!!!!! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λινάκι τι κάνεις???

Ξεκίνησες μπανάκια στη θάλασσα????

Αναστασια μου,

χαλια απο χθες τα ξημερωματα ξυπνησα με φρικτους πονους στα δοντια εκλαιγα απο τους πονους και το πρωι που σηκωθηκα πρισμενη.

ξεκινησα απο μονη μου αντιβιωση amoxil500

αυριο το πρωι θα παω οδοντιατρο γιατι δεν την παλευω:cry:

Ναι! εχω κανει 2 μπανακια!

Εσυ;


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Να μαι και εγώ!!!Βλέπω έχουμε παρτάκι για το μυρτιλάκι της Δημητρούλας!!!!!Τέλεια!!!!!!!!

Ανυπομονώ για το τραπέζι στις 7/7,αλλά κορίτσια πρέπει να μου υποσχεθείτε κάτι.Αν δεν τα καταφέρω να έρθω,αν δηλαδή τότε κάνω την εμβρυομεταφορά,θα έρθετε μετά όλες σπίτι μου για καφέ!!!!!Ναι????

Γειά σου Λινάκι μου!!!Τι έπαθες κοπέλα μου με το δόντι σου???Πωπω είναι από τους χειρότερους πόνους το δόντι!!!!

Μορφάκι δουλεύεις κανονικά σαν άνθρωπος και ξεσαλώνεις????Άντε καιρός ήταν!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...