Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΟΧΙ ΟΧΙ ΣΥΓΝΩΜΗ, δεν έχω κάτι μαζί σου.

αποσυντονίστηκα με τον ακροβάτη και τη pink που γύρισε ....

ΣΥΓΝΩΜΗ ALTER EGO, ΘΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΉΣΕΙΣ ????

Και ποιος είμαι ο Πάπας για να σε συγχωρέσω μωρό μου...Εννοείται ότι έχουν προτεραιότητα τα κοριτσάκια μας με τα μπεμπεδάκια τους...

Απλά έχω να σε συναντησω live καιρό και μου έλειψεςςςςςςς....Θα σε πάρω τηλ. να ακούσω ότι είσαι καλάααα!!!!


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δημητρούλα μου.....

Δεν ξέρεις πόσο χαρούμενη με κάνεις...

Σ'αγαπώ πάρα πολύ...

Θα ηρεμήσεις τώρα???????

Μωρό μου εσύ! !! Καψουρακι μου!!!!

Το ξέρω ότι χαίρεσαι για μένα, κατσε να δεις οταν έρθουν και τα δικά σου τα ευχάριστα τι θα γίνει εδω μέσα! ♡♡♡♡♡♡


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

:tongue:

Δημητρούλα μου.....

Δεν ξέρεις πόσο χαρούμενη με κάνεις...

Σ'αγαπώ πάρα πολύ...

Θα ηρεμήσεις τώρα???????

Θα απαντήσω εγω για την Δήμητρα,τώρα που το άκουσε θα παραγγείλει αυτό απο το ιντερνετ για να το ακούει συνέχεια,ε Δήμητρα;:tongue:

Link to comment
Share on other sites

αχ ναι ρε κοριτσι κατεψυγμενα θα βαλεις δεν το θυμομουν (δεν ειμαι τοσο εγωκεντρική σορρυ!!). Αρα μονο cyclacur για ενδομητριο και κανενα Prezolon και utrogestan πριν την εμβρυομεταφορα; εμενα μου ειχαν δωσει και αντιπηκτικη ενεση και νομιζω αντιβιωση. Δεν καλο-θυμαμαι.

επομενως αν ειναι για μπαρμπασταθη τα πραγματα ειναι απλα και δεν θα παρεις ενα καρο ορμονες..Xαλαρα! Θα βαλεις 3 εεε; αχ και να σου κατσουν και τα 3 να σε δω να τρεχεις με τριδυμα... !

Ναι εμενα η αυχενικη μου ηταν μια χαρα. Απο τη δουλεια δεν ξερω ποτε θα σταματησω αλλα αν προχωρησει η εγκυμοσυνη μαλλον νωριτερα απο το προβλεπομενο απο το νομο. Ηδη την περασμενη εβδομάδα χτυπησα κατι 12 ωρα που μου εφυγε η μαγκια...! σημερα εμεινα σπιτι γιατι ειχα κατι πονακια εχτες (φυσικα πηγα στα επειγοντα!!) και μου ειπαν να ξεκουραστω κανα δυο μερες...Να δω πως θα τους ανακοινωσω οτι θα φυγω νωριτερα απο το προβλεπομενο...Θα βγαλουν σπυρια..

Εσύ και τα μωράκια να είστε καλά και θα τη βρουν αυτοί την άκρη...Όση ξεκούραση χρειάζεται θα κάνεις και όχι υπερβολές όπως τα 12ωρα...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και ποιος είμαι ο Πάπας για να σε συγχωρέσω μωρό μου...Εννοείται ότι έχουν προτεραιότητα τα κοριτσάκια μας με τα μπεμπεδάκια τους...

Απλά έχω να σε συναντησω live καιρό και μου έλειψεςςςςςςς....Θα σε πάρω τηλ. να ακούσω ότι είσαι καλάααα!!!!

και εγώ θέλω να σε ακούσω. σε περιμένω

πάρε με όποτε μπορείς.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νταντάκι μου σε ευχαριστώ κι εσένα και τη Μόρφω και την pink hat και τη Ρίκα μας και όλες όλες, Αναστασία, Λαμπρινή, Ζεττάκι, Λινάκι, Ανίτα, Χριστίνα Κυπρια, Νασταζια, Ρουμπίδι, Αθανασια, όλες, leuta, μη ξεχάσω καμία Παναγία μου.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελά λέμε να παίρνετε σειρά όλες μία μία, γίνει στο παρεάκι μας του καρδιοχτυπήματος... Πωπω και η Εφούλα δεν έχει πάρει πρέφα ακόμα να αρχίσει το ξεφάντωμα....

Με εσένα θα τα πούμε το βράδυ.........:evil:

Link to comment
Share on other sites

:tongue:

Θα απαντήσω εγω για την Δήμητρα,τώρα που το άκουσε θα παραγγείλει αυτό απο το ιντερνετ για να το ακούει συνέχεια,ε Δήμητρα;:tongue:

Οχι μαρή ειναι ακριβό, ας είχε κανα εικοσαευρω θα σου λεγα!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Δημητρούλα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!!Ελπίζω τώρα να ηρεμήσεις λίγο!!!!!!!!!!!

pink hat χαίρομαι πολύ που σε ακούω και είσαι καλά!!!!Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι!!!!Καλά έκανες και είπες αυτά που είπες!!!Καμία δεν θυμώνει μην αγχώνεσαι!!!!Εσύ άλλωστε λόγω επαγγέλματος ξέρεις περισσότερα γι'αυτά τα πράγματα!!!

Φεύγω πάλι τώρα και θα τα πούμε αργότερα!!!!Φιλάκια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νταντάκι μου σε ευχαριστώ κι εσένα και τη Μόρφω και την pink hat και τη Ρίκα μας και όλες όλες, Αναστασία, Λαμπρινή, Ζεττάκι, Λινάκι, Ανίτα, Χριστίνα Κυπρια, Νασταζια, Ρουμπίδι, Αθανασια, όλες, leuta, μη ξεχάσω καμία Παναγία μου.

Τι μας ευχαριστείς και βλακείες,εμεις σε ευχαριστούμε που με τα καλά σου νεα και το μπεμπε σου μας φτιάχνεις την διάθεσηηηηηηη.........

Link to comment
Share on other sites

Οχι μαρή ειναι ακριβό, ας είχε κανα εικοσαευρω θα σου λεγα!

λοιπόν άκου. Υπαρχει ενα γκατζετ, που ακους την καρδια του μωρου. Ειναι στην ουσια ενα μινι ντοπλερ και κανει περιπου 50 ευρω ισως και λιγοτερα στο αμαζον. Εγω μπηκα πολλές φορές στον πειρασμό να το πάρω αλλά μιας που δεν ηταν αυτο το θέμα μου αλλά η προωρότητα δεν νομιζω οτι θα με βοηθησει. Επισης το ειπα και στο ετερον ημιση και με ρωτησε τι θα κανω αν δεν ακουω τις καρδιες. Ειπα οτι θα παω στα επειγοντα... Βεβαια αν φτασω εκει και πω οτι εχω ενα μηχανημα της πλακας για να ακουω την καρδια και δεν την ακουσα θα με διωξουν κλωτσηδων!!! Θα δουμε δεν ειμαι ακομα 100 % σιγουρη οτι δεν θα προβω στην αγορα ..

angelsounds λεγεται αλλα λειτουργει απο την 15η εβδομαδα και μετα...!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν άκου. Υπαρχει ενα γκατζετ, που ακους την καρδια του μωρου. Ειναι στην ουσια ενα μινι ντοπλερ και κανει περιπου 50 ευρω ισως και λιγοτερα στο αμαζον. Εγω μπηκα πολλές φορές στον πειρασμό να το πάρω αλλά μιας που δεν ηταν αυτο το θέμα μου αλλά η προωρότητα δεν νομιζω οτι θα με βοηθησει. Επισης το ειπα και στο ετερον ημιση και με ρωτησε τι θα κανω αν δεν ακουω τις καρδιες. Ειπα οτι θα παω στα επειγοντα... Βεβαια αν φτασω εκει και πω οτι εχω ενα μηχανημα της πλακας για να ακουω την καρδια και δεν την ακουσα θα με διωξουν κλωτσηδων!!! Θα δουμε δεν ειμαι ακομα 100 % σιγουρη οτι δεν θα προβω στην αγορα ..

angelsounds λεγεται αλλα λειτουργει απο την 15η εβδομαδα και μετα...!

Ωωωωωωωω υπάρχουν λύσεις για όλες τις τρελές βλέπω!

Μπα να πω την αλήθεια δε θέλω. ... αρκετά φορτίστηκα αυτές τις μέρες.

Ας ησυχάσω λίγο και ας το απολαύσω. ..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν άκου. Υπαρχει ενα γκατζετ, που ακους την καρδια του μωρου. Ειναι στην ουσια ενα μινι ντοπλερ και κανει περιπου 50 ευρω ισως και λιγοτερα στο αμαζον. Εγω μπηκα πολλές φορές στον πειρασμό να το πάρω αλλά μιας που δεν ηταν αυτο το θέμα μου αλλά η προωρότητα δεν νομιζω οτι θα με βοηθησει. Επισης το ειπα και στο ετερον ημιση και με ρωτησε τι θα κανω αν δεν ακουω τις καρδιες. Ειπα οτι θα παω στα επειγοντα... Βεβαια αν φτασω εκει και πω οτι εχω ενα μηχανημα της πλακας για να ακουω την καρδια και δεν την ακουσα θα με διωξουν κλωτσηδων!!! Θα δουμε δεν ειμαι ακομα 100 % σιγουρη οτι δεν θα προβω στην αγορα ..

angelsounds λεγεται αλλα λειτουργει απο την 15η εβδομαδα και μετα...!

Ωχ,το έχει παραγγείλει κιόλας...........:shock:.pink στις 7 Ιουλιου θα μπορέσεις να έρθεις για καφέ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...