Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Να μαι και εγώ!!!Βλέπω έχουμε παρτάκι για το μυρτιλάκι της Δημητρούλας!!!!!Τέλεια!!!!!!!!

Ανυπομονώ για το τραπέζι στις 7/7,αλλά κορίτσια πρέπει να μου υποσχεθείτε κάτι.Αν δεν τα καταφέρω να έρθω,αν δηλαδή τότε κάνω την εμβρυομεταφορά,θα έρθετε μετά όλες σπίτι μου για καφέ!!!!!Ναι????

Γειά σου Λινάκι μου!!!Τι έπαθες κοπέλα μου με το δόντι σου???Πωπω είναι από τους χειρότερους πόνους το δόντι!!!!

Μορφάκι δουλεύεις κανονικά σαν άνθρωπος και ξεσαλώνεις????Άντε καιρός ήταν!!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ,εγω θα έρθω σίγουρα,θα ΚΑΤΕΒΩ και δεν θα σε δώ;αποκλείεται........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑΙ ΝΑΙ,εγω θα έρθω σίγουρα,θα ΚΑΤΕΒΩ και δεν θα σε δώ;αποκλείεται........

Λογικά δεν θα την έχω κάνει ακόμα,οπότε μάλλον δεν θα χρειαστεί,αλλά επειδή τους 2 τελευταίους μήνες η περίοδός μου έχει πάθει κάτι δεν μπορώ να ξέρω με ασφάλεια τι ακριβώς θα γίνει!!!!

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Της τα πες τελικα?Νομιζα το μωρο στα μετεφερε...

Το μωρό μου τα μετέφερε...αλλά επειδή δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα την άλλη μέρα το πρωι της τα χωσα...

Αναστασια μου,

χαλια απο χθες τα ξημερωματα ξυπνησα με φρικτους πονους στα δοντια εκλαιγα απο τους πονους και το πρωι που σηκωθηκα πρισμενη.

ξεκινησα απο μονη μου αντιβιωση amoxil500

αυριο το πρωι θα παω οδοντιατρο γιατι δεν την παλευω:cry:

Ναι! εχω κανει 2 μπανακια!

Εσυ;

Αχ βρε λινάκι ήταν ανάγκη να περάσεις και αυτό???Περαστικά...

Εχω κάνει μόνο ένα μπανάκι...:cry::cry::cry:

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Να μαι και εγώ!!!Βλέπω έχουμε παρτάκι για το μυρτιλάκι της Δημητρούλας!!!!!Τέλεια!!!!!!!!

Ανυπομονώ για το τραπέζι στις 7/7,αλλά κορίτσια πρέπει να μου υποσχεθείτε κάτι.Αν δεν τα καταφέρω να έρθω,αν δηλαδή τότε κάνω την εμβρυομεταφορά,θα έρθετε μετά όλες σπίτι μου για καφέ!!!!!Ναι????

Γειά σου Λινάκι μου!!!Τι έπαθες κοπέλα μου με το δόντι σου???Πωπω είναι από τους χειρότερους πόνους το δόντι!!!!

Μορφάκι δουλεύεις κανονικά σαν άνθρωπος και ξεσαλώνεις????Άντε καιρός ήταν!!!!

Ρουμπάκι καλησπέρα κάνε εσύ την εμβρυομεταφορά με το καλό και θα έρθουμε να σε δούμε...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!Να μαι και εγώ!!!Βλέπω έχουμε παρτάκι για το μυρτιλάκι της Δημητρούλας!!!!!Τέλεια!!!!!!!!

Ανυπομονώ για το τραπέζι στις 7/7,αλλά κορίτσια πρέπει να μου υποσχεθείτε κάτι.Αν δεν τα καταφέρω να έρθω,αν δηλαδή τότε κάνω την εμβρυομεταφορά,θα έρθετε μετά όλες σπίτι μου για καφέ!!!!!Ναι????

Γειά σου Λινάκι μου!!!Τι έπαθες κοπέλα μου με το δόντι σου???Πωπω είναι από τους χειρότερους πόνους το δόντι!!!!

Μορφάκι δουλεύεις κανονικά σαν άνθρωπος και ξεσαλώνεις????Άντε καιρός ήταν!!!!

Καλησπερα roubies μου!

οντως απο τους χειροτερους πονους εχω πλακωθει με αντιβιωση και depon μπας κ ηρεμησω αλλα τιποτα:cry:


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Το μωρό μου τα μετέφερε...αλλά επειδή δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα την άλλη μέρα το πρωι της τα χωσα...

Αχ βρε λινάκι ήταν ανάγκη να περάσεις και αυτό???Περαστικά...

Εχω κάνει μόνο ένα μπανάκι...:cry::cry::cry:

Ρουμπάκι καλησπέρα κάνε εσύ την εμβρυομεταφορά με το καλό και θα έρθουμε να σε δούμε...

Ωχ της τα έχωσες????Δεν είναι τέλειο το συναίσθημα????Όταν το είχα κάνει και εγώ ένιωσα πολύ καλύτερα μετά!!!Τι της είπες???

Χαίρομαι πολύ που θα τα πούμε!!!!

Να ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια εσάς τις έμπειρες???Η ωοληψία πότε γίνεται περίπου???Κοντά στην 14 μέρα???Φαντάζομαι παίζει ρόλο και ο κύκλος,αλλά αν υποθέσουμε ότι μιλάμε για έναν κύκλο 28-29 ημερών,τότε περίπου δεν γίνεται???Έχω αρχίσει να ανυπομονώ!!!Θέλω τόσο πολύ να αρχίσω!!!Ο χρόνος μέχρι τώρα μου φάνηκε να περνάει σαν νερό και τώρα νιώθω ότι δεν περνάνε οι μέρες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα roubies μου!

οντως απο τους χειροτερους πονους εχω πλακωθει με αντιβιωση και depon μπας κ ηρεμησω αλλα τιποτα:cry:

Υπομονή ρε κοριτσάκι μέχρι να πας αύριο στον οδοντίατρο να δεις τι θα σου πει!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ ΛΙΝΑΚΙ δυσκλο το δοντι! Περαστικά!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ καλα εκανες και τα εχωσες!

ΝΑΝΤΙΑΚΙ μου αντε να ξεκινησες κοριτσαρα μου...Εγω ποτε θα σε γνωρισω που το θελω τοσο? :rolleyes:

Το μωρο μου εφερε συνταγες που πρεπει να εκτελεσω αρα και επισημως θα ειμαι στον ΗΥ....χιχιιχχιιχι


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ ΛΙΝΑΚΙ δυσκλο το δοντι! Περαστικά!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ καλα εκανες και τα εχωσες!

ΝΑΝΤΙΑΚΙ μου αντε να ξεκινησες κοριτσαρα μου...Εγω ποτε θα σε γνωρισω που το θελω τοσο? :rolleyes:

Το μωρο μου εφερε συνταγες που πρεπει να εκτελεσω αρα και επισημως θα ειμαι στον ΗΥ....χιχιιχχιιχι

Και εγώ θέλω να σε γνωρίσω πολύ διδυμάκι μου!!!!Πρέπει να το κανονίσουμε με κάποιο τρόπο!!!!

Εσύ αγαπούλα μου τι θα κάνεις???Τι σκέφτεσαι???

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θέλω να σε γνωρίσω πολύ διδυμάκι μου!!!!Πρέπει να το κανονίσουμε με κάποιο τρόπο!!!!

Εσύ αγαπούλα μου τι θα κάνεις???Τι σκέφτεσαι???

Δε θελω να σας ζαλιζω (το ξερω οτι δε σας ζαλιζω...αλλα δε θελω) γι αυτο δε σχολιαζω για μενα...

ΤΙΠΟΤΑ προς το παρον....

Ο μπαμπακας μου, μου ειπε παλι σημερα οτι θα μου δωσει χρηματα για τις εξωσω αλλα δε θελω τιποτα....

Με καταθλιβει ολο αυτο το προβλημα...

μαλλον ειμαι για ψυχιατρο....:rolleyes:...σοβαρα....οταν το σκεφτομαι με πιανει καταθλιψη...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

....ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΕΓΩΙΣΤΙΚΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΠΟΥ ΕΧΩ....

ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ? ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΝ... εΓΩ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΛΙΒΟΜΑΙ? :(:oops:

ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δε θελω να σας ζαλιζω (το ξερω οτι δε σας ζαλιζω...αλλα δε θελω) γι αυτο δε σχολιαζω για μενα...

ΤΙΠΟΤΑ προς το παρον....

Ο μπαμπακας μου, μου ειπε παλι σημερα οτι θα μου δωσει χρηματα για τις εξωσω αλλα δε θελω τιποτα....

Με καταθλιβει ολο αυτο το προβλημα...

μαλλον ειμαι για ψυχιατρο....:rolleyes:...σοβαρα....οταν το σκεφτομαι με πιανει καταθλιψη...

Ρε αγαπούλα μου δεν θέλω να σε πιέσω,αλλά ανησυχώ.Θα στο πω ξανά και ας γίνομαι κουραστική.Όταν θα βρεις τον γιατρό που θα μπορέσεις να εμπιστευτείς να δεις που θα αλλάξει και η ψυχολογία σου και τότε όλα θα πάνε καλά.Αν δεν θες να πας ξανά Θεσ/νικη,έλα Αθήνα.Προφανώς αντιλαμβάνομαι ότι τα ταξίδια δεν είναι καθόλου εύκολα και κοστίζουν κιόλας επιπλέον,αλλά θα είναι μια θυσία που θα έχεις ξεχάσει όταν θα κρατάς το μωράκι σου ή τα μωράκια σου αγκαλιά.Και αν χρειστεί να μείνεις κάπου στην Αθήνα να ξέρεις ότι το σπίτι μου είναι ανοιχτό για σένα!!!Δόξα τω Θεώ χώρο έχουμε!!!Βρες εσύ το γιατρό που θα σε κάνει να θες να προσπαθήσεις και όλα τα άλλα θα τα βρούμε και εγώ όπου μπορώ να σε βοηθήσω θα το κάνω!!!!Σ'αγαπώ πολύ και δεν θέλω να στεναχωριέσαι για τίποτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

....ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΕΓΩΙΣΤΙΚΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΠΟΥ ΕΧΩ....

ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ? ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΝ... εΓΩ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΛΙΒΟΜΑΙ? :(:oops:

ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ...

Ρε συ γιατί το λες αυτό????Δεν είναι εγωιστικό!!!Είναι απλά ανθρώπινο!!!Είναι λογικό!!!!Όλοι όσοι αντιμετωπίζουν το θέμα της υπογονιμότητας και έχουν και αποτυχίες όπως εσύ είναι λογικό να νιώθουν έτσι!!!Χρειάζεται να χαλαρώσεις λίγο και να το συζητάς!!!Μην το αφήνεις,δεν σε πάει μπροστά αυτό!!!Καταλαβαίνω ότι χρειάζεσαι το χρόνο σου και αυτό είναι απόλυτα λογικό,αλλά να ξέρεις όταν πέφτεις κάτω πάντα θα ξανασηκώνεσαι και εδώ θα είμαστε εμείς να δίνουμε το χέρι μας και να σε βοηθάμε να σηκωθείς ξανά!!!!Πάρε το χρόνο σου,αλλά μην το αφήνεις πίσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναντιακι μου εισαι ψυχουλα.....

Και αυτο το δειχνεις σε καθε μηνυμα που γραφεις σε καθε κοπελα! Να ξερεις το σκεφτομαι παντα οταν διαβαζω μηνυματα σου....

Εισαι πολυ καλο παιδι!!!!

t4614.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Στη συνελευση της οικοδομης εγινε κολαση! Ολοι μαλωναμε με τον 1 τον μακακα...ετρεμα απο τα νευρα μου....

Ο αντρας μου οταν του τα πα με κοιτουσε παλι με εκεινο το υφος "παλι μαλωσες? τοσοι αντρες εσυ επρεπε να εισαι η καβγατζου?" αυτος δε μπορεσε να ρθει, ηταν στο μαγαζι.....

Τι να κανω? Μας εχει σπασει τα νευρα ολων αυτος....και παλι τρελες μας ελεγε σημερα....ε και γω δεν αντεξα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναντιακι μου εισαι ψυχουλα.....

Και αυτο το δειχνεις σε καθε μηνυμα που γραφεις σε καθε κοπελα! Να ξερεις το σκεφτομαι παντα οταν διαβαζω μηνυματα σου....

Εισαι πολυ καλο παιδι!!!!

t4614.gif

Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια διδυμάκι μου!!!!

Πες μου σε παρακαλώ ότι θα σκεφτείς λίγο αυτά που σου είπα!!!Θέλω τόσο πολύ να πάρεις και εσύ τον δρόμο σου!!!Το μωράκι σου είναι κάπου εκεί και σε περιμένει!!!!Μην αργείς πολύ,έτσι αγαπούλα μου????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...