Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Τι εξέταση ήταν αυτη; Για ποια αντισώματα λες;

Βέβαια ΕΜΕΊΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΎΜΕ ΚΑΙ ΑΎΡΙΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ (!!!!), αλλα πες μου και τώρα αν θες.

ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ????????????????

ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ????????????????

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω έχεις δίκιο....

Περίμενε:

Παρασκευή 14/12 ωοληψια

Δευτέρα 17/12 εμβρυομεταφορα

Αρα

1ης Σάββατο,

2ης κυριακη,

3ης Δευτέρα

Έτσι παει ε;

Για ακόμα μια φορα αποδείχθηκε οτι ΔΕΝ ΞΈΡΩ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ! Θεέ μου, τι κεφάλι είναι αυτο που έχω;;;!!!

Αν ήταν όπως τα έλεγα πριν, θα ήταν 4ης τα δικα μου!

Έχεις δίκιο.

Είμαι ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΝΟΙΑ!

Ψιτ! Αν θέλετε κάποια βοήθεια με τα οικονομικά σας και τα λογιστικά πείτε μου οκ;!

Όλες μέσα θα σας βάλω!

ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ......ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!

ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΔΥΟ ΗΜΕΡΩΝ ΕΜΒΡΥΑ!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτη είναι η "Αλέκα"!

Ο γιατρός που τον είχα ρωτήσει μου είχε πει οτι δεν παίζει ρόλο η ποσότητα του αίματος και η διάρκεια σε ημέρες.

Αρκεί να έρχεται καθε μήνα.

Εχει και εμένα μειωθεί το αίμα, για αυτο τον είχα ρωτήσει.

Δηλαδη ποτε (με το καλο), υπολογίζεις;

Σε κανένα 15ημερο;

Θύμισε μου Λινακι, στην πρωτεύουσα μένεις; :-)

Ποιον έχεις γιατρο;

ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ, ΜΕΝΕΙ ΣΤΗ ΧΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΑΝΤΟ!!!!!!!!!

ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ..........ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ, ΜΕΝΕΙ ΣΤΗ ΧΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΑΝΤΟ!!!!!!!!!

ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ..........ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΟ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα γλυκουλες μου,

Αχ κοιμήθηκα επιτέλους πρωτη βραδια χωρις αγχος επεσε ο πυρετος της μικρής επιτελους και ηρεμήσαμε.

Λιν μου ευχαριστουμε για το καφεδάκι, με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα και ολα να πανε καλα σου ευχομαι.

Αννιτακι μου καλο πως εισαι σήμερα κεφακια εχεις παλι? πολύ σε χαιρομαι. Μακαρι να σε ειχα κοντα να κάνουμε παρεα.

Ακουστε να γελασετε εγω απο τη μερα που εχασα την δουλεια μου ειμαι πρωί σπίτι και εδω κοντα δεν εχω φιλες ετσι κάθε πρωί ερχεται η πεθερα μου να μου κάνει παρεούλα μου φερνει τον καφε, κι αρχιζει να μιλαει μόνη της εντωμεταξύ δεν εχει τιποτα μα τιποτα θετικό να πει, σου λεει ποιος πεθανε, ποιος χωρισε, ποιος δεν εχει να φαει, τι θα γινει η κατάσταση με την κρίση, εχθες μου ελεγε πως ακριβως απεβαλε με λεπτομέρειες ε δεν κρατήθηκα, της λεω συγγνώμη αλλα ο γιατρος μου ειπε να συζητάμε μόνο θετικά γιατι κανετε κακο στην εγκυμοσύνη και φυσικα παρεξηγήθηκε. αλλα ειναι καλουλα μονο που οποιος θελει να αυτοκοτονήσει λίγο να κανει παρεα μαζί της ειναι ετοιμος. χι χι

Σχετικα με τα εμβρυακια που λετε εγω δεν εχω ιδιαιτερη γνώση μιας και δεν πήρα φωτο ποτε αλλα εχω βάλει και βλαστοκύστες και 16κυτταρων και οτι φανταζεστε και τις δυο φορες που εμεινα εμεινα με 3ημερων 2αριστα και ενα μετριο ετσι μου ειπαν αρα μην το ζαλίζεται αν ειναι να κολλήσει κολλαει αυτο κι ας ειναι και 4κυτταρων.

Θελω να βγω εξω για καφε δεν αντεχω αλλο μεσα αντε να γινει καλα η μικρή να παρω τους δρομους ειμαι λίγο υπερκινητική οπως εχετε καταλάβει για αυτο δεν μπορω να γραφω συνέχεια ειναι καθιστική υπόθεση και με δυσκολεύει. 15 χρονια δουλευα σε πωλήσεις και ημουν στους δρομους πήγαινα ταξίδια σε πελάτες κάθε2 εβδομαδες ημουν ολο εξω και σε επαφη με κόσμο για αυτο εχω παθει παραλληρημα και μιλάω πρωι πρωι, ειμαι και Διδυμος ασε.

Φιλακια σε ολες να εχετε μια ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!!!

Leuta ολα καλα θα πανε εγω ειδικα τα πονακια περιόδου τα εχω σε μεγάλη εκτίμηση αν και στην δευτερη εγκυμοσύνη δεν τα ενιωσα καθόλου.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ομορφιές!!!!!!

Σας πεθύμησα χθες!!!!!! Τί μου κάνετε σήμερα ξεκινούμε τη μέρα με ωραία θετική διάθεση????

Roubies και ANASTASIA μου, εγώ ψηφίζω όλες οι καπνίστριες να κόψουν το ρημάδι το τσιγάρο!!!!!! Κάντε την αρχή!!!!

Δε θα το μετανοιώσετε! Θα δείτε, η επιδερμίδα θα ειναι πιο λαμπερή, η φωνή πιο γλυκιά, τα ρούχα και τα μαλλιά δεν θα βρωμάνε, η αντοχές θα αυξηθούν και γενικά θα νοιώθετε τέλειαααααα! just do it! Ετσι κι αλλιώς όταν έρθει το μπεμπε δεν θα καπνίζετε έτσι??? :tongue: Άσε που θα γίνετε βαρελάκια έτσι κιαλλιώς! χιχιχιχι

ΛΙΝ μου νησιώτισσα μου, τι ωραίο καφεδακι!

Έχω νησιά να επισκευτώ τώρα! Έχω γυρίσει πολλά ελληνικά νησια και αιγαίο και ιόνιο αλλά όχι τα δικά σας! Τυχαίο δεν νομίζω!

Christine29 μου καλημέρα! Πώς είσαι???? Για θύμησε μου πότε πας να δεις το μπεμπε???

ANITAKI μου!!! Σκεφτόμουν και γω από την αρχή που μας το είπες πως γίνεται να σου έβαλαν έμβρυα 2 ημερών! Δεν το είχα ξανακούσει! Αλλά τώρα εξηγούνται όλα, τρελλοκοριτσο, είναι από το κτύπημα στο πηγάδι χάλασε λίγο η αριθμητικη! χιχιχιχιχι Κουκλάρα μου εσύ! σε πειράζω! Πάρε και τη δόση της μπεμπεδόσκονης σου για σήμερα! φφφφουουουουο

χχχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΟ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Α, ΣΥΓΝΩΜΗ...ΓΡΑΦΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ.....

ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ!!!!!:oops:!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ!!!!!!!!:tongue:!!!:tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα γλυκουλες μου,

Αχ κοιμήθηκα επιτέλους πρωτη βραδια χωρις αγχος επεσε ο πυρετος της μικρής επιτελους και ηρεμήσαμε.

Λιν μου ευχαριστουμε για το καφεδάκι, με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα και ολα να πανε καλα σου ευχομαι.

Αννιτακι μου καλο πως εισαι σήμερα κεφακια εχεις παλι? πολύ σε χαιρομαι. Μακαρι να σε ειχα κοντα να κάνουμε παρεα.

Ακουστε να γελασετε εγω απο τη μερα που εχασα την δουλεια μου ειμαι πρωί σπίτι και εδω κοντα δεν εχω φιλες ετσι κάθε πρωί ερχεται η πεθερα μου να μου κάνει παρεούλα μου φερνει τον καφε, κι αρχιζει να μιλαει μόνη της εντωμεταξύ δεν εχει τιποτα μα τιποτα θετικό να πει, σου λεει ποιος πεθανε, ποιος χωρισε, ποιος δεν εχει να φαει, τι θα γινει η κατάσταση με την κρίση, εχθες μου ελεγε πως ακριβως απεβαλε με λεπτομέρειες ε δεν κρατήθηκα, της λεω συγγνώμη αλλα ο γιατρος μου ειπε να συζητάμε μόνο θετικά γιατι κανετε κακο στην εγκυμοσύνη και φυσικα παρεξηγήθηκε. αλλα ειναι καλουλα μονο που οποιος θελει να αυτοκοτονήσει λίγο να κανει παρεα μαζί της ειναι ετοιμος. χι χι

Σχετικα με τα εμβρυακια που λετε εγω δεν εχω ιδιαιτερη γνώση μιας και δεν πήρα φωτο ποτε αλλα εχω βάλει και βλαστοκύστες και 16κυτταρων και οτι φανταζεστε και τις δυο φορες που εμεινα εμεινα με 3ημερων 2αριστα και ενα μετριο ετσι μου ειπαν αρα μην το ζαλίζεται αν ειναι να κολλήσει κολλαει αυτο κι ας ειναι και 4κυτταρων.

Θελω να βγω εξω για καφε δεν αντεχω αλλο μεσα αντε να γινει καλα η μικρή να παρω τους δρομους ειμαι λίγο υπερκινητική οπως εχετε καταλάβει για αυτο δεν μπορω να γραφω συνέχεια ειναι καθιστική υπόθεση και με δυσκολεύει. 15 χρονια δουλευα σε πωλήσεις και ημουν στους δρομους πήγαινα ταξίδια σε πελάτες κάθε2 εβδομαδες ημουν ολο εξω και σε επαφη με κόσμο για αυτο εχω παθει παραλληρημα και μιλάω πρωι πρωι, ειμαι και Διδυμος ασε.

Φιλακια σε ολες να εχετε μια ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!!!

Leuta ολα καλα θα πανε εγω ειδικα τα πονακια περιόδου τα εχω σε μεγάλη εκτίμηση αν και στην δευτερη εγκυμοσύνη δεν τα ενιωσα καθόλου.

ΤΡΕΛΕΓΚΟ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΕΣΚΑΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΦΛΥΑΡΗ, ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΒΑΖΕΙ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ......ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ!!!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ "ΧΤΥΠΑΓΑ ΕΝΕΣΕΙΣ" ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΔΩ!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ομορφιές!!!!!!

Σας πεθύμησα χθες!!!!!! Τί μου κάνετε σήμερα ξεκινούμε τη μέρα με ωραία θετική διάθεση????

Roubies και ANASTASIA μου, εγώ ψηφίζω όλες οι καπνίστριες να κόψουν το ρημάδι το τσιγάρο!!!!!! Κάντε την αρχή!!!!

Δε θα το μετανοιώσετε! Θα δείτε, η επιδερμίδα θα ειναι πιο λαμπερή, η φωνή πιο γλυκιά, τα ρούχα και τα μαλλιά δεν θα βρωμάνε, η αντοχές θα αυξηθούν και γενικά θα νοιώθετε τέλειαααααα! just do it! Ετσι κι αλλιώς όταν έρθει το μπεμπε δεν θα καπνίζετε έτσι??? :tongue: Άσε που θα γίνετε βαρελάκια έτσι κιαλλιώς! χιχιχιχι

ΛΙΝ μου νησιώτισσα μου, τι ωραίο καφεδακι!

Έχω νησιά να επισκευτώ τώρα! Έχω γυρίσει πολλά ελληνικά νησια και αιγαίο και ιόνιο αλλά όχι τα δικά σας! Τυχαίο δεν νομίζω!

Christine29 μου καλημέρα! Πώς είσαι???? Για θύμησε μου πότε πας να δεις το μπεμπε???

ANITAKI μου!!! Σκεφτόμουν και γω από την αρχή που μας το είπες πως γίνεται να σου έβαλαν έμβρυα 2 ημερών! Δεν το είχα ξανακούσει! Αλλά τώρα εξηγούνται όλα, τρελλοκοριτσο, είναι από το κτύπημα στο πηγάδι χάλασε λίγο η αριθμητικη! χιχιχιχιχι Κουκλάρα μου εσύ! σε πειράζω! Πάρε και τη δόση της μπεμπεδόσκονης σου για σήμερα! φφφφουουουουο

χχχχχχ

Ομορφιά μου, διδυμομομάνα μου...Μακάρι να έρθει το μπεμπέ και υπόσχομαι να αγιάσω...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ομορφιές!!!!!!

Σας πεθύμησα χθες!!!!!! Τί μου κάνετε σήμερα ξεκινούμε τη μέρα με ωραία θετική διάθεση????

ANITAKI μου!!! Σκεφτόμουν και γω από την αρχή που μας το είπες πως γίνεται να σου έβαλαν έμβρυα 2 ημερών! Δεν το είχα ξανακούσει! Αλλά τώρα εξηγούνται όλα, τρελλοκοριτσο, είναι από το κτύπημα στο πηγάδι χάλασε λίγο η αριθμητικη! χιχιχιχιχι Κουκλάρα μου εσύ! σε πειράζω! Πάρε και τη δόση της μπεμπεδόσκονης σου για σήμερα! φφφφουουουουο

χχχχχχ

ΤΟ ΓΕΛΑΣ???????????????

ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ......:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

ΕΓΩ ΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΒΑΛΑ? ΔΥΟ Ή ΤΡΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ?:confused::confused::confused::confused::confused:

ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΗ..... ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ.....!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...