Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

pink hat Γιουπι!!!! Αλλη μια εγκυούλα στην παρεα! Δεν θελω να σε ξεσηκώσω αλλα ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ! ειναι ακριβως αυτο που πρεπει να νιώθεις η συχνοουρια ειναι κι αυτο καλο σημαδι για τα πονακια ξερεις.

Μακάρι ρε κορίτσια, μακάρι. Κατι τέτοια συμπτωματα ειχα και στο γιο μου αλλά συγκρατουμαι γιατι πολλά μπορουν να συμβουν. Ειδωμεν!

Τα δαρκουλινια που ανεφερεις τα λιγουρευτηκα τρελα. Φευγοντας απο τη δουλεια θα παρω ενα σακουλι!!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η συχνοουρία είναι πολύ καλο σημάδι και δεν το προκαλούν τα φάρμακα.

Ποτε θα πας για χοριακή?

ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ....ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΕΙΧΑ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ....ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΕΛΙΚΑ.!!!!!!!!!!

ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ!!!!!! ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι ρε κορίτσια, μακάρι. Κατι τέτοια συμπτωματα ειχα και στο γιο μου αλλά συγκρατουμαι γιατι πολλά μπορουν να συμβουν. Ειδωμεν!

Τα δαρκουλινια που ανεφερεις τα λιγουρευτηκα τρελα. Φευγοντας απο τη δουλεια θα παρω ενα σακουλι!!!

Α, ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

στις 13. Εχω ακομα μελλον γι'αυτο μου φαινεται περίεργη και η συχνοουρια

Ναι είναι λίγο νωρίς για συχνοουρία.

Εγώ πάντως και στις 2 φορες από συχνοουρία την κατάλαβα την εγκυμοσύνη.

Τελικά η χοριακή μου έπεσε στα 117, σταματάω και τα φάρμακα και περιμένω την περίοδο να φύγουν και όλα από μέσα μου. 3 μήνες είναι, θα περάσουν γρήγορα και θα ξαναπροσπαθήσω.

Φιλάκια σε όλες !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έφαγα το τελειο φαγητάκι...κοιμήθηκα και ειπα να πω μια καλησπέρα μέχρι να ρθουν οι επισκέψεις μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dada μου σου ευχομαι απο τη ψυχη μου το καλοκαιρι να εισαι εγκυούλα..δε θέλω να σου πω κάτι αλλο κορίτσι μου...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ....ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΕΙΧΑ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ....ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΕΛΙΚΑ.!!!!!!!!!!

ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ!!!!!! ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.!!!!!!

Έτσι ειναι...η ξαδερφη μου 1η εξωσωματικη τον νοέμβριο κανενα συμπτωμα απολύτως και ειναι εγκυος σε διδυμάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειχε κάνει και τεστ τη μέρα της χοριακής πριν πάει και ειχε βγει και αρνητικο....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια να σας ρωτήσω κάτι???

ποσων κυτταρων έμβρυα ειναι τα καλυτερα????

τα μέτρια???

εγω στην 1η μου ειχα 6, 4 και 3 και μου ειπανε πολυ καλά.

Τα ΑΡΙΣΤΑ ποια ειναι???????????????????

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια να σας ρωτήσω κάτι???

ποσων κυτταρων έμβρυα ειναι τα καλυτερα????

τα μέτρια???

εγω στην 1η μου ειχα 6, 4 και 3 και μου ειπανε πολυ καλά.

Τα ΑΡΙΣΤΑ ποια ειναι???????????????????

εξαρτάται από την ημέρα αποσο ξερω. Μια μέρα μετά την γονιμοποίηση ειναι 2-4 κύτταρα, δυο μέρες μετά 4-6, τρεις μέρες μετά 6-8. Και έχει σημασία η ποιότητα τους. Μπορεί να έχουν διαιρεθεί όπως πρέπει αλλα να μην ειναι καλής ποιότητας. αλλα και μέτρια έμβρυα έχουν δώσει μωρά. Δεν σε ενημέρωσαν για την ποιότητα τους; ποια μέρα εκανες την εμβρυομεταφορά; σου εδωσαν χαρτι με λεπτομέρειες για την ποιότητα των εμβρύων;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κι από εδω. Μπορεί να μας αιφνιδίασε ο συντονιστής αλλα ήμασταν προετοιμασμένες!!! Μπράβο στην καλέ και στα αλλα κορίτσια που ενημέρωσαν!

Το θεμα μετά την εμβρυομεταφορά κινείται συνεχώς οποτε οταν φτάνει κάποιο μεγεθος ο συντονιστής το κλείνει. Κάποια κοπέλα ανοίγει άλλο με την ίδια ονομασία και πάει λέγοντας.

λυπήθηκα πολυ για την dada και τη rodo χτες. κοριτσακια μη μας ξεχάσετε, μακάρι μέσα στο 2013 να έχετε το αποτέλεσμα που επιθυμείτε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου, λοιπόν το αμπελάκι κατοχυρώθηκε, ποικιλία Μαλαγουζιά, τέλειο κρασάκι και αφού τελείωσα για σήμερα από τα αγροτικά μου και πήγα και μια επίσκεψη σε μια φιλενάδα η οποία είναι στην 4η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά, να της κάνω και λίγο παρεϊτσα, μπήκα να δω τι μου κάνετε.

ΑΑΑ!!!Οι εξετάσεις του θυροειδή σκ...τα, τα αντισώματα και πάλι στο Θεό....τα νεύρα μου:evil::evil::evil::evil::evil:....Αυριο ενδοκρινολόγο...Και βλέπουμε...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται από την ημέρα αποσο ξερω. Μια μέρα μετά την γονιμοποίηση ειναι 2-4 κύτταρα, δυο μέρες μετά 4-6, τρεις μέρες μετά 6-8. Και έχει σημασία η ποιότητα τους. Μπορεί να έχουν διαιρεθεί όπως πρέπει αλλα να μην ειναι καλής ποιότητας. αλλα και μέτρια έμβρυα έχουν δώσει μωρά. Δεν σε ενημέρωσαν για την ποιότητα τους; ποια μέρα εκανες την εμβρυομεταφορά; σου εδωσαν χαρτι με λεπτομέρειες για την ποιότητα των εμβρύων;;

καταρχας σε ευχαριστώ για την απάντηση. την εμβρυομεταφορά την έκανα 2 ημέρες μετά την ωοληψια(24/ ωολ και 26/1 εμβρυομ). για να μην ειναι επιτυχημενη παρολο που ειπε η εμβρυολογος ητανε πολυ καλά καταλαβα η ποιοτητα δεν ηταν και πολυ καλή. χαρτι δεν μου εδωσαν. μονο την φωτογραφια του υπερηχου και τα 3 εμβρυα διασπασμενα σε κυταρρα αν αυτο εννοεις. απλα προετοιμαζομαι για την 2η αρχες Απριλιου. Ισως να ανγχωνομαι τζαμπα. Θα δειξει η πορεια.... και παλι tnks:p

Link to comment
Share on other sites

καταρχας σε ευχαριστώ για την απάντηση. την εμβρυομεταφορά την έκανα 2 ημέρες μετά την ωοληψια(24/ ωολ και 26/1 εμβρυομ). για να μην ειναι επιτυχημενη παρολο που ειπε η εμβρυολογος ητανε πολυ καλά καταλαβα η ποιοτητα δεν ηταν και πολυ καλή. χαρτι δεν μου εδωσαν. μονο την φωτογραφια του υπερηχου και τα 3 εμβρυα διασπασμενα σε κυταρρα αν αυτο εννοεις. απλα προετοιμαζομαι για την 2η αρχες Απριλιου. Ισως να ανγχωνομαι τζαμπα. Θα δειξει η πορεια.... και παλι tnks:p

Aυτό που ήταν 6 διαιρέσεων για 2η μέρα ήταν πολύ καλό, το θέμα είναι να μην υπήρχαν και θρυματισμοί στα κύτταρα του όμως, αν γκουγκλάρεις

"καλή ποιότητα εμβρύων για εμβρυομεταφορά" θα δεις πολλές φωτο για το ποιό θεωρείται καλό έμβρυο και ποιο όχι.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Aυτό που ήταν 6 διαιρέσεων για 2η μέρα ήταν πολύ καλό, το θέμα είναι να μην υπήρχαν και θρυματισμοί στα κύτταρα του όμως, αν γκουγκλάρεις

"καλή ποιότητα εμβρύων για εμβρυομεταφορά" θα δεις πολλές φωτο για το ποιό θεωρείται καλό έμβρυο και ποιο όχι.

Σ' ευχαριστώ πολύ συνονοματι. Να σαι καλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...