Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλα είμαι μωρε. Δεν εχω κάτι ιδιαιτερο να πω, ησυχια, και γενικά προσπαθώ να το δω στο χαλαρο... αν ειναι να'ρθει, θα 'ρθει.

Σας φιλω όλες, θα τα πουμε το βραδυ.

Δενξερω να ξεχασαμε καμια, ελπιζω να πεσει συρμα.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΣΥ ΩΣ ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ, ΤΑ ΚΡΑΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το zamponelaki το ειδοποιησαμε;

Zamponelakiiiiiiii??? που είσαι;;;;

ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ Η KALE...

ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΖΩΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΩΡΟΣΚΟΠΟΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ εδώ ...

Για πες φιλενάδα πως είσαι, τι γίνετε?

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΔΩ......ΚΛΩΣΣΑΩ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΣΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ??


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΗΝΥΜΑ Η KALE...

ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΖΩΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΩΡΟΣΚΟΠΟΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ!!!!!!!!!!!!!

Εντελώς όμως!!

Αλλα δε μπορω να το αλλάξω οσο κι αν προσπαθω!!

Είμαι απο αυτές που αν με ρωτήσουν τι εφαγα χθες, αντί να πω "παστιτσιο", ξεκιναω απο το τι εφαγα προχθές, αναλύω το πως ήταν μαγειρεμενο αυτο που εφαγα, ολα τα υλικά που είχε, σε τι ποσότητα, σε τι πιάτο.... Και φυσικά μετα αναφέρω ΟΛΑ τα φαγητά που μου αρέσουν και τι θα προτιμουσα να φάω αντί για το παστιτσιο!

ΖΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑΑΑΑΑΑΑ!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ??????? ΤΙΠΟΤΑ?????????

εχω κατι πονους περιόδου, οχι δυνατούς και επίσης εχω συχνοουρία αλλά νομίζω και τα δυο ειναι απο την ωοληψία και φυσικα τα απειρα φαρμακα.. Τι να γινει, εχω ακομα ποοοολυυυυυυυυυυυυ δρόμο μπορστά μου οπότε προσπαθω να μην το πολυψαχνω αλλά να περιμενω...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΔΩ......ΚΛΩΣΣΑΩ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΣΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ??

Xaxaxaxaxaxaxax !!!!!!

Είσαι τρελή !!! Αυτά γίνανε σταματα !!!

Καλά λέω, εδώ στο γραφείο. Βαριέμαι, δεν έχουμε δουλειά.

Αύριο επιτέλους θα ξέρω τι μας γίνετε !!!

Άντε βαρέθηκα, η το έχω η δεν το έχω !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

εχω κατι πονους περιόδου, οχι δυνατούς και επίσης εχω συχνοουρία αλλά νομίζω και τα δυο ειναι απο την ωοληψία και φυσικα τα απειρα φαρμακα.. Τι να γινει, εχω ακομα ποοοολυυυυυυυυυυυυ δρόμο μπορστά μου οπότε προσπαθω να μην το πολυψαχνω αλλά να περιμενω...

Η συχνοουρία είναι πολύ καλο σημάδι και δεν το προκαλούν τα φάρμακα.

Ποτε θα πας για χοριακή?


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντελώς όμως!!

Αλλα δε μπορω να το αλλάξω οσο κι αν προσπαθω!!

Είμαι απο αυτές που αν με ρωτήσουν τι εφαγα χθες, αντί να πω "παστιτσιο", ξεκιναω απο το τι εφαγα προχθές, αναλύω το πως ήταν μαγειρεμενο αυτο που εφαγα, ολα τα υλικά που είχε, σε τι ποσότητα, σε τι πιάτο.... Και φυσικά μετα αναφέρω ΟΛΑ τα φαγητά που μου αρέσουν και τι θα προτιμουσα να φάω αντί για το παστιτσιο!

ΖΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑΑΑΑΑΑΑ!

ΝΑΙ, ΤΟ ΞΕΡΩ!!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΑΔΕΡΦΗ ΑΙΓΟΚΕΡΩ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑ ΠΑΡΘΕΝΟ....ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!!!!!!

ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΤΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΞΗ Ε??????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πω με πεθανατε με τις μπουγατσες!!

Σταματηστε βρε!!!!!!!!

Καλυτερα σαυτο το forum οτι μας κατεβει θα το λεμε!!

labrinibo μου μεγαλη γκουρου θελω να σε ρωτησω κατι!!

Εχω πονους περιοδους καποιες ωρες της μερας πειραζει???

leuta και anitaki πανω απολα πιστη και αισιοδοξια...μη τα παρω!!!!!!

Εχει δίκιο η dada!!

Ειναι το ενδομήτριο που μεγαλώνει για να χωρεσει το εμβρυο που επίσης μεγαλώνει επίσης αργότερα αναλογα με το σωματότυπο σου θα νιώθεις και τραβήγματα γιατι θα μεγαλώνει και η μήτρα, μην ανησυχείς απλα να ξεκουράζεσαι οσο μπορεις γιατι αυτες οι εβδομάδες ειναι οι πιο σημαντικές εως την 18η που το εμβρυο θα ανέβει πιο ψηλα τωρα γινεται η μεγαλήτερη δουλεια για να εξελιχθει καλα ολη η εγκυμοσύνη. Φιλακια

Ρε κοριτσια δεν ντρεπεστε καθολου μου τρεχουν τα σαλια πριν λίγο ετρωγα δρακουλίνια και τώρα θελω σουβλακι σερραικο και μπουγάτσα μην μου το κανετε αυτο θα γινω βοδι παλι και θα τρεχω μετα να αδυνατίσω παλι.

Leuta κανεις το καλητερο να φυγεις και να μάθεις τα αποτελέσματα στη διαδρομή θα ξεφυγεις και θα το πανηγυρίσετε οι δυο σας!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Η συχνοουρία είναι πολύ καλο σημάδι και δεν το προκαλούν τα φάρμακα.

Ποτε θα πας για χοριακή?

pink hat Γιουπι!!!! Αλλη μια εγκυούλα στην παρεα! Δεν θελω να σε ξεσηκώσω αλλα ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ! ειναι ακριβως αυτο που πρεπει να νιώθεις η συχνοουρια ειναι κι αυτο καλο σημαδι για τα πονακια ξερεις.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

εχω κατι πονους περιόδου, οχι δυνατούς και επίσης εχω συχνοουρία αλλά νομίζω και τα δυο ειναι απο την ωοληψία και φυσικα τα απειρα φαρμακα.. Τι να γινει, εχω ακομα ποοοολυυυυυυυυυυυυ δρόμο μπορστά μου οπότε προσπαθω να μην το πολυψαχνω αλλά να περιμενω...

ΚΑΛΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ!!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΟΜΩΣ Ε?

ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Η συχνοουρία είναι πολύ καλο σημάδι και δεν το προκαλούν τα φάρμακα.

Ποτε θα πας για χοριακή?

στις 13. Εχω ακομα μελλον γι'αυτο μου φαινεται περίεργη και η συχνοουρια


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...