Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ναι αυτη είναι η "Αλέκα"!

Ο γιατρός που τον είχα ρωτήσει μου είχε πει οτι δεν παίζει ρόλο η ποσότητα του αίματος και η διάρκεια σε ημέρες.

Αρκεί να έρχεται καθε μήνα.

Εχει και εμένα μειωθεί το αίμα, για αυτο τον είχα ρωτήσει.

Δηλαδη ποτε (με το καλο), υπολογίζεις;

Σε κανένα 15ημερο;

Θύμισε μου Λινακι, στην πρωτεύουσα μένεις; :-)

Ποιον έχεις γιατρο;

εννοεις ποτε θα ξεκινησω την προσπαθεια? Απριλη

γιατρο εξωσωματικο εχω τον Π@ντο καλε ποια πρωτευουσα?? Χιο μενω!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ από την άλλη είμαι από αυτές που βρίσκονται συνεχώς σε άρνηση να κόψουν το τσιγάρο...Εχω κάνει πολλές προσπάθειες και έχω κρατήσει μέχρι και χρόνο χωρίς να το βάλω στο στόμα μου, αλλά πάλι υποκύπτω.Σήμερα το έκοψα πάλι για να κάνω συμπαράσταση στον αντρούλη μου, ο οποίος σημειωτεον δεν κάπνιζε Π.Α.*

*Π.Α.=ΠΡΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Και εγώ είμαι από αυτές που δεν μπορούν να κόψουν το τσιγάρο.:cry:Επίσης και εμένα ο άντρας μου δεν κάπνιζε πριν με γνωρίσει και ήθελε και γυναίκα μη καπνίστρια,αλλά του έλαχα εγώ και αντί να το κόψω εγώ το άρχισε εκείνος.Τώρα το έχει κόψει εδώ και 3 εβδομάδες,αλλά εγώ ακόμη.Απλά το έχω μειώσει.

Ρε κορίτσια τι πολυλογία είναι πάλι αυτή?Εφύγα το μεσημέρι να πάω δουλειά,γύρισα έβαλα το φαγάκι στη φωτιά,να μην μείνουμε και νηστικοί αύριο και μπήκα να σας διαβάσω.Πάλι 4 σελίδες πίσω είχα μείνει!!!!Τι θα γίνει με την πάρλα μας πια!!!!

dada μου είσαι πολύ δυνατός άνθρωπος και χαίρομαι που νιώθεις λίγο καλύτερα.Τα καλύτερα σου εύχομαι.

Κορίτσια μου που περιμένετε τις χοριακές σας δεν θέλω απαισιοδοξίες!!!!Ακούς leuta?Όλα καλά θα πάνε!!!Καλά για σένα Ανιτάκι δεν έχω να πω τίποτα,είσαι παλαβιάρα και μ'αρέσεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εννοεις ποτε θα ξεκινησω την προσπαθεια? Απριλη

γιατρο εξωσωματικο εχω τον Π@ντο καλε ποια πρωτευουσα?? Χιο μενω!

Ααααα. Νόμιζα τώρα θα ξεκινουσες. Κι ο Απριλης κοντα είναι όμως!

Στη Χίο μένεις;;;;!!

Και πως σε κουραρει ο Π@ντος; Με τη δύναμη του μυαλού του; :-)

Η μένεις εδω στην προσπάθεια; :-)


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι από αυτές που δεν μπορούν να κόψουν το τσιγάρο.:cry:Επίσης και εμένα ο άντρας μου δεν κάπνιζε πριν με γνωρίσει και ήθελε και γυναίκα μη καπνίστρια,αλλά του έλαχα εγώ και αντί να το κόψω εγώ το άρχισε εκείνος.Τώρα το έχει κόψει εδώ και 3 εβδομάδες,αλλά εγώ ακόμη.Απλά το έχω μειώσει.

Κι εγω φουμαρω... :-(

Ο άντρας μου το έκοψε προ 8μηνου και το εκοψα κι εγω τον Οκτώβρη!

Όμως όταν μου ειπε ο γιατρός οτι είναι ανεμβρυικη κυηση+μπήκε η μαμα μου νοσοκομείο+μπήκε ο πεθερος μου νοσοκομείο = ολα αυτα τη ιδια εβδομαδα, πήγα και πήρα ενα πακέτο και το καπνισα οοοολο αμέσως!

:-(

Η πιο μεγαλη βλακεία είναι το τσιγάρο.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω φουμαρω... :-(

Ο άντρας μου το έκοψε προ 8μηνου και το εκοψα κι εγω τον Οκτώβρη!

Όμως όταν μου ειπε ο γιατρός οτι είναι ανεμβρυικη κυηση+μπήκε η μαμα μου νοσοκομείο+μπήκε ο πεθερος μου νοσοκομείο = ολα αυτα τη ιδια εβδομαδα, πήγα και πήρα ενα πακέτο και το καπνισα οοοολο αμέσως!

:-(

Η πιο μεγαλη βλακεία είναι το τσιγάρο.

Ναι ρε γαμώτο είναι βλακεία!!!!!Πώς θα το κόψουμε ρε κορίτσια????Αφήστε που φοβάμαι μην αρχίζω μετά να καταβροχθίζω τα πάντα(μου αρέσει και το φαγητό)και γίνω τόφαλος!!!!Δεν με παίρνει κιόλας.Δεν με λες και αδύνατη!!!Μάλλον τσουπωτή τσουπωτή,για να μην πω και χειρότερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ααααα. Νόμιζα τώρα θα ξεκινουσες. Κι ο Απριλης κοντα είναι όμως!

Στη Χίο μένεις;;;;!!

Και πως σε κουραρει ο Π@ντος; Με τη δύναμη του μυαλού του; :-)

Η μένεις εδω στην προσπάθεια; :-)

ναι χιο μενω!!

Ο γιατρος μου συνεργαζεται με τον Π@ντο.

θα ερθω Αθηνα να κανω την εμβρυομεταφορα και την ιδια μερα φευγω.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια γειά σας, ήρθα και εγώ αν και αργοπορημένη.

kale σέυχαριστώ για το μην.

dada και rodo πραγματικά λυπάμαι για την εξελιξη των πραγμάτων, απο ότι βλέπω είστε ήδη καλύτερα,μπράβο.

Εγώ πάω αύριο για υπέρηχο να δώ τα bebe μου,ελπίζω να εξελίσσονται καλά.

φυσάω μπόλικη μπεμπεδόσκονη για τα κοριτσάκια μας που είναι σε αναμονή!!!

φρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!

καλή σας νύχτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γαμώτο είναι βλακεία!!!!!Πώς θα το κόψουμε ρε κορίτσια????Αφήστε που φοβάμαι μην αρχίζω μετά να καταβροχθίζω τα πάντα(μου αρέσει και το φαγητό)και γίνω τόφαλος!!!!Δεν με παίρνει κιόλας.Δεν με λες και αδύνατη!!!Μάλλον τσουπωτή τσουπωτή,για να μην πω και χειρότερα!!!

Αχ, rubies μου, τσιγάρο-φαϊ μια πονεμένη ιστορία, εγώ όσες φορές το έχω κόψει βάζω και από 5 κιλάκια...:evil::evil::evil:Σπάσιμο νεύρων!!!Και τώρα δεν είμαι και 25 χρονών, μετά τα 35 έρχονται και οι αλλαγές στο σώμα...,σκ...τα!!!Τα τελευταία χρόνια έχω βάλει 6 κιλά που έχουν μείνει και δεν λένε να ξεκουνίσουν με τίποτα, το μόνο που με σώνει είναι ότι είμαι ψηλή και δεν πολυφαίνονται:?:-?:?.Θα δείξει...απλά δεν θέλω να γίνω και βαρέλα, έχουμε και τη γυναικεία ματαιοδοξία...Πως να το κάνουμε δηλαδη?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΟΥΣΟΥΡΑΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ :tongue::tongue::tongue::tongue:

ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΛΕΤΑΚΙ......!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΜΙΜΙΤΡΑ ΤΟΤΕ ΚΙ ΕΓΩ, ΤΡΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΕΜΒΡΥΑ ΕΒΑΛΑ!!!!!!:D:D:D:D:D


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...