Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημερα στην πενταμορφη παρεα! Περασαμε τελεια χθες δεν θελαμε να φυγουμε.

Δημητρα τι βλακειες λες παιδι μου δεν εισαι παχια λίγο προσοχη και προς θεου οχι διαιτα στην εγκυμοσύνη μόνο διατροφη τιποτα αλλο κι εγω που ειχα βαλει 23 κιλα στην πρωτη εγκυμοσυνη μια χαρα βγηκε το μωρο 3500 και τωρα ειναι και αδυνατη μην ταλαιπωρεισαι αφου δεν εχεις και θεμα σαχαρου, εισαι κουκλα.

Daniella κι εσυ εισαι θεα ψηλη εκρηκτικη και οταν νιωσεις ψυχολογικα ετοιμη κανεις και διαιτα τωρα εχουμε αλλες δουλειες.

Ειρηνουλα τι να πω για σενα πολυ γελιο εισαι θεα και πανεξυπνη.

Αθανασια κουκλίτσα και γαληνιος ανθρωπος με ηρεμει να μιλαω μαζί σου.

Αναστασια εισαι κουκλα οτι κι αν βαλεις τι να κανουμε τωρα τα καλη μας τα δειχνουμε και καλα κανεις.

Ναταzia κι εσυ εχεις τοσο γλυκο προσωπακι και εισαι τοσο ηρεμη που σου βγαζω το καπελο.

Κοινως ειμαστε ολες Θεες χι χιχι,

Roubaki ANNITAKI Πηνελοπη μας λειψατε αλλα θα ειστε την επομενη φορα που μαλλον εγω θα ειμαι στο μαιαιευτηριο οποτε πινουμε τον επομενο καφε στο Ιασω! χιχι. Πολλα φιλια σε ολες! Καλη εβδομαδα να εχουμε!

Leuta καλη επιτυχια με τους γιατρους!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα! Ειχα κατεβει για πρωινο. Μονη. Το μωρο εγινε 5 να κοιμηθει..εχει κι αυτος τα θεματα του, ειναι και δυσκολος γενικα στον υπνο...δεν εφαγα τελικα, τζαμπα πηρα την πιαταρα..και στα ξενοδοχεια τρωω παντα πρωινο.. Ειναι το αγχος, ειναι μια κουβεντα που εκανα εχθες με το μωρο και με χαλασε...ξυπνησα με πολυ χαλια διαθεση...ευτυχως εχω εσας και μπηκα να γραψω μια λεξη. Σας ευχαριστω!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου...

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ... ΧΘΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ.... Αθανασία πολυ χαρηκα που σε γνωρισα και εσενα... εισαι ενα πολυ γλυκό και καλο κοριτσι!!!(μοιαζεις το πολυ 30)χιχιχι..

Καλά το παρεάκι σκίζει... λέμε!!!

Εφη καλη επιτυχία με τους γιατρους σου ευχομαι.... Να πανε ολα απο εδω και περα κατ ' ευχήν!!!

φιλακια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! Ειχα κατεβει για πρωινο. Μονη. Το μωρο εγινε 5 να κοιμηθει..εχει κι αυτος τα θεματα του, ειναι και δυσκολος γενικα στον υπνο...δεν εφαγα τελικα, τζαμπα πηρα την πιαταρα..και στα ξενοδοχεια τρωω παντα πρωινο.. Ειναι το αγχος, ειναι μια κουβεντα που εκανα εχθες με το μωρο και με χαλασε...ξυπνησα με πολυ χαλια διαθεση...ευτυχως εχω εσας και μπηκα να γραψω μια λεξη. Σας ευχαριστω!

Καλημερα κουκλα μου!!! ότι και αν σε χάλασε κοίτα μπροστά στον στόχο σου και ειμαι σιγουρη οτι με το μωρό σου οτι και αν ειναι θα λυθεί...

Καλη επιτυχία.... σήμερα εχεις τα 2 ραντεβου?? φιλακια

τελικα το ξενοδοχειο ειναι καλο??

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλα μου!!! ότι και αν σε χάλασε κοίτα μπροστά στον στόχο σου και ειμαι σιγουρη οτι με το μωρό σου οτι και αν ειναι θα λυθεί...

Καλη επιτυχία.... σήμερα εχεις τα 2 ραντεβου?? φιλακια

τελικα το ξενοδοχειο ειναι καλο??

σ ευχαριστω ξανθουλα μου! Το ξενοδοχειο ειναι μια χαρα. Σημερα εχω ενα ραντεβου και αυριο τα αλλα 2. Αντε να δουμε..εχω και το μωρο με την αρνητικη του ενεργεια...θελω να φυγω σε ενα ερημο νησι για 1 χρονο και οταν γυρισω να εχουν λυθει ολα τα προβληματα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σ ευχαριστω ξανθουλα μου! Το ξενοδοχειο ειναι μια χαρα. Σημερα εχω ενα ραντεβου και αυριο τα αλλα 2. Αντε να δουμε..εχω και το μωρο με την αρνητικη του ενεργεια...θελω να φυγω σε ενα ερημο νησι για 1 χρονο και οταν γυρισω να εχουν λυθει ολα τα προβληματα.

Σε καταλαβαινω απολυτα... και εγω νιωθω ετσι πολλες φορες... αλλα επειδη αυτο δεν γινεται η μονη λυση ειναι να παλεψουμε με τις δυσκολιες και στο τελος ειμαι σιγουρη οτι ΟΛΕΣ θα τα καταφερουμε!!!

Εξηγησέ του οτι η αρνητικη ενεργεια θα φερει το αντιθετο αποτελεσμα οποτε με αισιοδοξια ολα θα γινουνε!!! φιλια

Link to comment
Share on other sites

Nastaziaki μου γλυκό και εγώ χάρηκα πολύ που σε γνώρισα και είδα και τα γατάκια σου. Εύχομαι μανάρι μου να πάνε όλα καλά και για σένα γιατί η αλήθεια είναι πως το μην έχεις κάτι και να μην συλλαμβάνεις σε φτάνει στα όριά σου..:confused::confused: Μακάρι να πάνε όλα καλά και για σας και μην στενοχωριέσαι με τους γνωστούς τρίτους .

Εφάκι Καλή επιτυχία κορίτσι μου.

Κράτα γερά γιατί σήμερα θα είναι δύσκολη μέρα με πολλή αναμονή και πρέπει εσύ-αφού τό αγόρι δεν είναι καλά-να έχεις υπομονή και ψυχραιμία!!!!!!!!

Πάντως μωρέ ο κακομοίρης σκέφτεται ότι ευθύνεται αυτός και γι'αυτό νιώθει χάλια.

Σε ανάλογες φάσεις-που ο δικός μου δεν μιλιέται, ξέρεις, κάνω τον καραγκιόζη, λέω βλακείες και παλιμπαιδίζω για να αλλάξω το κλίμα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αθανασακι μου! Καλημερα ζεττο-πατινοκοριτσο! Ειδα τις φωτο! Ειναι ΤΕΛΕΙΕΣ! Ζηλευω..που δεν ημουν και γω! Οι δυο λατινες ειναι η ειρηνη και η αθανασια ε? Ποια ειναι ποια? Με κα μακρια το ειρηνακι και με τα πιο κοντα η αθανασουλα?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες....

Αθανασία πόσο δίκιο έχεις και εγώ όταν το μωρό το πιάνουν τα ψυχοπλακωτικά του κάτι τετοια κάνω...το ίδιο βέβαια και εκείνος σε μένα όταν με πιάνουν τα δικά μου...κατά ένα μαγικό τρόπο διακρίνει ο ένας πότε χρειάζεται υποστήριξη ο άλλος και έτσι δεν συμπέφτουν ποτέ σχεδόν οι μαύρες μέρες....

Αρα Εφακι αφού έχει τα δικά του κάνε εσύ τον Καραγκιόζη για σήμερα.....

Σου εύχομαι το ταξίδι σου στην Αθήνα να είναι το τυχερό σου και να βρεις τον γιατρό που θα σε εμπνευσει να συνεχίσεις μαζί του...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα αθανασακι μου! Καλημερα ζεττο-πατινοκοριτσο! Ειδα τις φωτο! Ειναι ΤΕΛΕΙΕΣ! Ζηλευω..που δεν ημουν και γω! Οι δυο λατινες ειναι η ειρηνη και η αθανασια ε? Ποια ειναι ποια? Με κα μακρια το ειρηνακι και με τα πιο κοντα η αθανασουλα?

Σωστά.....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.....

συνδυασα προσωπο με προσωπικοτητα! :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα αναστασουλα μου! Καλημερα αμαζονα! Γιατι δεν πηγες και συ εχθες? (ανακριση ):)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...