Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ανίτα μου δεν είμαι η κατάλληλη να σου πει αν έκανες καλά ή κακά???

Εγώ ήμουν στον Μαστρομηνά μέσω άλλου γυναικολόγου...βέβαια οι ωοληψία και εμβρυομεταφορά μου έκανε ο ίδιος και στο δικό του εργαστήρι έγινε η μικρογονιμοποιήση....όμως δεν τον είδα συχνά για να σου πω για την αντιμετώπιση και όλα αυτά...έχει πολύ καλή φήμη...με επιτυχίες αλλά και με αποτυχίες....εμείς ελπίζουμε εσυ να μπεις στον πίνακα με τις επιτυχίες του...:wink:;-)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣΑΚΙ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!;);)

Και συμφωνώ και με την Dada...παραπάνω...

Ηρθε η Αλέκα???

Καλημέρα Μόρφω...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Διδυμάκι μου είμαι σίγουρη πως θα βρεις τον γιατρό σου,αλλά πραγματικά 100% δεν θα είσαι ποτέ σίγουρη και νομίζω καμία μας δεν ειναι.Και εμένα μου αρέσει ο γιατρός μου,αλλά πάντα κρατώ και μια επιφύλαξη.Δεν ξέρω πως θα έρθουν τα πράγματα.

Ανιτάκι μου αφού σου αρέσει ο γιατρός σου μην βάζεις αμφιβολίες τώρα στο μυαλό σου.Με θετική ψυχολογία για να έρθουν τα μωράκια σου.Αν χρειαστείς και άλλο μενοπούρ πες μου.

Νταντάκι Δευτέρα θα ξέρουμε ε???Οι γιατροί τα έχουν δει αυτά χιλιάδες φορές γι'αυτό είναι χαλαροί.

Αναστασία μου συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες.Ο οργανισμός μας από κύκλο σε κύκλο είναι διαφορετικός,οπότε πάντα υπάρχει και ένα ρίσκο.

Σας αφήνω κούκλες και πάω δουλειά.Θα τα πούμε το βραδάκι!!!

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...πήρα τηλ.σε μια μαία του μαντούδη....που είχαμε μιλήσει πολλές φορές.....και με μπέρδεψε με άλλη.........την είπα να το αφήσουμε για φεβρουάριο γιατί έκανα επέμβαση....και να μου στείλει την συνταγή για τα φάρμακα.....

ανίτα εγω στον μαστρομηνά θα πήγαινα....εκεί θα με έστελνε η γιατρός μου....αλλά δεν κάνει με δότριες...

Α, ΝΑΙ..???? ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΜΟΡΦΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!!!!

Geia sou Anitaki !!!

Min alazeis gnomi tora teleytea stigmi. Mia xara entiposi den sou ekane o anthropos ?

I Labrini as poume einai trelameni me ton Arkouli enoo i Anastasia efige trexontas.

O kathenas opos tou kanei klik.

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΤΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ.....ΘΑ ΑΦΕΘΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ 1000%......ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΚΑΤΑΣΤΙΣΕΙ ΕΓΚΥΟ....ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ, ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Διδυμάκι μου είμαι σίγουρη πως θα βρεις τον γιατρό σου,αλλά πραγματικά 100% δεν θα είσαι ποτέ σίγουρη και νομίζω καμία μας δεν ειναι.Και εμένα μου αρέσει ο γιατρός μου,αλλά πάντα κρατώ και μια επιφύλαξη.Δεν ξέρω πως θα έρθουν τα πράγματα.

Ανιτάκι μου αφού σου αρέσει ο γιατρός σου μην βάζεις αμφιβολίες τώρα στο μυαλό σου.Με θετική ψυχολογία για να έρθουν τα μωράκια σου.Αν χρειαστείς και άλλο μενοπούρ πες μου.

Νταντάκι Δευτέρα θα ξέρουμε ε???Οι γιατροί τα έχουν δει αυτά χιλιάδες φορές γι'αυτό είναι χαλαροί.

Αναστασία μου συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες.Ο οργανισμός μας από κύκλο σε κύκλο είναι διαφορετικός,οπότε πάντα υπάρχει και ένα ρίσκο.

Σας αφήνω κούκλες και πάω δουλειά.Θα τα πούμε το βραδάκι!!!

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!!

Κοριτσάκι μου καλημέρα....εργασιοθεραπεία κάνεις??Σε έχω χάσει..


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και συμφωνώ και με την Dada...παραπάνω...

Ηρθε η Αλέκα???

Καλημέρα Μόρφω...

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΡΟΖ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ, ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.??? ΑΡΧΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ Ή ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..???:confused::confused:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Διδυμάκι μου είμαι σίγουρη πως θα βρεις τον γιατρό σου,αλλά πραγματικά 100% δεν θα είσαι ποτέ σίγουρη και νομίζω καμία μας δεν ειναι.Και εμένα μου αρέσει ο γιατρός μου,αλλά πάντα κρατώ και μια επιφύλαξη.Δεν ξέρω πως θα έρθουν τα πράγματα.

Ανιτάκι μου αφού σου αρέσει ο γιατρός σου μην βάζεις αμφιβολίες τώρα στο μυαλό σου.Με θετική ψυχολογία για να έρθουν τα μωράκια σου.Αν χρειαστείς και άλλο μενοπούρ πες μου.

Νταντάκι Δευτέρα θα ξέρουμε ε???Οι γιατροί τα έχουν δει αυτά χιλιάδες φορές γι'αυτό είναι χαλαροί.

Αναστασία μου συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες.Ο οργανισμός μας από κύκλο σε κύκλο είναι διαφορετικός,οπότε πάντα υπάρχει και ένα ρίσκο.

Σας αφήνω κούκλες και πάω δουλειά.Θα τα πούμε το βραδάκι!!!

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΡΟΖ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ, ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.??? ΑΡΧΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ Ή ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..???:confused::confused:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!:P:p

να πάρεις τηλ. τον γιατρό να ρωτήσεις.....δεν είμαστε γιατροί....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα...πήρα τηλ.σε μια μαία του μαντούδη....που είχαμε μιλήσει πολλές φορές.....και με μπέρδεψε με άλλη.........την είπα να το αφήσουμε για φεβρουάριο γιατί έκανα επέμβαση....και να μου στείλει την συνταγή για τα φάρμακα.....

ανίτα εγω στον μαστρομηνά θα πήγαινα....εκεί θα με έστελνε η γιατρός μου....αλλά δεν κάνει με δότριες...

Καλησπέρα κοριτσάκια μου,τι κάνετε???

Διδυμάκι μου είμαι σίγουρη πως θα βρεις τον γιατρό σου,αλλά πραγματικά 100% δεν θα είσαι ποτέ σίγουρη και νομίζω καμία μας δεν ειναι.Και εμένα μου αρέσει ο γιατρός μου,αλλά πάντα κρατώ και μια επιφύλαξη.Δεν ξέρω πως θα έρθουν τα πράγματα.

Ανιτάκι μου αφού σου αρέσει ο γιατρός σου μην βάζεις αμφιβολίες τώρα στο μυαλό σου.Με θετική ψυχολογία για να έρθουν τα μωράκια σου.Αν χρειαστείς και άλλο μενοπούρ πες μου.

Νταντάκι Δευτέρα θα ξέρουμε ε???Οι γιατροί τα έχουν δει αυτά χιλιάδες φορές γι'αυτό είναι χαλαροί.

Αναστασία μου συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λες.Ο οργανισμός μας από κύκλο σε κύκλο είναι διαφορετικός,οπότε πάντα υπάρχει και ένα ρίσκο.

Σας αφήνω κούκλες και πάω δουλειά.Θα τα πούμε το βραδάκι!!!

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!!

Geia sas koukliteses !!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΧΩ ΡΟΖ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ, ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.??? ΑΡΧΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ Ή ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..???:confused::confused:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!:P:p

Να τους πάρεις τηλέφωνο να τους ρωτήσεις....τι κάθεσαι????

Δευτερη μέρα δεν σου είπαν???


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια.

πωπω πάρλα...πολλές σελίδες διαβασα..γίνατε πλέον όλες βραδινές και εγώ δεν μπορώ με τίποτα να ακολουθήσω. Τρωω με τον αντρα μου το βραδυ, λέμε καμια βλακεία και μετά με πιάνει τρελλός υπνος, η νυστα και η κούραση είναι απίστευτη. Ηδη κουβαλάω 2500 κιλά μόνο από παιδια (1250 περιπου το καθενα στον τελευταιο υπέρηχο) και κουραζομαι ευκολα. Ο καιρός δεν βοηθάει καθόλου, εχει ζεστη, λιώνω στον ιδρώτα, δεν κοιμάμαι καλά, ...γενικα εχω θεματα και επεται και συνεχεια.

Δεν εχω κανενα νεότερο να πω, διαβασα τις στοιχομυθίες περι ετοιμότητας και γιατρών...συμφωνω πολύ με τη Νάντια σε ότι ειπε ιδιως για το θέμα του εξωτερικού. Εδω δεν ειναι μονο θεμα τιμης εξωσωματικών αλλά και αναλογιας επιτυχιων σε σχεση με τις υπόλοιπες ευρωπαικές χωρες. Ειχα βρει ενα συγκριτικό πινακα καποια στιγμη αν το βρω παλι θα σας τον στείλω.

Εφακι εγω πραγματικά πιστεύω οτι εισαι ετοιμη, αλλά δεν νομίζω ότι θα εισαι ποτε 100% σιγουρη οτι κολλας με το γιατρό γιατί μάλλον ξεκινας αρνητικά απέναντί τους. Δες και τους αλλους και αποφάσισε, στο τέλος θα βρεις την ακρη ειμαι σιγουρη

Α! εχτές με πηραν από τη δουλειά και μου ζητησαν να κανω κατι και δεν σας κρυβω οτι τελικα το εκανα με χαρά γιατι το μυαλό μου ειχε γινει νερό τόσο καιρό στην απραγία...

Ελπίζω μονο να μη μου γινουν στενός κορσες


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...