Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ρε συ Αναστασία τον αγαπάω τόσο πολύ ....

Δεν τον είχα ακούσει σήμερα και μόλις ήρθα έφαγα κατι και ξάπλωσα στο κρεβάτι, τσουπ!

Να τος !

Θα το δεις κι εσύ σύντομα, όταν νιώθεις το μωρακι σου να κουνιέται, αισθάνεσαι σαν να επικοινωνείς μαζί του.

Σα να σου κάνει αγάπες και χαρούλες.

Χαζομαμά λέμε. .. τίγκα. .

εεεε δεν το παμε και πριν ... μόλις ξαπλώσεις θα σου πει .. εδώ είμαι μανούλα, άντε κοίτα να χαλαρώσεις γτ με ταρακούνησες ...

α δε σου πα ... εμείς πέρσι το καλοκαίρι βάψαμε όλο το σπίτι και αυτό που θα γίνει (ή αν γίνει) παιδικό το έκανα 2 τοίχους γαλάζιους 2 τοίχους ροζ και έχει και δοκάρια τα οποία έγιναν κίτρινα έντονα ... καλά μιλάμε τρικολόρε κανονικά ... είπα να μαι μέσα ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΖΕΤΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!;);)

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.....ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΗΡΘΕ Η ΡΟΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ:P:p:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΖΕΤΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!;);)

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.....ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΗΡΘΕ Η ΡΟΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ:P:p:p:p

Geia sou Annitakiiiiiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

εεεε δεν το παμε και πριν ... μόλις ξαπλώσεις θα σου πει .. εδώ είμαι μανούλα, άντε κοίτα να χαλαρώσεις γτ με ταρακούνησες ...

α δε σου πα ... εμείς πέρσι το καλοκαίρι βάψαμε όλο το σπίτι και αυτό που θα γίνει (ή αν γίνει) παιδικό το έκανα 2 τοίχους γαλάζιους 2 τοίχους ροζ και έχει και δοκάρια τα οποία έγιναν κίτρινα έντονα ... καλά μιλάμε τρικολόρε κανονικά ... είπα να μαι μέσα ...

ΕΣΥ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ Ε..???????;);)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΖΕΤΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!;);)

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.....ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΗΡΘΕ Η ΡΟΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ:P:p:p:p

γεια σου μικρή μου λολίτσα ...

σταμάτα βρε να πηγαίνεις κάθε τρεις και λίγο, απλά πιέζεις τον οργανισμό με αυτόν τον τρόπο ... πάνε π.χ κάθε 40 λεπτά, πάλι θα προλάβεις, άντε μωρό μου καλή επιτυχία αυτήν την φορά θα πετύχεις.

Nai edw kala eimai.

Ti ginetai ponaei to donti simera?

ευτυχώς όχι, μια απλή ενόχληση που παλεύεται ...

βασικά όταν χασμουριέμαι πονάει που ανοίγω πιο πολύ το στόμα ... άρα κομμένα .... τα αγγουράκια ... :tongue::tongue::tongue:

ΕΣΥ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ Ε..???????;);)

το λες και έτσι ... αν εξαιρέσουμε το σαλόνι ... είμαι της παράδοσης ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευτυχώς όχι, μια απλή ενόχληση που παλεύεται ...

βασικά όταν χασμουριέμαι πονάει που ανοίγω πιο πολύ το στόμα ... άρα κομμένα .... τα αγγουράκια ... :tongue::tongue::tongue:

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΝΟ....ΜΕ ΦΑΓΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ...:cool::cool::cool:

ΑΝΝΙΤΑΚΙ ΠΑΡΕ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ!!!

ΕΙΔΕΣ..???? ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ.....ΟΛΑ ΣΕ ΠΛΑΝΟ ΤΑ ΘΕΛΕΙ...ΧΑΧΑΧΑ:P:p:p
A kala Efh eisai apisteyth !!!!!

Akoma kai oti tha miliseis me tin Anita to evales sto programma !!!!!!!!!!

Xaxaxaxaxax !!!! :tongue::tongue::tongue:

Εγω ειμαι της πληροφορικης αρα σκεφτομαι αλγοριθμικα :rolleyes:

ΔΗΛΑΔΗ:

if conditional [then] code... [elsif conditional [then] code...]... [else code...] end

:P:p:p

Εφη μου πήρα και ρώτησα σήμερα που ειχε ιατρείο και είπε οτι είναι πρωτοκλασάτα ονόματα αυτά.. Κοινώς είναι καλοί όλοι και είναι δύσκολο γι αυτόν να πει καποια "προτίμηση".

Πάντως είπε καλά λόγια.

Εμείς σήμερα πήγαμε στην επιτροπή πρώτη φορά συνήθως πάει ο άντρας, φοβόμουν τι θα με ρωτησουν μη μου έλεγαν τίποτα και με κόψουν αλλά ευτυχώς ήταν παλι καλοι άνθρωποι.

Τι ζώδιο θα είναι το παιδί κλπ! Ασε που πέρασα πρώτη λόγω του μπεμπούλη!

Δεν περίμενα καθόλου.

Χεχεχεχε!

Ευχαριστω που ρωτησες!!!!!!!!

Ο μπεμπουλης θα γινει μεγαλος μορτης ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ Η ΜΕΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΧΡΩΜΑ....

ΚΑΙ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΘΑ!!! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΝΟ....ΜΕ ΦΑΓΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ...:cool::cool::cool:

ΑΝΝΙΤΑΚΙ ΠΑΡΕ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ!!!

Εγω ειμαι της πληροφορικης αρα σκεφτομαι αλγοριθμικα :rolleyes:

ΔΗΛΑΔΗ:

if conditional [then] code... [elsif conditional [then] code...]... [else code...] end

:P:p:p

Ευχαριστω που ρωτησες!!!!!!!!

Ο μπεμπουλης θα γινει μεγαλος μορτης ;)

κάτσε γιατί θα με τρελάνεις......διόρθωσες το μνμ ή έτσι ήταν;έγραψες ο μπεμπούλης........και μετά έγραψες το άλλο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...