Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

κάτσε γιατί θα με τρελάνεις......διόρθωσες το μνμ ή έτσι ήταν;έγραψες ο μπεμπούλης........και μετά έγραψες το άλλο;

Ναι μαρη..κολλησε και δε μου το γραψε και το δα και το συμπληρωσα...

Τι σοκ ειναι αυτο???? :P:p:p:cool::cool::cool:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειααα..... πώς πάνε τα κέφια????? πωπω διαβαζω τόση ωρα.... και ακομα δεν τα εχω διαβασει ολα....τστστσ

Εγω ειμαι λιγο πεσμενη... αλλα που θα παει .... θα ξανασηκωθω!!

Ανιτα ο γιατρος ειναι καλος... μην ψαχνεσαι τωρα.... ολα καλα θα πάνε!!!

Με το καλο και στα 3 μας κοριτσια!!

φιλια σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε Εφάκι ... μην παιδεύεις πολύ το μυαλουδάκι σου, όπως είπες είσαι του μαθηματικού πεδίου ... 1+1 δεν κάνει τέσσερα ... απλά είναι τα πράγματα ... ούτε και εγώ είμαι 100% σίγουρη εκεί που είμαι ... όμως είδα οτι ο ντοκ θέλει να παλέψει μαζί μου ... δεν ήταν απλά μια αποτυχία του και ε και τι έγινε ...

σκέψου οτι οι 3 που σε είδαν κάτω σε βλέπαν 1η φορά .. δεν ξέρουν τι μπορεί να τους βγει στην πορεία ... ο λόγος που έμεινα στο κέντρο είναι το οτι τώρα ξέρουν ... αλλιώς θα πήγαινα σε άλλον (τον είχα βρει και τον άλλον) όμως θα του ήταν άγνωστος ο οργανισμός μου ...

Συμπέρασμα για μένα όσους κι αν δεις τόσο πιο πολύ θα μπερδευτείς ... η τελευταία που ήσουν δεν αξίζει άλλη μια ευκαιρία ??? Ίσως να ξαναπήγαινες να ξανακάνεις μια συζήτηση πάλι μαζί της τώρα που έχεις και τις γνώμες άλλων γιατρών...

¨οσο για το εξωτερικό, εγώ που έχω πει τόσα για εντός και εκτός, σε αυτό είμαι απόλυτη, για εξώ μόνο Ελλάδα άντε και το πολύ Βέλγιο που είναι top όμως έχεις αλλα μειονεκτήματα εκεί ... και επίσης δεν ξερω αν σε παίρνει και η τσέπη σου ...

Αυτά με πολύ αγάπη ... φιλάκια ...

ααα και ένα τελέυταίο ... δλδ οι άλλες πως πηγαίναν τις εξετάσεις ??? εγώ τις έχω όλες αρχειοθετημένες σε ένα κλασερ μέσα σε διαφάνειες χρονολογικά, χωρισμένες οι δικές μου χωρισμένες του άντρα ... και το θεωρώ δεδομένο ... :confused::confused::confused:


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας αφήνω...πάω να την πέσω λίγο....μετά έχω σιδέρωμα.....φιλάρες

αααααα....και ζέτα....αμα σε πονάει...κόψτα τα αγγούρια...φάε κάτι άλλο

:wink:;-):wink:

φιλιά... θα τα κόψω ... θα αρχίσω τα καρότα... είναι πιο μικρά....:tongue:

Γειααα..... πώς πάνε τα κέφια????? πωπω διαβαζω τόση ωρα.... και ακομα δεν τα εχω διαβασει ολα....τστστσ

Εγω ειμαι λιγο πεσμενη... αλλα που θα παει .... θα ξανασηκωθω!!

Ανιτα ο γιατρος ειναι καλος... μην ψαχνεσαι τωρα.... ολα καλα θα πάνε!!!

Με το καλο και στα 3 μας κοριτσια!!

φιλια σε ολες!!!

ωπα ... έλα να ανεβαίνουμε .... τι σε έπιασε βρε μωρό ???

τα ψυχολογικά ε ??? έλα όλες θα βάλουμε ένα χεράκι, ναι ??? ναι ... :wink:


url]
Link to comment
Share on other sites

βρε Εφάκι ... μην παιδεύεις πολύ το μυαλουδάκι σου, όπως είπες είσαι του μαθηματικού πεδίου ... 1+1 δεν κάνει τέσσερα ... απλά είναι τα πράγματα ... ούτε και εγώ είμαι 100% σίγουρη εκεί που είμαι ... όμως είδα οτι ο ντοκ θέλει να παλέψει μαζί μου ... δεν ήταν απλά μια αποτυχία του και ε και τι έγινε ...

σκέψου οτι οι 3 που σε είδαν κάτω σε βλέπαν 1η φορά .. δεν ξέρουν τι μπορεί να τους βγει στην πορεία ... ο λόγος που έμεινα στο κέντρο είναι το οτι τώρα ξέρουν ... αλλιώς θα πήγαινα σε άλλον (τον είχα βρει και τον άλλον) όμως θα του ήταν άγνωστος ο οργανισμός μου ...

Συμπέρασμα για μένα όσους κι αν δεις τόσο πιο πολύ θα μπερδευτείς ... η τελευταία που ήσουν δεν αξίζει άλλη μια ευκαιρία ??? Ίσως να ξαναπήγαινες να ξανακάνεις μια συζήτηση πάλι μαζί της τώρα που έχεις και τις γνώμες άλλων γιατρών...

¨οσο για το εξωτερικό, εγώ που έχω πει τόσα για εντός και εκτός, σε αυτό είμαι απόλυτη, για εξώ μόνο Ελλάδα άντε και το πολύ Βέλγιο που είναι top όμως έχεις αλλα μειονεκτήματα εκεί ... και επίσης δεν ξερω αν σε παίρνει και η τσέπη σου ...

Αυτά με πολύ αγάπη ... φιλάκια ...

ααα και ένα τελέυταίο ... δλδ οι άλλες πως πηγαίναν τις εξετάσεις ??? εγώ τις έχω όλες αρχειοθετημένες σε ένα κλασερ μέσα σε διαφάνειες χρονολογικά, χωρισμένες οι δικές μου χωρισμένες του άντρα ... και το θεωρώ δεδομένο ... :confused::confused::confused:

συμφωνώ απολυτα με το Ζετάκι μας!! κανενας γιατρος δεν ξερει προκαταβολικα πώς θα αντιδράσει ο καθε οργανισμος...βημα βημα πανε ολοι.... δεν ειναι και Θεοι!!

αν και η Ελλαδα εχει τα χιλια στραβα και αναποδα, οσο αφορα τα κεντρα εξωσωματικης εχει τα καλυτερα στην Ευρωπη..

εγω στο κεντρο που ειμαι εχω δει και Αγγλους και Ιταλους και Γερμανους .... αυτο νομιζω κατι λέει....:-P

Link to comment
Share on other sites

Γειααα..... πώς πάνε τα κέφια????? πωπω διαβαζω τόση ωρα.... και ακομα δεν τα εχω διαβασει ολα....τστστσ

Εγω ειμαι λιγο πεσμενη... αλλα που θα παει .... θα ξανασηκωθω!!

Ανιτα ο γιατρος ειναι καλος... μην ψαχνεσαι τωρα.... ολα καλα θα πάνε!!!

Με το καλο και στα 3 μας κοριτσια!!

φιλια σε ολες!!!

Τι έχεις Νατασάκι μας??Γιατί μου είσαι πεσμένο??


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ απολυτα με το Ζετάκι μας!! κανενας γιατρος δεν ξερει προκαταβολικα πώς θα αντιδράσει ο καθε οργανισμος...βημα βημα πανε ολοι.... δεν ειναι και Θεοι!!

αν και η Ελλαδα εχει τα χιλια στραβα και αναποδα, οσο αφορα τα κεντρα εξωσωματικης εχει τα καλυτερα στην Ευρωπη..

εγω στο κεντρο που ειμαι εχω δει και Αγγλους και Ιταλους και Γερμανους .... αυτο νομιζω κατι λέει....:-P

ωραία αλλά δεν μας λες τι έχεις ...

έλα βρε μωρό μου πες μας τι σε απασχολεί να ξαλαφρώσει το μυαλουδάκι ...

εεε ??


url]
Link to comment
Share on other sites

Τι έχεις Νατασάκι μας??Γιατί μου είσαι πεσμένο??

Τα γνωστα μωρε.... εχω περασει δυσκολα 2,5 χρονια τωρα και δεν βλεπω να φτιαχνει και καμια κατασταση(δεν μιλαω για την κριση).... λιγο απο ολα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωραία αλλά δεν μας λες τι έχεις ...

έλα βρε μωρό μου πες μας τι σε απασχολεί να ξαλαφρώσει το μυαλουδάκι ...

εεε ??

Θεά εισαι.... ακομα γελαω με τα αγγουρια....

και για το νυφικο βρακι της Ειρηνης που ελεγες τις προάλλες....:-P

Link to comment
Share on other sites

Τα γνωστα μωρε.... εχω περασει δυσκολα 2,5 χρονια τωρα και δεν βλεπω να φτιαχνει και καμια κατασταση(δεν μιλαω για την κριση).... λιγο απο ολα....

έλα βρε μωρό ... μην απελπίζεσαι ... όλα κάποτε θα φτιάξουν και ολα θα γίνουν ...

δεν μπορεί θα γυρίσει ο πο@στης ο τροχός και αν γυρίσει θα τον γυρίσουμε εμείς με το ζόρι.. μόνο μη μου το βάζεις κατω ... εσύ είσαι δυνατό κορίτσι, καλά μωρό μου ??? έλα να το κάνω μια αγκαλίτσα να του δώσω και 2 φιλάκια...

μάκια μάκια ...


url]
Link to comment
Share on other sites

έλα βρε μωρό ... μην απελπίζεσαι ... όλα κάποτε θα φτιάξουν και ολα θα γίνουν ...

δεν μπορεί θα γυρίσει ο πο@στης ο τροχός και αν γυρίσει θα τον γυρίσουμε εμείς με το ζόρι.. μόνο μη μου το βάζεις κατω ... εσύ είσαι δυνατό κορίτσι, καλά μωρό μου ??? έλα να το κάνω μια αγκαλίτσα να του δώσω και 2 φιλάκια...

μάκια μάκια ...

να σαι καλά κοριτσάρα μου!!! ενταξει μωρε ολα θα γινουνε ας εχουμε την υγειά μας.... απλα εχω ξενερωσει πολυ και με τα πεθερικα.... πολυ γαιδουρια.... να μην παιρνουνε ενα τηλ. τον παιδι τους?? προχτες ειχαμε επετειο γαμου(4χρονια) και εννοειται δεν τηλ.... τί να πω.....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Στα καλά καθούμενα με πέταξε έξω...

Νατασα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα....δεν πάει τίποτα καλά..όλη την ώρα χίλιες έννοιες στο κεφάλι μας....

Ας μην το βάλουμε κάτω όμως...η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...