Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.

πωπω πάρλα...πολλές σελίδες διαβασα..γίνατε πλέον όλες βραδινές και εγώ δεν μπορώ με τίποτα να ακολουθήσω. Τρωω με τον αντρα μου το βραδυ, λέμε καμια βλακεία και μετά με πιάνει τρελλός υπνος, η νυστα και η κούραση είναι απίστευτη. Ηδη κουβαλάω 2500 κιλά μόνο από παιδια (1250 περιπου το καθενα στον τελευταιο υπέρηχο) και κουραζομαι ευκολα. Ο καιρός δεν βοηθάει καθόλου, εχει ζεστη, λιώνω στον ιδρώτα, δεν κοιμάμαι καλά, ...γενικα εχω θεματα και επεται και συνεχεια.

Δεν εχω κανενα νεότερο να πω, διαβασα τις στοιχομυθίες περι ετοιμότητας και γιατρών...συμφωνω πολύ με τη Νάντια σε ότι ειπε ιδιως για το θέμα του εξωτερικού. Εδω δεν ειναι μονο θεμα τιμης εξωσωματικών αλλά και αναλογιας επιτυχιων σε σχεση με τις υπόλοιπες ευρωπαικές χωρες. Ειχα βρει ενα συγκριτικό πινακα καποια στιγμη αν το βρω παλι θα σας τον στείλω.

Εφακι εγω πραγματικά πιστεύω οτι εισαι ετοιμη, αλλά δεν νομίζω ότι θα εισαι ποτε 100% σιγουρη οτι κολλας με το γιατρό γιατί μάλλον ξεκινας αρνητικά απέναντί τους. Δες και τους αλλους και αποφάσισε, στο τέλος θα βρεις την ακρη ειμαι σιγουρη

Α! εχτές με πηραν από τη δουλειά και μου ζητησαν να κανω κατι και δεν σας κρυβω οτι τελικα το εκανα με χαρά γιατι το μυαλό μου ειχε γινει νερό τόσο καιρό στην απραγία...

Ελπίζω μονο να μη μου γινουν στενός κορσες

Geia sou koukla !!!

Ax ti oreo tikeraki pou exeis simera !!!! Mia xara ta pas !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ..!!

Έναν ιδιαίτερο τρόπο να μειώσουν την ανεργία σκέφτηκαν οι Κινέζοι, εφαρμόζοντας μια νέα μέθοδο στα κέντρα εξωσωματικής γονιμοποίησης.

Συγκεκριμένα όσοι επιθυμούν να γίνουν δωρητές σπέρματος θα έχουν μια μικρή βοήθεια, αφού πλέον οι κλινικές προσλαμβάνουν γυναίκες για να βοηθούν χειρωνακτικά τους άντρες να εκσπερματώσουν.

Όπως φαίνεται τα περιοδικά πορνό και οι ταινίες που βοηθούσαν σε αυτή τη διαδικασία, αποτελούν ήδη παρελθόν στην Κίνα, ενώ σύμφωνα με το newsbeast, ο μισθός των υπαλλήλων δεν είναι διόλου ευκαταφρόνητος.

Οι γυναίκες που αναλαμβάνουν αυτή τη δουλειά αμείβονται 1200 ευρώ μηνιαίως, ενώ το επάγγελμα αυτό θεωρείται αρκετά ριψοκίνδυνο για την υγεία εξαιτίας των επαναλαμβανόμενων κινήσεων του χεριού.


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΗΜΕΡΑ..!!

Έναν ιδιαίτερο τρόπο να μειώσουν την ανεργία σκέφτηκαν οι Κινέζοι, εφαρμόζοντας μια νέα μέθοδο στα κέντρα εξωσωματικής γονιμοποίησης.

Συγκεκριμένα όσοι επιθυμούν να γίνουν δωρητές σπέρματος θα έχουν μια μικρή βοήθεια, αφού πλέον οι κλινικές προσλαμβάνουν γυναίκες για να βοηθούν χειρωνακτικά τους άντρες να εκσπερματώσουν.

Όπως φαίνεται τα περιοδικά πορνό και οι ταινίες που βοηθούσαν σε αυτή τη διαδικασία, αποτελούν ήδη παρελθόν στην Κίνα, ενώ σύμφωνα με το newsbeast, ο μισθός των υπαλλήλων δεν είναι διόλου ευκαταφρόνητος.

Οι γυναίκες που αναλαμβάνουν αυτή τη δουλειά αμείβονται 1200 ευρώ μηνιαίως, ενώ το επάγγελμα αυτό θεωρείται αρκετά ριψοκίνδυνο για την υγεία εξαιτίας των επαναλαμβανόμενων κινήσεων του χεριού.

Ελεος!Καλυτερα ανεργη


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bonjourια κι απο εμένα. ..

Εννοείται πως δε διάβασα τα σεντόνια σας ρουφιανες, παρλαπιπες, μια μέρα έλειψα και πιιιιιιιιι χαμός! ! :tongue:

Λίγα πράγματα είδα: Kale ειπαμε, εισαι "ροκ" ρε παιδί μου αλλά ένεση στο δρόμο πρώτη φορά ακούω! Είσαι Θεά, προσκυνώ! Καλό ξεκίνημα καλή μου!

Ανιτάκι καλη αρχή ξεκινάς σήμερα, φτου σου κοριτσάκι μου, όλες οι ευχές πάνω σου!

Εφη μου πήρα και ρώτησα σήμερα που ειχε ιατρείο και είπε οτι είναι πρωτοκλασάτα ονόματα αυτά.. Κοινώς είναι καλοί όλοι και είναι δύσκολο γι αυτόν να πει καποια "προτίμηση".

Πάντως είπε καλά λόγια.

Νταντάκι μου δεν έχω ιδέα για τις εξετάσεις σου.

Υπομονή να μας πει το αγόρι τη Δευτέρα.

Εμείς σήμερα πήγαμε στην επιτροπή πρώτη φορά συνήθως πάει ο άντρας, φοβόμουν τι θα με ρωτησουν μη μου έλεγαν τίποτα και με κόψουν αλλά ευτυχώς ήταν παλι καλοι άνθρωποι.

Τι ζώδιο θα είναι το παιδί κλπ! Ασε που πέρασα πρώτη λόγω του μπεμπούλη!

Δεν περίμενα καθόλου.

Χεχεχεχε!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Bonjourια κι απο εμένα. ..

Εννοείται πως δε διάβασα τα σεντόνια σας ρουφιανες, παρλαπιπες, μια μέρα έλειψα και πιιιιιιιιι χαμός! ! :tongue:

Λίγα πράγματα είδα: Kale ειπαμε, εισαι "ροκ" ρε παιδί μου αλλά ένεση στο δρόμο πρώτη φορά ακούω! Είσαι Θεά, προσκυνώ! Καλό ξεκίνημα καλή μου!

Ανιτάκι καλη αρχή ξεκινάς σήμερα, φτου σου κοριτσάκι μου, όλες οι ευχές πάνω σου!

Εφη μου πήρα και ρώτησα σήμερα που ειχε ιατρείο και είπε οτι είναι πρωτοκλασάτα ονόματα αυτά.. Κοινώς είναι καλοί όλοι και είναι δύσκολο γι αυτόν να πει καποια "προτίμηση".

Πάντως είπε καλά λόγια.

Νταντάκι μου δεν έχω ιδέα για τις εξετάσεις σου.

Υπομονή να μας πει το αγόρι τη Δευτέρα.

Εμείς σήμερα πήγαμε στην επιτροπή πρώτη φορά συνήθως πάει ο άντρας, φοβόμουν τι θα με ρωτησουν μη μου έλεγαν τίποτα και με κόψουν αλλά ευτυχώς ήταν παλι καλοι άνθρωποι.

Τι ζώδιο θα είναι το παιδί κλπ! Ασε που πέρασα πρώτη λόγω του μπεμπούλη!

Δεν περίμενα καθόλου.

Χεχεχεχε!

σε σκεφτόμουν τώρα....λέω πάλι καίει τα εγκεφαλικά της κύτταρα στην tv....είδες ο μπεμπούλης....ανοίγει πόρτες :P:p

Link to comment
Share on other sites

Έμαθα και για ακόμα μια έγκυο σήμερα και χάρηκα.

Αυτή δούλευε σε δουλειά αντίστοιχη με εμένα και ωράριο χάλια.

Σταμάτησε τη δουλειά γιατί δεν εμενε έγκυος και με τον πρώτο μήνα που έκατσε σπίτι τσουπ! Έμεινε.

Θέλω να πω ότι πολλές φορές και ο σύγχρονος τρόπος ζωής δυσκολεύει την κατάσταση. .


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

σε σκεφτόμουν τώρα....λέω πάλι καίει τα εγκεφαλικά της κύτταρα στην tv....είδες ο μπεμπούλης....ανοίγει πόρτες :P:p

Ευμορφία μωρό μουυυυυυ!

Είσαι καλά απ ότι διαβάζω.

Μπράβο κοπέλα μου.

Δε μου λες, χθες η Βροχερούλα είχε γιατρό απ οτι ειδα που έγραψες, τελικά μπήκε καθόλου?

Εντάξει το μωρουδινι της?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Bonjourια κι απο εμένα. ..

Εννοείται πως δε διάβασα τα σεντόνια σας ρουφιανες, παρλαπιπες, μια μέρα έλειψα και πιιιιιιιιι χαμός! ! :tongue:

Λίγα πράγματα είδα: Kale ειπαμε, εισαι "ροκ" ρε παιδί μου αλλά ένεση στο δρόμο πρώτη φορά ακούω! Είσαι Θεά, προσκυνώ! Καλό ξεκίνημα καλή μου!

Ανιτάκι καλη αρχή ξεκινάς σήμερα, φτου σου κοριτσάκι μου, όλες οι ευχές πάνω σου!

Εφη μου πήρα και ρώτησα σήμερα που ειχε ιατρείο και είπε οτι είναι πρωτοκλασάτα ονόματα αυτά.. Κοινώς είναι καλοί όλοι και είναι δύσκολο γι αυτόν να πει καποια "προτίμηση".

Πάντως είπε καλά λόγια.

Νταντάκι μου δεν έχω ιδέα για τις εξετάσεις σου.

Υπομονή να μας πει το αγόρι τη Δευτέρα.

Εμείς σήμερα πήγαμε στην επιτροπή πρώτη φορά συνήθως πάει ο άντρας, φοβόμουν τι θα με ρωτησουν μη μου έλεγαν τίποτα και με κόψουν αλλά ευτυχώς ήταν παλι καλοι άνθρωποι.

Τι ζώδιο θα είναι το παιδί κλπ! Ασε που πέρασα πρώτη λόγω του μπεμπούλη!

Δεν περίμενα καθόλου.

Χεχεχεχε!

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ....ΔΩΣΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ΠΕΣ ΜΑΣ ΕΣΥ....ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΤΟΥ..???


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...