Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Mpori na exeis dikio ...

Ala ksereis poses san k esena vlepoun kathe mera ??? Para poles ...

Distixos i alithia einai oti einai emporio ...

Το ξερω Ντανιελα μου...γι αυτο χαλιεμαι..

Οταν βρεθει ο μαγκας που θα με παραμυθιασει και θα με πεισει θα παρει τα φραγκα...;) εως τοτε θα ψαχνω...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αποτυχίες και επιτυχίες έχουν όλοι οι γιατροί.Το θέμα είναι ποιος μας ταιριάζει περισσότερο.Και φυσικά να είναι καλοί επιστήμονες και άνθρωποι.Ας πούμε οι μεγάλοι μπορεί να μην είναι στο τηλέφωνο τη στιγμή που τους θες ή να μην έχουν μια προσωπική σχέση μαζί σου.Αυτό άλλες τις χαλάει,άλλες όχι.

να σου πω εγω αν έμενα έγκυος δεν θα με ένοιαζε αν τον έβρισκα εύκολα στο τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Δε θελω να παω γιατι οταν πηγα να τη δω ηταν πολυ γενικη σε ολα...προτεινε οτι εφταιγαν ισως 1-2 πραγματα...που οταν τα ρωτησα και στους 3 αθηναιους τα απερριψαν, αρα κι αυτη δεν ειχε κατσει να το επεξεργαστει σοβαρα...προτιμω να μου ελεγε θα ξαανδω τον φακελο και θα σου πω...οχι λογια της στιγμης...

Εχω απαιτησεις γιατι παιρνω φαρμακα και τους δινω πολλα...

Δεν διαφωνώ στο να έχεις απαιτήσεις.Πολύ καλά κάνεις,απλά δεν νομίζω ότι ευθύνεται αυτή για την βιοχημική.Και φυσικά αν δεν νιώθεις καλά μαζί της μην πας.Απλά σου λέω να προσπαθήσεις να χαλαρώσεις και να δεχτείς ότι υπάρχουν και πράγματα που δεν μπορούν απόλυτα να καθορίσουν οι γιατροί.Η εξωσωματική είναι σαν την μεταμόσχευση,όπως πολύ σωστά είχε πει και η Πηνελόπη αν θυμάμαι καλά.Πολλά πράγματα μπορεί να πάνε στραβά,χωρίς απόλυτα να φταίει ο γιατρός ή ο βιολόγος.

Link to comment
Share on other sites

...επειδή δεν ήταν ευχαριστημένος από τους ανθρώπους (γιατρους), γιατί δεν τους έβρισκε τέλειους, άναψε κάποτε μέρα - μεσημέρι ένα φανάρι και γύριζε στους δρόμους ψάχνοντας. Και όταν κάποιος τον ρώτησε: "Τι ψάχνεις Διογένη να βρεις;", απάντησε: "Άνθρωπο ζητώ"....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ξερω Ντανιελα μου...γι αυτο χαλιεμαι..

Οταν βρεθει ο μαγκας που θα με παραμυθιασει και θα με πεισει θα παρει τα φραγκα...;) εως τοτε θα ψαχνω...

ξέρεις τι νομίζω....οτι δεν έχουν την ανάγκη της μιας....έχουν την ανάγκη....των πολλών....

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω Ντανιελα μου...γι αυτο χαλιεμαι..

Οταν βρεθει ο μαγκας που θα με παραμυθιασει και θα με πεισει θα παρει τα φραγκα...;) εως τοτε θα ψαχνω...

Makari na vreis auton pou tha sou kanei 100% !!! Sou to eyxome mesa apo tin kardia mou.

Egw tn vrika ga auto eimai toso xalari. Des k auton. Leuta den ta sou parei.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρισκουν και δοτριες.Βρε τι σου ειπα πιο πριν;Και την αλλη φορα στο πμ;Παρα πολλες πανε εκει απο αγγλια ειδα για δοτρια.

αααααααααα....αυτό μου έλεγες....ρε κορίτσια δεν θυμάμαι....τίποτα....τι έχω;:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...