Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Έκανα την ένεση την ώρα που εγραφες και μετά την έπεσα λίγο.

Τι κάνεις, πως είσαι? Καλή αρχή μωρό μου. ...

Καλη αρχή και σε σένα...πρέπει να ξαπλώνεις μετά την ενεση????


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχή και σε σένα...πρέπει να ξαπλώνεις μετά την ενεση????

Δεν ξέρω. ... Εγώ έτσι κάνω γτ με τσούζει η συγκεκριμένη. .. και μου φέρνει λίγο ζαλάδα αν δεν κάτσω.

Δεν θα πας πουθενά?


url]
Link to comment
Share on other sites

Ζεττάκι, Αναστασώ με το καλοοοοοο!!! Ολα θα πάνε σουπερ, είμαι σίγουρη. Καλά εχουμε πολλά να περιμένουμε τον Οκτωβριο...!

Ελπίζω η ψυχολογία να ειναι στη υψη....!!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιμένω τους νονους του μικρου. Βασικά θα γίνω κακιά αλλά θα το πω. Το παλικάρι που βαφτισε τον γιο μου και ειναι φιλος του άντρα μου είναι πολύ καλό αλλά ρε παιδιά τη γυναικα του δεν την αντέχω και το πρόβλημα είναι οτι και τα παιδιά τους εχουν κανταντησει ανυπόφορα... αν τα μεγαλώνει η υστερικιά τι περιμένεις...Θα ερθουν τωρα εδω και θα πρεπει να τρεχω απο πισω τους γιατι ειναι τόσο περιορισμενα στο σπίτι τους που σε ξένο χωρο ξεσαλώνουν...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. ... Εγώ έτσι κάνω γτ με τσούζει η συγκεκριμένη. .. και μου φέρνει λίγο ζαλάδα αν δεν κάτσω.

Δεν θα πας πουθενά?

Καλά κάνεις αν ζαλίζεσαι....την φτιάχνεις μόνη σου ή είναι έτοιμη??

Θα κάτσω σπίτι...μου πονάει και το κεφάλι...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζεττάκι, Αναστασώ με το καλοοοοοο!!! Ολα θα πάνε σουπερ, είμαι σίγουρη. Καλά εχουμε πολλά να περιμένουμε τον Οκτωβριο...!

Ελπίζω η ψυχολογία να ειναι στη υψη....!!!

Πηνελόπη μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου....και σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πηνελόπη...να χαίρεσαι τον άντρα σου....να ναι γερός και δυνατός....
Πηνελόπη μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου....και σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές...

σας ευχαριστώ και τις δυο...θα του μεταβιβάσω τις ευχές....;)


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τους νονους του μικρου. Βασικά θα γίνω κακιά αλλά θα το πω. Το παλικάρι που βαφτισε τον γιο μου και ειναι φιλος του άντρα μου είναι πολύ καλό αλλά ρε παιδιά τη γυναικα του δεν την αντέχω και το πρόβλημα είναι οτι και τα παιδιά τους εχουν κανταντησει ανυπόφορα... αν τα μεγαλώνει η υστερικιά τι περιμένεις...Θα ερθουν τωρα εδω και θα πρεπει να τρεχω απο πισω τους γιατι ειναι τόσο περιορισμενα στο σπίτι τους που σε ξένο χωρο ξεσαλώνουν...

Πόσο χρονών είναι τα παιδιά? Και όχι να μην τρέχεις να πεις σε αυτήν να τρέχει. .. πες της με καλό τρόπο ότι στην κατάσταση σου δεν μπορείς και αν μπορεί να τα προσέχει αυτή λίγο τα παιδιά.


url]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Πηνελόπη να είσαι καλά.

Αντε την Αναστασία θα την περιμένεις να μάθεις ότι είναι έγκυος και μετά θα γεννήσεις. .. Εγώ θα αργήσω.

κοιτα, εσυ για το μακρυ θελεις περίπου 20 μέρες σωστά; Συν 5 απο ωοληψία μεχρι μεταφορα βλαστικύστης, συν 10 για την χοριακη μας παει τελη Οκτωβρίου. Για καποια που δεν εχει το ιστορικό μου τοτε θα της εβγαινε...λες να φτασω μεχρι εκει;;;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πόσο χρονών είναι τα παιδιά? Και όχι να μην τρέχεις να πεις σε αυτήν να τρέχει. .. πες της με καλό τρόπο ότι στην κατάσταση σου δεν μπορείς και αν μπορεί να τα προσέχει αυτή λίγο τα παιδιά.

Συμφωνώ.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνεις αν ζαλίζεσαι....την φτιάχνεις μόνη σου ή είναι έτοιμη??

Θα κάτσω σπίτι...μου πονάει και το κεφάλι...

Είναι αμπούλα μια με υγρό και ένα μπουκαλάκι με σκόνη. .. οπως η πρεγκνυλ... τα κανω μιξη...

Γτ πονάει το κεφάλι σου ? Περαστικά ... μήπως να πάρεις κανένα παυσίπονο?

σας ευχαριστώ και τις δυο...θα του μεταβιβάσω τις ευχές....;)

Γιορταζετε? Χρόνια πολλά να είναι γερος και εσείς μαζί του και με το καλό να έρθουν και τα νέα μέλη της οικογένειας.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...