Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Πόσο χρονών είναι τα παιδιά? Και όχι να μην τρέχεις να πεις σε αυτήν να τρέχει. .. πες της με καλό τρόπο ότι στην κατάσταση σου δεν μπορείς και αν μπορεί να τα προσέχει αυτή λίγο τα παιδιά.

ειναι τεσσάρων. Διδυμα...! Αστα ιδιαίτερα το αγοράκι ειναι και ζηλιαρικο..οταν δεν τον βλεπει κανεις ριχνει κατι τσιμπιες στον δικό μου χωρίς λόγο...και με εκνευρίζει...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά κάνεις αν ζαλίζεσαι....την φτιάχνεις μόνη σου ή είναι έτοιμη??

Θα κάτσω σπίτι...μου πονάει και το κεφάλι...

μάλλον σε πονάει γιατί είσαι αδιάθετη...εμενα με πονουσε λιγο πριν αδιαθετήσω...Και μαλιστα πολύ έντονα


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι αμπούλα μια με υγρό και ένα μπουκαλάκι με σκόνη. .. οπως η πρεγκνυλ... τα κανω μιξη...

Γτ πονάει το κεφάλι σου ? Περαστικά ... μήπως να πάρεις κανένα παυσίπονο?

Μάλλον από την περίοδο είναι...δεν θέλω να πάρω τίποτα...

Μόνο ενεσάκια σου έχει πει μπέμπα????


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειναι τεσσάρων. Διδυμα...! Αστα ιδιαίτερα το αγοράκι ειναι και ζηλιαρικο..οταν δεν τον βλεπει κανεις ριχνει κατι τσιμπιες στον δικό μου χωρίς λόγο...και με εκνευρίζει...

Α τον άτιμο....μπορείς να του πεις κάτι ή ντρέπεσαι???


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιτα, εσυ για το μακρυ θελεις περίπου 20 μέρες σωστά; Συν 5 απο ωοληψία μεχρι μεταφορα βλαστικύστης, συν 10 για την που δεν εχει το ιστορικό τοτε θα της εβγαινε...λες να φτασω μεχρι εκει;;;

Κάτι δεν έχω καταλάβει. .. μου το ξαναλες.???

Εγώ θέλω παραπάνω απο 20...

Πάντως την Αναστασία την προλαβαίνεις. ..

Εσύ θα παρεις ακόμα 4-5 Εβδομάδες σίγουρα.


url]
Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν έχω καταλάβει. .. μου το ξαναλες.???

Εγώ θέλω παραπάνω απο 20...

Πάντως την Αναστασία την προλαβαίνεις. ..

Εσύ θα παρεις ακόμα 4-5 Εβδομάδες σίγουρα.

ε τι να καταλαβεις, πηγα να διορθωσω ενα ορθογραφικό και εσβησα δυο προτάσεις...Το εχω διορθώσει τωρα, δες αυτό που γράφω...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι τεσσάρων. Διδυμα...! Αστα ιδιαίτερα το αγοράκι ειναι και ζηλιαρικο..οταν δεν τον βλεπει κανεις ριχνει κατι τσιμπιες στον δικό μου χωρίς λόγο...και με εκνευρίζει...

Ε να το πεις στη μάνα τους. .. τι κατάσταση δλδ είναι αυτή? Και αυτή δλδ δε λέει τίποτα?

Είναι και σε ηλικία που τα παιδάκια δεν παίρνουν απο λογια... κατάλαβα. .. σε αυτην πάντως να το πεις και πες της την ξέρεις την κατάσταση μου την περασες και εσύ ... προσεχε τα λιγο... μπας και την πιάσει το φιλότιμο. .

μάλλον σε πονάει γιατί είσαι αδιάθετη...εμενα με πονουσε λιγο πριν αδιαθετήσω...Και μαλιστα πολύ έντονα
Μάλλον από την περίοδο είναι...δεν θέλω να πάρω τίποτα...

Μόνο ενεσάκια σου έχει πει μπέμπα????

Ναι όντως μπορεί να σε πονάει και από την περιοδο... γίνεται και αυτό. .. τότε καλύτερα να μην πάρεις οπως λες κάτι. ..

Ναι μόνο ενέσεις. .. και δεν μιλησα και με την αιματολ. Και δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω απο τώρα αντιπικ....


url]
Link to comment
Share on other sites

Ισως να του έλεγες κάτι με αυστηρό τρόπο...

ξερω γω..δεν ειναι δουλειά μου...αν δεν τον μαζευει η μάνα του δεν μπορώ να ανακατευτω και πολύ..απλώς μαζευω τον δικό μου απο κοντά του και τελειώνει εκει το θέμα. Απλως η κυρία θέλει να εχει συνεχεια αγκαλιά τον γιο μου...και φυσικά εκει είναι που ο δικός της χτυπαει κοκκινο απο τη ζηλεια και γινεται το έλα να δεις...Θυμαμαι σε κάποια φαση μας ζητουσε να παρει το παιδί στο σπίτι της για ενα ολοκληρο ΣΚ!!!! Οταν μου το είπε ανεβασα πυρετο απο τα νευρα μου...ακου εκει...Της εξηγησα αρχικά με καλό τρόπο οτι δουλευω όλη την εβδομάδα και θελω να περναω τα ΣΚ με το παιδί μου..αυτη δεν χαμπαριαζε...μεχρι που αναγκάστηκα να υψωσω φωνη...ε από τότε δεν μου το ξαναειπε αλλά εχει πει αλλα κουφά ....


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...