Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ξερω γω..δεν ειναι δουλειά μου...αν δεν τον μαζευει η μάνα του δεν μπορώ να ανακατευτω και πολύ..απλώς μαζευω τον δικό μου απο κοντά του και τελειώνει εκει το θέμα. Απλως η κυρία θέλει να εχει συνεχεια αγκαλιά τον γιο μου...και φυσικά εκει είναι που ο δικός της χτυπαει κοκκινο απο τη ζηλεια και γινεται το έλα να δεις...Θυμαμαι σε κάποια φαση μας ζητουσε να παρει το παιδί στο σπίτι της για ενα ολοκληρο ΣΚ!!!! Οταν μου το είπε ανεβασα πυρετο απο τα νευρα μου...ακου εκει...Της εξηγησα αρχικά με καλό τρόπο οτι δουλευω όλη την εβδομάδα και θελω να περναω τα ΣΚ με το παιδί μου..αυτη δεν χαμπαριαζε...μεχρι που αναγκάστηκα να υψωσω φωνη...ε από τότε δεν μου το ξαναειπε αλλά εχει πει αλλα κουφά ....

Δεν σου είπα να τον δείρεις ούτε να του φωνάξεις....να του πεις με αυστηρό τρόπο να μην πειράζει το παιδί σου...γιατί εκεί είναι δουλειά σου...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε τι να καταλαβεις, πηγα να διορθωσω ενα ορθογραφικό και εσβησα δυο προτάσεις...Το εχω διορθώσει τωρα, δες αυτό που γράφω...

Α τώρα μάλιστα κατάλαβα. ..

Βασικά γτ συνεχίζεις να κοιτάς το ιστορικό σου? Το ειδες και μονη σου πως αυτή σου η εγκυμοσύνη δεν έχει καμιά σχέση με την προηγούμενη. .. σωστά?

Οπότε δεν ξέρεις. ..

Και εγώ κάπου εκεί με υπολογίζω. .. Τέλος Οκτωβρίου ... αρχές Νοεμβρίου. ..


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για να φτερνίζομαι πιο πολύ;χαχαχα...πηνελόπη να σε ρωτήσω;εσύ πότε έκανες κήλη;μετά την γέννα ή πριν;

εκανα μετα αλλα μου δημιουργήθηκε στην διάρκεια της εγκυμοσύνης. Μαλιστα ήταν μια πολύ σπανια μορφή...

Εκανα επέμβαση εξι ή εφτά μηνες μετά τη γέννα. Αλλά επειδή γενικά σκεφτόμασταν να κάνουμε κι άλλο παιδάκι ειχαμ ρωτήσει τον γιατρό τότε και μας είπε οτι μεγιστη αναμονη ειναι ενας μηνας. Μετά θα μπορουσα να μεινω εγκυος...Με παραξένεψε που ελεγες ότι θέλεις 4 μηνες για να θρεψει το ραμμα...εδω η καισαρική σε 3 μηνες ειναι κλειστη...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

εκανα μετα αλλα μου δημιουργήθηκε στην διάρκεια της εγκυμοσύνης. Μαλιστα ήταν μια πολύ σπανια μορφή...

Εκανα επέμβαση εξι ή εφτά μηνες μετά τη γέννα. Αλλά επειδή γενικά σκεφτόμασταν να κάνουμε κι άλλο παιδάκι ειχαμ ρωτήσει τον γιατρό τότε και μας είπε οτι μεγιστη αναμονη ειναι ενας μηνας. Μετά θα μπορουσα να μεινω εγκυος...Με παραξένεψε που ελεγες ότι θέλεις 4 μηνες για να θρεψει το ραμμα...εδω η καισαρική σε 3 μηνες ειναι κλειστη...

είχες μεγάλη τομή;

Link to comment
Share on other sites

εκανα μετα αλλα μου δημιουργήθηκε στην διάρκεια της εγκυμοσύνης. Μαλιστα ήταν μια πολύ σπανια μορφή...

Εκανα επέμβαση εξι ή εφτά μηνες μετά τη γέννα. Αλλά επειδή γενικά σκεφτόμασταν να κάνουμε κι άλλο παιδάκι ειχαμ ρωτήσει τον γιατρό τότε και μας είπε οτι μεγιστη αναμονη ειναι ενας μηνας. Μετά θα μπορουσα να μεινω εγκυος...Με παραξένεψε που ελεγες ότι θέλεις 4 μηνες για να θρεψει το ραμμα...εδω η καισαρική σε 3 μηνες ειναι κλειστη...

Να σου πω κάτι όμως..θα έμενες στο καπάκι έγκυος?

Εγώ πάντως θα φοβόμουν...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου πω κάτι όμως..θα έμενες στο καπάκι έγκυος?

Εγώ πάντως θα φοβόμουν...

Ωραίο αυτό που έγραψα...λες και είναι το πιο ευκολο πράγμα στον κόσμο να μείνουμε έγκυος...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω κάτι όμως..θα έμενες στο καπάκι έγκυος?

Εγώ πάντως θα φοβόμουν...

και εγώ φοβάμαι..η τομή μου είναι κάθετη..απο τον αφαλό μέχρι κάτω...δεν το ρισκάρω....ας περάσουν λίγοι μήνες....δεν πειράζει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...