Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

To savato ksipnisa noris (stis 10) kai pigame sto giatro, meta spiti. Magirepsa mia teleia garidomakaronada.

Extes oli hmera ekso hmastan. Se enan agona basket, se kati filous to vradi.

Orea.

Esu?

Garidomakaronadaaaa miammm

Emeis thn paraskevi pigame se mia filh mou pou xe mageirepsei tailandeziko. Savato spiti genika kai xtes se kati filous mas oli mera.

Wraia htane!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!

Λινακι καλη αρχη με το καλο τα εμβρυακια σου καλοστεργιωμενα.!

Αnnela & Dada μην βαριεστε καθόλου εγω τα εχω δει ολα μετα απο 15 χρονια δουλειας που εμεινα ανεργη ευτυχως που ήρθε το μωρο κι εχω και την μικρη αλλιως θα μου ειχε στρίψει και ειναι και κοντα το Δαφνί!

Αθανασια μου το απογευμα θα μιλήσω με Αρκ να μου πει ημερομηνια τοκετου αχ εχω αγωνια.

Μην λετε για φαγητα πειναωωωω!!!!!

Φιλια Καλη εβδομαδα!:o παλι απεργειες θα εχει αυριο και μεθαυριο! αντε να δουμε τι θα δουμε!:cool:


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

Το παραγωγική κολλάει όχι στη δουλειά αλλά στα ωάρια!!!!!:P:p:p

Ανιτάκι μου όλα καλά θα πάνε!!!

Δεν πειράζει που δεν έκανες παραπάνω ωάρια.

Εύχομαι να είναι άριστα ποιοτικά, να γονιμοποιηθούν

και να μείνεις έγκυος σε 2 ανιτάκια!!!

Ρηνάκι μου τέλεια τα 13 ωαριάκια. Με το καλό αγάπη μου!!!

Αναστασούλα μου καλή αρχή!! Ηρθες σήμερα Αθήνα? Τί είπε ο γλυκούλης?

Ζέττα άτακτο μωρό , πάλι μας ξαφνιασες. Με το καλό κούκλα μου!!

Dada Μου καλή αρχή!!! Ολα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά!!

Λινάκι μη στενοχωριέσαι!!! Εσύ να είσαι προσηλωμένη στο στόχο σου.

Με το καλό να έρθεις Αθήνα και ελπίζω να σε γνωρίσω.

Cacao λυπάμαι κοριτσάκι αλλά μην το βάζεις κάτω. Τον άλλο μήνα θα τα καταφέρεις. Να ξέρεις ότι είμαστε εδώ να σε στηρίζουμε που είσαι μοναχούλα σου!!! Να έρθεις στην επόμενη συνάντηση να σε γνωρίσουμε. Αντε άσε τις ντροπές...

Δημητρούλα μου πολύχρονη!!!

Να τα εκατοστήσεις και με το καλό ο μπεμπούλης σου!!!

Βροχερή μου χαίρομαι πάρα πολύ!! Υπομονή και θα περάσουν οι εμετοί αλλωστε όταν θα κρατάς το μωρό αγκαλιά όλα θα είναι ξεχασμένα.

Μορφούλα μου κάνε λίγο υπομονή και όταν θα βγούν τα ράμματα θα νιώθεις καλύτερα. Οχι όμως να αρχίσεις τις γενικές..

Εφη τί έγινε? Πώς περάσατε το Σαβ/κο?

Νέλλη τί έγινε τελικά με την ξυνή?? Τα παιδιά της ηρέμησαν καθόλου ή έκαναν το σπίτι Βιετνάμ?

Νάντια μου όλα καλά?

Λαμπρινή πώς πάει? Τί σου είπε ο Αρκ?

Αννούλα τί κάνεις?

Νασταζιάκι όμορφη φοιτητρια, τί γίνεται?

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Υ.Γ. Θα επανέλθω με τα νέα μου.

ΚALHMERA KORITSAKI MOU, KALA EISAI;

OTAN ERTHW TWRA ATHINA THELW POLI NA SAS GNWRISO OSES MPOREITE


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Λινακι καλη αρχη με το καλο τα εμβρυακια σου καλοστεργιωμενα.!

Αnnela & Dada μην βαριεστε καθόλου εγω τα εχω δει ολα μετα απο 15 χρονια δουλειας που εμεινα ανεργη ευτυχως που ήρθε το μωρο κι εχω και την μικρη αλλιως θα μου ειχε στρίψει και ειναι και κοντα το Δαφνί!

Αθανασια μου το απογευμα θα μιλήσω με Αρκ να μου πει ημερομηνια τοκετου αχ εχω αγωνια.

Μην λετε για φαγητα πειναωωωω!!!!!

Φιλια Καλη εβδομαδα!:o παλι απεργειες θα εχει αυριο και μεθαυριο! αντε να δουμε τι θα δουμε!:cool:

KALHMERA LAMPRINOULA, EYXARISTW POLI!

ME TO KALO TO MWRAKI!!!!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα νέα μου.

Την Παρασκευή πήγαμε στον ουρολόγο με πολλή άσχημη ψυχολογία από μεριάς μου και πολύ άγχος -το ομολογώ.

Ο γιατρός είναι πάρα πολύ ευχαριστήμενος με το τελευταίο σπερμοδιάγραμμα, τόσο για τον αριθμό όσο και για την κινητικότητα.

Επίσης το γεγονός ότι απαλλαγήκαμε από το χλαμύδιο και το ουρεοπλασμα του άρεσε. Για το e-coli έδωσε στον άντρα 1 μήνα αντιβίωση και ξανά από αρχές Οκτώβρη πάλι ένα δίμηνο βιταμίνες. Εγώ θα πάρω 10 μέρες αντιβίωση και μου είπε να κάνω και καλλιέργεια.

Του είπα για την επιτροπή και μου είπε πως γνωρίζει τα μέλη της επιτροπής στην πλ.Θεάτρου και ότι με αυτό το σπερμοδιάγραμμα δεν θα με

περάσουν εκτός αν έχω εγώ σοβαρό πρόβλημα-που δεν έχω. Και μάλιστα είπε πως αν γράψει γνωμάτευση για αυτό το σπερμο θα τον κράξουν από την επιτροπή.Του είπαμε για ψεύτικο σπερμο αλλά ήταν αρνητικός και δεν τον πίεσα γιατί δικαιολογημένα να μην θέλει, από τη στιγμή που η θεραπεία που έδωσε είχε αποτέλεσμα .

Μας είπε πως το σπέρμα θα συνεχίσει να βελτιώνεται και ότι μπορώ φυσιολογικά να μείνω έγκυος. Μάλιστα μας είπε να αρχίσουμε άμεσα τις ελεύθερες επαφές, να μην περιμένουμε να τελειώσει την αντιβίωση αλλά να ξεκινήσουμε την 15η μέρα της αντιβίωσης. Και ενώ αυτός είπε αυτό, εγώ τον ρώτησα για σπερματέγχυση.

Μας επανέλαβε ότι το σπερμα είναι καλό για φυσιολογική εγκυμοσύνη και ότι είναι αμαρτία από το Θεό να μην είμαστε ευχαριστημένοι. Μας είπε και το εξής:" Χαμογελαστε ρε παιδιά-τί μούτρα είναι αυτά τα νέα είναι καλά."

Και του είπα βέβαια πως έχω πάψει να πιστεύω ότι μπορεί με φυσικό τρόπο αλλά εντάξει δεν συνέχισα.

Μου πήρε όλο το Σαβ/κο να το χωνέψω και να δω τι θα κάνω.

Αποφάσισα να πάω στο Λυκούδη(ελπίζω να είναι συννενοήσιμος)και να δώ αν γίνεται να με περάσουν τουλάχιστον για πρόκληση. Να έχω κάποια φάρμακα και τα υπολοιπα θα μου τα δώσετε εσείς διότι δεν θα τα χρειάζεστε αφού όλες θα εγκυμονείτε απογόνους. Θα προσπαθήσω και ελεύθερα για μερικούς μήνες και αν δεν.., θα έχω τουλάχιστον κάποια φάρμακα να κάνω εξωσω.

Αυτά!

Περιμένω τα σχολιά σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν τα νέα μου.

Την Παρασκευή πήγαμε στον ουρολόγο με πολλή άσχημη ψυχολογία από μεριάς μου και πολύ άγχος -το ομολογώ.

Ο γιατρός είναι πάρα πολύ ευχαριστήμενος με το τελευταίο σπερμοδιάγραμμα, τόσο για τον αριθμό όσο και για την κινητικότητα.

Επίσης το γεγονός ότι απαλλαγήκαμε από το χλαμύδιο και το ουρεοπλασμα του άρεσε. Για το e-coli έδωσε στον άντρα 1 μήνα αντιβίωση και ξανά από αρχές Οκτώβρη πάλι ένα δίμηνο βιταμίνες. Εγώ θα πάρω 10 μέρες αντιβίωση και μου είπε να κάνω και καλλιέργεια.

Του είπα για την επιτροπή και μου είπε πως γνωρίζει τα μέλη της επιτροπής στην πλ.Θεάτρου και ότι με αυτό το σπερμοδιάγραμμα δεν θα με

περάσουν εκτός αν έχω εγώ σοβαρό πρόβλημα-που δεν έχω. Και μάλιστα είπε πως αν γράψει γνωμάτευση για αυτό το σπερμο θα τον κράξουν από την επιτροπή.Του είπαμε για ψεύτικο σπερμο αλλά ήταν αρνητικός και δεν τον πίεσα γιατί δικαιολογημένα να μην θέλει, από τη στιγμή που η θεραπεία που έδωσε είχε αποτέλεσμα .

Μας είπε πως το σπέρμα θα συνεχίσει να βελτιώνεται και ότι μπορώ φυσιολογικά να μείνω έγκυος. Μάλιστα μας είπε να αρχίσουμε άμεσα τις ελεύθερες επαφές, να μην περιμένουμε να τελειώσει την αντιβίωση αλλά να ξεκινήσουμε την 15η μέρα της αντιβίωσης. Και ενώ αυτός είπε αυτό, εγώ τον ρώτησα για σπερματέγχυση.

Μας επανέλαβε ότι το σπερμα είναι καλό για φυσιολογική εγκυμοσύνη και ότι είναι αμαρτία από το Θεό να μην είμαστε ευχαριστημένοι. Μας είπε και το εξής:" Χαμογελαστε ρε παιδιά-τί μούτρα είναι αυτά τα νέα είναι καλά."

Και του είπα βέβαια πως έχω πάψει να πιστεύω ότι μπορεί με φυσικό τρόπο αλλά εντάξει δεν συνέχισα.

Μου πήρε όλο το Σαβ/κο να το χωνέψω και να δω τι θα κάνω.

Αποφάσισα να πάω στο Λυκούδη(ελπίζω να είναι συννενοήσιμος)και να δώ αν γίνεται να με περάσουν τουλάχιστον για πρόκληση. Να έχω κάποια φάρμακα και τα υπολοιπα θα μου τα δώσετε εσείς διότι δεν θα τα χρειάζεστε αφού όλες θα εγκυμονείτε απογόνους. Θα προσπαθήσω και ελεύθερα για μερικούς μήνες και αν δεν.., θα έχω τουλάχιστον κάποια φάρμακα να κάνω εξωσω.

Αυτά!

Περιμένω τα σχολιά σας.

Athanasia mou ta nea sou einai pragmatika poli kala ...

Kserw oti pires apofash na kaneis eksw ala an ginete fisiologika akoma kalitera. Ta leuta pou mazepsate tha parete poli kala pragmata sto moraki sas !!!

Des kai me ton Likoudi mpas kai se perasoun gia proklisi. Ta farmaka tha ta vroume ala den nomizo oti tha ta xriasteis. Auta pou tha pareis gia proklisi tha mas ta doseis esu epeidi tha eisai egkioula !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας.

Λινάκι καλή αρχή και σε εσένα και αυτή η φορά θα είναι η τυχερή.

Dada με το καλό να ξεκινήσεις και εσύ.

Λαμπρινή θα περιμένουμε να μας δώσεις ημερομηνία, αγωνιούμε και εμείς μαζί σου.

Αθανασία μπράβο, όντως τα νέα είναι πολύ καλά και εφόσον σας λέει ο ντοκ οτι μπορείτε και φυσιολογικά γτ όχι ??? Άντε να περάσουν αυτές οι 15 μέρες να βάλετε μπρος τη μηχανή ...

Άννα καλημέρα και σε σένα, όλα καλά ?


url]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα νέα μου.

Την Παρασκευή πήγαμε στον ουρολόγο με πολλή άσχημη ψυχολογία από μεριάς μου και πολύ άγχος -το ομολογώ.

Ο γιατρός είναι πάρα πολύ ευχαριστήμενος με το τελευταίο σπερμοδιάγραμμα, τόσο για τον αριθμό όσο και για την κινητικότητα.

Επίσης το γεγονός ότι απαλλαγήκαμε από το χλαμύδιο και το ουρεοπλασμα του άρεσε. Για το e-coli έδωσε στον άντρα 1 μήνα αντιβίωση και ξανά από αρχές Οκτώβρη πάλι ένα δίμηνο βιταμίνες. Εγώ θα πάρω 10 μέρες αντιβίωση και μου είπε να κάνω και καλλιέργεια.

Του είπα για την επιτροπή και μου είπε πως γνωρίζει τα μέλη της επιτροπής στην πλ.Θεάτρου και ότι με αυτό το σπερμοδιάγραμμα δεν θα με

περάσουν εκτός αν έχω εγώ σοβαρό πρόβλημα-που δεν έχω. Και μάλιστα είπε πως αν γράψει γνωμάτευση για αυτό το σπερμο θα τον κράξουν από την επιτροπή.Του είπαμε για ψεύτικο σπερμο αλλά ήταν αρνητικός και δεν τον πίεσα γιατί δικαιολογημένα να μην θέλει, από τη στιγμή που η θεραπεία που έδωσε είχε αποτέλεσμα .

Μας είπε πως το σπέρμα θα συνεχίσει να βελτιώνεται και ότι μπορώ φυσιολογικά να μείνω έγκυος. Μάλιστα μας είπε να αρχίσουμε άμεσα τις ελεύθερες επαφές, να μην περιμένουμε να τελειώσει την αντιβίωση αλλά να ξεκινήσουμε την 15η μέρα της αντιβίωσης. Και ενώ αυτός είπε αυτό, εγώ τον ρώτησα για σπερματέγχυση.

Μας επανέλαβε ότι το σπερμα είναι καλό για φυσιολογική εγκυμοσύνη και ότι είναι αμαρτία από το Θεό να μην είμαστε ευχαριστημένοι. Μας είπε και το εξής:" Χαμογελαστε ρε παιδιά-τί μούτρα είναι αυτά τα νέα είναι καλά."

Και του είπα βέβαια πως έχω πάψει να πιστεύω ότι μπορεί με φυσικό τρόπο αλλά εντάξει δεν συνέχισα.

Μου πήρε όλο το Σαβ/κο να το χωνέψω και να δω τι θα κάνω.

Αποφάσισα να πάω στο Λυκούδη(ελπίζω να είναι συννενοήσιμος)και να δώ αν γίνεται να με περάσουν τουλάχιστον για πρόκληση. Να έχω κάποια φάρμακα και τα υπολοιπα θα μου τα δώσετε εσείς διότι δεν θα τα χρειάζεστε αφού όλες θα εγκυμονείτε απογόνους. Θα προσπαθήσω και ελεύθερα για μερικούς μήνες και αν δεν.., θα έχω τουλάχιστον κάποια φάρμακα να κάνω εξωσω.

Αυτά!

Περιμένω τα σχολιά σας.

ανατροπη!! αυτός θα έπρεπε να είναι και ο τίτλος του ποστ. Τελικά καλά λέγαμε ότι μήπως να προσπαθουσατε φυσικά...και ευχαριστα πάνω από όλα. Μήπως Αθανασία μου να το προσπαθήσετε 2-3 μήνες για να δεις τι γίνεται και μετά αποφασίζεις; Επιτροπή θα περάσεις ούτως ή άλλως ή δεν θα πας καθόλου; Εγώ θα πρότεινα να πας, αλλωστε δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται και τι κέφια θα έχει ο καθένας εκείνη τη μέρα. Τι να πω...για την πρόκληση δεν χρειάζεσαι σπερομοδιάγραμμα;

πάντως να σου πω εγώ που δεν περασα επιτροπη και εκανα και μακρύ πρωτόκολλο (δηλαδη παραπάνω μερες φαρμακα) μου κοστισαν ολα τα φάρμακα (εκτός outrogestan cyclacur ivor) κοντα στο 500αρικο (κάτι ψιλά λιγότερο) δεν ειναι λιγα το ξέρω αλλά στη χειρότερη των περιπτώσεων θα την παλευες να αγοράσεις ενα μερος εσυ η ίδια;


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας.

Λινάκι καλή αρχή και σε εσένα και αυτή η φορά θα είναι η τυχερή.

Dada με το καλό να ξεκινήσεις και εσύ.

Λαμπρινή θα περιμένουμε να μας δώσεις ημερομηνία, αγωνιούμε και εμείς μαζί σου.

Αθανασία μπράβο, όντως τα νέα είναι πολύ καλά και εφόσον σας λέει ο ντοκ οτι μπορείτε και φυσιολογικά γτ όχι ??? Άντε να περάσουν αυτές οι 15 μέρες να βάλετε μπρος τη μηχανή ...

Άννα καλημέρα και σε σένα, όλα καλά ?

Kalhmera Zetta !!!

Se euxaristw ... Anipomonw na ksekiniso, vrethika na perimenw !!!

Esu pos pas?


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ανατροπη!! αυτός θα έπρεπε να είναι και ο τίτλος του ποστ. Τελικά καλά λέγαμε ότι μήπως να προσπαθουσατε φυσικά...και ευχαριστα πάνω από όλα. Μήπως Αθανασία μου να το προσπαθήσετε 2-3 μήνες για να δεις τι γίνεται και μετά αποφασίζεις; Επιτροπή θα περάσεις ούτως ή άλλως ή δεν θα πας καθόλου; Εγώ θα πρότεινα να πας, αλλωστε δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται και τι κέφια θα έχει ο καθένας εκείνη τη μέρα. Τι να πω...για την πρόκληση δεν χρειάζεσαι σπερομοδιάγραμμα;

πάντως να σου πω εγώ που δεν περασα επιτροπη και εκανα και μακρύ πρωτόκολλο (δηλαδη παραπάνω μερες φαρμακα) μου κοστισαν ολα τα φάρμακα (εκτός outrogestan cyclacur ivor) κοντα στο 500αρικο (κάτι ψιλά λιγότερο) δεν ειναι λιγα το ξέρω αλλά στη χειρότερη των περιπτώσεων θα την παλευες να αγοράσεις ενα μερος εσυ η ίδια;

Kalhmera Nellaki !!!

Gia proklisi zitane 1 spermodiagrama ala prepei na einai kalo.

Eimai sigouri oti tha tin perasoun gia proklisi.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...