Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ξεκινησε?

CACAO πως πηγε ο υπερηχος?

ΕΙΡΗΝΗ πως προχωραει?

ΑΝΝΙΤΑΚΙ τι γινεται?

ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ?

Θα διαβασω μετα τα σεντονια γι αυτο ενημερωστε για αυτα αν γινεται...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άψογα δηλαδή!

Κι εμάς μας έλειψες Εφουλα!

Πότε βγαίνει ο καρυότυπος?

Αρχες οκτωβρη...αλα χρωσταμε τον εναν απο τους 2 αρα δεν ξερω ποτε θα το μαθουμε...οταν στειλουμε τα χρηματα λογικα :rolleyes:

Βρε Δημητρουλα χαρηκα πολυ που δνε εχω ΝΚ αλλα πως γινεται να μην αρρωσταινω? Κια τωρα 2 βδομαδες που εχω βηχα δεν εχω ουτε πυρετο ουτε τιποτα....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου λειψατε...δεν ειχα καθολου σημα στο εξοχικο και δεν εχω διαβασει νεα ακομα...σημερα υπολειτουργω...παλι ξυπνησα στις 6 το πρωι οπως και χθες...Σκεφτομαι...σκεφτομαι...η πολλη σκεψη θα με φαει...

Ηρθαν τα αποτελεσματα απο locus

ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ

ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ

ΧΛΑΜΥΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ

ΝΚ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ

ΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ..2Η ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ

ΜΕΤΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ 1012..ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΤΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΓΡΙΠΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΑΥΞΗΘΕΙ...ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ...

ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ

Περιμενουμε καρυοτυπο τωρα..

oλα καλα λοιπον.... καλη επιτυχια με τον καρυοτυπο αν και ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι οκ:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχες οκτωβρη...αλα χρωσταμε τον εναν απο τους 2 αρα δεν ξερω ποτε θα το μαθουμε...οταν στειλουμε τα χρηματα λογικα :rolleyes:

Βρε Δημητρουλα χαρηκα πολυ που δνε εχω ΝΚ αλλα πως γινεται να μην αρρωσταινω? Κια τωρα 2 βδομαδες που εχω βηχα δεν εχω ουτε πυρετο ουτε τιποτα....

Efi mou Kalimera.

Giati prepei opwsdhpote na exeis kati?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:.......χμ...δεν κατάλαβα ακριβώς...είμαι και άρρωστη...:rolleyes::rolleyes:...υπολειτουργώ..:lol::lol::lol:

Kala se lew eidwlo.

Giati legane legane legane kai esy les ena kai monadiko pragma: oti den evgales fwtotypia tis exetaseis kai ta akouses. :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αρχες οκτωβρη...αλα χρωσταμε τον εναν απο τους 2 αρα δεν ξερω ποτε θα το μαθουμε...οταν στειλουμε τα χρηματα λογικα :rolleyes:

Βρε Δημητρουλα χαρηκα πολυ που δνε εχω ΝΚ αλλα πως γινεται να μην αρρωσταινω? Κια τωρα 2 βδομαδες που εχω βηχα δεν εχω ουτε πυρετο ουτε τιποτα....

Ισχυρό ανοσοποιητικο ίσως?

Καλό είναι που δεν αρρωσταίνεις Εφη μου.

Δεν είναι αλληλένδετο με τα ΝΚ όμως.

Τα οποία ΝΚ έχω ξαναπεί τη γνώμη μου οτι ειναι μεγάλη μουφιά..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...