Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλημέρα Roubaki!! Κι εγώ πιστεύω οτι η Αθανασία αν επειδωθεί αρκούντως στο σπορ, σε 2-3 μήνες θα ειναι σε "ενδιαφέρουσα". Κι εγώ ανυπομονω για τα νεα των κοριτσιών. Αυτή η εβδομάδα θα εχει εξελίξεις. Ειρήνη, Ανίτα πανε για ωοληψία, Λιν και Αναστασία ξεκινανε και φυσικά θα μαθουμε πότε θα έρθει στον κόσμο ο γιος της Λαμπρινής...

Εχτες εγω δεν εκανα κατι ανελαβε το screening ο άντρας μου...στο τελος της βραδιάς ήταν τόσο κουρασμένος που μου είπε οτι για τα επόμενα 3 χρόνια θα τους αποφευγουμε...Μιλαμε το παιδάκι ειναι πολύ δυσκολο....εχει πολλή ζηλεια μεσα του και μάλιστα απένταντι σε ενα παιδάκι που δεν βλεπει και πολύ συχνά...τα ανηψια μου που είναι λίγο πολύ στην ίδια ηλικία δεν φερονται ετσι. Δεν ξέρω, δεν μου αρέσει τελικά καθόλου αυτη η συμπεριφορα

:-D:grin::-D:grin::-D...τα έπαιξε ο άντρας σου;:-D:grin:...αρε τοσο δύσκολο παιδί είναι;ααααααα...εγω δεν θέλω τέτοια...νευριάζω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωπω ρε παιδί μου αν είναι κάθε φορά που συναντιέστε να εξοντώνεστε καλό είναι να τους αποφεύγετε λίγο!!!Μα γιατί τέτοιο πράγμα???Οι γονείς του δεν έχουν αναρωτηθεί???Ποιός ξέρει???

δεν ξέρω καν αν το αντιλαμβάνονται. Απο τη συμπεριφορά τους πάντως μάλλον δεν το καταλαβαίνουν. Τι να πω, μπορεί να είμαι εγώ υπερβολική...Δεν ξερω...Εχτες πχ του εφεραν δωρο ενα ποδηλατάκι (ο αντρας μου δεν πηρε δωρα, ο γιος μου πηρε). Ε δεν τον αφησε να ανεβει στο ποδήλατο ούτε για ενα λεπτό...ανεβαινε ο ίδιος και μονο και εκανε ποδηλατο σε όλο το σπίτι!!!Ο δικός μου δεν ειναι κτητικός ( ακόμα δηλαδη) και κοιτουσε να παιξει με κατι άλλο. Σε καθε προσπαθεια να παρει ενα παιχνιδι να απασχοληθει ερχοταν ο μαγκας και του το αρπαζε...!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

:-D:grin::-D:grin::-D...τα έπαιξε ο άντρας σου;:-D:grin:...αρε τοσο δύσκολο παιδί είναι;ααααααα...εγω δεν θέλω τέτοια...νευριάζω...

Μηπως ρε Μορφούλα είμαστε υπερβολικές; Δεν ξέρω, το παλεψα πάντως πολλές φορές με καλό τρόπο αλλά δεν λειτουργεί...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω καν αν το αντιλαμβάνονται. Απο τη συμπεριφορά τους πάντως μάλλον δεν το καταλαβαίνουν. Τι να πω, μπορεί να είμαι εγώ υπερβολική...Δεν ξερω...Εχτες πχ του εφεραν δωρο ενα ποδηλατάκι (ο αντρας μου δεν πηρε δωρα, ο γιος μου πηρε). Ε δεν τον αφησε να ανεβει στο ποδήλατο ούτε για ενα λεπτό...ανεβαινε ο ίδιος και μονο και εκανε ποδηλατο σε όλο το σπίτι!!!Ο δικός μου δεν ειναι κτητικός ( ακόμα δηλαδη) και κοιτουσε να παιξει με κατι άλλο. Σε καθε προσπαθεια να παρει ενα παιχνιδι να απασχοληθει ερχοταν ο μαγκας και του το αρπαζε...!!

popo. Nomizw ligoi antilamvanontai pws prepei na megalwseis ena swsto paidi kai ti eythini einai.

Yparxei tromeri adiaforia pistevw. Kapws ta afinoun kai megalwnoun mona tous kai fysika ektos an to paidi exei kalo xaraktira ginontai poly dyskola.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω καν αν το αντιλαμβάνονται. Απο τη συμπεριφορά τους πάντως μάλλον δεν το καταλαβαίνουν. Τι να πω, μπορεί να είμαι εγώ υπερβολική...Δεν ξερω...Εχτες πχ του εφεραν δωρο ενα ποδηλατάκι (ο αντρας μου δεν πηρε δωρα, ο γιος μου πηρε). Ε δεν τον αφησε να ανεβει στο ποδήλατο ούτε για ενα λεπτό...ανεβαινε ο ίδιος και μονο και εκανε ποδηλατο σε όλο το σπίτι!!!Ο δικός μου δεν ειναι κτητικός ( ακόμα δηλαδη) και κοιτουσε να παιξει με κατι άλλο. Σε καθε προσπαθεια να παρει ενα παιχνιδι να απασχοληθει ερχοταν ο μαγκας και του το αρπαζε...!!
Μηπως ρε Μορφούλα είμαστε υπερβολικές; Δεν ξέρω, το παλεψα πάντως πολλές φορές με καλό τρόπο αλλά δεν λειτουργεί...

τι λες τώρα!εγώ θα το άρπαζα το παιδί στάνταρ...η μάνα του δεν έλεγε κάτι;τα μωρά τα αγαπάω τρελαίνομαι...αλλά αν δεν συμπεριφέρονται όμορφα...τρελαίνομαι...τα παίρνω...ασ μην έρχονται καλύτερα...γιατί τώρα που θα κάνεις και τα διδυμάκια σου θα είναι χειρότερα...εκεί θα πρέπει να μιλήσεις...και όχι με καλό τρόπο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

popo. Nomizw ligoi antilamvanontai pws prepei na megalwseis ena swsto paidi kai ti eythini einai.

Yparxei tromeri adiaforia pistevw. Kapws ta afinoun kai megalwnoun mona tous kai fysika ektos an to paidi exei kalo xaraktira ginontai poly dyskola.

τι να πω βρε Αννα μου. Ξερω εκ των εσω ότι η ατμοσφαιρα στο σπίτι δεν ειναι και η καλυτερη. Πολλές φωνες και μαλώματα μεταξύ των γονιών και πολλους περιορισμους μεσα στο σπίτι οπότε ισως να υπάρχει και μια καταπίεση που βγαίνει. Δεν ξέρω. Τελοσπάντων, τωρα που θα εχω και τα μωρά δεν θα τους δουμε για καιρό οπότε θα ηρεμησουμε λιγάκι


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

δίπλα απο το μαγαζί έχουμε ένα κοριτσάκι....αλλά είναι σαν νταλικιέρης....βρίζει....τον παππού της τον είπε....αντε μην σου δώσω μια στα αρχ@δι@...και πεθάνεις.....να πάτε να γ@μ@θ@τ@....και πολλά άλλα....και το κορίτσι αυτό...έχει ακόμα γλώσσα ...εγώ θα του την είχα κόψει.......

Link to comment
Share on other sites

τι να πω βρε Αννα μου. Ξερω εκ των εσω ότι η ατμοσφαιρα στο σπίτι δεν ειναι και η καλυτερη. Πολλές φωνες και μαλώματα μεταξύ των γονιών και πολλους περιορισμους μεσα στο σπίτι οπότε ισως να υπάρχει και μια καταπίεση που βγαίνει. Δεν ξέρω. Τελοσπάντων, τωρα που θα εχω και τα μωρά δεν θα τους δουμε για καιρό οπότε θα ηρεμησουμε λιγάκι

E pali kala!! Padws paidia me tromerh zhleia h poly epithetikh syberifora theloun paidopsyxologo. Kai synithws kryvetai kai xodros logos apo pisw pou ferontai etsi.

Link to comment
Share on other sites

δίπλα απο το μαγαζί έχουμε ένα κοριτσάκι....αλλά είναι σαν νταλικιέρης....βρίζει....τον παππού της τον είπε....αντε μην σου δώσω μια στα αρχ@δι@...και πεθάνεις.....να πάτε να γ@μ@θ@τ@....και πολλά άλλα....και το κορίτσι αυτό...έχει ακόμα γλώσσα ...εγώ θα του την είχα κόψει.......

Profawns etsi tou milane h etsi milane metaxy tous kai ta akouei!! Opote twn goniwn th glwssa prwta kai meta tou paidiou!! Kai tha xeis tous mouggous geitones. Tha gyrisoume kai documantair. xixixixixi

Link to comment
Share on other sites

τι λες τώρα!εγώ θα το άρπαζα το παιδί στάνταρ...η μάνα του δεν έλεγε κάτι;τα μωρά τα αγαπάω τρελαίνομαι...αλλά αν δεν συμπεριφέρονται όμορφα...τρελαίνομαι...τα παίρνω...ασ μην έρχονται καλύτερα...γιατί τώρα που θα κάνεις και τα διδυμάκια σου θα είναι χειρότερα...εκεί θα πρέπει να μιλήσεις...και όχι με καλό τρόπο...

Καλά τώρα με τα μωρά δεν υπάρχει περίπτωση να τους εχω επισκέπτες. Γενικά δηλαδή, το εφάρμοσα και στο γιο μου. Κανεις στο σπίτι μεχρι να ξεχειμωνιάσουμε...Μαλιστα στο γιο μου, κυκλοφορούσαμε με μασκες μεσα στο σπίτι και ο αντρας μου οταν γυρνουσε απο τη δουλειά απολυμανε χερια, αλλαζε ρουχα και εκανε γαργαρες με Hexalen πριν πλησιάσει το παιδί (αυτά λόγω προωρότητας βεβαια).


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Profawns etsi tou milane h etsi milane metaxy tous kai ta akouei!! Opote twn goniwn th glwssa prwta kai meta tou paidiou!! Kai tha xeis tous mouggous geitones. Tha gyrisoume kai documantair. xixixixixi

χαχαχαχα!!

ναι συμφωνώ, δεν γινεται να μιλαει ετσι από μονο του.Κάπου τα ακουσε και αν δεν ηταν στο σπίτι που τα ξεσηκωσε θα έπρεπε να της τα ειχαν κοψει...τωρα δεν θέλω να λέω και μεγάλα λόγια αλλά τουλαχιστον θα προσπαθούσα...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα με τα μωρά δεν υπάρχει περίπτωση να τους εχω επισκέπτες. Γενικά δηλαδή, το εφάρμοσα και στο γιο μου. Κανεις στο σπίτι μεχρι να ξεχειμωνιάσουμε...Μαλιστα στο γιο μου, κυκλοφορούσαμε με μασκες μεσα στο σπίτι και ο αντρας μου οταν γυρνουσε απο τη δουλειά απολυμανε χερια, αλλαζε ρουχα και εκανε γαργαρες με Hexalen πριν πλησιάσει το παιδί (αυτά λόγω προωρότητας βεβαια).

μετά λέτε εμένα....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...