Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Ρηνούλα μου μπράβο κοπελάρα μου!!!5 ολοστρόγγυλα αβγουλάκια!!!!Να πάνε όλα καλά και να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου την Παρασκευή.

Ανιτάκι μου καλή επιτυχία αύριο γλυκιά μου!!!Όποτε μπορείς να μας ενημερώσεις!!!Θα περιμένουμε!!!

Όλα τα κοριτσάκια μου τα φιλώ γλυκά!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ πατάτα έκανα. .. πωπω 1000 συγνώμη. ...

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν πιστεύω ότι στα 40 ή 45 δεν θα έχεις περίοδο. ...

Πάντως θα προλάβεις ... αντε δε θέλω απαισιόδοξια....

Δεν ξέρω μωρέ αν είναι ορμονικο... ή έχω θέμα στο μυαλό. .. αλλά νομίζω πως έχω κύστη πάλι γτ ψιλό πονάω.

Καλα στα 45 σιγουρα...στα 40 και να εχω τζουφια θα ειναι τα ωαρια μαπα περιοδο με λιγα λογια...Αφου η μανα μου στα 45 δεν ειχε περιοδο δεν προκειται ουτε κι εγω καπου στα 40 της σταματησε.

Γιατι δεν πας να σε δουνε;Μηπως αμα εχει κυστη να μην συνεχιζεις αδικα τα φαρμακα;ΑΝαλογα βεβαια ο γιατρος ξερει καλυτερα.Εσυ σε ποιο γιατρο πας Ζεττα;Δεν θυμαμαι μη με μαλωσεις:oops::oops:

Να σε ρωτησω...εχεις κανει ποτε παρακεντηση σε κυστη γιατι εγω που ειχα κανει παλια πονεσε παααρα πολυ και απο τοτε πολλες φορες ποναω σε εκεινο το σημειο(αγνωστο γτ αφου ολοι μου λενε πως δεν φαινεται κατι...)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Ρηνούλα μου μπράβο κοπελάρα μου!!!5 ολοστρόγγυλα αβγουλάκια!!!!Να πάνε όλα καλά και να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου την Παρασκευή.

Ανιτάκι μου καλή επιτυχία αύριο γλυκιά μου!!!Όποτε μπορείς να μας ενημερώσεις!!!Θα περιμένουμε!!!

Όλα τα κοριτσάκια μου τα φιλώ γλυκά!!!

Γειά σου Ναντιακι, τι κάνεις?


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Ρηνούλα μου μπράβο κοπελάρα μου!!!5 ολοστρόγγυλα αβγουλάκια!!!!Να πάνε όλα καλά και να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου την Παρασκευή.

Ανιτάκι μου καλή επιτυχία αύριο γλυκιά μου!!!Όποτε μπορείς να μας ενημερώσεις!!!Θα περιμένουμε!!!

Όλα τα κοριτσάκια μου τα φιλώ γλυκά!!!

Ελααα!!!!Που εισαι τοση ωρα;;;;;;;Τι κανεις;:D

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλα στα 45 σιγουρα...στα 40 και να εχω τζουφια θα ειναι τα ωαρια μαπα περιοδο με λιγα λογια...Αφου η μανα μου στα 45 δεν ειχε περιοδο δεν προκειται ουτε κι εγω καπου στα 40 της σταματησε.

Γιατι δεν πας να σε δουνε;Μηπως αμα εχει κυστη να μην συνεχιζεις αδικα τα φαρμακα;ΑΝαλογα βεβαια ο γιατρος ξερει καλυτερα.Εσυ σε ποιο γιατρο πας Ζεττα;Δεν θυμαμαι μη με μαλωσεις:oops::oops:

Να σε ρωτησω...εχεις κανει ποτε παρακεντηση σε κυστη γιατι εγω που ειχα κανει παλια πονεσε παααρα πολυ και απο τοτε πολλες φορες ποναω σε εκεινο το σημειο(αγνωστο γτ αφου ολοι μου λενε πως δεν φαινεται κατι...)

Κακάο μου δεν είναι απαραίτητο επειδή το είχε η μαμά σου να το έχεις και εσύ.Και εμένα η μαμά μου είχε ινομυώματα στη μήτρα πάρα πολλά και διάσπαρτα και είχε συνεχώς αιμοραγίες από ένα σημείο και μετά.Στα 40+ έκανε ολική αφαίρεση μήτρας γιατί δεν πήγαινε άλλο.Εγώ δεν έχω τίποτε απ'όλα αυτά.Τουλάχιστον όχι ακόμα και είμαι ήδη 35 πάω στα 36.Είσαι σίγουρη ότι έχεις κληρονομίσει το σύστημα της μαμάς σου???

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Ναντιακι, τι κάνεις?
Ελααα!!!!Που εισαι τοση ωρα;;;;;;;Τι κανεις;:D

Καλά είμαι κούκλες!!!!

Τι που είμαι μαρή???Γύρισα στις 11 παρά από τη δουλειά,διάβασα τα νέα σας και ήρθα αμέσως!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα στα 45 σιγουρα...στα 40 και να εχω τζουφια θα ειναι τα ωαρια μαπα περιοδο με λιγα λογια...Αφου η μανα μου στα 45 δεν ειχε περιοδο δεν προκειται ουτε κι εγω καπου στα 40 της σταματησε.

Γιατι δεν πας να σε δουνε;Μηπως αμα εχει κυστη να μην συνεχιζεις αδικα τα φαρμακα;ΑΝαλογα βεβαια ο γιατρος ξερει καλυτερα.Εσυ σε ποιο γιατρο πας Ζεττα;Δεν θυμαμαι μη με μαλωσεις:oops::oops:

Να σε ρωτησω...εχεις κανει ποτε παρακεντηση σε κυστη γιατι εγω που ειχα κανει παλια πονεσε παααρα πολυ και απο τοτε πολλες φορες ποναω σε εκεινο το σημειο(αγνωστο γτ αφου ολοι μου λενε πως δεν φαινεται κατι...)

Α έχεις και κληρονομικό με την περίοδο. .. αχ βρε κοριτσάκι μου. . Έχεις και αυτό το θέμα να σε ταλαιπωρεί. ... ωραία. ....

Σιγά μη σε μαλώσω που δεν θυμάσαι ποιον γιατρό έχω...... αντε το πολύ πολύ να μην σου ξαναμιλήσω. ... (πλακιτσα)..... Θεσσαλονίκη είμαι.... Οπότε δεν νομίζω να τον ξέρεις. ..

Παρακέντηση με τι τρόπο έκανες?

Εγώ έχω κάνει 2 χειρουργεία και 1 λαπαροσκοπηση... αλλά πλέον δεν με πονάνε. ..

Βαρέθηκα να πηγαίνω συνέχεια σε γιατρούς γι αυτό δεν πάω. ... το είχα πάθει και άλλη φορά γι αυτό το σκέφτομαι. ...


url]
Link to comment
Share on other sites

Κακάο μου δεν είναι απαραίτητο επειδή το είχε η μαμά σου να το έχεις και εσύ.Και εμένα η μαμά μου είχε ινομυώματα στη μήτρα πάρα πολλά και διάσπαρτα και είχε συνεχώς αιμοραγίες από ένα σημείο και μετά.Στα 40+ έκανε ολική αφαίρεση μήτρας γιατί δεν πήγαινε άλλο.Εγώ δεν έχω τίποτε απ'όλα αυτά.Τουλάχιστον όχι ακόμα και είμαι ήδη 35 πάω στα 36.Είσαι σίγουρη ότι έχεις κληρονομίσει το σύστημα της μαμάς σου???
Ναι βρε.Αφου θα μπω προωρα σε εμμηνοπαυση.Ολοι μου λενε οτι και η μητερα μου το ιδιο οποτε μαλλον απο εκεινη το πηρα αυτο...:|

Τωρα πως γινεται δεν ξερω.Εκεινη παιζει να το πηρε απο καμια θεια της γτ και η γιαγια μου και η αδερφη της μαμας μου εκαναν μεγαλες παιδια μετα τα 32...Οι αδερφες της γιαγιας μου καμια τους δεν εκανε παιδια:( η μια πανω στη γεννα πεθανε το παιδι και δεν ξαναεμεινε εγκυος... η αλλες δυο δεν εμειναν ποτε:(


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α έχεις και κληρονομικό με την περίοδο. .. αχ βρε κοριτσάκι μου. . Έχεις και αυτό το θέμα να σε ταλαιπωρεί. ... ωραία. ....

Σιγά μη σε μαλώσω που δεν θυμάσαι ποιον γιατρό έχω...... αντε το πολύ πολύ να μην σου ξαναμιλήσω. ... (πλακιτσα)..... Θεσσαλονίκη είμαι.... Οπότε δεν νομίζω να τον ξέρεις. ..

Παρακέντηση με τι τρόπο έκανες?

Εγώ έχω κάνει 2 χειρουργεία και 1 λαπαροσκοπηση... αλλά πλέον δεν με πονάνε. ..

Βαρέθηκα να πηγαίνω συνέχεια σε γιατρούς γι αυτό δεν πάω. ... το είχα πάθει και άλλη φορά γι αυτό το σκέφτομαι. ...

Καλά ρε κοπέλα μου δεν σημαίνει ότι θα το πάθεις και τώρα.Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ να τους πεις τι νιώθεις και βλέπεις μετά.Αν σου πουν να πας πρέπει να πας.Καταλαβαίνω ότι βαρέθηκες να πηγαίνεις σε γιατρούς,αλλά αυτό το θέμα κοίτα το ρε αγαπούλα.

Link to comment
Share on other sites

Α έχεις και κληρονομικό με την περίοδο. .. αχ βρε κοριτσάκι μου. . Έχεις και αυτό το θέμα να σε ταλαιπωρεί. ... ωραία. ....

Σιγά μη σε μαλώσω που δεν θυμάσαι ποιον γιατρό έχω...... αντε το πολύ πολύ να μην σου ξαναμιλήσω. ... (πλακιτσα)..... Θεσσαλονίκη είμαι.... Οπότε δεν νομίζω να τον ξέρεις. ..

Παρακέντηση με τι τρόπο έκανες?

Εγώ έχω κάνει 2 χειρουργεία και 1 λαπαροσκοπηση... αλλά πλέον δεν με πονάνε. ..

Βαρέθηκα να πηγαίνω συνέχεια σε γιατρούς γι αυτό δεν πάω. ... το είχα πάθει και άλλη φορά γι αυτό το σκέφτομαι. ...

Τι εννοεις με ποιο τροπο εκανα;:confused:με βελονα :lol::lol: δεν θυμαμαι και πολλες λεπτομερειες γτ ημουνα μικρη αυτο που θυμαμαι ειναι οτι δεν εκανα ναρκωση και πονεσε φοβερα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε.Αφου θα μπω προωρα σε εμμηνοπαυση.Ολοι μου λενε οτι και η μητερα μου το ιδιο οποτε μαλλον απο εκεινη το πηρα αυτο...:|

Τωρα πως γινεται δεν ξερω.Εκεινη παιζει να το πηρε απο καμια θεια της γτ και η γιαγια μου και η αδερφη της μαμας μου εκαναν μεγαλες παιδια μετα τα 32...Οι αδερφες της γιαγιας μου καμια τους δεν εκανε παιδια:( η μια πανω στη γεννα πεθανε το παιδι και δεν ξαναεμεινε εγκυος... η αλλες δυο δεν εμειναν ποτε:(

Άμα το ξέρεις στα σίγουρα αλλάζει το θέμα.Απλά επειδή αυτά δεν κληροδοτούνται πάντα απαραίτητα γι'αυτό το είπα.

Τέλος πάντων θα πάνε όλα καλά στον επόμενο κύκλο!!!Προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι και να σκέφτεσαι όσο μπορείς θετικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...