Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Τι εννοεις με ποιο τροπο εκανα;:confused:με βελονα :lol::lol: δεν θυμαμαι και πολλες λεπτομερειες γτ ημουνα μικρη αυτο που θυμαμαι ειναι οτι δεν εκανα ναρκωση και πονεσε φοβερα

Δηλαδή δεν κάνουν νάρκωση σε αυτές τις περιπτώσεις????

Μόνο που το είπες ανατρίχιασα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά ρε κοπέλα μου δεν σημαίνει ότι θα το πάθεις και τώρα.Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλ να τους πεις τι νιώθεις και βλέπεις μετά.Αν σου πουν να πας πρέπει να πας.Καταλαβαίνω ότι βαρέθηκες να πηγαίνεις σε γιατρούς,αλλά αυτό το θέμα κοίτα το ρε αγαπούλα.

Αχ βρε Ναντιακι κάθε φορά που παίρνω ... ντρέπομαι και μετά λέω γτ πήρα. .. δεν νιώθω άνετα να τους παίρνω για ότι να ναι. .. βλακεια μου το ξέρω. ..


url]
Link to comment
Share on other sites

πολλά λέτε ρε κορίτσια...διαβάζω και δεν τελειώνω....τι κάνετε κοπελιές;

Άστε ρε φιλενάδα,πολλή πάρλα.Και εγώ για να διαβάσω θέλω αρκετή ώρα!!!Δεν πειράζει,καλά να είμαστε να γράφουμε!!!Έχουμε και προσπάθειες οπότε λογικό είναι!!!

Εσύ πως είσαι σήμερα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άστε ρε φιλενάδα,πολλή πάρλα.Και εγώ για να διαβάσω θέλω αρκετή ώρα!!!Δεν πειράζει,καλά να είμαστε να γράφουμε!!!Έχουμε και προσπάθειες οπότε λογικό είναι!!!

Εσύ πως είσαι σήμερα???

καλύτερα είμαι....διορθώνομαι κάθε μέρα.....:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Άμα το ξέρεις στα σίγουρα αλλάζει το θέμα.Απλά επειδή αυτά δεν κληροδοτούνται πάντα απαραίτητα γι'αυτό το είπα.

Τέλος πάντων θα πάνε όλα καλά στον επόμενο κύκλο!!!Προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι και να σκέφτεσαι όσο μπορείς θετικά.

Απαραιτητα ισως οχι αλλα αφου φαινεται το θεμα ετσι κι αλλιως.Η ισως αν δεν ειναι κληρονομικο να ειναι και συμπτωση.Νομιζω υπαρχουν εξετασεις για αντισωματα κατα των ωοθηκων και δεν ειμαι σιγουρη τελικα αν την εχω κανει αυτη.Εχω κανει ενα σωρο αλλες για αυτοανοσα:roll: Με βαλαν και εκανα καρυοτυπο για συνδρομο τερνερ και επεσε κοντα με την αποβολη που ειχα και ειχα χεστει πανω μου ρε παιδια...Μου λεει ο ενδοκρινολογος σκεφτομαι μηπως εχεις μωσαικισμο:roll::?:?:? Ευτυχως δεν ειχα τιποτα τελικα γιατι αλλιως μπαι μπαι εγκυμοσυνη.Οι γναικες με συνδρομο τερνερ δεν μπορουν να κανουν παιδια δυστυχως...

Παντως το θεμα της περιοδου ειναι κληρονομικο συνηθως παει απο μανα σε κορη να ξερεις.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Άστε ρε φιλενάδα,πολλή πάρλα.Και εγώ για να διαβάσω θέλω αρκετή ώρα!!!Δεν πειράζει,καλά να είμαστε να γράφουμε!!!Έχουμε και προσπάθειες οπότε λογικό είναι!!!

Εσύ πως είσαι σήμερα???

αυτό λένε και τα κορίτσια όταν διαβάζουν τα δικά μας...:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Ναντιακι κάθε φορά που παίρνω ... ντρέπομαι και μετά λέω γτ πήρα. .. δεν νιώθω άνετα να τους παίρνω για ότι να ναι. .. βλακεια μου το ξέρω. ..

Έλα ρε Ζεττάκι μην ντρέπεσαι.Άλλωστε σιγά μην είσαι η μόνη που παίρνει.Όπως και να έχει είναι πολύ ευαίσθητη η περίοδος αυτή για το ζευγάρι και ειδικά για την γυναίκα και αυτοί είναι εκεί για να μας καθοδηγούν,να μας βοηθούν και να μας καθησυχάζουν.Στο κάτω κάτω πληρώνεις δεν στο κάνουν τζάμπα!!!Πάρε ρε αγαπούλα,μην το αφήνεις αν δεν νιώθεις καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν κάνουν νάρκωση σε αυτές τις περιπτώσεις????

Μόνο που το είπες ανατρίχιασα!!!

Δε ξερω εγω δεν ειχα κανει παντως.Δεν κρατησε και πολυ απλα πονουσα πολυ μετα για καποια ωρα...Το θεμα ειναι οτι ποναω και τωρα μερικες φορες γι αυτο το ειπα στη Ζεττα.Μηπως τπτ εχει κατι τετοιο απο παλια και νιωθει καμια φορα πονο.Εγω μερικες φορες νομιζω καταλαβαινω την ωορηξια απο δεξια γτ ποναω αλλα οχι και παντα.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απαραιτητα ισως οχι αλλα αφου φαινεται το θεμα ετσι κι αλλιως.Η ισως αν δεν ειναι κληρονομικο να ειναι και συμπτωση.Νομιζω υπαρχουν εξετασεις για αντισωματα κατα των ωοθηκων και δεν ειμαι σιγουρη τελικα αν την εχω κανει αυτη.Εχω κανει ενα σωρο αλλες για αυτοανοσα:roll: Με βαλαν και εκανα καρυοτυπο για συνδρομο τερνερ και επεσε κοντα με την αποβολη που ειχα και ειχα χεστει πανω μου ρε παιδια...Μου λεει ο ενδοκρινολογος σκεφτομαι μηπως εχεις μωσαικισμο:roll::?:?:? Ευτυχως δεν ειχα τιποτα τελικα γιατι αλλιως μπαι μπαι εγκυμοσυνη.Οι γναικες με συνδρομο τερνερ δεν μπορουν να κανουν παιδια δυστυχως...

Παντως το θεμα της περιοδου ειναι κληρονομικο συνηθως παει απο μανα σε κορη να ξερεις.

εμένα η μάνα μου απο 38 χρονών δεν έιχε περίοδο...εγω είμαι 39 και συνεχίζω..:rolleyes:...και μαμά της μάνας μου είχε μέχρι τα 50...

Link to comment
Share on other sites

Ψωνισα απο το σπριντερ κοριτσια!Μια σακουλα γεμισα.Ουτε θυμαμαι ακριβως ποσα πηρα χαχαχαχ Εχει κανει μπαζαρ...Δεν ξερω αν ειναι σε ολα.Με πηγε ο πατερας μου (ηταν στις καλες του) και μου λεει ψωνισε οτι θες.Ειναι πολυ της προσφορας ο πατερας μου.Αν του ζητουσα να μου δωσει πχ να ψωνισω κατι με τα ιδια λεφτα που χαλασε σημερα θα με εστελνε χαχαχαχ

Egw doulevo ston omilo Hatziioannou pou einai Sprider k Venus Victoria. Ola ta Sprider exoun bazar k 4 magazia tis Venus: Kifisia, McArthur, Larisa k Athens Heart. Vrakakua apo 1 eur, soutien 6 eur, kormakia 7 eur. Stelnw kathe mera emporevmata.

Εγω ηξερα οτι το βαζεις μονο στον υπνο αυτο...Ξερω ειναι σπαστικο γτ παλια τετοιο ειχα βαλει για τα κατω δοντια αλλα το εχασα(ω ναι...) και τη παρατησα στη μεση τη θεραπεια.Θα ρωτησω απο περιεργεια οταν θα ξαναπαω.Εσενα απο μεσα δεν σου εβαλε κατι μονιμο μετα που τα εβγαλες;Γιατι και σε μια φιλη ειχαν βαλει κατι θυμαμαι.Αυτο δεν το βγαζεις νομιζω μενει εκει μεχρι να βαλεις μασελα:lol::lol::lol::lol::lol:

Kai egw piga simera odontiatro gia sfragisma k gia metra gia maselaki upnou. Trizo ta dontia mou poli. Tha exo mono gia panw, kato apagorevete to maselaki.

πολλά λέτε ρε κορίτσια...διαβάζω και δεν τελειώνω....τι κάνετε κοπελιές;

Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Απαραιτητα ισως οχι αλλα αφου φαινεται το θεμα ετσι κι αλλιως.Η ισως αν δεν ειναι κληρονομικο να ειναι και συμπτωση.Νομιζω υπαρχουν εξετασεις για αντισωματα κατα των ωοθηκων και δεν ειμαι σιγουρη τελικα αν την εχω κανει αυτη.Εχω κανει ενα σωρο αλλες για αυτοανοσα:roll: Με βαλαν και εκανα καρυοτυπο για συνδρομο τερνερ και επεσε κοντα με την αποβολη που ειχα και ειχα χεστει πανω μου ρε παιδια...Μου λεει ο ενδοκρινολογος σκεφτομαι μηπως εχεις μωσαικισμο:roll::?:?:? Ευτυχως δεν ειχα τιποτα τελικα γιατι αλλιως μπαι μπαι εγκυμοσυνη.Οι γναικες με συνδρομο τερνερ δεν μπορουν να κανουν παιδια δυστυχως...

Παντως το θεμα της περιοδου ειναι κληρονομικο συνηθως παει απο μανα σε κορη να ξερεις.

Ναι το ξέρω γι'αυτό και εγώ φοβόμουν με τα θέματα της μάνας μου.Κάθε φορά που πήγαινα στο γυναικολόγο έλεγα τώρα θα μου πει για ινομυώματα.Και δεν μιλάμε για ένα.Μιλάμε για πολλά και διάσπαρτα.

Πώπω τρομάρα που πήρες!!!Ευτυχώς όλα πήγαν καλά.Δεν το έχω ξανακούσει αυτό το σύνδρομο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...