Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλά.... Νομίζω. ... Εσύ τι κάνεις? Πως πάει το... βελονάκι?

Γιατι νομιζεις;;

Προς το παρων δεν παει.Βελονες θελω να μαθω αλλα η μανα μου ακομα τις ψαχνει.Αν τις βρει λογικα θα ξεκινησω το σκ μαθημα:D:D Βελονακι οπως το κοβω απο ανοιξη μαλλον.Ξερεις εσυ μηπως Ζεττα;;;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι νομιζεις;;

Προς το παρων δεν παει.Βελονες θελω να μαθω αλλα η μανα μου ακομα τις ψαχνει.Αν τις βρει λογικα θα ξεκινησω το σκ μαθημα:D:D Βελονακι οπως το κοβω απο ανοιξη μαλλον.Ξερεις εσυ μηπως Ζεττα;;;

Αχαχα καλό. ... ξανά ρώτα με να γελάσουμε κι άλλο. ..

Μιλάμε πιο άσχετη από μένα δεν υπάρχει. ..

Τι νέα? Δεν διάβασα τα προηγούμενα. .. είπατε και πολλά. ..


url]
Link to comment
Share on other sites

Αχαχα καλό. ... ξανά ρώτα με να γελάσουμε κι άλλο. ..

Μιλάμε πιο άσχετη από μένα δεν υπάρχει. ..

Τι νέα? Δεν διάβασα τα προηγούμενα. .. είπατε και πολλά. ..

Κι εγω δεν τα διαβασα τα περισσοτερα τωρα μπηκα σχετικα αργα...σωθηκες αν θες να σε κατατοπισω χοχοοχο


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δεν τα διαβασα τα περισσοτερα τωρα μπηκα σχετικα αργα...σωθηκες αν θες να σε κατατοπισω χοχοοχο

Ελε ντε .... βρήκα και εγώ ποια να ρωτήσω. ...

Α καλό και αυτό ... ένα ένα τα πάμε τα ανέκδοτα.

Εσυ πως είσαι? Καθόλου καλύτερα?


url]
Link to comment
Share on other sites

Ελε ντε .... βρήκα και εγώ ποια να ρωτήσω. ...

Α καλό και αυτό ... ένα ένα τα πάμε τα ανέκδοτα.

Εσυ πως είσαι? Καθόλου καλύτερα?

:D:D:D:DΝαι μωρε καλυτερα ειμαι καπως δλδ:?


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:DΝαι μωρε καλυτερα ειμαι καπως δλδ:?

Μπράβο βρε κοριτσάκι. ... Έτσι πρέπει να το παλεύουμε. ... Εντάξει και εντελώς καλά το καταλαβαίνω να μην είσαι είναι νωρίς ακόμα. ... σε νιώθω πάντως να ξέρεις. ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο βρε κοριτσάκι. ... Έτσι πρέπει να το παλεύουμε. ... Εντάξει και εντελώς καλά το καταλαβαίνω να μην είσαι είναι νωρίς ακόμα. ... σε νιώθω πάντως να ξέρεις. ...

Κοιτα ξεχνιεμαι παντως.Ναι μεν το σκεφτομαι αλλα δεν με απασχολει μονο αυτο ολη μερα.Τωρα βεβαια το ολο το θεμα γενικοτερα μα απασχολει δεν μπορω να πω απλα δεν σκεφτομαι ολη μερα οτι ξεμεινα απο ωαρια...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ξεχνιεμαι παντως.Ναι μεν το σκεφτομαι αλλα δεν με απασχολει μονο αυτο ολη μερα.Τωρα βεβαια το ολο το θεμα γενικοτερα μα απασχολει δεν μπορω να πω απλα δεν σκεφτομαι ολη μερα οτι ξεμεινα απο ωαρια...

Έλα μικρό κοριτσάκι που ξέμεινες απο ωάρια. ... όλα καλά θα πάνε. ... άλλες κάνουν στα 45 και εσυ στα 35 τα λες αυτα?

Απλά καθυστερεί ένα μήνα το θαυματακι σου. ... να δεις τον άλλο μήνα που θα πας... όλα καλά. ... να σκέφτεσαι θετικά. ...

Βασικά πλάκα έχω. .. εσένα λεω να σκέφτεσαι θετικά. ... και εγώ είμαι. .. οτι να ναι. ...


url]
Link to comment
Share on other sites

Έλα μικρό κοριτσάκι που ξέμεινες απο ωάρια. ... όλα καλά θα πάνε. ... άλλες κάνουν στα 45 και εσυ στα 35 τα λες αυτα?

Απλά καθυστερεί ένα μήνα το θαυματακι σου. ... να δεις τον άλλο μήνα που θα πας... όλα καλά. ... να σκέφτεσαι θετικά. ...

Βασικά πλάκα έχω. .. εσένα λεω να σκέφτεσαι θετικά. ... και εγώ είμαι. .. οτι να ναι. ...

χαχαχα σε ενα μηνα κλεινω τα 33 ακομα ειμαι 32μισο:tongue::tongue::tongue:

Ελα ρε Ζεττα αφου το ξερεις το προβλημα μου εγω στα 45 μου δεν θα εχω καν περιοδο...μπορει και στα 40 μου.Το θεμα ειναι να προλαβω τωρα γιατι ηδη τελικα εχει αρχισει και μετραει αντιστροφα πλεον...

Εσυ γτ χαλια;;;;;Αφου ξεκινησες.Μηπως ειναι ορμονικο και εισαι ετσι;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα σε ενα μηνα κλεινω τα 33 ακομα ειμαι 32μισο:tongue::tongue::tongue:

Ελα ρε Ζεττα αφου το ξερεις το προβλημα μου εγω στα 45 μου δεν θα εχω καν περιοδο...μπορει και στα 40 μου.Το θεμα ειναι να προλαβω τωρα γιατι ηδη τελικα εχει αρχισει και μετραει αντιστροφα πλεον...

Εσυ γτ χαλια;;;;;Αφου ξεκινησες.Μηπως ειναι ορμονικο και εισαι ετσι;

Ωχ πατάτα έκανα. .. πωπω 1000 συγνώμη. ...

Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν πιστεύω ότι στα 40 ή 45 δεν θα έχεις περίοδο. ...

Πάντως θα προλάβεις ... αντε δε θέλω απαισιόδοξια....

Δεν ξέρω μωρέ αν είναι ορμονικο... ή έχω θέμα στο μυαλό. .. αλλά νομίζω πως έχω κύστη πάλι γτ ψιλό πονάω.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...