Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

θα ρωτήσω τον γιατρό...αν μου πει οτι πονάει θα κάνω νάρκωση στάνταρ...

Εγω λεω οτι θα σου πουνε να κανεις ετσι κι αλλιως.Αν ησουν σε δημοσιο θα επαιζε ισως:DΜην αγχωνεσαι μωρε και γι αυτο.Ποσο καιρο ειναι εκει η ατιμη η κυστη;Δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει ε;Καλα εγω ημουν 14 ρε συ τοτε.Δε ξερω με πιο κριτηριο τις κανουν αυτες τις παρακεντησεις.Μηπως δεν εκανε σε τετοια ηλικια να μου τη κανουν και μου τη στραπατσαρισαν και ποναω ακομα;Τι να πω...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Egw exo mia statheri ekptosi 25% ala mono se eidi pou den einai se bazar. Nomizo mexri k savato,
Ε και παλι σε συμφερει γτ ειναι πολυ φτηνα και χωρις την εκπτωση που δικαιουσαι στα αλλα προιοντα...

Ωραια να παω να παρω και βρακια:D:D:D:D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι θα σου πουνε να κανεις ετσι κι αλλιως.Αν ησουν σε δημοσιο θα επαιζε ισως:DΜην αγχωνεσαι μωρε και γι αυτο.Ποσο καιρο ειναι εκει η ατιμη η κυστη;Δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει ε;Καλα εγω ημουν 14 ρε συ τοτε.Δε ξερω με πιο κριτηριο τις κανουν αυτες τις παρακεντησεις.Μηπως δεν εκανε σε τετοια ηλικια να μου τη κανουν και μου τη στραπατσαρισαν** και ποναω ακομα;Τι να πω...

**την ωοθηκη εννοω:D:D:D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω οτι θα σου πουνε να κανεις ετσι κι αλλιως.Αν ησουν σε δημοσιο θα επαιζε ισως:DΜην αγχωνεσαι μωρε και γι αυτο.Ποσο καιρο ειναι εκει η ατιμη η κυστη;Δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει ε;Καλα εγω ημουν 14 ρε συ τοτε.Δε ξερω με πιο κριτηριο τις κανουν αυτες τις παρακεντησεις.Μηπως δεν εκανε σε τετοια ηλικια να μου τη κανουν και μου τη στραπατσαρισαν και ποναω ακομα;Τι να πω...

καλύτερα θα ήταν να σε χειρουργούσαν;σαν εμένα μικρό κορίτσι στα 17;οπότε καλύτερα που σου το κάνανε έτσι....την έχω καμιά 2 χρόνια...έκανα θεραπεία...αλλά δεν φεύγει...οπότε θα κάνω παρακέντηση....

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα θα ήταν να σε χειρουργούσαν;σαν εμένα μικρό κορίτσι στα 17;οπότε καλύτερα που σου το κάνανε έτσι....την έχω καμιά 2 χρόνια...έκανα θεραπεία...αλλά δεν φεύγει...οπότε θα κάνω παρακέντηση....
Οχι βρε.Απλα ελεγα δεν ξερω μηπως τελικα εφευγε μονη της στο τελος και δεν χρειαζοταν ουτε κι αυτο.Μπα ε;

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου θα σας αφήσω σήμερα σχετικά νωρίς.Είμαι κουρασμένη και λέω να ξαπλώσω σιγά σιγά!!!

Σας φιλώ γλυκά και καλό ξημέρωμα!!!

Τωρα ελεγα που πηγες...Καληνυχτα!!Ονειρα γλυκα:D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου θα σας αφήσω σήμερα σχετικά νωρίς.Είμαι κουρασμένη και λέω να ξαπλώσω σιγά σιγά!!!

Σας φιλώ γλυκά και καλό ξημέρωμα!!!

καληνύχτα νάντι...καλή ξεκούραση...

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε.Απλα ελεγα δεν ξερω μηπως τελικα εφευγε μονη της στο τελος και δεν χρειαζοταν ουτε κι αυτο.Μπα ε;

κοίτα εμένα όταν βγήκε πρώτη φορά...πήρα αντισυλληπτικά...και δεν έφυγε...και η μόνη λύση για τον τότε γιατρό ήταν το χειρουργείο....και μετά ακολούθησαν άλλα 4...για τον ίδιο λόγο...αργότερα έμαθα...οτι σε τέτοια ηλικία δεν κάνουν τέτοιες επεμβάσεις..και ανοιχτές κιόλας...υπήρχανε κιάλλες λύσεις όπως η παρακέντηση...ή η λαπαροσκόπηση...αλλά ήταν πλέον αργά...και το αποτέλεσμα αυτών είναι αυτά που τραβάω τώρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοίτα εμένα όταν βγήκε πρώτη φορά...πήρα αντισυλληπτικά...και δεν έφυγε...και η μόνη λύση για τον τότε γιατρό ήταν το χειρουργείο....και μετά ακολούθησαν άλλα 4...για τον ίδιο λόγο...αργότερα έμαθα...οτι σε τέτοια ηλικία δεν κάνουν τέτοιες επεμβάσεις..και ανοιχτές κιόλας...υπήρχανε κιάλλες λύσεις όπως η παρακέντηση...ή η λαπαροσκόπηση...αλλά ήταν πλέον αργά...και το αποτέλεσμα αυτών είναι αυτά που τραβάω τώρα...

Ε αρα σωστα μου εκαναν οτι εκαναν.Εγω σκεφτομουνα μηπως και δεν χρειαζοταν.Ηδη μου φαινεται αρκετα επεμβατικο οταν το σκεφτομαι...Συγνωμη για κυστη σου εκαναν χειρουργειο;Δεν το ειχα ξανακουσει.Οχι οτι τα εχω ψαξει και πολυ.Τοτε λαπαροσκοπηση δεν εκαναν;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ε αρα σωστα μου εκαναν οτι εκαναν.Εγω σκεφτομουνα μηπως και δεν χρειαζοταν.Ηδη μου φαινεται αρκετα επεμβατικο οταν το σκεφτομαι...Συγνωμη για κυστη σου εκαναν χειρουργειο;Δεν το ειχα ξανακουσει.Οχι οτι τα εχω ψαξει και πολυ.Τοτε λαπαροσκοπηση δεν εκαναν;

μπορεί να σου κάνουν χειρουργείο για κύστη...αλλά όχι σε τέτοια ηλικία...πότε αρχίσανε να κάνουν λαπαροσκοπήσεις στην ελλάδα;κατά την γνώμη μου καλά έπραξε ο γιατρός..;);)

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να σου κάνουν χειρουργείο για κύστη...αλλά όχι σε τέτοια ηλικία...πότε αρχίσανε να κάνουν λαπαροσκοπήσεις στην ελλάδα;κατά την γνώμη μου καλά έπραξε ο γιατρός..;);)

δε ξερω ποτε αρχισαν...να σου πω την αληθεια ουτε και το σκεφτομαι οτι εχει γινει.Το θυμαμαι μονο καθε φορα που τυχαινει να ποναω.Μπορει να ειναι και 1 φορα το χρονο...Ακομα και οταν εχω δυσκοιλια με ποναει ή σε ωορηξια.Δεν φαινεται κατι στην ωοθηκη παντως τωρα τι ειναι ποιος ξερει...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω ποτε αρχισαν...να σου πω την αληθεια ουτε και το σκεφτομαι οτι εχει γινει.Το θυμαμαι μονο καθε φορα που τυχαινει να ποναω.Μπορει να ειναι και 1 φορα το χρονο...Ακομα και οταν εχω δυσκοιλια με ποναει ή σε ωορηξια.Δεν φαινεται κατι στην ωοθηκη παντως τωρα τι ειναι ποιος ξερει...

αφου δεν φαίνεται τίποτα είσαι μια χαρά....ούτε να το ξανά σκεφτείς....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...