Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ας πούμε κάτι άλλο γιατί όταν τα σκέφτομαι..θυμώνω...

για πες πήγες και για καφέ σήμερα;

Μπα οχι τελικα δεν πηγα.Πηγα για ψωνια:D:D πηρα νομιζω5-6 μπλουζες δεν θυμαμαι ακριβως 2 βρακια 2 φορμες τι αλλο;;;δεν θυμαμαι...αμετρητες καλτσες:D:D:Dκαι δεν θυμαμαι τι αλλο


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι τελικα δεν πηγα.Πηγα για ψωνια:D:D πηρα νομιζω5-6 μπλουζες δεν θυμαμαι ακριβως 2 βρακια 2 φορμες τι αλλο;;;δεν θυμαμαι...αμετρητες καλτσες:D:D:Dκαι δεν θυμαμαι τι αλλο

θέλω και εγω φόρμες για την δουλειά..αλλά δεν έχω λεφτά...:-(θα πρέπει να περιμένω πότε θα με πληρώσουν απο το ίκα...να πάω να πάρω..:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θέλω και εγω φόρμες για την δουλειά..αλλά δεν έχω λεφτά...:-(θα πρέπει να περιμένω πότε θα με πληρώσουν απο το ίκα...να πάω να πάρω..:-(

Εγω αυτη τη πηρα με 5 ευρω απο το σπριντερ.Εχει και τη κιττυ επανω:D:D:D:D:D:D αντε ρε σε ενα σπριντερ να δεις.Λεει η Dada μεχρι το Σαββατο θα ειναι το μπαζαρ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτη τη πηρα με 5 ευρω απο το σπριντερ.Εχει και τη κιττυ επανω:D:D:D:D:D:D αντε ρε σε ενα σπριντερ να δεις.Λεει η Dada μεχρι το Σαββατο θα ειναι το μπαζαρ

δεν έχω λεφτά σου λέω μαρή...έχω ίσα ίσα για να την βγάλω...

Link to comment
Share on other sites

ουτε 5 ευρω;;Κριμα...θα ηταν ευκαιρια αφου ειναι κατι που το χρειαζεσαι ετσι κι αλλιως:-(

ξέρεις πόσα έφαγα αυτές τις μέρες ;200?που πήγαν δεν κατάλαβα...πάω στην λαική και παίρνω με 10?...και αυτές φθηνές είναι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...