Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Εγω βριζω χαχαχα περπαταω και μουρμουραω.Φοραω και το χαντς φρι μη με περασουν και για τρελη που μιλαει μονη της:lol::lol::lol::lol:

καλά και εγώ βρίζω μέσα στο αμάξι ειδικά.Αλλά εγώ θα ήθελα να μπορώ να τα πω κατάμουτρα και να βρίσω αυτόν που πρέπει,αλλά δεν το κάνω κορίτσια γιατί φοβάμαι να πω την αλήθεια μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας κορίτσια....τελικά μόνο ο φόβος μου έμεινε...δεν κατάλαβα τίποτα που μου έβγαλε τα ράμματα...:lol::lol:

βοηθήστε με λίγο γιατί δεν κατάλαβα...η πηνελόπη δεν θα ξαναμπεί;

Link to comment
Share on other sites

Οχι ακομα δε ξερω αλλα αμα ειμαι γκαστρωμενη παιδια δε παω πουθενα δε θελω φοβαμαι

οχι αμα.... μην ακουω τετοια....

και ναι δεν θα πας πουθενα... θα ερχεται εκεινος:P

Link to comment
Share on other sites

Οχι ακομα δε ξερω αλλα αμα ειμαι γκαστρωμενη παιδια δε παω πουθενα δε θελω φοβαμαι

Ε τότε εγώ θα σου ευχηθώ να κάτσεις στα αβγά σου και να μην πας πουθενά!!!

Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια....τελικά μόνο ο φόβος μου έμεινε...δεν κατάλαβα τίποτα που μου έβγαλε τα ράμματα...:lol::lol:

βοηθήστε με λίγο γιατί δεν κατάλαβα...η πηνελόπη δεν θα ξαναμπεί;

ειδες κοριτσι... ολα καλα λοιπον!!

οσο για την Πηνελοπη δεν καταλαβα κατι τετοιο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας κορίτσια....τελικά μόνο ο φόβος μου έμεινε...δεν κατάλαβα τίποτα που μου έβγαλε τα ράμματα...:lol::lol:

βοηθήστε με λίγο γιατί δεν κατάλαβα...η πηνελόπη δεν θα ξαναμπεί;

Επιτέλους είσαι εδώ!!!!Τέλεια λοιπόν,όλα μια χαρά πήγαν!!!Δεν σου έκοψε κρεατάκι???

Δεν θα ξαναμπεί???Δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο.Που το λέει αυτό???

Link to comment
Share on other sites

καλά και εγώ βρίζω μέσα στο αμάξι ειδικά.Αλλά εγώ θα ήθελα να μπορώ να τα πω κατάμουτρα και να βρίσω αυτόν που πρέπει,αλλά δεν το κάνω κορίτσια γιατί φοβάμαι να πω την αλήθεια μου!!!

Μια φορα εβρισα εναν ηλιθιο που την ωρα που κατεβαινα απο το ταξι αυτος ετρεχε σα τρελος στο παραδρομο της κηφισιας.Και κοιταξα κιολας να δω αν ερχεται καποιος.Και κατεβηκε κατω χαχαχ να κανει τι;Ειχε την εντυπωση οτι θα καθομουν να το αναλυσω κιολας;:lol::lol::lol:σηκωθηκα κι εφυγα χαχαχ μη φαω και καμια αδεσποτη...Καλα κι αυτος ο ταξιτζης καλος βλακας.Με αφησε αναμεσα απο κηφισιας και παραδρομο:roll:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

γειά σας κορίτσια....τελικά μόνο ο φόβος μου έμεινε...δεν κατάλαβα τίποτα που μου έβγαλε τα ράμματα...:lol::lol:

βοηθήστε με λίγο γιατί δεν κατάλαβα...η πηνελόπη δεν θα ξαναμπεί;

Δε σου λειπουν τωρα;:lol::lol::lol:Τοσο καιρο περασατε τοσα μαζι :rolleyes:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικά δεν ξέρω αν θα μπορούσα να μείνω στο εξωτερικό.Αν όμως έπρεπε θα διάλεγα είτε Βερολίνο είτε Φρανκφούρτη.Είναι πόλεις όπως λες,με κόσμο αλλά χωρίς ιδιαίτερη βαβούρα!!!

Άνετα επίσης θα μπορούσα να μείνω στην Ισπανία πιστεύω.Αλλά νότο όχι Μαδρίτη και Βαρκελώνη.Προς Ανδαλουσία μεριά.Σεβίλη,Γρανάδα,τέτοια μέρη!!!

Και εγώ έτσι λέω για το εξωτερικό...ότι δε θα μπορούσα να μείνω αλλά η Βιέννη μου φάνηκε πιο εύκολη...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ γενικά δεν ξέρω αν θα μπορούσα να μείνω στο εξωτερικό.Αν όμως έπρεπε θα διάλεγα είτε Βερολίνο είτε Φρανκφούρτη.Είναι πόλεις όπως λες,με κόσμο αλλά χωρίς ιδιαίτερη βαβούρα!!!

Άνετα επίσης θα μπορούσα να μείνω στην Ισπανία πιστεύω.Αλλά νότο όχι Μαδρίτη και Βαρκελώνη.Προς Ανδαλουσία μεριά.Σεβίλη,Γρανάδα,τέτοια μέρη!!!

Αμα σου πω οτι αντι για βαβουρα διαβασα σαβουρα;:lol::lol::lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους είσαι εδώ!!!!Τέλεια λοιπόν,όλα μια χαρά πήγαν!!!Δεν σου έκοψε κρεατάκι???

Δεν θα ξαναμπεί???Δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο.Που το λέει αυτό???

όχι ρε γαμώτο δεν μου έκοψε...κρίμα...:-(:-(

αν συμβαίνει κάτι τέτοιο με την πηνελόπη...θα τραβήξω τις κοτσίδες μου,θα κάνω απεργία...μέχρι να ξανά μπει...δεν θα ξανά γράψω τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα εβρισα εναν ηλιθιο που την ωρα που κατεβαινα απο το ταξι αυτος ετρεχε σα τρελος στο παραδρομο της κηφισιας.Και κοιταξα κιολας να δω αν ερχεται καποιος.Και κατεβηκε κατω χαχαχ να κανει τι;Ειχε την εντυπωση οτι θα καθομουν να το αναλυσω κιολας;:lol::lol::lol:σηκωθηκα κι εφυγα χαχαχ μη φαω και καμια αδεσποτη...Καλα κι αυτος ο ταξιτζης καλος βλακας.Με αφησε αναμεσα απο κηφισιας και παραδρομο:roll:

εγω βριζω αλλα οχι δυνατα.... υπαρχουνε πολλοι τρελοι εκει εξω... μην φαμε και καμία:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλά και εγώ βρίζω μέσα στο αμάξι ειδικά.Αλλά εγώ θα ήθελα να μπορώ να τα πω κατάμουτρα και να βρίσω αυτόν που πρέπει,αλλά δεν το κάνω κορίτσια γιατί φοβάμαι να πω την αλήθεια μου!!!

Καλά κάνεις γιατί δε ξέρεις σε τι βαρεμένο θα πέσεις...Μια φορά ένας φίλος μου κόρναρε σε κάποιον που πέρασε στοπ και πήγε να τον τρακάρει και εκείνος κατέβηκε έσπασε το τζάμι και του έριξε μπουνιά...Το λέω με σιγουριά γιατί ο φίλος μου είναι αρνάκι με όλη τη σημασία της λέξης και απλά φοβήθηκε μη συμβεί ατύχημα...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...