Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Πολύ όμορφη πόλη το Παρίσι!!!Θα ήθελα να ξαναπάω με τα χίλια.Αλλά τρελή βρώμα.Τουλάχιστον τότε που είχα πάει εγώ.Δεν ξέρω μπορεί να βελτιώθηκε μετά.Στο μετρό είχα πετύχει αρουραίο!!!!Ευτυχώς ήταν στην απέναντι αποβάθρα από εκεί που ήμουν εγώ γιατί παίζει να είχα πηδήξει στις ράγες από την τρομάρα μου.Και το θεικότερο????Έρχεται το μετρό μπαίνουμε στο βαγόνι και κάτω από μια πινακίδα που είχε με "no smoking" ένας πιτσιρικάς κάπνιζε μπάφο!!!Ήθελα να ήξερα με κυνηγάνε οι μπάφοι???

χαχαχαχ ενω εδω στο μετρο δεν εχει ποντικια ουαχαχαχχαχαχα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλυτερα στο παρισι να μου βρωμανε τα αρωματα παρα στο αμστερνταμ να μου βρωμανε τα χασισια χαχχαχαχαχ

Όπου μπορείς να πας καλά είναι...Αρκει να έχεις τη δυνατότητα...Τα ταξίδια είναι μόνο σούπερ, αρκεί να έχεις καλή διάθεση και καλή παρέα....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω/Τον αλλο μηνα.Δε θυμαμαι ποτε περιμενω μαλλον καπου στις 15 γτ οταν το κοιταζα ειδα οτι θα συμπεσει η περιοδος μου με τις μερες που ερθει η ξαδερφη μου απο στοκχολμη και θα εχω εδω και τα ανηψια και εγω θα τρεχω στο γυναικολογο...τι θα γινεται με τα κουβαρια καλε;;που το καταλαβες οτι θα αρχισω πλεξιμο;:tongue:

Μαρή η ερώτηση ήταν εξ'αρχής για το βελονάκι και όχι για την έξω.Έτσι Ρικάκι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι είναι τα πιτσιρίκια.Δεν έχουν ησυχία.Απλά ορισμένα είναι ακόμα πιο υπερκινητικά σε σχέση με άλλα!!!Δεν περπατάνε τρέχουν!!!

όπως το λές Ρουμπάκι μου, μπας και με βοηθήσει να χάσω και κανένα κιλό με το τρέξιμο...:tongue::tongue::tongue: Λέμε τώρα...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη πόλη το Παρίσι!!!Θα ήθελα να ξαναπάω με τα χίλια.Αλλά τρελή βρώμα.Τουλάχιστον τότε που είχα πάει εγώ.Δεν ξέρω μπορεί να βελτιώθηκε μετά.Στο μετρό είχα πετύχει αρουραίο!!!!Ευτυχώς ήταν στην απέναντι αποβάθρα από εκεί που ήμουν εγώ γιατί παίζει να είχα πηδήξει στις ράγες από την τρομάρα μου.Και το θεικότερο????Έρχεται το μετρό μπαίνουμε στο βαγόνι και κάτω από μια πινακίδα που είχε με "no smoking" ένας πιτσιρικάς κάπνιζε μπάφο!!!Ήθελα να ήξερα με κυνηγάνε οι μπάφοι???

το μετρο τους ειναι βρωμικο αλλα εχει φτιαχτει το 1900.. και σε εμας σε 100 χρονια ετσι και χειροτερα θα ειναι... ποντικι παντως εχω δει και στο δικο μας το μετρο....:(

αλλα και μπαφο μεσα στο μετρο... τί να πω...θρασος...

Ναντιακι μου μαλλον σε κυνηγανε...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Όπου μπορείς να πας καλά είναι...Αρκει να έχεις τη δυνατότητα...Τα ταξίδια είναι μόνο σούπερ, αρκεί να έχεις καλή διάθεση και καλή παρέα....

Συμφωνώ απόλυτα!!!!Τι ωραία θα ήταν να πηγαίναμε ένα ταξιδάκι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια καλησπέρα στα γρήγορα να σας πω....

Τι κάνετε????

Θα μας ξεπετάξεις μόνο????:-(:sad::-(

Γεια σου ξανθομαλλούσα πεθερόπληκτη....Ελπίζω να ανέβηκε λίγο η ψυχολογία γιατί δε σε θέλω καθόλου πεσμένη....Αυριο έχεις γιατρο εεε???? όλα καλά να πάνε κουκλίτσα μου....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρή η ερώτηση ήταν εξ'αρχής για το βελονάκι και όχι για την έξω.Έτσι Ρικάκι???

αχαχαχα λεω κι εγω τη σχεση εχει το ενα με το αλλο;Κοιτα θα το δω μαλλον καπου θα το κρυβω με τροπο.Γενικα εχει να φαει σπρωξιες ο γατος αχαχαχαχα πολλες.Με το κεντημα ρε συ το βλαμμενο ερχεται και ξπαλωνει πανω τα παιρνω στο κρανιο αμα τον βλεπω και φοβαμαι και τον σπρωξω κι αποτομα μη γατζωθει πουθενα και το αποτελειωσει κιολας...

Βελονες θα ξεκινησω...Εχω πρηξει τη μανα μου να ψαξει να τις βρει.Ολο τις ψαχνει κι αυτη... αμαν

Αν ηταν βελονακι θα εκανα οτι και η γιαγια μου.Εβαζε το κουβαρακι μεσα σε ενα πλαστικο βαζακι και ανοιγε μια τρυπουλα για να βγαινει η κλωστη:wink:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει βολτίτσα στην κολλητή μου...το μωρό μεγάλωσε και είναι τρέλα....

Δεν μπορούσα να την αφήσω από τα χέρια μου...

τελικα την αφησες ή την πηρες μαζι;;;:tongue::tongue::D:D:D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Θα μας ξεπετάξεις μόνο????:-(:sad::-(

Γεια σου ξανθομαλλούσα πεθερόπληκτη....Ελπίζω να ανέβηκε λίγο η ψυχολογία γιατί δε σε θέλω καθόλου πεσμένη....Αυριο έχεις γιατρο εεε???? όλα καλά να πάνε κουκλίτσα μου....

Την Παρασκεύη έχω ρικάκι..θα δούμε..


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω/Τον αλλο μηνα.Δε θυμαμαι ποτε περιμενω μαλλον καπου στις 15 γτ οταν το κοιταζα ειδα οτι θα συμπεσει η περιοδος μου με τις μερες που ερθει η ξαδερφη μου απο στοκχολμη και θα εχω εδω και τα ανηψια και εγω θα τρεχω στο γυναικολογο...τι θα γινεται με τα κουβαρια καλε;;που το καταλαβες οτι θα αρχισω πλεξιμο;:tongue:

Εντάξει στο τέλος συντονιστήκαμε....:tongue::tongue::tongue::tongue:


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...