Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Τρελαίνομαι και εγώ για ταξίδια!!!Θα ήθελα να μπορώ να πηγαίνω!!!Αν μας κάτσει το τζόκερ Ρικάκι φύγαμε για όπου θες!!!

Εγω μπορει να παω καπου φετος να βρω τον καλο μου;)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια πάω για ύπνο...για ταξίδια διαβάζω και δυστυχώς δεν έχω το χρήμα να φύγω για ένα τέτοιο τώρα...ποιός ξέρει μπορεί να μου ανοίξει και μένα η τύχη...

Καληνύχτα αγάπες...

Καληνύχτα κοριτσάρα μου!!!Ταξιδεύουμε με το μυαλό προς το παρόν.Εσένα για την ώρα θα σου ανοίξει η τύχη σου και θα γίνεις μανούλα.Τα άλλα άστα για αργότερα!!!

Link to comment
Share on other sites

αν σεβονται μονο μετρο και αεροδρομιο δεν νομιζω να εχουμε ελπιδες... το θεμα τί γινεται και στους δρομους....

για μενα ο Ελληνας μπορει να εχει καθαρο σπιτι... μπορει λεω.... αλλα στο δρομο δεν εχει μαθει να σεβαιται...

Στο δρόμο είναι απλά άθλιος!!!!!Πόσες φορές θέλω να βρίσω!!!Μα πόσες φορές!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια πάω για ύπνο...για ταξίδια διαβάζω και δυστυχώς δεν έχω το χρήμα να φύγω για ένα τέτοιο τώρα...ποιός ξέρει μπορεί να μου ανοίξει και μένα η τύχη...

Καληνύχτα αγάπες...

καληνυχτα μπουμπου.... και εμεις ταξειδια πλεον μονο με το μυαλο... αλλα δεν πειραζει προεχει το παιδακι μας... η τυχη θα σου ανοιξει συντομα με το θετικο που θα παρεις... φιλαρες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καληνυχτα μπουμπου.... και εμεις ταξειδια πλεον μονο με το μυαλο... αλλα δεν πειραζει προεχει το παιδακι μας... η τυχη θα σου ανοιξει συντομα με το θετικο που θα παρεις... φιλαρες

Το ίδιο πράγμα γράψαμε!!!

Αχ ας έρθουν τα μωράκια για όλες μας και βλέπουμε για τα ταξίδια.

Link to comment
Share on other sites

Οχι μην το ξαναπείς δεν είμαι πεσμένη...είμαι μια χαρά....
Κοριτσάκια πάω για ύπνο...για ταξίδια διαβάζω και δυστυχώς δεν έχω το χρήμα να φύγω για ένα τέτοιο τώρα...ποιός ξέρει μπορεί να μου ανοίξει και μένα η τύχη...

Καληνύχτα αγάπες...

Εντάξει κουκλίτσα μου, αφού το λες σε πιστεύω...Καληνύχτα και όνειρα γλυκα και όλα θα έρθουν σιγα σιγά να σε κάνουν τρισευτυχισμένη...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Στο δρόμο είναι απλά άθλιος!!!!!Πόσες φορές θέλω να βρίσω!!!Μα πόσες φορές!!!

και εγω το ιδιο... ειδικα οταν ειμαι στο αυτοκινητο και πετανε διαφορα... ειναι και επικυνδυνο... μπορει να υπαρξει ατυχημα..

Link to comment
Share on other sites

Στο δρόμο είναι απλά άθλιος!!!!!Πόσες φορές θέλω να βρίσω!!!Μα πόσες φορές!!!

Εγω βριζω χαχαχα περπαταω και μουρμουραω.Φοραω και το χαντς φρι μη με περασουν και για τρελη που μιλαει μονη της:lol::lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τρελαίνομαι και εγώ για ταξίδια!!!Θα ήθελα να μπορώ να πηγαίνω!!!Αν μας κάτσει το τζόκερ Ρικάκι φύγαμε για όπου θες!!!

Καλά πάντου θα πάμε και σίγουρα πρέπει να πάω ΚΟΣΤΑ-ΡΙΚΑ...

Κώστας ο άντρας μου Ρίκα εγώ νομίζω επιβάλλέται...;);););)


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βουδαπέστη δεν έχω πάει αλλά από αυτά που έχω πάει η Βιέννη μου άρεσε πιο πολύ...Νομίζω ότι εκεί θα μπορούσα να μείνω άνετα, είναι πολή αλλά δεν έχει πολή βαβούρα και φασαρία....

Εγώ γενικά δεν ξέρω αν θα μπορούσα να μείνω στο εξωτερικό.Αν όμως έπρεπε θα διάλεγα είτε Βερολίνο είτε Φρανκφούρτη.Είναι πόλεις όπως λες,με κόσμο αλλά χωρίς ιδιαίτερη βαβούρα!!!

Άνετα επίσης θα μπορούσα να μείνω στην Ισπανία πιστεύω.Αλλά νότο όχι Μαδρίτη και Βαρκελώνη.Προς Ανδαλουσία μεριά.Σεβίλη,Γρανάδα,τέτοια μέρη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...