Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

      Και εγω το ζόρι στη δουλειά σκεφτόμουν και είπα να το αποφύγω! Αφού το διαχειρίζεσαι μπράβο! Δεν έχεις κ άδικο για την απορρόφηση, αλλα τη δουλίτσα του ελπίζω να την κάνει έστω και έτσι!! 

      Αχ σε ευχαριστώ πολύ!! Ανταποδίδω την υπέροχη ευχή!! Να είναι η τυχερή σου!! 😍

      πρίν από 30 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Εγω απο τη μοναδικη ωοληψια που εκανα και εύχομαι να είναι και η τελευταία (με καλη ΑΜΗ για την ηλικια μου) καταλαβα αυτο που ακουγα και ακουω τοσο καιρο! Δεν θελουμε πολλα, αλλα λιγα και ποιοτικά! Να χαιρεσαι το παιδακι σου και να εχεις θετικη σκεψη! Μπορει και αυτο το εμβρυακι να ειναι το τυχερο και στο ευχομαι!!!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

και εμενα μου ερχεται αηδία...

καλα και αυτοι στο Αμστερνταμ δεν επιτρεπουνε το απλο τσιγαρο και επιτρεπουνε το αλλο... ειπαμε το εχουνε ελευθερο αλλα οχι και ετσι:(

Γι αυτο οι περισσοτεροι ειναι καμμενοι:lol::lol::lol::cool:Με τιποτα δεν θα θελα να παω να μεινω σε μια χωρα που οι μισοι πινουν μπαφους και οι αλλοι μισοι ψωνιζουν πορνες στα μαγαζια...:roll:προοδευτικοτητα ειναι τωρα ολο αυτο;;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια μου,

όλο την πατάω εδω, μπαίνω με χαρά να μάθω τα νεάκια και μου έρχεται η μια καταπρακια μετά την άλλη...:-(:-(:-(:-(

Ειρηνάκι μου μπορά είναι θα περάσει, ξέρω ακούγεται κοινότυπο αλλά έγινε νωρίς και είναι καλύτερα από το να μην ήταν οκ για εμφύτευση...Συζήτα το με το γιατρό, για το πρωτόκολλο τι μπορεί να έφταιξε και παίρνεις δύναμη για να συνεχίσεις πάλι...ότι θέλεις είμαι εδώ και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και πολλά φιλάκια μέχρι να σε δω από κοντα....

Ανιτάκι αρκεί τα 2 να είναι καλά κουκλίτσα μου και αρκούν και αυτά...όλα να πάνε καλά και να ανοίξεις το δρόμο για τα ευχάριστα στο παρεάκι μας....

Γιατί το παρεάκι θα είναι πάντα εδώ κοριτσάρες, όλα τα άλλα είναι το αλατοπίπερο για να γεμίζουν και οι σελίδες του "βιβλίου" της παρέας μας....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε ότι ακόμη και στα κοφι σοπ δεν επιτρέπουν το κάπνισμα του απλού τσιγάρου.Μόνο τα υπόλοιπα!!!

Τωρα που το σκεφτομαι ουτε επισκεπτρια θα παω ποτε:tongue:ουτε καν καπνιζω και δεν μπορω τον απλο καπνο οχι τα χασισια...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαι:Dχαλαστηκα καπως ομως με τα νεα εδω και μου χαλασε λιγο η ψυχολογια.

Τωρα σοβαρα και χωρις να θελω να γινομαι μιγιαγκιχτη ή οτιδηποτε οταν ξεκινησω δεν θα μπαινω.Δε μπορω να χαλιεμαι με διαφορα.Ηδη σημερα νιωθω καπως ασχημα απο οταν μπηκα και διαβασα.Δεν θελω οταν ξεκινησω να βαραινω και με αλλα...

Κοπέλα μου όλες μας στεναχώρησαν τα σημερινά νέα.Εσύ θα κάνεις όπως νιώθεις και θα ξέρεις πως αν χρειαστείς ο,τιδήποτε εμείς θα είμαστε εδώ για σένα.

Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue::tongue::tongue:

κοιτα ετσι λεει, μαλλον για να το πιστεψει και αυτος:lol::lol::lol:

σιγα στην ηλικια του.. ουτε τα χαπια θα τον πιανουνε.....

εδω εμεις τα νιατα και μετα απο ...γκουχουχου...:tongue::tongue: και μπορει σαν αγυμναστη να εχω κανενα πιασιμο...:P:p οχι ο παππους...

τετοια χαλαρωση που θα εχει παθει το μπιπππ σιγα μην πιανει το χαπακι χαχαχαχαχ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γι αυτο οι περισσοτεροι ειναι καμμενοι:lol::lol::lol::cool:Με τιποτα δεν θα θελα να παω να μεινω σε μια χωρα που οι μισοι πινουν μπαφους και οι αλλοι μισοι ψωνιζουν πορνες στα μαγαζια...:roll:προοδευτικοτητα ειναι τωρα ολο αυτο;;

συμφωνω απολυτα.... ε οχι αυτο δεν ειναι προοδευτικοτητα:(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,

όλο την πατάω εδω, μπαίνω με χαρά να μάθω τα νεάκια και μου έρχεται η μια καταπρακια μετά την άλλη...:-(:-(:-(:-(

Ειρηνάκι μου μπορά είναι θα περάσει, ξέρω ακούγεται κοινότυπο αλλά έγινε νωρίς και είναι καλύτερα από το να μην ήταν οκ για εμφύτευση...Συζήτα το με το γιατρό, για το πρωτόκολλο τι μπορεί να έφταιξε και παίρνεις δύναμη για να συνεχίσεις πάλι...ότι θέλεις είμαι εδώ και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και πολλά φιλάκια μέχρι να σε δω από κοντα....

Ανιτάκι αρκεί τα 2 να είναι καλά κουκλίτσα μου και αρκούν και αυτά...όλα να πάνε καλά και να ανοίξεις το δρόμο για τα ευχάριστα στο παρεάκι μας....

Γιατί το παρεάκι θα είναι πάντα εδώ κοριτσάρες, όλα τα άλλα είναι το αλατοπίπερο για να γεμίζουν και οι σελίδες του "βιβλίου" της παρέας μας....

Γειά σου Ρικάκι μου!!!Τι ωραία που τα λες!!!!Σήμερα είναι κάπως η μέρα για την παρέα μας δυστυχώς.Ελπίζουμε σε καλύτερη συνέχεια!!!

Το Μορφάκι που είναι???Έβγαλε τα ράμματα???

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο οι περισσοτεροι ειναι καμμενοι:lol::lol::lol::cool:Με τιποτα δεν θα θελα να παω να μεινω σε μια χωρα που οι μισοι πινουν μπαφους και οι αλλοι μισοι ψωνιζουν πορνες στα μαγαζια...:roll:προοδευτικοτητα ειναι τωρα ολο αυτο;;

Φυσικά και δεν είναι πρόοδος!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου,

όλο την πατάω εδω, μπαίνω με χαρά να μάθω τα νεάκια και μου έρχεται η μια καταπρακια μετά την άλλη...:-(:-(:-(:-(

Ειρηνάκι μου μπορά είναι θα περάσει, ξέρω ακούγεται κοινότυπο αλλά έγινε νωρίς και είναι καλύτερα από το να μην ήταν οκ για εμφύτευση...Συζήτα το με το γιατρό, για το πρωτόκολλο τι μπορεί να έφταιξε και παίρνεις δύναμη για να συνεχίσεις πάλι...ότι θέλεις είμαι εδώ και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και πολλά φιλάκια μέχρι να σε δω από κοντα....

Ανιτάκι αρκεί τα 2 να είναι καλά κουκλίτσα μου και αρκούν και αυτά...όλα να πάνε καλά και να ανοίξεις το δρόμο για τα ευχάριστα στο παρεάκι μας....

Γιατί το παρεάκι θα είναι πάντα εδώ κοριτσάρες, όλα τα άλλα είναι το αλατοπίπερο για να γεμίζουν και οι σελίδες του "βιβλίου" της παρέας μας....

τι κανεις Ρικα Ρικάκι??? εχω καιρο να σε πετυχω.... καλοριζικο το σπιτακι σας... να ειναι γουρλιδικο και να φιλοξενησει συντομα ενα ακομα παιδακι:tongue:

ο κουκλος τί κανει??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου Ρικάκι μου!!!Τι ωραία που τα λες!!!!Σήμερα είναι κάπως η μέρα για την παρέα μας δυστυχώς.Ελπίζουμε σε καλύτερη συνέχεια!!!

Το Μορφάκι που είναι???Έβγαλε τα ράμματα???

Γεια σου αγαπούλα μου...Δεν την πήρα τηλέφωνο και τώρα είναι αργά μπορεί να είναι κουρασμένη αν και νομίζω ότι χαλάστηκε και εκείνη σήμερα αρκετά και γι'αυτό δεν έχει μιλήσει ακόμα...

Δε μπορεί η συνέχεια να είναι μόνο δύσκολή, θα έρθουν και τα εύκολα και τα ευχάριστα για όλα τα κοριτσάκια μας...Μη ξεχνάμε έχουμε και γεννητούρια σε λίγες μέρες...:):):):):)


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το σκεφτομαι ουτε επισκεπτρια θα παω ποτε:tongue:ουτε καν καπνιζω και δεν μπορω τον απλο καπνο οχι τα χασισια...

Μην το λες είναι ωραία πόλη,απλά πήγαινε όταν θα έχει καλό καιρό.Θα δεις περισσότερα πράγματα απ'ότι είδα εγώ.Βέβαια έχω δει και πολύ ομορφότερες πόλεις,δεν το συζητώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες είναι ωραία πόλη,απλά πήγαινε όταν θα έχει καλό καιρό.Θα δεις περισσότερα πράγματα απ'ότι είδα εγώ.Βέβαια έχω δει και πολύ ομορφότερες πόλεις,δεν το συζητώ!!!

Αντε ρε για να ξερναω ολη μερα;Δεν θελω.Το ξερω οτι ειναι ωραια αλλα δεν μου ταιριαζει καθολου μαλλον...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου αγαπούλα μου...Δεν την πήρα τηλέφωνο και τώρα είναι αργά μπορεί να είναι κουρασμένη αν και νομίζω ότι χαλάστηκε και εκείνη σήμερα αρκετά και γι'αυτό δεν έχει μιλήσει ακόμα...

Δε μπορεί η συνέχεια να είναι μόνο δύσκολή, θα έρθουν και τα εύκολα και τα ευχάριστα για όλα τα κοριτσάκια μας...Μη ξεχνάμε έχουμε και γεννητούρια σε λίγες μέρες...:):):):):)

Και εγώ το πιστεύω.Θα έρθουν και τα ευχάριστα και δεν θα αργήσουν!!!

Μακάρι να μπει αργότερα να μας πει τι έγινε στο γιατρό!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...