Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

τι κανεις Ρικα Ρικάκι??? εχω καιρο να σε πετυχω.... καλοριζικο το σπιτακι σας... να ειναι γουρλιδικο και να φιλοξενησει συντομα ενα ακομα παιδακι:tongue:

ο κουκλος τί κανει??

Γεια σου Νατασάκι μου, ευχαριστώ για τις ευχούλες μάλλον είχα ξεχάσει να σου απαντήσω και προχθές που μου είπες...:confused::confused::confused:

Τι να κάνει παιδάκι μου, τέτοια ενεργητικότητα που τι βρίσκει...Κοιτάω και τα άλλα στην ηλικία του αλλά έτσι δεν κάνουν...Εχώ πάθει πλάκα, από την ώρα που ξυπνάει μέχρι να κοιμηθεί δεν μπορεί να κάτσει ήρεμα, μόνο όταν τρώει και πάλι όχι πάντα...Και που περπατάει τρέχει, έχουμε και μια ρόδα από αυτές που πουλάνε στα πανηγύρια και την κουβάλάμε όλη την ώρα όπου πάμε...:tongue::tongue::tongue::tongue: Μεγάλο το σόου....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε ρε για να ξερναω ολη μερα;Δεν θελω.Το ξερω οτι ειναι ωραια αλλα δεν μου ταιριαζει καθολου μαλλον...

Ούτε εμένα μου ταιριάζει όλη αυτή η ελευθεριότητα.Δεν είμαι συντηριτικός άνθρωπος,αλλά πιστεύω ότι όλα έχουν και τα όριά τους!Αλλά δεν με χάλασε που πήγα και για 3 μέρες.Ήλθον,είδον και απήλθον που λένε!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νατασάκι μου, ευχαριστώ για τις ευχούλες μάλλον είχα ξεχάσει να σου απαντήσω και προχθές που μου είπες...:confused::confused::confused:

Τι να κάνει παιδάκι μου, τέτοια ενεργητικότητα που τι βρίσκει...Κοιτάω και τα άλλα στην ηλικία του αλλά έτσι δεν κάνουν...Εχώ πάθει πλάκα, από την ώρα που ξυπνάει μέχρι να κοιμηθεί δεν μπορεί να κάτσει ήρεμα, μόνο όταν τρώει και πάλι όχι πάντα...Και που περπατάει τρέχει, έχουμε και μια ρόδα από αυτές που πουλάνε στα πανηγύρια και την κουβάλάμε όλη την ώρα όπου πάμε...:tongue::tongue::tongue::tongue: Μεγάλο το σόου....

καλα μην κολλας.. ουτε που το θυμαμαι...

τί ωραια βρε Ρικακι μου.... τωρα ειναι ωραια ηλικια.... συνενοείσαι... ειναι αντρακι πια:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου ταιριάζει όλη αυτή η ελευθεριότητα.Δεν είμαι συντηριτικός άνθρωπος,αλλά πιστεύω ότι όλα έχουν και τα όριά τους!Αλλά δεν με χάλασε που πήγα και για 3 μέρες.Ήλθον,είδον και απήλθον που λένε!!!

Καλυτερα στο παρισι να μου βρωμανε τα αρωματα παρα στο αμστερνταμ να μου βρωμανε τα χασισια χαχχαχαχαχ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νατασάκι μου, ευχαριστώ για τις ευχούλες μάλλον είχα ξεχάσει να σου απαντήσω και προχθές που μου είπες...:confused::confused::confused:

Τι να κάνει παιδάκι μου, τέτοια ενεργητικότητα που τι βρίσκει...Κοιτάω και τα άλλα στην ηλικία του αλλά έτσι δεν κάνουν...Εχώ πάθει πλάκα, από την ώρα που ξυπνάει μέχρι να κοιμηθεί δεν μπορεί να κάτσει ήρεμα, μόνο όταν τρώει και πάλι όχι πάντα...Και που περπατάει τρέχει, έχουμε και μια ρόδα από αυτές που πουλάνε στα πανηγύρια και την κουβάλάμε όλη την ώρα όπου πάμε...:tongue::tongue::tongue::tongue: Μεγάλο το σόου....

Έτσι είναι τα πιτσιρίκια.Δεν έχουν ησυχία.Απλά ορισμένα είναι ακόμα πιο υπερκινητικά σε σχέση με άλλα!!!Δεν περπατάνε τρέχουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Ρικα!!!!!!!!!

Γεια σου σοκολατένια μου...Τι κάνεις κοριτσάρα μου εσύ??? Πότε ξεκινάμε τις βελόνες??? Συγνώμη έχεις σκεφτεί τι θα γίνεται με τα κουβάρια και τα γατάκια σου???


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα στο παρισι να μου βρωμανε τα αρωματα παρα στο αμστερνταμ να μου βρωμανε τα χασισια χαχχαχαχαχ

συμφωνω.... ασε που αλλο το Παρισι... για μενα δεν συγκρινεται...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου σοκολατένια μου...Τι κάνεις κοριτσάρα μου εσύ??? Πότε ξεκινάμε τις βελόνες??? Συγνώμη έχεις σκεφτεί τι θα γίνεται με τα κουβάρια και τα γατάκια σου???

Δε ξερω/Τον αλλο μηνα.Δε θυμαμαι ποτε περιμενω μαλλον καπου στις 15 γτ οταν το κοιταζα ειδα οτι θα συμπεσει η περιοδος μου με τις μερες που ερθει η ξαδερφη μου απο στοκχολμη και θα εχω εδω και τα ανηψια και εγω θα τρεχω στο γυναικολογο...τι θα γινεται με τα κουβαρια καλε;;που το καταλαβες οτι θα αρχισω πλεξιμο;:tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα στο παρισι να μου βρωμανε τα αρωματα παρα στο αμστερνταμ να μου βρωμανε τα χασισια χαχχαχαχαχ

Πολύ όμορφη πόλη το Παρίσι!!!Θα ήθελα να ξαναπάω με τα χίλια.Αλλά τρελή βρώμα.Τουλάχιστον τότε που είχα πάει εγώ.Δεν ξέρω μπορεί να βελτιώθηκε μετά.Στο μετρό είχα πετύχει αρουραίο!!!!Ευτυχώς ήταν στην απέναντι αποβάθρα από εκεί που ήμουν εγώ γιατί παίζει να είχα πηδήξει στις ράγες από την τρομάρα μου.Και το θεικότερο????Έρχεται το μετρό μπαίνουμε στο βαγόνι και κάτω από μια πινακίδα που είχε με "no smoking" ένας πιτσιρικάς κάπνιζε μπάφο!!!Ήθελα να ήξερα με κυνηγάνε οι μπάφοι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα μην κολλας.. ουτε που το θυμαμαι...

τί ωραια βρε Ρικακι μου.... τωρα ειναι ωραια ηλικια.... συνενοείσαι... ειναι αντρακι πια:tongue::tongue:

Αντράκι ναι, τώρα το συνεννοείσαι είναι και συζητήσιμο....:tongue::tongue: Όλο ναι σου λέει όταν του λες να μη κάνει κάτι και μόλις γυρίσεις το δικό του...Όπως κάναμε και εμείς άλλωστε...Τώρα έχει πλάκα που προσπάθει να μιλήσει και τα λέει μπερδεμένα...Πιανει γενικά την γενική ιδέα και επαναλαμβάνει...Σήμερα τον πήγα σε ένα σχολείο που έχει πιο δίπλα μπας και παίξει μπάσκετ(λέμε τώρα) που του αρεσει και ήταν κλειστή η πόρτα και λέω ¨κλειστά είναι γαμώτο" και γυρνάμε μετά και λέει στον άντρα μου...""μπαμπα κοιστα παπώτο"....:tongue::tongue::tongue: Πρέπει να προσέχω τι λέω....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...