Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ζέττα λυπάμαι πολύ που θες να απέχεις για λίγο και ελπίζω πραγματικά να είναι για λίγο.Εγώ συμφωνώ με την Αναστασία και την evmorfia!!!!Θα μείνω εδώ γιατί σας αγάπησα και θέλω να κάνουμε παρέα και να επανενωθούμε.

Δήμητρα νομίζω έχεις δίκιο!!!Χθες ήταν όλα μια χαρά και σήμερα ξαφνικά πάλι τα ίδια!!!!

Ζέττα νομίζω πως η Dada εννοούσε να μην γράφουν εδώ γι'αυτο το θέμα για να μην αναστατώνουν και εμάς τις υπόλοιπες,αλλά μάλλον εκφράστηκε λάθος.

Κοριτσάρες μου δεν έχω πολύ χρόνο!!!Πρέπει να φύγουμε γιατί θα πάμε σε κάτι φίλους!!!Κουκλάρες μου θα σας δω αύριο και όσες δεν δω σας φιλώ πολύ γλυκά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Zεττάάάάκι που εισαι;;;; Εφάάάάάάάκι που εισαι;;;;;Που ειστε καλε;;ελα leuta ασε τον ανθρωπο να παρει ανασα,θα τα παιξει καλε,ελατε καντε μου παρεα πυ ειμαι στην δουλεια και βαριεμαι,αντε κοριτσια μιληστε μου.

Link to comment
Share on other sites

Ζέττα λυπάμαι πολύ που θες να απέχεις για λίγο και ελπίζω πραγματικά να είναι για λίγο.Εγώ συμφωνώ με την Αναστασία και την evmorfia!!!!Θα μείνω εδώ γιατί σας αγάπησα και θέλω να κάνουμε παρέα και να επανενωθούμε.

Δήμητρα νομίζω έχεις δίκιο!!!Χθες ήταν όλα μια χαρά και σήμερα ξαφνικά πάλι τα ίδια!!!!

Ζέττα νομίζω πως η Dada εννοούσε να μην γράφουν εδώ γι'αυτο το θέμα για να μην αναστατώνουν και εμάς τις υπόλοιπες,αλλά μάλλον εκφράστηκε λάθος.

Κοριτσάρες μου δεν έχω πολύ χρόνο!!!Πρέπει να φύγουμε γιατί θα πάμε σε κάτι φίλους!!!Κουκλάρες μου θα σας δω αύριο και όσες δεν δω σας φιλώ πολύ γλυκά!!!!

Mpravo roubies !!! Se euxaristw pou apantises gia emena. Ekfrastika lathos.

zetta enousa na min grafoume edw gia to tsakomo mas epeidi einai metaksi emena kai tis Anitas. Kapia kopela (sorry pou den thimame pia) eipe oti tha eprepe na milame me pm. Auto enousa ...

Koritsia mou Serva eimai, deikste ligi katanoisi stis ekfrasis mou !!!! :P:p:p


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε κορίτσι και πάλι καλά να λες που είμαι χαλαρά...και μπορώ να είμαι μέσα, αλλιώς θα είχα σκάσει.

Εσύ τι κάνεις?Καλέ μην το ξεχάσω, τι κούκλος που είναι ο αγοραρος σου!!!:P

Sorry Αναστασία που δεν απάντησα, αλλά τάιζα το μικρό και μέτα ήρθαν επισκέψεις. υχαριστώ για τα καλά λόγια. Και εγώ καμιά φορά τον χαζεύω, και αναρωτιέμαι από που πήρε, γιατί μπλε μάτια δεν έχει κανένας από εμάς. ΑΑΑ και όπως λέω και σε όσους με ρωτάνε ούτε ο κουμπάρος έχει!!!!!!!!!!!Τελικά τα ανακάλυψα 3 γενιές πίσω. Τι σου είναι τα γονίδια.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Sorry Αναστασία που δεν απάντησα, αλλά τάιζα το μικρό και μέτα ήρθαν επισκέψεις. υχαριστώ για τα καλά λόγια. Και εγώ καμιά φορά τον χαζεύω, και αναρωτιέμαι από που πήρε, γιατί μπλε μάτια δεν έχει κανένας από εμάς. ΑΑΑ και όπως λέω και σε όσους με ρωτάνε ούτε ο κουμπάρος έχει!!!!!!!!!!!Τελικά τα ανακάλυψα 3 γενιές πίσω. Τι σου είναι τα γονίδια.

Δεν πειράζει μπέμπα το κατάλαβα ότι είχες δουλίτσα.Πάντως φτου φτου φτου να μην σου τον ματιάσω.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Zεττάάάάκι που εισαι;;;; Εφάάάάάάάκι που εισαι;;;;;Που ειστε καλε;;ελα leuta ασε τον ανθρωπο να παρει ανασα,θα τα παιξει καλε,ελατε καντε μου παρεα πυ ειμαι στην δουλεια και βαριεμαι,αντε κοριτσια μιληστε μου.

Δεν έχει πολύ δουλειά σήμερα????


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει μπέμπα το κατάλαβα ότι είχες δουλίτσα.Πάντως φτου φτου φτου να μην σου τον ματιάσω.

Ευχαριστώ και πάλι. Σήμερα δεν είναι η μέρα για γουτσου-γούτσου?


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρικάκι μου συγγνώμη εσένα και την Αναστασία εννοούσα!!!!Sorryyyyy!!!!!

Μην αγχώνεσαι Dada μου νομίζω και τα άλλα κορίτσια κατάλαβαν τι ήθελες να πεις!!!!

Κορίτσια φεύγω τώρα!!!Όταν γυρίσω και πριν κοιμηθώ θα μπω να δω τα νεάκια σας!!!!

Ανυπομονώ για αύριο!!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρικάκι μου συγγνώμη εσένα και την Αναστασία εννοούσα!!!!Sorryyyyy!!!!!

Μην αγχώνεσαι Dada μου νομίζω και τα άλλα κορίτσια κατάλαβαν τι ήθελες να πεις!!!!

Κορίτσια φεύγω τώρα!!!Όταν γυρίσω και πριν κοιμηθώ θα μπω να δω τα νεάκια σας!!!!

Ανυπομονώ για αύριο!!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!!

Πολύ συγνώμη πέφτει στην παρέα. μια εγώ μια η roubies, φοβομαστέ μη γίνει τίποτα πάλι!!!!!

Μην αγχώνεσαι καρδία μου, όυτε που το κατάλαβα...Καλά να περάσεις.Φιλιά


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει πολύ δουλειά σήμερα????

Οταν ανοιγει οκαιρος ο κοσμος φευγει και πεφτει δουλεια,το προηγουμενο σκ που δουλευε ο αδερφος μου ειχε πολυ δουλεια,και λεω ρε μαμωτο οταν ειμαι εγω γιατι δεν εχει;αρα του λεω θα δουλευεις εσυ τα σαββατοκυριακα,καλοε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Zεττάάάάκι που εισαι;;;; Εφάάάάάάάκι που εισαι;;;;;Που ειστε καλε;;ελα leuta ασε τον ανθρωπο να παρει ανασα,θα τα παιξει καλε,ελατε καντε μου παρεα πυ ειμαι στην δουλεια και βαριεμαι,αντε κοριτσια μιληστε μου.

ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΘΑ ΘΥΜΩΣΩ ΧΜ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΜ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια θα μας τρελανουνε,ερχεται ενας πελατης και καθε φορα που ερχεται περνει τηλ την γυναικα του και της λεει τι γλυκα εχουμε και εγω καθομαι σαν τον μακακα και περιμενω τι γλυκο θα διαλεξει η τσουραπο απο το σπιτι,τι ντουγανια ανθρωποι υπαρχουν

Link to comment
Share on other sites

Koριτσάκι μου σε αφήσαμε μοναχούλα...

Αυτό να του πεις του αδερφού σου και να κάτσεις σπίτάκι σου το Σκ και να στέλνεις και τον αντρούλη σου να ρωτάει τι γλυκά έχει και να σε παίρνει τηλ. και εσύ να διαλέγεις σαν την καλή κυρία από το σπίτι...:P:p:p


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...