Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

..........

Eίπα και γω να μπω να δω τι κάνετε, να χαλαρώσω μετά από ένα ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ πρωϊνό που είχα, αλλά δεν... Μπαινω για να διαβάσω νέα από φίλες όχι καυγάδες... Πραγματικά δεν πίστευα ποτέ μου ότι μπορούσε να γίνει τόσο θέμα μέσα σε ενα φόρουμ μεταξύ εντελώς άγνωστων ανθρώπων.... ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ, και όχι μόνο να γίνεται αλλά να διαιωνίζεται.

Προσωπικά, ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, τελείωσε για μένα. Θα μπάινω να βλέπω τα νέα σας και λυπάμαι όποια έχει διάθεση ξανά και ξανά να το ξεψαχνίζει απλά καταντά κουραστική... ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ. Έχω και 2 μωρά στην κοιλιά μου έχουμε χιλια2 προβλήματα, μπορεί να μείνουμε άνεργοι, μας κόβουν συνέχεια μισθούς η κατάσταση είναι χάλια. Γιατί να μπαίνω και να χαλιέμαι και εδωμέσα? Έλεος...

Δεν ξέρω πότε θα ξαναμπω και άμα μπω ελπίζω να ηρεμήσει η κατάσταση γιατί πραγματικά συνδέθηκα μαζι σας και λυπάμαι.

όσες καταφέρετε να βρεθείτε ελπίζω να περάσετε καλά όπως οι βόρειες.

Και αν δεν ξαναμιλήσω, είτε με όλες είτε με κάποιες από εσάς δηλ, είτε εγώ δεν ξαναμπώ είτε κάποιες από σας δεν ξαναμπειτε, να ξέρετε ότι σας εύχομαι να γίνετε μανούλες, ειλικρινά το εύχομαι για όλες.

φιλάκια

Agaph mou se parakalw min mas afisisis ... To thema elikse !!!!

Filakia polaaaaa !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου κάνετε όλες σιέστα βλέπω!!!!Μπράβο καλά κάνετε!!!!Ας κάνω και εγώ τότε και θα τα πούμε το απόγευμα.Να κάνω και γούτσου γούτσου με το αγοράκι μου,γιατί το έχω παραμελήσει τώρα τελευταία!!!!Σας φιλώ γλυκά!Τα λέμε αργότερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

..........

Eίπα και γω να μπω να δω τι κάνετε, να χαλαρώσω μετά από ένα ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ πρωϊνό που είχα, αλλά δεν... Μπαινω για να διαβάσω νέα από φίλες όχι καυγάδες... Πραγματικά δεν πίστευα ποτέ μου ότι μπορούσε να γίνει τόσο θέμα μέσα σε ενα φόρουμ μεταξύ εντελώς άγνωστων ανθρώπων.... ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ, και όχι μόνο να γίνεται αλλά να διαιωνίζεται.

Προσωπικά, ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, τελείωσε για μένα. Θα μπάινω να βλέπω τα νέα σας και λυπάμαι όποια έχει διάθεση ξανά και ξανά να το ξεψαχνίζει απλά καταντά κουραστική... ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ. Έχω και 2 μωρά στην κοιλιά μου έχουμε χιλια2 προβλήματα, μπορεί να μείνουμε άνεργοι, μας κόβουν συνέχεια μισθούς η κατάσταση είναι χάλια. Γιατί να μπαίνω και να χαλιέμαι και εδωμέσα? Έλεος...

Δεν ξέρω πότε θα ξαναμπω και άμα μπω ελπίζω να ηρεμήσει η κατάσταση γιατί πραγματικά συνδέθηκα μαζι σας και λυπάμαι.

όσες καταφέρετε να βρεθείτε ελπίζω να περάσετε καλά όπως οι βόρειες.

Και αν δεν ξαναμιλήσω, είτε με όλες είτε με κάποιες από εσάς δηλ, είτε εγώ δεν ξαναμπώ είτε κάποιες από σας δεν ξαναμπειτε, να ξέρετε ότι σας εύχομαι να γίνετε μανούλες, ειλικρινά το εύχομαι για όλες.

φιλάκια

Christine σε παρακαλώ μην μας αφήσεις, δεν θα το αντέξω...θέλω τόσο πολύ να μαθαίνω τα νεάκια τα δικά σου και των αγοριών σου...

Θύμάμαι τις μέρες που πρωτοξεκίνησες, τις αγωνίες σου, όταν είδες το αίμα και είχες ανυσηχήσει, όταν τρελένεσαι που δεν τα νιώθεις...

Θέλω να μαθαίνω τα νέα σου έστω και αν χρειαστεί να σου στέλνω πμ.

Σ'αγαπώ τόσο πολύ κουκλάρα μου.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Christine σε παρακαλώ μην μας αφήσεις, δεν θα το αντέξω...θέλω τόσο πολύ να μαθαίνω τα νεάκια τα δικά σου και των αγοριών σου...

Θύμάμαι τις μέρες που πρωτοξεκίνησες, τις αγωνίες σου, όταν είδες το αίμα και είχες ανυσηχήσει, όταν τρελένεσαι που δεν τα νιώθεις...

Θέλω να μαθαίνω τα νέα σου έστω και αν χρειαστεί να σου στέλνω πμ.

Σ'αγαπώ τόσο πολύ κουκλάρα μου.

Καμιά μας νομίζω δεν την αδικεί που ξενέρωσε. .

Χριστινάκι ελπίζω να γράφεις που και που.

Θα σε περιμένουμε με καλύτερο κλίμα.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καμιά μας νομίζω δεν την αδικεί που ξενέρωσε. .

Χριστινάκι ελπίζω να γράφεις που και που.

Θα σε περιμένουμε με καλύτερο κλίμα.

Ρε συ δημητρούλα το ξέρω ότι ξενέρωσε το κοριτσάκι μου αλλά πραγματικά δεν μπορώ χωρίς να μαθαίνω τα νέα της...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε συ δημητρούλα το ξέρω ότι ξενέρωσε το κοριτσάκι μου αλλά πραγματικά δεν μπορώ χωρίς να μαθαίνω τα νέα της...

:-( κι εγώ θέλω να μαθαίνω νέα της.

Στεναχωρήθηκε η κοπέλα. ..

Και πραγματικα εδώ μπαίνουμε για να περνάμε καλά. ..

Τέλος πάντων ελπίζω να μην έχουμε άλλα παρατράγουδα.

Παω για φασινα κορίτσια! Τελείωσα απο το μαγαζί οπότε τώρα πάω να κάνω τις δουλειές του σπιτιού!

Ζωτωωωωωωωω!!!!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλα γλυκα και ευλογημενα Καλημέρα.

Λοιπον ανακεφαλαιωση γιατι δεν μπορεσα να διαβασω ολα αυτα που γραψατε αυριο στις 11 στο σταθμό Θησειο? θα ερθω αν και η μικρή εχει παλι δεκατακια αν ειναι καλητερα μαλλον θα ερθω και θα πάω και στις 21 βεβαιως βεβαιως αν ειμαστε ολοι καλα.

Επισης θα ηθελα να σας πω οτι μαλλον το site εδω ειναι γρουσουζικο για αυτο τσακωνομαστε παμε πάλι πισω στο δικο μας οταν το φτιαξει ο Προκομενος ο admin. ασε που ειναι και πιο γουρλιδικο η Αθηνα ανεβασε χοριακή και ολα δειχνουν οτι εξελισσονται τελεια. ειδατε τι ωραια νεα.!!!

Μαλλον εχετε ξεχασει οτι ο σκοπος μας ειναι να γινουμε μανούλες και να γίνουμε και καλήτεροι ανθρωποι εχουμε περασει τόσα και τόσα και κολλήσαμε τώρα σε βλακειες αληθεια μου φαινονται λίγο αστεια οσα προλαβα να διαβάσω. Συγγνωμη αλλα μην ειστε κακοπροαιρετες δεν δίνω δικαιο ή αδικο σε καμια και αποφευγω να σχολιασω αλλα δεν αξίζει πραγματικα να αναλωνομαστε σε μπουρδες.

Θα τα πουμε αυριο πρωτα ο θεος! Α θα εχω αβαφτα μαλλια μην το σχολιασετε αρνητικα.....

Σας αγαπω ολες και εσενα Dadaki μου πολύ και το Αννιτακι επίσης και θα χαρω πολύ να μην ξανατσακωθείτε.

Πολλα φιλια σε ολες!:P


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλα γλυκα και ευλογημενα Καλημέρα.

Λοιπον ανακεφαλαιωση γιατι δεν μπορεσα να διαβασω ολα αυτα που γραψατε αυριο στις 11 στο σταθμό Θησειο? θα ερθω αν και η μικρή εχει παλι δεκατακια αν ειναι καλητερα μαλλον θα ερθω και θα πάω και στις 21 βεβαιως βεβαιως αν ειμαστε ολοι καλα.

Επισης θα ηθελα να σας πω οτι μαλλον το site εδω ειναι γρουσουζικο για αυτο τσακωνομαστε παμε πάλι πισω στο δικο μας οταν το φτιαξει ο Προκομενος ο admin. ασε που ειναι και πιο γουρλιδικο η Αθηνα ανεβασε χοριακή και ολα δειχνουν οτι εξελισσονται τελεια. ειδατε τι ωραια νεα.!!!

Μαλλον εχετε ξεχασει οτι ο σκοπος μας ειναι να γινουμε μανούλες και να γίνουμε και καλήτεροι ανθρωποι εχουμε περασει τόσα και τόσα και κολλήσαμε τώρα σε βλακειες αληθεια μου φαινονται λίγο αστεια οσα προλαβα να διαβάσω. Συγγνωμη αλλα μην ειστε κακοπροαιρετες δεν δίνω δικαιο ή αδικο σε καμια και αποφευγω να σχολιασω αλλα δεν αξίζει πραγματικα να αναλωνομαστε σε μπουρδες.

Θα τα πουμε αυριο πρωτα ο θεος! Α θα εχω αβαφτα μαλλια μην το σχολιασετε αρνητικα.....

Σας αγαπω ολες και εσενα Dadaki μου πολύ και το Αννιτακι επίσης και θα χαρω πολύ να μην ξανατσακωθείτε.

Πολλα φιλια σε ολες!:P

Συγχαρητήρια για την φιλενάδα σου...

Πόσο δίκιο έχεις βρε Λαμπρινή μου...

Με το site τι γίνεται?Εγώ δεν βρίσκω άκρη ακόμα, χάνομαι...

Ασε που αυτός ο κωδικός που μου έχετε δώσει πρέπει να τον έχω συνέχεια μαζί μου γιατί δεν τον θυμάμαι.Ας πούμε τώρα είμαι στη δουλειά και δεν τον έχω κοντά.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kai stamata na milas edw, den thelo na kourazoume ala ta koritsia ...

Τελικά είμαστε άξιες της μοίρας μας .....

Ποιος αποφασίζει ποιος θα μιλάει εδω και και ποιος οχι ...

Φυσικα και ειναι δικαίωμα του καθένα να μιλάει με οποιον θέλει αλλά κανείς δεν μπορεί να απογορευσει σε κάποιον να γράφει και να μιλάει.

Πραγματικά όλες έχουμε και αλλα προβλήματα να ασχοληθούμε, αυτο αρχισε να κουράζει για κάποιο διάστημα θα απέχω, με ολα αυτά θυμήθηκα οτι πρέπει να αρχισω να ψαχνω και για δουλειά.

Σας αγαπώ ολες. Καλά να περάσετε αυριο και να είστε ολες καλά.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...