Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Αναστασία μου ανυπομονώ και εγώ να σε γνωρίσω!!!Και εγώ λυπάμαι που δεν θα είναι η Δημητρούλα μας,αλλά θα μας ξαναδωθούν ευκαιρίες!!!Τώρα που σας γνώρισα δεν σας αφήνω!!!

Roubies πολύ χαίρομαι που δέσατε όλα τα κορίτσια και έχετε τόσο καλές εντυπώσεις η μια από την άλλη και περιμένω και εγώ με αγωνία την επόμενη κυριακή να σας γνωρίσω και εγώ από κοντά και είμαι σίγουρη ότι θα μείνω με τις καλύτερες εντυπώσεις.icon_razz.gificon_razz.gif


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...!!!!!!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΗΜΕΡΑ..!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ....!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ, ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΝΟΜΙΖΩ..!!!!!!

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ...!!!!:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε πρόεδρε ξέχασες το καπέλο στο αμάξι????Να μου το πεις αυτό το μπουκλοτήρι γιατί εγώ έχω ένα,αλλά και πάλι δεν τα καταφέρνω καλά.Είμαι που είμαι κουλή δεν είναι και αυτό πολύ καλό,οπότε το κομμωτήριο να είναι καλά.

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...!!!!!!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΗΜΕΡΑ..!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ....!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ, ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΝΟΜΙΖΩ..!!!!!!

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ...!!!!:P:p

Ανιτάκι μου θα είμαστε εκεί να σε γνωρίσουμε από κοντά...

Σου στελνω πμ.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω, ζηλεύω, ζηλεύω...

Αλλά που θα μου πάτε, αργα ή γρήγορα θα σας συναντήσω και εγώ.

Πολύ χαίρομαι που περάσατε καταπληκτικά και ενώσατε τις διαφορετικότητές σας. Γιατί όπως είπατε πιο κάτω αυτά που μας ενώνουν είναι πιο πολλά.

Καλησπέρα Ρικάκι!!!Σίγουρα θα γνωριστούμε κάποια στιγμή όλες αργά ή γρήγορα όπως λες!!!!Εσύ τι κάνεις???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να πω κι εγω ότι περασα υπέροχα...σουπερ παρεα με τοσο γλυκο καιρο ηταν απλα τελεια! Δεν θελω να πω κατι άλλο μονο οτι ανυπομονω να τα ξαναπουμε.

Και εγώ pink hat μου!!!Και εγώ ανυπομονώ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...!!!!!!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΗΜΕΡΑ..!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ....!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ, ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΝΟΜΙΖΩ..!!!!!!

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ...!!!!:P:p

Καλώς το κορίτσι!!!!!

Αχχχχ βρε τρελοκομείο!

Θα είμαι τόσα χιλιόμετρα μακριά την άλλη Κυριακή, αλλά το μυαλό μου θα είναι σε εσάς! !

Θέλω να βγάλετε φωτογραφίες ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ρικάκι!!!Σίγουρα θα γνωριστούμε κάποια στιγμή όλες αργά ή γρήγορα όπως λες!!!!Εσύ τι κάνεις???

Μια χαρά roubies μου, όταν δεν έχω απρόοπτα και δυσάρεστα, είμαι χαρούμενη με τη καθημερινότητα μας. Εχει ανοίξει και ο καιρός και δε με χωράει ο τόπος...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε πρόεδρε ξέχασες το καπέλο στο αμάξι????Να μου το πεις αυτό το μπουκλοτήρι γιατί εγώ έχω ένα,αλλά και πάλι δεν τα καταφέρνω καλά.Είμαι που είμαι κουλή δεν είναι και αυτό πολύ καλό,οπότε το κομμωτήριο να είναι καλά.

Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!!

Λεγεται imetec και το πηρα απο τον κωτσοβολο!

Παιδί μου και σε γάμους, βαπτισεις, παρτυ κλπ, με αυτο χτενιζομαι!

Κομμωτήριο μονο για κούρεμα πάω!

Θα σε μάθω εγώ να το χρησιμοποιεις, είμαστε και μια γειτονιά, ουουουου, ξεφτέρι θα γίνεις!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...