Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Kαλά να περάσετε λοιπόν όλες...και τα κορίτσια στην συνάντηση και εσύ Kale στο πανέμορφο Διακοπτό..

Και μην ξεχνατε ποτέ ότι μας ενώνουν πολλά περισσότερα άπο ότι μας χωρίζουν και ότι σας αγαπώ πολύ όλες.....:P:p:p:p


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχχαχαχαχαα τι έκφραση είναι αυτή???? που τονίζεται μοφούλα να τη χρησιμοποιώ κι εγώ? ντουγάνια ή ντουγανιά (για το δεύτερο όπως καταλαβαίνεις μάλλον "τηγανιά" λιμπίζομαι....σλουρπ!-....

μη ζηλεύεις καμια εγκυούλα θα είναι και μπορεί να έχει ταλαιπωρηθεί σα κι εμάς....μπορεί πάντα να είναι και μουλάρα!!!:tongue:

KΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Ντουγάνι ειναι δηλ.στόκος.Οχι καλέ μουλάρα ειναι και ξεδοντιάρα στην κυριολεξία.

Link to comment
Share on other sites

Γυρισαμεεεεεεε....

Περάσαμε πολύ ωραία στο καφεδάκι μας, είχε μια υπεροχη μέρα και γελάσαμε πάρα πολύ!

Η κάθε κοπέλα ήταν όπως την είχα φανταστεί!

Το πιο σημαντικό που έχω να πω είναι ότι όλες θα είμαστε εδώ, το παρεάκι δεν θα διαλυθεί και σίγουρα θα το επαναλάβουμε με την πρώτη ευκαιρία!

Κοριτσάκια ευχαριστώ για το όμορφο κυριακάτικο πρωινό που μου χαρισατε!

:P


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πότε θα ετοιμαστείς αφερεμένη? τρέχαααααααααα

σαν αστυνομικό σήριαλ το "γύρισες" εχτές! γουστάρουυυυυυυυυ

ΧΙχιχι! Ναι είμαι αφερεμενη και νευραϊδοχτυπημενη!!

Αφού μέχρι το τέλος της συνάντησης έλεγα μέσα μου "τώρα η κοπέλα που μιλαει, πως είπαμε οτι λέγεται".....

:shock:

Φυσικά πήγα χωρίς βενζίνη, κοντά στο σπίτι μου εστριψα σε λάθος δρόμο. ... κλασσική mimitra! :tongue:

Σε άλλο κόσμο!

Χιχιχιχι!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!

Περασαμε υπέροχα, προεδρε κι εγω σε ευχαριστω για την ωραια παρεα που καναμε και ευχαριστω ολα τα κορίτσια που ειναι τόσο καταπληκτικές. Η αληθεια ειναι οτι ολες ειμαστε διαφορετικές ομως με ωραιες προσωπικότητες αλλες πιο δυναμικές κι αλλες πιο ηρεμες, ομως ειμαστε ολες καλα παιδια με καθαρή καρδια και ευαισθησίες και φυσικα ΚΟΥΚΛΕΣ ( Αφου δεν ξερω αν το παρατηρήσατε οτι αρσενικό περνούσε απο τον πεζόδρομο κοντοστεκόταν στο τραπέζι μας) χι χι , θελω πολύ να ξαναβγούμε και την επόμενη Κυριακη να γνωρίσω και τις υπόλοιπες.

Φιλια πολλα σε ολες!!! Ξεχασαμε να βγαλουμε φωτο κλαψ


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Περασαμε υπέροχα, προεδρε κι εγω σε ευχαριστω για την ωραια παρεα που καναμε και ευχαριστω ολα τα κορίτσια που ειναι τόσο καταπληκτικές. Η αληθεια ειναι οτι ολες ειμαστε διαφορετικές ομως με ωραιες προσωπικότητες αλλες πιο δυναμικές κι αλλες πιο ηρεμες, ομως ειμαστε ολες καλα παιδια με καθαρή καρδια και ευαισθησίες και φυσικα ΚΟΥΚΛΕΣ ( Αφου δεν ξερω αν το παρατηρήσατε οτι αρσενικό περνούσε απο τον πεζόδρομο κοντοστεκόταν στο τραπέζι μας) χι χι , θελω πολύ να ξαναβγούμε και την επόμενη Κυριακη να γνωρίσω και τις υπόλοιπες.

Φιλια πολλα σε ολες!!! Ξεχασαμε να βγαλουμε φωτο κλαψ

Ζηλεύω, ζηλεύω, ζηλεύω...

Αλλά που θα μου πάτε, αργα ή γρήγορα θα σας συναντήσω και εγώ.

Πολύ χαίρομαι που περάσατε καταπληκτικά και ενώσατε τις διαφορετικότητές σας. Γιατί όπως είπατε πιο κάτω αυτά που μας ενώνουν είναι πιο πολλά.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Koritsakia mou kalhspera !!!

Tora mpika sto spiti, piga stin koumpara mou gia lunch.

Perasame teleia, gelasame. Eiste oles katapliktikes kai eimai para polu xaroumeni pou sas vrika. Perase para poli grigora i ora. Niotho oti sas ksero xronia !!!

Anipomono na vrethoume ksana !!!!

Thelo na gnoriso kai tis ipolipes !!!!

Filakia se oles !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ...

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑ ΕΓΩ...ΤΙ ΩΡΑΙΑ...

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!!Πρίν λίγο μπήκα σπίτι.Μετά τη συνάντηση πήγα στους γονείς μου για φαγητό.

Στην Συνάντηση περάσαμε τέλεια!!!!!Όλα τα κορίτσια είναι υπέροχα και δεν ξέρω πως πέρασε η ώρα!!!!Δυστυχώς ξεχάσαμε να βγάλουμε φωτογραφίες!!!Δεν πειράζει όμως γιατί θα ξανασυνατηθούμε!!!!

Η πρόεδρος απλά μια κούκλα,μια ομορφιά που δεν χρειάζεται δίαιτα!!!Αφήστε που μικροδείχνει κιόλας!!!!

Η Ντάντα μας μια κούκλα δυο μέτρα,πολύ ντόμπρος άνθρωπος!!!!

Η Αθανασία μας(το νέο μέλος)επίσης μικροδείχνει πολύ!!!Είναι ήρεμη,χαλαρή ένα κουκλάκι ζωγραφιστό!!!!

Η υπέροχη μινιόν διδυμομανούλα μας η pink hat ένας φοβερός άνθρωπος,

συγκροτημένος,με φοβερή προσωπικότητα!!!!

Και η αγαπημένη μας Λαμπρινούλα!!!!!Μια ψυχάρα απλά!!!!Με έχει συγκινήσει!!

Μια πολύ μικρή περιγραφή για 5 πέντε υπέροχους ανθρώπους που γνώρισα σήμερα!!!!Σας ευχαριστώ πολύ για το ομορφότερο Κυριακάτικο πρωινό που πέρασα εδώ και καιρό!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ...

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑ ΕΓΩ...ΤΙ ΩΡΑΙΑ...

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ...

Αναστασία μου ανυπομονώ και εγώ να σε γνωρίσω!!!Και εγώ λυπάμαι που δεν θα είναι η Δημητρούλα μας,αλλά θα μας ξαναδωθούν ευκαιρίες!!!Τώρα που σας γνώρισα δεν σας αφήνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Α και για να μην το ξεχάσω!!!Έχω να καρφώσω την πρόεδρο ότι δεν φορούσε καπέλο!!!!Και καλά έκανε γιατί τα μαλλιά της ήταν υπέροχα!!!!!

Καλέ Δημητρούλα μόνη σου το χτένισες έτσι το μαλλάκι???Εγώ δεν τα καταφέρνω με τα μαλλιά μου καθόλου!!!

Link to comment
Share on other sites

Α και για να μην το ξεχάσω!!!Έχω να καρφώσω την πρόεδρο ότι δεν φορούσε καπέλο!!!!Και καλά έκανε γιατί τα μαλλιά της ήταν υπέροχα!!!!!

Καλέ Δημητρούλα μόνη σου το χτένισες έτσι το μαλλάκι???Εγώ δεν τα καταφέρνω με τα μαλλιά μου καθόλου!!!

Η αλήθεια είναι οτι το ειχα πάρει μαζί άλλα το άφησα στο αμάξι! Φοβήθηκα την κοινωνική κατακραυγή και τον εξευτελισμο, μιας που ειχα πάρει ΚΑΙ ΓΥΑΛΙΆ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΟ!!!:tongue:

Οσο για το μαλλί, ναι το έκανα μονη μου και μάλιστα απο χθες που ειχαμε πάει επίσκεψη!

Σήμερα φρεσκαρισα δυο τούφες μόνο!

Εχω ενα φανταστικό μπουκλοτηρι, που αν κάνεις λίγο υπομονή και το μάθεις, κανει ωραίο αποτέλεσμα σε πολύ λίγο χρόνο!

Ευχαριστώ για τα κοπλιμέντα και ανταποδίδω ΔΗΛΩΝΟΝΤΑΣ οτι η roubie roubie roubie μας εκτός οτι ειναι και εκεινη κουκλάρα, εχει τα πιο υπέροχα και καλοσχημαστισμενα πράσινα μάτια που μπορείτε να φανταστείτε!

Χα! (Οχι που θα σ άφηνα χωρίς να το πω):tongue:


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...