Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Οχι ρε zettaκι δε συμφωνώ μαζί σου.

Δεν πρέπει να ηρεμήσουμε ΟΛΕΣ.

Μια και συγκεκριμένη πρέπει να ηρεμήσει και αυτη ειναι η kale! (Ναι προφανώς κάνω πλάκα :tongue: και έβαλα το όνομα της επειδή είναι γαμω τα άτομα και δε θα παρεξηγηθεί).

Σαφέστατα αναφέρομαι στην ΑΝΙΤΑ.

Οι υπόλοιπες χθες το βράδυ ήταν μέσα στα μέλια. .. οταν ηρεμησε η Ανίτα. .

Εγώ ήμουν αυτή που μέχρι σήμερα το πρωί, τη στηριζα και την υποστήριζα.

Οχι ομως πια ρε Ανίτα.

Και οχι επειδή "τσακωθηκες" με τον "έρωτα" μου την Αναστασία, αλλά επειδή συμπεριφερεσαι πολύ παράξενα.

Δε μπορώ να διαχειριστω τη συμπεριφορά σου. Αλήθεια λεω..

Σα τη θάλασσα είσαι. ..

Μία ήρεμη, μία με κύματα... και με κύματα χωρίς να έχει και αέρα.

Τώρα ποιος ξέρει πως θα αντιδράσεις πάλι..

Αλήθεια εχω αρχίσει να πιστεύω οτι σου αρέσει να μαλώνουμε. .

Μήπως?

Αυτό που γράφω να ηρεμήσουμε όλες, αναφέρομαι στο να ηρεμήσουμε απο αυτό το τρελό γαϊτανάκι του παραλόγου (παραπάνω έχω γράψει οτι όλο αυτό αρχίζει να κουράζει) και όχι οτι όλες είμαστε εκνευρισμένες. Και το γράφω για να εξηγήσω και τον λόγο που θέλω να απέχω για λίγο.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Σήμερα είναι μέρα συνάντησης και πολύ χαίρομαι γι'αυτό!!!Σήμερα απ'ότι βλέπω ο καιρός δεν είναι πολύ καλός,αλλά δεν πειράζει,εγώ είμαι χαρούμενη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!Σήμερα είναι μέρα συνάντησης και πολύ χαίρομαι γι'αυτό!!!Σήμερα απ'ότι βλέπω ο καιρός δεν είναι πολύ καλός,αλλά δεν πειράζει,εγώ είμαι χαρούμενη!!!!

roubies η μέρα είναι απλά τέλειαααααα!!!!!

Ζ Η Λ Ε Υ Ω ω ω ω ω ω ω ω !!!!!

να περάσετε πολύ πολύ όμορφα και να μας πείτε εντυπώσεις!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια θα μας τρελανουνε,ερχεται ενας πελατης και καθε φορα που ερχεται περνει τηλ την γυναικα του και της λεει τι γλυκα εχουμε και εγω καθομαι σαν τον μακακα και περιμενω τι γλυκο θα διαλεξει η τσουραπο απο το σπιτι,τι ντουγανια ανθρωποι υπαρχουν

χαχχαχαχαχαα τι έκφραση είναι αυτή???? που τονίζεται μοφούλα να τη χρησιμοποιώ κι εγώ? ντουγάνια ή ντουγανιά (για το δεύτερο όπως καταλαβαίνεις μάλλον "τηγανιά" λιμπίζομαι....σλουρπ!-....

μη ζηλεύεις καμια εγκυούλα θα είναι και μπορεί να έχει ταλαιπωρηθεί σα κι εμάς....μπορεί πάντα να είναι και μουλάρα!!!:tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πρόεδρε.... με το τελευταίο σχόλιό σου..... απλά.... έσκασα που δε θα σε γνωρίσω σήμερα!!!!!!!!! ολ δε μάνευ!!!!!! η ανατροπή που με κάνει να ανυπομονώ περισσότερο να συναντηθούμε κάποια στιγμή...... :)


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γράφω να ηρεμήσουμε όλες, αναφέρομαι στο να ηρεμήσουμε απο αυτό το τρελό γαϊτανάκι του παραλόγου (παραπάνω έχω γράψει οτι όλο αυτό αρχίζει να κουράζει) και όχι οτι όλες είμαστε εκνευρισμένες. Και το γράφω για να εξηγήσω και τον λόγο που θέλω να απέχω για λίγο.

Καλημέρα zettaκι,

Οκ καταλαβαίνω τι εννοούσες, πιο πολύ ήθελα να περάσω το μήνυμα μου στην Ανίτα, δεν ήταν προς εσένα το ξέσπασμα.

Sorry baby αν σε στεναχωρησα.

Είμαι καλούλα.. :-(


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πρόεδρε.... με το τελευταίο σχόλιό σου..... απλά.... έσκασα που δε θα σε γνωρίσω σήμερα!!!!!!!!! ολ δε μάνευ!!!!!! η ανατροπή που με κάνει να ανυπομονώ περισσότερο να συναντηθούμε κάποια στιγμή...... :)

:tongue::tongue::tongue:

Κι εγώ κι εγώ κι εγώ! !


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

..........

Eίπα και γω να μπω να δω τι κάνετε, να χαλαρώσω μετά από ένα ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ πρωϊνό που είχα, αλλά δεν... Μπαινω για να διαβάσω νέα από φίλες όχι καυγάδες... Πραγματικά δεν πίστευα ποτέ μου ότι μπορούσε να γίνει τόσο θέμα μέσα σε ενα φόρουμ μεταξύ εντελώς άγνωστων ανθρώπων.... ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ, και όχι μόνο να γίνεται αλλά να διαιωνίζεται.

Προσωπικά, ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ, τελείωσε για μένα. Θα μπάινω να βλέπω τα νέα σας και λυπάμαι όποια έχει διάθεση ξανά και ξανά να το ξεψαχνίζει απλά καταντά κουραστική... ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ. Έχω και 2 μωρά στην κοιλιά μου έχουμε χιλια2 προβλήματα, μπορεί να μείνουμε άνεργοι, μας κόβουν συνέχεια μισθούς η κατάσταση είναι χάλια. Γιατί να μπαίνω και να χαλιέμαι και εδωμέσα? Έλεος...

Δεν ξέρω πότε θα ξαναμπω και άμα μπω ελπίζω να ηρεμήσει η κατάσταση γιατί πραγματικά συνδέθηκα μαζι σας και λυπάμαι.

όσες καταφέρετε να βρεθείτε ελπίζω να περάσετε καλά όπως οι βόρειες.

Και αν δεν ξαναμιλήσω, είτε με όλες είτε με κάποιες από εσάς δηλ, είτε εγώ δεν ξαναμπώ είτε κάποιες από σας δεν ξαναμπειτε, να ξέρετε ότι σας εύχομαι να γίνετε μανούλες, ειλικρινά το εύχομαι για όλες.

φιλάκια

Χριστινάκι μου σε κάποια έχεις δίκιο σε κάποια έχεις άδικο... δεν έχει και πολύ σημασία...Και μην ξεχνάς ότι την τρομερή κατάσταση ανεργίας, φτώχιας κι ανασφάλειας την περνάμε κι εμείς εδώ, τουλάχιστον τρία χρόνια τώρα... της φρικτής ανασφάλειας που σε κάνει να μην κοιμάσαι, να έχεις εφιάλτες, να είσαι σε ένταση με τους γύρω σου, να σου βγαίνει με χίλιους δυο τρόπους στο σώμα σου ψυχοπαθολογικά.... και πολλές από εμάς έχουμε και το θέμα του παιδιού να μας βασανίζει.... τα προβλήματα, αλλά και οι αλλαγές στις συμπεριφορές των ανθρώπων μέσα στην κρίση θα δεις πως θα σε αλλάξουν κι εσένα και τους γύρω σου....όταν τα αφεντικά θεωρούν πλέον τους εαυτούς τους παντοκράτορες και με τη φοβέρα της ανεργίας αρχίσουν να δείχνουν το σκληρό πρόσωπό τους και τις παράλογες απαιτήσεις τους... έλα και πες μου μετά πόσο ανεκτικός πρέπει να είναι κάποιος σε εντολές και παραλογισμούς και στην προσωπική του ζωή....

η κρίση πέταξε τη μάσκα πολλών ανθρώπων που εκτιμούσα οι οποίοι φάνηκαν πολύ μικροί και λίγοι προκειμένου να βαστήξουν τη δουλίτσα τους πατώντας τους πάντες στο δρόμο τους... έκανα τα χρόνια αυτά ένα ιδιαίτερα επίπονο "ξεσκαρτάρισμα" -άγρια έκφραση όταν μιλάς για ανθρώπους αλλά ιδιαίτερα ακριβής στην περίπτωσή μου- και κράτησα φίλους αληθινούς...μια φούχτα όλη κι όλη.... αυτό θα κάνω σε όλες τις κοινωνικές εκφάνσεις της ζωής μου και θα το δεις αργότερα πόσο σημαντικό είναι να αισθάνεσαι αγάπη, ασφάλεια κι εμπιστοσύνη....

το θέμα εδώ δεν είναι οι ΒΛΑΚΕΙΕΣ αλλά οι αιτίες πίσω από αυτές...

σορρυ που σε στεναχωρήσαμε... εσύ να είσαι καλά και τα εξτριμ μπους.... περασαμε πολλές αγωνίες μαζί και θα σε σκέφτομαι... που και που αν θες να μας λες πώς τα πας....

αυτά που μας ενώνουν είναι περισσότερα από αυτά που μας χωρίζουν, αλλά θα πρέπει και ο άλλος να το βλέπει αυτό...


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναστασούλα εσύ δε θα πας σήμερα?

Καλημέρα κούκλες και καλά να περάσετε, εγώ δεν ζηλέυω γιατί θα ακολουθήσουν απειρες συναντήσεις μετά με όλες...

Kale από ότι κατάλαβες εγώ δεν θα πάω σήμερα, θα είμαι στην άλλη συνάντηση με το Ανιτάκι.Εσένα θα σε γνωρίσω λοιπόν την άλλη Κυριακή.

Και που είστε κορίτσια να κανονίσουμε κάποια στιγμή απαρτία΄... και βγάλτε κάμια φωτο να σας καμαρώσω...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mpravo roubies !!! Se euxaristw pou apantises gia emena. Ekfrastika lathos.

zetta enousa na min grafoume edw gia to tsakomo mas epeidi einai metaksi emena kai tis Anitas. Kapia kopela (sorry pou den thimame pia) eipe oti tha eprepe na milame me pm. Auto enousa ...

Koritsia mou Serva eimai, deikste ligi katanoisi stis ekfrasis mou !!!! :P:p:p

κι εγώ είχα καταλάβει το τι εννοούσες, Σέρβα θεά! :tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες και καλά να περάσετε, εγώ δεν ζηλέυω γιατί θα ακολουθήσουν απειρες συναντήσεις μετά με όλες...

Kale από ότι κατάλαβες εγώ δεν θα πάω σήμερα, θα είμαι στην άλλη συνάντηση με το Ανιτάκι.Εσένα θα σε γνωρίσω λοιπόν την άλλη Κυριακή.

Και που είστε κορίτσια να κανονίσουμε κάποια στιγμή απαρτία΄... και βγάλτε κάμια φωτο να σας καμαρώσω...

ε λίγη ζήλια λέμε βρε παιδάκι μου κι εσύ!!! ναι ναι! και την άλλη κυριακή να ζηλεύουν αυτές που δε θα έρθουν....! χα! να υπάρχει ισορροπία σε αυτόν τον κόσμο....ομμμμμμμμμμμμμμμ:shock:

ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...