Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Αφού δεν ξαναείδες αυτό είναι καλό...όμως αν έχεις αμφιβολίες να πάρεις τον γιατρό και ας λέει τα δικά του. Σε ποια βδομάδα είσαι?

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Kalhmera koritsakia mou !!!!!

Piga kai simera gia iperixo, 2 agoulakia exoume.

To ena einai 20mm kai to alo 17mm. To vradi stis 11 pregnyl kai tin Paraskevi to proi wolipsia ... Elpizo na min spasoun mexri tote ...

Ante na doume ti tha gini !!!!!

Filakia se oles !!!!!

τελεια ! μην ανησυχεις με το Pregnly θα πανε ολα ρολοι! Ειναι προγραμματισμενο παιδί μου να δωσει αποτελεσαμ σε 36 ώρες.

Πολυ καλή αρχη...!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ειπα καλημέρα... εγω ειμαι στην δουλειά αλλά ειμαι πτώμα. Ο μικρος μου εχτες ειχε 37,5 και καθε τοσο σηκωνομουν να ελεγξω μηπως του ανεβηκε ο πυρετος. Αυτός βέβαια χαμπαρι, κοιμόταν τον υπνο του δικαίου αλλά εγω λαγοκοιμηθηκα.

Τωρα πρέπει να εργαστω και τα βλέπω σκούρα τα πραγματα. Εχω και κάτι αναγούλες που δεν ρεγουλάρονται με τιποτα σημερα...! να δω πως θα περασει η μερα.

Ελπίζω ο μικρός μου να ειναι καλυτερα μεχρι την Κυριακή για να καταφερω να ερθω κι εγω στη συνάντηση ( ηταν να φυγουμε για ΣΚ αλλα δεδομενης της καταστασης θα μεινουμε εντος των τοιχων).


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Pink hat περαστικα στο μικρουλη σου σε καταλαβαίνω απολυτα αχ αυτες οι ιωσεις εγω την πήγα παιδικό να ηρεμήσω λίγο αλλα το πλήρωσα ακριβα τώρα ειναι καλήτερα ευτυχως.

Leuta εισαι φοβερη ποτε μπήκες και ενημερώθηκες για την νεα εγκύκλιο μπραβο καλήτερα ετσι να μην φτανεις εκει και σε κόβουν και ξαναπεριμένεις. Κι εσυ τι να ξερεις γλυκια μου εχω ξελαρυγγιαστει να γραφω οτι δεν ποναει χωρις μεθη 8 φορες το εχω κανει σας λεω.:D

Dada μια χαρα θα πανε ολα μακάρι να τα προλαβετε και τα δύο με το καλο θα ειναι και σε τελεια ωριμότητα ετσι οπως δειχνουν αρα θα το φερουν το μπεμπε τι καλα. Α και ξέχασα ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ!!!!! μονο τσιμπάει λίγο... χι χιχι. μήπως πας πιο χαλαρή.

ΑΝΝΙΤΑΚΙ γιατι δεν μου λες που τα βρίσκεις αυτα τα αστειακια ειναι τελεια? πες μου πες μου σε παρακαλωωωω.

Ειμαι πολύ χαρουμενη σήμερα μαλλον οι ορμόνες με εκαναν να θελω να πιστέψω και το Σαμαρα χθες που ελεγε οτι ειμαστε σε καλο δρομο και θα ανοιξουν οι δουλειες. που θα παει θα ερθει το φως μεχρι να γεννήσω και να ξεπεταχτει λίγο κατι θα γίνει. το βαθος του τουνελ ειπε εχει φως λετε? ας ελπίσουμε γιατι αλλιως θα ψυχοπλακωθουμε. αρκει να μην ειναι πολύ βαθια το βαθος...

Καλημερα πολλα φιλια!!!!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Καταλαβαίνω το άγχος σου μην σπάσουν....αλλά νομίζω η pregnyl ειναι ασφαλής..Θα κάνεις την ωοληψια χωρίς μέθη ε? Αντε να μου πεις και μένα να ξέρω..;)

Se euxaristw para poli koritsaki mou !!!!

Nai xoris narkosi ...

Mou eipe i Labrinoula mas oti den einai tipota, ena tsimpima lei.

An poneso tha tin skotoso !!!!!! :P:p:p


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Pink hat περαστικα στο μικρουλη σου σε καταλαβαίνω απολυτα αχ αυτες οι ιωσεις εγω την πήγα παιδικό να ηρεμήσω λίγο αλλα το πλήρωσα ακριβα τώρα ειναι καλήτερα ευτυχως.

Leuta εισαι φοβερη ποτε μπήκες και ενημερώθηκες για την νεα εγκύκλιο μπραβο καλήτερα ετσι να μην φτανεις εκει και σε κόβουν και ξαναπεριμένεις. Κι εσυ τι να ξερεις γλυκια μου εχω ξελαρυγγιαστει να γραφω οτι δεν ποναει χωρις μεθη 8 φορες το εχω κανει σας λεω.:D

Dada μια χαρα θα πανε ολα μακάρι να τα προλαβετε και τα δύο με το καλο θα ειναι και σε τελεια ωριμότητα ετσι οπως δειχνουν αρα θα το φερουν το μπεμπε τι καλα. Α και ξέχασα ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ!!!!! μονο τσιμπάει λίγο... χι χιχι. μήπως πας πιο χαλαρή.

ΑΝΝΙΤΑΚΙ γιατι δεν μου λες που τα βρίσκεις αυτα τα αστειακια ειναι τελεια? πες μου πες μου σε παρακαλωωωω.

Ειμαι πολύ χαρουμενη σήμερα μαλλον οι ορμόνες με εκαναν να θελω να πιστέψω και το Σαμαρα χθες που ελεγε οτι ειμαστε σε καλο δρομο και θα ανοιξουν οι δουλειες. που θα παει θα ερθει το φως μεχρι να γεννήσω και να ξεπεταχτει λίγο κατι θα γίνει. το βαθος του τουνελ ειπε εχει φως λετε? ας ελπίσουμε γιατι αλλιως θα ψυχοπλακωθουμε. αρκει να μην ειναι πολύ βαθια το βαθος...

Καλημερα πολλα φιλια!!!!!!

Kala kala kala to katalava !!!!! :P:p:p

Tha se ftiakso egw esena !!!!! :tongue::tongue::tongue:


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ειπα καλημέρα... εγω ειμαι στην δουλειά αλλά ειμαι πτώμα. Ο μικρος μου εχτες ειχε 37,5 και καθε τοσο σηκωνομουν να ελεγξω μηπως του ανεβηκε ο πυρετος. Αυτός βέβαια χαμπαρι, κοιμόταν τον υπνο του δικαίου αλλά εγω λαγοκοιμηθηκα.

Τωρα πρέπει να εργαστω και τα βλέπω σκούρα τα πραγματα. Εχω και κάτι αναγούλες που δεν ρεγουλάρονται με τιποτα σημερα...! να δω πως θα περασει η μερα.

Ελπίζω ο μικρός μου να ειναι καλυτερα μεχρι την Κυριακή για να καταφερω να ερθω κι εγω στη συνάντηση ( ηταν να φυγουμε για ΣΚ αλλα δεδομενης της καταστασης θα μεινουμε εντος των τοιχων).

Όλα δείχνουν να είναι καλά ... Όταν έκανα με φάρμακα το ίδιο μέγεθος είχαν, έκανα OVITRELLE και δεν έσπαγαν, τα περνάμε κανονικά.

Μάλλον όλα καλά θα πάνε !!! Θα παο να δώσω αίμα για καρυότυπο το πρωί και μετά για ωοληψία.

Περαστικά στο παιδάκι σου !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Leuta εισαι φοβερη ποτε μπήκες και ενημερώθηκες για την νεα εγκύκλιο μπραβο καλήτερα ετσι να μην φτανεις εκει και σε κόβουν και ξαναπεριμένεις. Κι εσυ τι να ξερεις γλυκια μου εχω ξελαρυγγιαστει να γραφω οτι δεν ποναει χωρις μεθη 8 φορες το εχω κανει σας λεω.:D

:D:D:D:tongue::tongue::tongue:

Βάλτην και στο site τη νέα εγκύκλιο!

Ε να ...δεν αντεχω πολύ τον πόνο γι αυτο ρωτάω και ξαναρωτάω...αλλά για να το λες εσυ σε πιστεύω!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα!!!!

Ανιτακι καλό ταξίδι.Θα τα πούμε την Κυριακή από κοντά.

Dadaki μου όλα καλά θα πάνε,μην ανησυχείς καθόλου!!!Το είπε η Λαμπρινούλα μας,ένα τσιμπιματάκι είναι!

pink hat ελπίζω το παιδάκι σου να γίνει γρήγορα καλά.Και να φύγει γρήγορα η μέρα να πας στο σπιτάκι σου να ξεκουραστείς λίγο.

Αναστασία μου καλά ξεμπερδέματα με το σπίτι.Πολύ άχαρη δουλειά!!!

kale μου μην μας ευχαριστείς,θέλουμε να σε γνωρίσουμε κοριτσάκι μου οπότε θα ξυπνήσουμε φυσικά,τι πειράζει!!!

leuta μου όπως είπα και χθες μπήκα στο site του ΕΟΠΥΥ και το είδα.Ευτυχώς θέλουν τουλάχιστον το ένα να είναι από δημόσιο φορέα.Έτσι κι αλλιώς το ένα θα το κάναμε σε δημόσιο φορέα.Αυτό που θέλω να διευκρινίσω είναι αν ορισμένες από τις επιπλέον εξετάσεις που λέει πρέπει να τις κάνουμε και οι δυο ή μόνο εγώ,π.χ για HIV κλπ.Πάντως ευτυχώς που έχουμε και εσένα και μας ενημερώνεις γιατί εγώ ούτε που θα το σκεφτόμουν να το κοιτάξω.Θα είχα μείνει στα παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Όλα δείχνουν να είναι καλά ... Όταν έκανα με φάρμακα το ίδιο μέγεθος είχαν, έκανα OVITRELLE και δεν έσπαγαν, τα περνάμε κανονικά.

Μάλλον όλα καλά θα πάνε !!! Θα παο να δώσω αίμα για καρυότυπο το πρωί και μετά για ωοληψία.

Περαστικά στο παιδάκι σου !!!

Θα κάνετε καρυότυπο ζεύγους? Πότε θα βγει?

Πόσες φορες πήγες για υπέρηχο τώρα στο φυσικό κύκλο? Έδινες και αίμα κάθε φορά?

:cool::cool::cool::cool::cool:

Ρωτάω γιατι θα πρεπει να πηγαινοερχόμαστε θεσσαλονικη και με τη δουλεια ειναι δυσκολο...

Ελπίζω την Τετάρτη που θα δω τη γιατρό μου να μη με απογοητευσει για τον φυσικο κύκλο...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα καλημέρα... εγω ειμαι στην δουλειά αλλά ειμαι πτώμα. Ο μικρος μου εχτες ειχε 37,5 και καθε τοσο σηκωνομουν να ελεγξω μηπως του ανεβηκε ο πυρετος. Αυτός βέβαια χαμπαρι, κοιμόταν τον υπνο του δικαίου αλλά εγω λαγοκοιμηθηκα.

Τωρα πρέπει να εργαστω και τα βλέπω σκούρα τα πραγματα. Εχω και κάτι αναγούλες που δεν ρεγουλάρονται με τιποτα σημερα...! να δω πως θα περασει η μερα.

Ελπίζω ο μικρός μου να ειναι καλυτερα μεχρι την Κυριακή για να καταφερω να ερθω κι εγω στη συνάντηση ( ηταν να φυγουμε για ΣΚ αλλα δεδομενης της καταστασης θα μεινουμε εντος των τοιχων).

Υπομονή καλό μου...

Περαστικα στο παιδάκι σου..

Δεν σκοπεύεις να πάρεις άδεια απο τη δουλεια? Εισαι στον ιδιωτικο και ειναι δύσκολο?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια και από μένα!!!!

Ανιτακι καλό ταξίδι.Θα τα πούμε την Κυριακή από κοντά.

Dadaki μου όλα καλά θα πάνε,μην ανησυχείς καθόλου!!!Το είπε η Λαμπρινούλα μας,ένα τσιμπιματάκι είναι!

pink hat ελπίζω το παιδάκι σου να γίνει γρήγορα καλά.Και να φύγει γρήγορα η μέρα να πας στο σπιτάκι σου να ξεκουραστείς λίγο.

Αναστασία μου καλά ξεμπερδέματα με το σπίτι.Πολύ άχαρη δουλειά!!!

kale μου μην μας ευχαριστείς,θέλουμε να σε γνωρίσουμε κοριτσάκι μου οπότε θα ξυπνήσουμε φυσικά,τι πειράζει!!!

leuta μου όπως είπα και χθες μπήκα στο site του ΕΟΠΥΥ και το είδα.Ευτυχώς θέλουν τουλάχιστον το ένα να είναι από δημόσιο φορέα.Έτσι κι αλλιώς το ένα θα το κάναμε σε δημόσιο φορέα.Αυτό που θέλω να διευκρινίσω είναι αν ορισμένες από τις επιπλέον εξετάσεις που λέει πρέπει να τις κάνουμε και οι δυο ή μόνο εγώ,π.χ για HIV κλπ.Πάντως ευτυχώς που έχουμε και εσένα και μας ενημερώνεις γιατί εγώ ούτε που θα το σκεφτόμουν να το κοιτάξω.Θα είχα μείνει στα παλιά.

Οι εξετάσεις αυτες ήταν υποχρεωτικές για κανεις την εξωσωματική, τώρα τις έβαλαν στην επιτροπη...λογικά και για τους δυο αλλα ρώτα καλύτερα...Και ο ορμονικός ήταν υποχρεωτικος για γυναίκες >38 ετών, τώρα το έκαναν για όλες...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα!!!!

Ανιτακι καλό ταξίδι.Θα τα πούμε την Κυριακή από κοντά.

Dadaki μου όλα καλά θα πάνε,μην ανησυχείς καθόλου!!!Το είπε η Λαμπρινούλα μας,ένα τσιμπιματάκι είναι!

pink hat ελπίζω το παιδάκι σου να γίνει γρήγορα καλά.Και να φύγει γρήγορα η μέρα να πας στο σπιτάκι σου να ξεκουραστείς λίγο.

Αναστασία μου καλά ξεμπερδέματα με το σπίτι.Πολύ άχαρη δουλειά!!!

kale μου μην μας ευχαριστείς,θέλουμε να σε γνωρίσουμε κοριτσάκι μου οπότε θα ξυπνήσουμε φυσικά,τι πειράζει!!!

leuta μου όπως είπα και χθες μπήκα στο site του ΕΟΠΥΥ και το είδα.Ευτυχώς θέλουν τουλάχιστον το ένα να είναι από δημόσιο φορέα.Έτσι κι αλλιώς το ένα θα το κάναμε σε δημόσιο φορέα.Αυτό που θέλω να διευκρινίσω είναι αν ορισμένες από τις επιπλέον εξετάσεις που λέει πρέπει να τις κάνουμε και οι δυο ή μόνο εγώ,π.χ για HIV κλπ.Πάντως ευτυχώς που έχουμε και εσένα και μας ενημερώνεις γιατί εγώ ούτε που θα το σκεφτόμουν να το κοιτάξω.Θα είχα μείνει στα παλιά.

Αυτές για HIV-1 και HIV 2, VDRL πρέπει να τις κάνετε και οι 2.

Έτσι και αλλιώς αυτές είναι υποχρεωτικές από το νομο. Θα τις χρειαστείς και μετά για το κέντρο.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα κάνετε καρυότυπο ζεύγους? Πότε θα βγει?

Πόσες φορες πήγες για υπέρηχο τώρα στο φυσικό κύκλο? Έδινες και αίμα κάθε φορά?

:cool::cool::cool::cool::cool:

Ρωτάω γιατι θα πρεπει να πηγαινοερχόμαστε θεσσαλονικη και με τη δουλεια ειναι δυσκολο...

Ελπίζω την Τετάρτη που θα δω τη γιατρό μου να μη με απογοητευσει για τον φυσικο κύκλο...

Ναι θα κάνουμε και το καρυότυπο. Στο Παίδων έκλεισα ραντεβού και είναι δωρεάν. Νομίζω ότι θέλουν ένα μηνα περίπου. Θα σου πω ακριβώς.

Για υπέρηχο πήγα 2 φορες, 8 και 10 ημερα. Δεν έκανα εξέτασης αίματος, ο γιατρός μου τα ζήτησε μονο μια φορα. Λέει όλα καλά δεν τα χρειάζομαι. Τι να πω, μάλλον τα βλέπει καλά.

Και εννοείτε ότι ρωτάς ότι θέλεις !!!!!!!!!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!!

Dadaki μου μπράβο!!! Με το καλό και μην αγχώνεσαι!

Στο γράψανε και τα κορίτσια με την pregnyl δεν υπάρχει

περίπτωση να "σπάσουν" πριν την καθορισμένη ώρα.

Μην φοβάσαι ίσως είναι καλύτερα από την νάρκωση.

Αντε και σου εύχομαι το καλοκαίρι να μην κάνεις

μπάνια καθόλου... να σου το απαγορέψει ο Μπ. για τα μωρά..

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα κάνουμε και το καρυότυπο. Στο Παίδων έκλεισα ραντεβού και είναι δωρεάν. Νομίζω ότι θέλουν ένα μηνα περίπου. Θα σου πω ακριβώς.

Για υπέρηχο πήγα 2 φορες, 8 και 10 ημερα. Δεν έκανα εξέτασης αίματος, ο γιατρός μου τα ζήτησε μονο μια φορα. Λέει όλα καλά δεν τα χρειάζομαι. Τι να πω, μάλλον τα βλέπει καλά.

Και εννοείτε ότι ρωτάς ότι θέλεις !!!!!!!!!!!!

Dadaki ειμαι περιεργη να δω τι θα μου πει η γιατρος μου για τους φυσικους..δεν ξέρει κατι..εγω με τον άντρα μου το αποφασισαμε..ελπίζω να μη με απογοητεύσει...

Περιμένω να δω και την ΑΜΗ...ποσο ειναι τελικά οεο? Τριτη φορά την μετράω..

Και τον Μάιο με το καλό θα ρθω Αθήνα να δω Τσιλι....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...