Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Καλήμέρα κοριτσάρες μου....

Mimitrou ελπίζω τελικά να μην παραμορφώθηκες.....μουτστ μουτσ μουτσ

Marathn από ότι κατάλαβα έχεις κάνει μια εξωσωματική χωρίς εσένα να σε έχουν ψάξει καθόλου...μια από τα ίδια μετα υην πρώτη μου αποτυχία άρχισα το ψαχτήρι μόνη μου..

Κάνε και την AMh για να δεις τι γίνεται...πόσα αυγουλάκια είχες κάνει στην προηγούμενη προσπάθεια?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Anastasia μου 3 ωάρια είχα κάνει με 3 χιλ. μονάδες puregon. Και από αυτά τα 2 μονο ήταν σε καλό μέγεθος για γονιμοποίηση. Αλλά οι ορμονικές μου ήταν καλές. Και ο Τσιλιβάκος φοβήθηκε , σύν το ότι η μαμά και η γιαγιά μου "τέλειωσαν" με την περίοδο στα 44- ξαναέκανα ορμονικές και μου είπε ότι δείχνουν γυναίκα 35 ετών - είμαι 37 στα 38.

Τον ρώτησα να κάνω και την αντιμυλλέριο αλλά μου είπε ότι δεν χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Anastasia μου 3 ωάρια είχα κάνει με 3 χιλ. μονάδες puregon. Και από αυτά τα 2 μονο ήταν σε καλό μέγεθος για γονιμοποίηση. Αλλά οι ορμονικές μου ήταν καλές. Και ο Τσιλιβάκος φοβήθηκε , σύν το ότι η μαμά και η γιαγιά μου "τέλειωσαν" με την περίοδο στα 44- ξαναέκανα ορμονικές και μου είπε ότι δείχνουν γυναίκα 35 ετών - είμαι 37 στα 38.

Τον ρώτησα να κάνω και την αντιμυλλέριο αλλά μου είπε ότι δεν χρειάζεται.

Κοριτσάκι μου γλυκό εγώ τι να πω που έκανα 3 εκ των οποίων 1 ήταν καλό με 6000 μονάδες puregon....:shock::shock::shock::shock:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Anastasia μου 3 ωάρια είχα κάνει με 3 χιλ. μονάδες puregon. Και από αυτά τα 2 μονο ήταν σε καλό μέγεθος για γονιμοποίηση. Αλλά οι ορμονικές μου ήταν καλές. Και ο Τσιλιβάκος φοβήθηκε , σύν το ότι η μαμά και η γιαγιά μου "τέλειωσαν" με την περίοδο στα 44- ξαναέκανα ορμονικές και μου είπε ότι δείχνουν γυναίκα 35 ετών - είμαι 37 στα 38.

Τον ρώτησα να κάνω και την αντιμυλλέριο αλλά μου είπε ότι δεν χρειάζεται.

3.000 Μονάδες; εισαι σιγουρη; δεν ειναι δυνατόν. Ποιος γιατρός εδωσε τέτοια δόση; Πρωτη φορά το ακουω και νομιζα οτι το 700 αρι της Αναστασίας ηταν πολυ. Ρε κορίτσι, δεν ξερω τι εχεις αποφασίσει αλλά αν θέλεις πέρνα και απο τον δικό μου γιατρό για μια γνωμη. Ειναι πραγματικός γιατρός και δεν εχει στην κορη των ματίων του τα δολαρια (ευρω για οσο ακομα αντεξουμε).


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

3.000 Μονάδες; εισαι σιγουρη; δεν ειναι δυνατόν. Ποιος γιατρός εδωσε τέτοια δόση; Πρωτη φορά το ακουω και νομιζα οτι το 700 αρι της Αναστασίας ηταν πολυ. Ρε κορίτσι, δεν ξερω τι εχεις αποφασίσει αλλά αν θέλεις πέρνα και απο τον δικό μου γιατρό για μια γνωμη. Ειναι πραγματικός γιατρός και δεν εχει στην κορη των ματίων του τα δολαρια (ευρω για οσο ακομα αντεξουμε).

Νομίζω ότι ενοούσε σύνολο 3000 μονάδες....

Ποιόν έχεις γιατρό?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3.000 Μονάδες; εισαι σιγουρη; δεν ειναι δυνατόν. Ποιος γιατρός εδωσε τέτοια δόση; Πρωτη φορά το ακουω και νομιζα οτι το 700 αρι της Αναστασίας ηταν πολυ. Ρε κορίτσι, δεν ξερω τι εχεις αποφασίσει αλλά αν θέλεις πέρνα και απο τον δικό μου γιατρό για μια γνωμη. Ειναι πραγματικός γιατρός και δεν εχει στην κορη των ματίων του τα δολαρια (ευρω για οσο ακομα αντεξουμε).

Kalhmera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elpizo na eiste oles kala ...

Malon enouse sto sinolo 3.000 monades. Kai egw toses pira, dld 300 monades gia 10 hmeres kai evgala 9-10.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γλυκό εγώ τι να πω που έκανα 3 εκ των οποίων 1 ήταν καλό με 6000 μονάδες puregon....:shock::shock::shock::shock:

θα με τρελανετε εσεις πρωί πρωί. Μαλλον εκανα λαθος. Καποια άλλη ειχε τα 700αρια και τα μπερδεψα. Sorry Αναστασακι μου. Κορίτσια με φοβίσατε. κοιταξτε, εχω κανει δυο κυκλους εξωσωματικής με 150 μοναδες Αλτερμον. Εμεινα εγκυος και στις δυο. Αν σας βγαλει ο δρόμος περάστε και από τον δικό μου γιατρό. Να φανταστειτε οτι θα με παρακολουθεί κανονικα σε ολη την κύηση και ταυτοχρονα θα ενημερωνει συναδελφό του σε δημοσιο νοσοκομειο μήπως και χρειαστει να νοσηλευτώ επι μακρον γιατι ο ίδιος ειναι σε ιδιωτικο μαιευτήριο και δεν θέλει να με υποχρεωσει να πληρωσω χρυσαφι την νοσηλεια μου. Επειδή και ο πατερας μου ηταν γιατρος (συνταξη τωρα) και επειδη υπηρετησε την επιστημη του με μεγαλη τιμιότητα εμαθα να κρινω αμεσως τον γιατρο που γυαλιζει το ματι του. Πιστεψτε με οτι ο συγκεκριμενος πληροι όλες τις προυποθεσεις ανθρώπινης προσεγγισης των προβλημάτων μας.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

θα με τρελανετε εσεις πρωί πρωί. Μαλλον εκανα λαθος. Καποια άλλη ειχε τα 700αρια και τα μπερδεψα. Sorry Αναστασακι μου. Κορίτσια με φοβίσατε. κοιταξτε, εχω κανει δυο κυκλους εξωσωματικής με 150 μοναδες Αλτερμον. Εμεινα εγκυος και στις δυο. Αν σας βγαλει ο δρόμος περάστε και από τον δικό μου γιατρό. Να φανταστειτε οτι θα με παρακολουθεί κανονικα σε ολη την κύηση και ταυτοχρονα θα ενημερωνει συναδελφό του σε δημοσιο νοσοκομειο μήπως και χρειαστει να νοσηλευτώ επι μακρον γιατι ο ίδιος ειναι σε ιδιωτικο μαιευτήριο και δεν θέλει να με υποχρεωσει να πληρωσω χρυσαφι την νοσηλεια μου. Επειδή και ο πατερας μου ηταν γιατρος (συνταξη τωρα) και επειδη υπηρετησε την επιστημη του με μεγαλη τιμιότητα εμαθα να κρινω αμεσως τον γιατρο που γυαλιζει το ματι του. Πιστεψτε με οτι ο συγκεκριμενος πληροι όλες τις προυποθεσεις ανθρώπινης προσεγγισης των προβλημάτων μας.

Θα με σκάσεις....ποιός είναι ο γιατρός?

Ελά πες μου ποιός είναι...please...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elpizo na eiste oles kala ...

Malon enouse sto sinolo 3.000 monades. Kai egw toses pira, dld 300 monades gia 10 hmeres kai evgala 9-10.

αααα! ετσι οκ. Και που να ημουν και ξανθιά. Αρα εγω στις 11 μερες που κρατησε η διεγερση πηρα 1650. Χμ, ετσι μου φαίνται μεγάλος ο αριθμός και πάλι τρομαζω... ε ρε τι μας περιμένει στα 50. Εγω επειδη εχω και πολυ κακο ιστορικό στη οικογενεια κοιτιεμαι πολυ τακτικα. Παω καθε 6μηνο για υπερηχο και απο περσι ετησιως για μαστογραφια. Προς το παρόν καλά τα πάω άλλα μου εχουν πει ότι εχω πολυ ινώδη ιστό και διαγνωστικά ειμαι δυσκολη οπότε πρέπει να το παρακολουθω στενα...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι ναι. Έκανα ενέσεις puregon + merional, που τις έψαχνα όπως σου είπα. Τί να πώ?

Εσύ πώς είσαι με τις αναγούλες?

Ο μικρούλης σου πώς είναι?

Αναστασούλα από ότι διάβασα παρόμοια περίπτωση με μένα είσαι?

Mimitraκι τί εργασία έκανες? Για το ανοικτό?

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κορίτσια με έπιασε η dada. 3000 στο σύνολο εννοώ.

Απλά άλλες με την ίδια δόση βγάζουν πολλά περισσότερα.

Μήπως παίζει ρόλο και το φάρμακο?

Den nomizo oti pezei rolo to farmako. Egw kai me puregon 3000 monades kai me gonal 3000 monades evgala to idio.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι ναι. Έκανα ενέσεις puregon + merional, που τις έψαχνα όπως σου είπα. Τί να πώ?

Εσύ πώς είσαι με τις αναγούλες?

Ο μικρούλης σου πώς είναι?

Αναστασούλα από ότι διάβασα παρόμοια περίπτωση με μένα είσαι?

Mimitraκι τί εργασία έκανες? Για το ανοικτό?

Ε! μια ετσι, μια γιουβετσι.. το κακό είναι οτι για να τις καταλαγιάσω τρώω και στο τελος θα γινω μια βουβάλα περιοπής.

Ο μικρός μου ειναι μια χαρά, περασε ανετα η υποτιθεμενη λαρυγγίτιδα (αρα μάλλον δεν ηταν λαρυγγιτιδα) και του εμεινε μονο ενα ελαφρυ βηχαλακι. Το κακό είναι οτι τελευταία έχει παρει λιγο βάρος και δυσκολευομαι να τον σηκωνω και να τον κραταω πολύ αγκαλιά, το καταλαβαίνει και πεισμωνει. Προτιμαει πλεον τον πατέρα του και -ξερω ειναι εγωιστικο-με εκνευριζει λιγακι.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...