Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Ε! μια ετσι, μια γιουβετσι.. το κακό είναι οτι για να τις καταλαγιάσω τρώω και στο τελος θα γινω μια βουβάλα περιοπής.

Ο μικρός μου ειναι μια χαρά, περασε ανετα η υποτιθεμενη λαρυγγίτιδα (αρα μάλλον δεν ηταν λαρυγγιτιδα) και του εμεινε μονο ενα ελαφρυ βηχαλακι. Το κακό είναι οτι τελευταία έχει παρει λιγο βάρος και αρχίζω και δυσκολευομαι να τον σηκωνω και να τον κραταω πολύ αγκαλιά και νομίζω οτι το καταλαβαίνω και πεισμωνει. Προτιμαει πλεον τον πατέρα του και -ξερω ειναι εγωιστικο-με εκνευριζει λιγακι αυτο.

Εχεις πμ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι ναι. Έκανα ενέσεις puregon + merional, που τις έψαχνα όπως σου είπα. Τί να πώ?

Εσύ πώς είσαι με τις αναγούλες?

Ο μικρούλης σου πώς είναι?

Αναστασούλα από ότι διάβασα παρόμοια περίπτωση με μένα είσαι?

Mimitraκι τί εργασία έκανες? Για το ανοικτό?

Ναι παρόμοια περίπτωση είμαι, στον αγώνα για να κάνουμε έστω και ένα αυγουλάκι παραπάνω....:evil::evil::evil:


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Anastasia μπορεί να τα έχεις ξαναπεί αλλά τί σας εχει πει ο Τσίλι?

Λοιπόν εν ολίγοις για να μην σε κουράζω κιόλας.

Το σπέρμα έχει θέμα και σ'αυτό φταίει ο όγκος ανα ml αυτή την στιγμή, ενώ έχει βελτιωθεί πάρα πολύ σε μορφολογία και κινητικότητα ο όγκος δεν έχει φτάσει εκει που επιθυμούμε, θα δούμε τι θα γίνει τώρα που το μωρό έχει κόψει το κάπνισμα και κάνει την θεραπεία, μου πρότεινε αν εντός τριμήνου δεν έχω μείνει έγκυος να καταψύξουμε 3 εκσπερματήσεις και να κάνουμε με αυτές μια σπερματεγχυση.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα βρεις την απαντηση σε πμ. Οταν παρεις να κλείσεις ραντεβου πες οτι εισαι απο επαρχία για να μπορεσει να σε δεχτει ο,τι μέρα μπορείς εσυ.

Μπουμπού δεν το βρήκα το μνμ σου:(:(:(


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Αναστασούλα να τα καταφέρετε φυσιολογικά ,

στο εύχομαι από καρδιάς!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαστε ίδιες περιπτώσεις ,τουλάχιστον ο ένας

να τα καταφέρει χωρίς σπερματεγχύσεις και εξωσωματικές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μικρες και τριανταφυλλενιες υπάρξεις!

Αρχισατε να γραφετε παλι αρκετουτσικα,

Marath μην αγχωνεσαι θα μεινεις η πρωτη προσπαθεια παντα ετσι γινεται δυστηχως δεν ψαχνουν πολλα αλλα ξερω και αρκετες περιπτωσεις που εμειναν με την πρωτη.

Pink hat μια χαρα κοπελούδι εισαι η υπνηλια ειναι απο την εγκυμοσύνη αφου τα ξερεις βρε αυτα, περαστικα στο μικρο σου κι εμενα λαρυγγιτιδα ειπαν και ακομα βήχει αλλα θα περασει που θα παει νομίζω οτι βήχει καθε μερα λιγότερο. Τον πας παιδικο? εκει να δεις τι εχει να κολλησει. Πες μας βρε το γιατρο σου δημοσίως να σωθει καμια γυναικα να παει αφου ειναι τοσο καλος και εντιμος επιστημονας, να μην τρεχουν ολοι στους διαφημισμένους. Εισαι και ζωντανο παραδειγμα της επιτυχίας του.

Πολυ γελιο με τις 3000 μοναδες καθημερινα φανταζεστε? ανατίναξη ωοθήκης κανονικα..

Πολλα φιλια πειτε το μερος που θα βρεθουμε τελικα την Κυριακη αρκει να μπορω να ερθω με μετρο κι ερχομαι καποια ειπε ζωγραφου, νομιζω το πιο κοντινο μετρο εκει με καφετερεριες ειναι η Πανόρμου ή Αμπελοκηποι, πειτε μερη εσεις που εχετε στο μυαλο σας.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μικρες και τριανταφυλλενιες υπάρξεις!

Αρχισατε να γραφετε παλι αρκετουτσικα,

Marath μην αγχωνεσαι θα μεινεις η πρωτη προσπαθεια παντα ετσι γινεται δυστηχως δεν ψαχνουν πολλα αλλα ξερω και αρκετες περιπτωσεις που εμειναν με την πρωτη.

Pink hat μια χαρα κοπελούδι εισαι η υπνηλια ειναι απο την εγκυμοσύνη αφου τα ξερεις βρε αυτα, περαστικα στο μικρο σου κι εμενα λαρυγγιτιδα ειπαν και ακομα βήχει αλλα θα περασει που θα παει νομίζω οτι βήχει καθε μερα λιγότερο. Τον πας παιδικο? εκει να δεις τι εχει να κολλησει. Πες μας βρε το γιατρο σου δημοσίως να σωθει καμια γυναικα να παει αφου ειναι τοσο καλος και εντιμος επιστημονας, να μην τρεχουν ολοι στους διαφημισμένους. Εισαι και ζωντανο παραδειγμα της επιτυχίας του.

Πολυ γελιο με τις 3000 μοναδες καθημερινα φανταζεστε? ανατίναξη ωοθήκης κανονικα..

Πολλα φιλια πειτε το μερος που θα βρεθουμε τελικα την Κυριακη αρκει να μπορω να ερθω με μετρο κι ερχομαι καποια ειπε ζωγραφου, νομιζω το πιο κοντινο μετρο εκει με καφετερεριες ειναι η Πανόρμου ή Αμπελοκηποι, πειτε μερη εσεις που εχετε στο μυαλο σας.

Καλημέρα κοριτσάκι μου, εμένα θα με βολευε προς μοναστηράκι μεριά για να μην κάνω ολόκληρο ταξίδι μετα που θέλω να πάω μπραχάμι.Αλλά αν δεν μπορείτε τα λέμε και αλλού να μην σας δεσμεύω.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου, εμένα θα με βολευε προς μοναστηράκι μεριά για να μην κάνω ολόκληρο ταξίδι μετα που θέλω να πάω μπραχάμι.Αλλά αν δεν μπορείτε τα λέμε και αλλού να μην σας δεσμεύω.

ANASTASIA, tha eisai Athina gia olo to PSK ;;;


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια,τι κάνετε?Βλέπω πιάσατε κουβεντούλα!!!

Λαμπρινούλα εγώ είπα για Ζωγράφου μήπως βολεύει την kale που έχει μάθημα μετά.Όμως η kale δεν μας έχει πει που έχει μάθημα.Εμένα δεν με νοιάζει καθόλου.Πάω όπου σας βολεύει.Και Θησείο ξαναπάω,αφού πολύ ωραία είχαμε περάσει την προηγούμενη φορά!!!Ό,τι θέλετε μπουμπούδες εγώ είμαι μέσα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...