Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p

Οπου και να παει το Αννιτακι θα το τσακωσει τωρα το μωρο δεν γίνεται 3η και φαρμακερή ειχαμε πει θυμασαι Αννιτα?

Αναστασια και στα δικα σου γλυκια μου και συντομα!

Ασε που κραταω τα ρουχα της μικρής και λεω αυτο θα το δωσω στο μωρο της Αννιτας αυτο στης Αναστασιας αυτο στης Zetta αυτο στην mimitra κτλ και μετα λεω τι κορίτσια θα κανουν ολες??? αλλα μην σας νοιαζει θα κρατήσω και του μπεμπη πρωτα ο θεος να γεννηθει με το καλο!

ΜΑΚΑΡΙ ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.....ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ...!!!!!!!!:tongue::tongue:

ΒΡΕ, ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΕΣΥ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!:P:p

Ουφ, παει κι αυτο.

τη στειλαμε την τελευταια εργασια της χρονιας, ελπίζω να πάρω ένα 3 γιατι παραπανω δεν αξιζω! :evil:

ΣΗΜΕΡΑ ξεκίνησα να τη γραφω η ΠΡΟΚΟΜΕΝΗ!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ δηλαδή.

Τι μυαλό ειναι αυτό που εχω, ειμαι πολυ αναβλητική.

Αυτααααααα.

διαβασα τα νεακια σας αλλα δεν εχω κουραγιο να απαντησω μπουμπουκες μου, sorry νυστάζω πολυ.

σας αγαπω πολύ ΚΑΙ εσας που γραφετε ΚΑΙ εσας που διαβαζετε και δε γραφετε.

Μακια μακια μακια μακια στα γλυκα σας μαγουλακια!

ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ..!!!!!

Λοιπόν εν ολίγοις για να μην σε κουράζω κιόλας.

Το σπέρμα έχει θέμα και σ'αυτό φταίει ο όγκος ανα ml αυτή την στιγμή, ενώ έχει βελτιωθεί πάρα πολύ σε μορφολογία και κινητικότητα ο όγκος δεν έχει φτάσει εκει που επιθυμούμε, θα δούμε τι θα γίνει τώρα που το μωρό έχει κόψει το κάπνισμα και κάνει την θεραπεία, μου πρότεινε αν εντός τριμήνου δεν έχω μείνει έγκυος να καταψύξουμε 3 εκσπερματήσεις και να κάνουμε με αυτές μια σπερματεγχυση.

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΕΣ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΗΣΕΙΣ..??????:shock::shock::shock:

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ..!!!!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου, εμένα θα με βολευε προς μοναστηράκι μεριά για να μην κάνω ολόκληρο ταξίδι μετα που θέλω να πάω μπραχάμι.Αλλά αν δεν μπορείτε τα λέμε και αλλού να μην σας δεσμεύω.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΚΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΟΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ.....

( ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΑΣ ).:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι μπέμπα θα έρθω Κυριακή πρωι και λέω να μείνω μέχρι Δευτέρα πρωι μήπως δεήσω και πάω σε κανα γιατρό.

ΣΕ ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥ..?????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά,πρώτα οι εγκυούλες θα μας πουν τι τις βολεύει και μετά τα κορίτσια που έρχονται από μακρυά!!!Εγώ όπου πείτε είμαι μέσα!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΩΡΙΣ (ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10), ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Η KALE ΝΑ ΕΡΘΕΙ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ..!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΩΡΙΣ (ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10), ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΙ Η KALE ΝΑ ΕΡΘΕΙ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΤΑ..!!!!!!

Ναι γύρω στις 10 για να έρθει και η kale μας!!!Μπορει να ξυπνησουμε νωρίς,αλλά θα έχουμε πολύ χρόνο μπροστά μας.

Link to comment
Share on other sites

Ναι γύρω στις 10 για να έρθει και η kale μας!!!Μπορει να ξυπνησουμε νωρίς,αλλά θα έχουμε πολύ χρόνο μπροστά μας.

ΝΑΙ, ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ..!!!!!!!!!

ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ Η ΑΘΗΝΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΖΑΜΠΟΝΕΛΑΚΙ..!!!!!!

Η ΑΛΕΞ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ...!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι ναι. Έκανα ενέσεις puregon + merional, που τις έψαχνα όπως σου είπα. Τί να πώ?

Εσύ πώς είσαι με τις αναγούλες?

Ο μικρούλης σου πώς είναι?

Αναστασούλα από ότι διάβασα παρόμοια περίπτωση με μένα είσαι?

Mimitraκι τί εργασία έκανες? Για το ανοικτό?

Ναι κοπελαρα μου, είμαι στο εαπ στον στον ευρωπαϊκό πολιτισμό. :-)

Εχει τρομερό ενδιαφέρον αλλά τα εχω βρει λίγο δύσκολα.

Δεν αφιερώνω το χρονο που χρειάζεται για διαβασμα και εχω μείνει πισω για τις εξετάσεις.ο θεος βοηθός!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ! !


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Poli isixia vre koritsia ...

Pou pigate oles ;;;;;;;;

Ησυχία δεν λες τίποτα...που είναι οι μέρες που δεν σας προλάβαινα και διάβαζα σεντόνια?Περασμένα μεγαλεία...

Πάω στην κολητή για καφεδάκι, είναι εγκυούλα και κάθεται κρεβάτι-καναπέ, θα τα πούμε το βράδυ.

Φιλάκια μπέμπα.;)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...