Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

31 Ιουλιου[σας το λεω για να ξερετε και να με παρετε δωρο]θα γινω 39,απο τις πολλες επεμβασεις η μια ωοθηκη εχει εξαφανιστει και η αλλη εχει κυστη,να σου πω οτι μου αρεσε που μου ειπε τα πραγματα ετσι παρα να μου ελεγε παμε να κανουμε προσπαθεια,δεν θα μου την κανει αυτη γιατι ειναι στο κεντρο που σας ειπα, με εστειλε αλλου.Την ρωτησα αξιζει να προσπαθησω;και μου λεει ναι γιατι εχεις μια τελεια μητρα.

Kai emena apo poles epemvasis i mia oothiki einai poli gersmeni kai den vgazei katholou ...


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ.....ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!:D:D

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ....!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

ΣΗΜΕΡΑ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ..!!:P:p

Γεια σου ρε Ανιτάκι ταξιδιάρικο! ! :tongue:

Με το καλό αύριο η εξεταση.

Θα εχεις ιντερνετ αυτές τις μέρες που θα είσαι εδω?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ψαξτο λιγάκι γιατι ισως να μην είναι ενημερωμένη η γιατρός. Μπορεί να αλλαξε κατι στο κέντρο. Πάντως το σίγουρο είναι οτι 2500 για τη δότρια, μιλάμε για μεγάλο ποσο!

ΗΓιατρος ειναι μετοχος σε αυτο το κεντρο,δυο κεντρα μου ειπε οτι εχουν τετοιο προγραμμα,εκει που πηγε η Ζεττα και ενα αλλο,γιατι την θεσσαλονικη λεμε παντα

Link to comment
Share on other sites

31 Ιουλιου[σας το λεω για να ξερετε και να με παρετε δωρο]θα γινω 39,απο τις πολλες επεμβασεις η μια ωοθηκη εχει εξαφανιστει και η αλλη εχει κυστη,να σου πω οτι μου αρεσε που μου ειπε τα πραγματα ετσι παρα να μου ελεγε παμε να κανουμε προσπαθεια,δεν θα μου την κανει αυτη γιατι ειναι στο κεντρο που σας ειπα, με εστειλε αλλου.Την ρωτησα αξιζει να προσπαθησω;και μου λεει ναι γιατι εχεις μια τελεια μητρα.

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΩΡΟ..!!!!!!!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΕΥΘΗΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....

ΑΠΛΩΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΚΙ ΕΣΥ, ΔΙΚΑΙΩΣ, ΕΠΑΘΕΣ ΕΝΑ ΣΟΚ..!!!!!!

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ..!!!!!!!

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΩΑΡΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΟΩΘΗΚΕΣ ΣΟΥ Η ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΚΥΣΤΗ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ (ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ)!!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΟΤΑΝ ΛΕΣ "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ", ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ..?????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Se euxaristw para poli koritsaki mou !!!!

Nai xoris narkosi ...

Mou eipe i Labrinoula mas oti den einai tipota, ena tsimpima lei.

An poneso tha tin skotoso !!!!!! :P:p:p

Εμένα που ήταν πολλά, μου έκαναν ολική νάρκωση.

Ομως στη διπλανή μου που ειχε 5, της έκαναν μέθη.

Είναι μια ενδιάμεση κατάσταση η μεθη.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΜΕ ΔΩΡΟ..!!!!!!!!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΕΥΘΗΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....

ΑΠΛΩΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΚΙ ΕΣΥ, ΔΙΚΑΙΩΣ, ΕΠΑΘΕΣ ΕΝΑ ΣΟΚ..!!!!!!

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ..!!!!!!!

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΩΑΡΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΟΩΘΗΚΕΣ ΣΟΥ Η ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΚΥΣΤΗ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ (ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ)!!!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ, ΟΤΑΝ ΛΕΣ "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ", ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ..?????

Επειδη ολες οι κυστες βγαινανε απο αυτην την οωθηκη και γινανε πολα χειρουργεια ειναι τοσο μικρη που ισα ισα φαινεται στον υπερηχο

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι αυτα τα "δανεικα" τα πουλάνε. Δηλαδη αν ήμουν νεφροπαθής και βρισκόταν μοσχευμα θα μου το πουλούσαν; Δεν εχω προβλημα να δώσω ωάρια, εχω πρόβλημα να βγάλει από αυτό ενας τρίτος λεφτα! Να παίρνω δηλαδη εγω τα φάρμακα για να θησαυρίζουν τα κέντρα. Ακου εκει 2500! Α ρε κορίτσι τι τραβας κι εσυ. Μακάρι να γινοταν ετσι που να μπορουσε κανεις να επιλέξει που θα τα δώσει και να εβγαιναν οι "μεσαζοντες" από τη μεση αλλά και πάλι δημιουργούνται άλλα ηθικο-κοινωνικά θέματα που περιπλεκουν πολύ το πράγμα. ΔΕν ξέρω, ειμαι πολύ μπερδεμένη. Το μόνο που ξέρω είναι ότι αν υστερούσα εκει δεν θα με πειραζε να παρω δανεικα. Τωρα το ποιοι θησαυριζουν απο αυτο ειναι ζητημα.


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα ε ... ειμαι γαιδουριτσα!!!

zetta.p και Leutaki welcome back!!!

We missed you soooooooooo much!!!!!!!!!!

Και επειδη γυρισατε και χαρηκα, θα πω κι εγω ενα τραγούδι δε γίνεται!!!!!

Χμ... ποιο να πω?

Καλά θα αποφασίσω, θα συσκεφθω με τον εαυτό μου και θα επιστρέψω με τραγούδι! !!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Ανιτάκι ταξιδιάρικο! ! :tongue:

Με το καλό αύριο η εξεταση.

Θα εχεις ιντερνετ αυτές τις μέρες που θα είσαι εδω?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..!!!!

ΝΑΙ, ΘΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ..!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ηξερα οτι αυτα τα "δανεικα" τα πουλάνε. Δηλαδη αν ήμουν νεφροπαθής και βρισκόταν μοσχευμα θα μου το πουλούσαν; Δεν εχω προβλημα να δώσω ωάρια, εχω πρόβλημα να βγάλει από αυτό ενας τρίτος λεφτα! Να παίρνω δηλαδη εγω τα φάρμακα για να θησαυρίζουν τα κέντρα. Ακου εκει 2500! Α ρε κορίτσι τι τραβας κι εσυ. Μακάρι να γινοταν ετσι που να μπορουσε κανεις να επιλέξει που θα τα δώσει και να εβγαιναν οι "μεσαζοντες" από τη μεση αλλά και πάλι δημιουργούνται άλλα ηθικο-κοινωνικά θέματα που περιπλεκουν πολύ το πράγμα. ΔΕν ξέρω, ειμαι πολύ μπερδεμένη. Το μόνο που ξέρω είναι ότι αν υστερούσα εκει δεν θα με πειραζε να παρω δανεικα. Τωρα το ποιοι θησαυριζουν απο αυτο ειναι ζητημα.

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι?

Αν έχεις κάποια φίλη ας πούμε που θέλει να σε βοηθησει και να σου δώσει τα δικά της ωαρια, δε γίνεται?

Πρέπει να πληρώσεις 2500 χιλιάδες?

Γενικά μιλάω τώρα. .

Για να ξέρω. .


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

34η ημέρα και ακόμα περίοδος....λετε να εχω κύστες?

Πολύ με προβληματιζει αυτος ο ακανονιστος κύκλος...δεν ειναι καν σταθερος ως προς στην ασταθεια του..Να ξερα οτι ειναι 35, 40, 45 ημερών...κάτι τελοσπάντων.....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Μήπως να κάνεις έναν υπέρηχο?

Τεστ ωορηξιας κάνει?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι?

Αν έχεις κάποια φίλη ας πούμε που θέλει να σε βοηθησει και να σου δώσει τα δικά της ωαρια, δε γίνεται?

Πρέπει να πληρώσεις 2500 χιλιάδες?

Γενικά μιλάω τώρα. .

Για να ξέρω. .

Δεν ξέρω αν γίνεται "κάτω από το τραπέζι" αλλά όπως ειπε η pink hat παλαιότερα που γινόταν αυτό δημιουργόντουσαν άλλα προβλήματα, όπως το να θεωρήσει η δότρια ότι το παιδί είναι δικό της.Η δότρια ή ο δότης πρέπει να είναι ανώνυμος.

Evmorfia να το κάνεις και εγώ θα το έκανα και ήμουν στο παρά τσακ μετά την τελευταία διέγερση.Ελπίζω να βρεις σύντομα άκρη και να μαζέψεις τα λεφτουδάκια που θες και να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωρό ΣΟΥ.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Den exo rantevou gia epitropi. I gineka pou mas enoikiazei to spiti kserei ton proedro tis epitropis kai mpeno etsi tsoup pou les kai esu !!! Opote thelo ... Na kanoume oles autes eksetasis kai meta.

Ta 352 ta vazoun kathe 1 kai 15 tou mina. Pote ekanes ta xartia;

Α ωραία, οπότε δεν χρειάζεται να αγχωθείς και για την επιτροπή, να και ένα καλό. Οπότε είπαμε τσουπ .... να και το μπεμπέ, αντε βρε μωρό με το καλό την Παρασκευή ....

ZETAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII......ΚΑΛΩΣΗΛΘΕΣ..!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ ΨΥΧΗ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ..!!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ: ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ..

.ΘΑ ΧΑΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ...ΑΛΛΑ.... ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ "ΚΟΛΛΑΝΕ" ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ..!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ..!!!!!!!!

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΟΥ....ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ...ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ..!!!!

Μπουμπού μου, λόλα μου εσύ ....

και εμένα μου λείψατε όλες, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΒΡΕ ΜΑΚΡΙΑ ΣΑΣ ...

άντε βρε ψυχή μου, καλή επιτυχία για αύριο, όλα θα πάνε καλά, μην στεναχωριέσαι δεν είναι τίποτα. Το dvd να ζητήσεις οπωσδήποτε.

και αφού και απο τον ιστό όλα καλά, μην αγχώνεσαι έρχεται το μπεμπε. στο δρόμο είναι....

ΕΓΩ ΒΡΕ ΖΕΤΑΚΙ, ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ 300 ΕΥΡΩ ΠΙΣΩ..?????

ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ 50 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ..!!!!!!!!

ΜΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΑΝ Ή ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..????

Δεν ξέρω, μου έδωσαν ένα χαρτί που λέει 352?, σήμερα κατέθεσα, θα δούμε όταν τα πάρω.

evmorfia, ρε συ μωρό τελικά δλδ ο Τάσος μας βγήκε μ@κ@κ@ς?

Δεν ξέρω ρε γμτ, όντως πολλά μαζεμένα και άντε να τα διαχειριστείς .....

Πω ρε γμτ, μάλλον χασάπης κι αυτός.

Δεν πειράζει όμως και με δανεικά η δουλειά μας γίνεται... άντε έλα να πηγαίνουμε μαζί στο κέντρο.

Εμένα και στα 3 χειρουργεία χασάπηδες ήτανε αλλά ευτυχώς ωοθήκη έχω ...

Τι να πω βρε μωρό .....

Mimitroula, περιμένω το τραγούδι.


url]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι αυτα τα "δανεικα" τα πουλάνε. Δηλαδη αν ήμουν νεφροπαθής και βρισκόταν μοσχευμα θα μου το πουλούσαν; Δεν εχω προβλημα να δώσω ωάρια, εχω πρόβλημα να βγάλει από αυτό ενας τρίτος λεφτα! Να παίρνω δηλαδη εγω τα φάρμακα για να θησαυρίζουν τα κέντρα. Ακου εκει 2500! Α ρε κορίτσι τι τραβας κι εσυ. Μακάρι να γινοταν ετσι που να μπορουσε κανεις να επιλέξει που θα τα δώσει και να εβγαιναν οι "μεσαζοντες" από τη μεση αλλά και πάλι δημιουργούνται άλλα ηθικο-κοινωνικά θέματα που περιπλεκουν πολύ το πράγμα. ΔΕν ξέρω, ειμαι πολύ μπερδεμένη. Το μόνο που ξέρω είναι ότι αν υστερούσα εκει δεν θα με πειραζε να παρω δανεικα. Τωρα το ποιοι θησαυριζουν απο αυτο ειναι ζητημα.

Δυστηχώς τα πουλάνε όλα τα κέντρα και να φανταστείς ότι η δότριες πέρνουν μόνο 200?, το ξέρω γιατί ρώτησα και εγώ για δανεικά και μου είπε ο γιατρός ότι αν πας σε μεγάλο κέντρο πρέπει να δώσεις 7000? για την προσπάθεια, ενώ υπάρχουν και μικρότερα κέντρα που θέλουν 4000?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...